• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahoj Martinko, to je dobře, že jste si to užili. :dizzy_face:
24. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
hoj ještě jednou:slight_smile:)
v Bohniciích pekelné vedro,ale ustála jsem to!!!
Gratulacéé těhu kontroláám,obzvlášť zuuuuuuu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holky, držíte se very statečně!!!!!!
Jasná věc ,už kvůli halkáčům se přiřítím s novinkami z mého pupíku :wink: :slight_smile: tak zatím tipujte a hlavně sázejte,ja? :grinning:

lůů:tak at je to v pohoděě!!!

hanipel: jaktooo??tož to hlavisko si snad dělá prdelisko!!! :sweat_smile: :angry:

jo Adinka má ječmené zrno či jak se to jmenuje, nějaká rada krom toho ,aby se lekla??? :frowning2: :wink: :unamused:
24. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
Moci! čuuuuus těhu-sestro! :slight_smile:
zrno, jo? chuděra! netuším... prohledej net... :unamused: bolí jí to, brečí?

a já teda tipuju KLUK jako BUK ....kolik je kurz? sázím 1000Kč :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
mocinko:nedělááááááááám :frowning2: jejda chuděrka Adinka,už jsi něco našla? :frowning2: já tipuju taky chlapečka,ale krk na to nesázím,u zuuu jsem tipovala taky chlapečka a jak to dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už bych byla bez :sweat_smile:
24. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
hani, fotečky budou :slight_smile: Jen je musím nějak probrat a vybrat jen tak něco na ukázku, zase jich je strašně moc :wink:
Péťo, užili, krásně, jen to rychle uteklo, ale to asi dovolená vždycky :slight_smile: A od prvního nebo sedmého, ještě uvidím, jak to vyjde, mě čeká zase práce :frowning2: , kam se mi teda moc nechce.

Teď si jdeme ještě popovídat se ségrou, protože zítra odlétá do Anglie, ale až bude chvilka, tak vám napíšu, co jsme se dozvěděli od jiného doktora, co máme v plánu a tak :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahojky,

tak já byla dneska na Utz a všechno vypadalo dobře :slight_smile: . Mimi má všechno co by mělo mít a pořád se tam pohybovalo :slight_smile: :wink: . Jen se mi posunul TP o 6 dní, takže by to vycházelo asi toho 10.1.2010, ale ještě uvidím co mi řekne příští týden moje dr v poradně.
Jo a už víme co to bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !

Ještě jsem chtěla pogratulovat Zuuu a Petrolejce ke kontrolám :slight_smile: .
24. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahojky,
Kačko, a co to bude?????? :sweat_smile: :wink:
Martinko, ahojky :dizzy_face:
24. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
zuuuuuuuu:tak pozor at o ty prašule nepříjdeš :slight_smile: :wink: :wink:
kurá ,všicí sázím na chlapečká ,tož já na děvčátko :dizzy_face: :dizzy_face:

zrno nebolí ,ale má ho tam jak vyšitý :unamused: :angry:

hani: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a souvisí to i s těmi vedry?jako vidíš ,že je ti líp ,když se ochladí,ono se teda ochladilo jen o víkesu v sobotu ja? :unamused: :sweat_smile:

maova: :dizzy_face: :dizzy_face: těšíme se na njů zprávičky
24. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
KK- Holčička,že jo ? :wink: :wink:
24. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
kk:holčička? :slight_smile: artinko:taky se těším na info :slight_smile: mocinko:to teda souvislost nemá,nechápu to :frowning2: zítra se snad dovolám na ty výsledky EEG :sweat_smile:
24. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
artinko=Martinko :sweat_smile:
24. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
tak jsem byla venku s kočárem poprvé co jsem těhule a první půl hodiny jsem se nadnášela jak je to super... no po nákupu a na cestě zpátky už mi bylo blbě z hladu, ale věděla jsem, že se musím najíst v klidu doma a dát si k tomu probiotika, tak jsem dorazila domů už v lehký mlze :sweat_smile: fujtajbl, příště tak maximálně hodinku dokud se tohle nezlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maova: nenapínej, napiš nám co jste se dozvěděli, hned!! sím :wink:

Kk: gratulka ke kontrole :dizzy_face: prozraď nám co to bude !!!

Moci: ječný zrno jsem měla... myslím, že se na to dávala nějaká mastička a do pár dní se to vstřebalo... zavolala bych mudře... hlavně aby si to nemnula nebo neškrábala nějak
tady je víc info
http://nemoci.abecedazdravi.cz/jecne-zrno
http://www.kup-cocky.cz/jecne-zrno/i-88/
http://www.kezdravi.cz/oddeleni/204-jecne-zrno

dělají se na to homeopatika
24. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Martinko: to je super, že jste si dovolenou užili :dizzy_face: jsem strašně zvědavá na nové info od jiného doktora :confused: :dizzy_face: tak pak prosím písni... :wink:

KK: tak coooooo? nenapínej a piš! :grinning: a 10.1. - to se narodil Kubík Makulkovic...a Katynka 2 dny dřív...krásný termíneček :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
No holky, chceme info, od martinky novinky, od Kačky pohlaví. Tož takovýhle napínání, trošku solidarity, víte, že se my těhule nesmíme rozčilovat, jo? :grinning: Na odhalení pohlavních událostí jsem zvědavá, protože zatím tady v druhém kole máme samé holčičky, tak jsem zvědavá, kdy se vlna zlomí a budou samí pinďousci :sunglasses:
24. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

s malým spožděním gratuluji mishuli, že zkoušku dala!! :slight_smile: :slight_smile:

A super, že u zuuuzajsových na kontrole řekli jen to nejlepší a Peti zas blahopřeju ke krásné váze Mamutky :dizzy_face:

a přidávám se k tipovačce: kk čeká klučíka a moci čeká holčičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nesázím ani pětník :grinning: :grinning:

halkac, super, že je to od zoubků, užívejte dovči!! :slight_smile:

Marťo, těším se na fotky :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
dyť to píšu...vy dvě, Marti a Kačko, jako nenapínat a psát, tady jsou i slabší těhotenské povahy!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Já taky gratuluju mishul!!

A tipuju: Kačka holčička, Jarka kluk :sunglasses:
24. srp 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz
Já netipuju, jsem pařez a nechápu, jak to někdo dokáže odhadnout. Ale myslím, že Labellka by mohla mít pravdu, je to totiž trošku čarodějnice. :wink:
24. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
děkuji za gratulace ke zkoušce, byly to nervy a jede se dál
grat
24. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
uluji ke kontrolám všem těhulindám
24. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
teď musej bejt kluci u všech těhulek!! :angry: aby na mě pak ještě vyšla holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
24. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Moc se omlouvám za zpoždění :dizzy_face: , ale musela jsem jít ještě pomoct manžovi rozhrnout kůru.

Naprosto všichni co mě znají mi tipovali kluka :wink: , ale já držím basu s koníkovkama, takže mám v bříšku Andrejku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jsem natěšená a už chci nakupovat holčičí věcičky :slight_smile: :wink: .
24. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
lu: holčička bude až to vaše třetí :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Kk: mooooooooc gratuluju ke kočičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Druhorozená holčičí parta...ale od zítřka se budou odhalovat jen kluci, uvidíte :grinning:
24. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
hmm, tak ještě že jsem naši rodinu neobrala o pětník :grinning: :grinning: Kačí, moc gratuluji k holčičce!!
24. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
a teď nevím, Danča ještě neví, co to bude, že?? A co tipujete fru?? :zipper_mouth: :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Bombaaaaaaaaaaaaaaaaa, tady jede pěkná holčičí vlna :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska jsem měla echt blbej den, ale stačí sem jen nakouknout a už je líp :slight_smile:
24. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Kačí:gratulace k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Miší:copak?? :frowning2:
24. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Hm..tak mně to tipování taky jde,tééda škoda že nejsem ted těh to by byla 100 % holčička a neboooooooooooo bych to zlomila :grinning:
24. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.