• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
no jo no, co naděláme, ať si chlastá, ale proboha druhý den by měl aspoň trochu fungovat, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
ahoj holky,
tak my si užili supr neděli. Sluníčko, grilovačka, masíčko, pitíčko, dortík, kafíčko,....O Tomíska se stále někdo staral, takže já moc nemusela..:slight_smile: :slight_smile: . ale to mi asi zejtra bude ouvej - na vše zase sama..:slight_smile:

teru, zuzi - story s chlapama mne pobavily! :grinning: :grinning: . Fakty kýbl vody na ně! :grinning: :grinning:

gtatulace Patričkovi k ťapání! Je to šikula!

a škoda, že jsem nechytla fotečku Simirků..To mohla bejt super akce! :wink:
21. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
teru:už je manža ready? :angry: Romi:fajn že jste si užili krásnej den :dizzy_face: agi:buřina??a kdééé? :confused: myslím na Danču kdy má jít na ko s mimískem?Dani držím palečky tentonkrát už srdíčko jistě bude :dizzy_face: co Janinka?měla by průběžně podávat echo ne? :slight_smile: krásný večer,jdu žehlit mám toho jak nas.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
hani: nasoukal do sebe polívku, dokonce Elí oblíkl do pyžamka a "hrál" si s ní stylem, že ležel na zemi v kuchyni a podával jí pastelky a ona si něco čmárala :grinning: teď už asi zase spí, uspávat šel s nebývalým jiskřením v oku
21. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
teru:at je manža rád že Elí nečmárala po něm :grinning: on ti to jistě zítra vše vynahradí :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
hani. jsme tu:slight_smile: stále 2v1 a zatím jsem v pohodě....dneska byl super den, babi s dědou si malýho vzali na pohádkovej les, pár foteček je na rajčeti, takže jsme si odpočinula :slight_smile: ale čeká na mě strašně velká hromada prádla na žehlení :confounded:
u nás je nálada na bodu mrazu a to ani nebyl manža chlastat....nějak jsme poslední dobou protivna, protože jsem hodně unavená a tak, a sexík u nás nehrozí, nějak není nálada a já se i bojím abych Emču nevyprovokovala a s pupkem sotva ležím natož něco víc :grinning:
klidnou noc :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
ahoj

celý odpolko jsme byli na návštěvě, cpali jsme se jahodama a třešněma a byli jsme v parku... dvouměsíční miminko kamarádky je pěkně veliký, má přes 5 kg a je fakt i dlouhá, takže jsem zírala kde je to ňuchňací mini miminko :sweat_smile: :dizzy_face:

Hani: to je radosti, co? :dizzy_face: :dizzy_face: za chvíli Ti bude utíkat :wink:

Aco: dortík luxusníííí !!!

Hani, ad pesto: už se nevaří, dá se na těstoviny nebo je to dobrý třeba i na chleba s máslem :grinning:
mně chutná jak bazalkový tak rajčatový... malýmu jsme ale nedávala, bo tam jsou ořechy :wink:

a dneska jsem měla fakt doják... seděly jsme s mamkou v kuchyni a povídaly si o rodině a vztazích a říkaly jsme si jak moc důležitý je objímání... Matýsek tam seděl a poctivě se živil nějakou zeleninou... asi za dvacet minut dojedl , já ho zvedla a on se na mě od ucha k uchu usmál, skočil mi okolo krku a držel mě snad 5 minut! :dizzy_face:
a u toho ještě říkal "obímá" a po straně mrkal na babičku :grinning:
21. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jani: prosím Tě v klidu, dyť máš před porodem, to že máš blbou náladu a na nic chuť a jseš unavená, to je známka, že jseš normální ! :wink:

jinak holky, to jsou teda popisy těch chlastacích návratů :stuck_out_tongue_closed_eyes: na mě se zas chystá asi tejdenní výlet na motorce.. prej Španělsko... doufám, že si to rozmyslí, motorka není nejnovější, aby nám tam někde neuvízl na celý léto :grinning:
21. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jani:o supééér,a drž se máš to za pár :slight_smile: sím dej odkaz na fotečky :wink: lu:jo,jo radostí jsem si málem cvrkla :sweat_smile: a díky za rady k pestu,zase jsem o něco chytřejší,ale na chleba si to asi nedám :grinning: těstovinky pro sebe prubnu :wink: týý jo a koukám Matýsek je naprosto úžasnej :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
lu: dík, to jsi mě uklidnila,už jsem si začínala myslet že fakt nejsem normální :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hani: od týhle dál http://kratochvilovi08.rajce.idnes.cz/04_-_Jirik_1.rok/#P6216876.JPG
:wink:
21. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůů Jani Jiříček je božíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
tak máme hezkej den za sebou, pěkne jsme byli s našima na obýdku. A překvapilo mě, že v restauraci u Třech věžiček - je u Jihlavy ( Zuuu to tam zná že :wink: ) už mají zvlášť udělaný jídelníček pro dětičky a fakt toho mají dost. Jájinka měla masíko se smetanovou omáčkou a v ní papriku, kukuřici a hrášek a k tomu brambůrky, fakt dobré, nekořeněné a Jasmínce to mooooc šmakovalo

Strašně moc děkuji za pochvalu dortíku, udělalo mi to radost. Další víkend budu dělat našim na výročí svatby, takže takovej skoro svatební ale menší. Se moc těším, je to můj relax

jak to tak čtu, tak jsem docela ráda, že náš tatínek nikam nechodí pít ani do společnosti, ale zas na druhou stranu já bych třeba někam šla si jít sednout ,zatancovat a popít ale Martík na to není, což mě mrzí. Takže všechno má své dobré a špatné stránky :wink: :slight_smile:

HaniP : já kupuji omáčky ve skleničce na těstoviny jsou prima ( sem tam dám i Jáje ale radši jí dělám domácí ) máme rádi boloňskou. Je to taková rychlovka když se nechceš dělat s omajdou sama. Normoš dáš na pánev a prohřeješ, příprava je napsaná na sklínce. Pak už jen dáš na těstoviny. Já to dělám ještě tak že si udělám základ - na prudko osmahnu mleté masko, hodím tam rajčata, zeleju malinko smetanou a nechám dusit. Pak tam frknu to omáčku, propasírovaný čensek, bazalku, oregáno a nechám povařit. Omajda je pak excelentní :wink:

Miško na MMB prodáš toho dost, jen nám nech když tak nějaké ty věcičky na chlapečka plííís :wink:

Jééé Janička má ještě Eminku v bříšku :dizzy_face: :zipper_mouth: fotečky prima
21. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
jůůů Hani dík za tip :wink: a bude asi další mimísek prima :dizzy_face: :dizzy_face: tý brd'o ty jsi taková šikulka na to pečení :confused: :wink: já tátovi slíbila že mu v tejdnu udělám knedlíky s jahodama a mám z toho vítr já to nkdy nedělala tak nevím jak to zmáknu :sweat_smile: ale ségra tvrdí že na tom nic není že to zvládnu hm...jsem sama zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já jdu pomalu do hajan,tat'ulda je na pivku a to chtěl jít brzy spát :angry: Hani:a ty si nezajdeš občas s kamarádkama posedět?já vím s manžílkem by to bylo určo lepší,ale i tak :slight_smile: dobrou,klidnou :pensive: joo ještě jsem měla dotaz:já pořád peru jen v Arielu,kupuji velké balení v Makru a dnes mi došel tak jsem koupila malou krabičku Persilu a zdá se mi že pere líp :confused: jakej na to máte názor?dííky :wink:
21. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahoj vespolek!

Hanipeli gratulace k Páťovo ťapkání, počkej jak bude za chvíli k nezastavení..! :wink:

Aco, tedy poklona, dort fakt nádhernej, už vím, na koho se obrátit, až budu kromě líčení potřebovat i krásnej dortík! :wink: Jinak rest. U tří věžiček u Jihlavy znám též velmi dobře, mívali jsme tam celofiremní meetingy a školení.. Vaří tam fakt dobře, a je to v příjemném prostředí, to jste si museli pošmáknout.. :slight_smile: Jéé, někdy mi to častý cestování tedy fakt chybí, na tý mateřský má člověk tedy řádný mantinely.. :sweat_smile:

My tedy tenhle víkend nic moc, počasí naprd a já jsem nějaká rozvařená a bez nálady.. Uuuuž aby bylo nějak líp..
Ve středu jsem byla totiž s Ádou na krvi, v pátek mi dr. řekla, že jsou tam nějaké hodnoty enzymů hraniční, než prý bude cokoliv řešit, tak chce ještě jeden krevní obraz z jiné laborky, tak půjdeme zítra na krev znovu.. Doufám, že to bude v pořádku, jinak vůbec nevím, co bude následovat a nemám z toho zatím dobrý pocit.. :frowning2: Týká se to i toho, že se Ádě uzavírá VF jen velmi pozvolna a je stále dost velká.. Prý je tu i možnost, že by Adélčino tělíčko neumělo dobře "zpracovávat " vápník na který se má vázat vit. D, tudíž by mohla mít i počínající rachitidu.. A zoubky jí taky teď vůbec nerostou, má stále jen ty čtyři jako králíček.. :pensive: Tak držte palce, ať to není nic závažného..

Jo a jinak jsem zkoušela tu kuřecí bábovku co jste sem někdo dával receptík z mmb, holky můžu jen doporučit, fakt mňamózní, jen se po ní zaprášilo.. :slight_smile:

Tak já jdu asi chrnět, snad se z toho vyspím, přeji dobrou noc..
21. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
ještě nakukuji :wink: adi:chuděrko tak držím palečky at odběry dopadnou na výbornou a není to nic závažného :frowning2: a už fičím brou :pensive:
21. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz
Dobré ránko!

Moc moc držím palečky Adi na odběry,držte se holky,snad to bude dobré :frowning2: :slight_smile:

a posílám něco na zasmání:

http://www.youtube.com/watch?v=N-8s0ICoGiI

zatím tu svítí sluníčko,tak doufám,že to tu zůstane a nebude takový slejvák jako včera.Ondrášek se pokajdil,tak jdu likvidovat to naděleníčko.Dneska jsme spali skoro do 7,uááá,to je luxus :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

jak se mají těhulinky? (Zuu, Peťa, Moci, atd... )
22. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
Dobré ránko.Adi:moc na Vás myslíme,ať má Adélka odběry v pořádku a nic to není!!! :slight_smile:

Ondrášek nemá chybu,jsme se tady s dětma nasmály,Náťa to všechno opakovala....A máme novou hlášku s kartáčkem,to je super!!!

Tady je totál zataženo. :frowning2:
22. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky a dobré ránko všem.

Adi, moc držím palečky, ať odběry dopadnou dobře, chápu, že jsi z toho roztrpčená. Já ty nemoci dětí a jakýkoliv zdravotní problém nesu hrozně špatně, někdy až nenormálně. Pořád si opakuju, že děti bývají nemocné...

Jinak všem závidím mluvící děti - u nás si vystačíme s "eee" a zvuky zvířátek a jednoduchými pokyny pro matku (ham, pá...) :grinning: :grinning: :grinning:

Aco, dortík tedy úúúžasnej. Tohle bych nesvedla, ani kdybych se rozkrájela. Chce to šikovné prstíčky. A navíc jsi mě inspirovala a objednala jsem dětem dort k 2. narozeninám. Vím, je brzy, nicméně cukrářky mívají před Vánocemi kalup a minulý rok mi ho už žádná nechtěla vyrobit, tak jsem musela péct sama :confused:

Holky, potřebuju nějaký tip pro slečnu k svátku. Jaké hračky u vás v tomto období vedou?
22. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojky,
halkac: u nás teď vede pokladna :wink:
22. čer 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
kačko co sada dětského plastového nádobí na vaření? :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Dnes jsme měli zase parádní noc :dizzy_face: Obě děti ji celou prospaly :dizzy_face: Márinku jsem budila po páté na kojení a Denísek se vzbudil v sedm. Jsou úžasní :wink:
Včera se naši vrátili z dovolený, jsou krásně opálení a odpočinutí. Ale dědu chytnul zub, ráno byl u doktora a má tam nějaký zánět :frowning2: Tak mi ještě vzali ven děti prababi s pradědou - jsou zlatí... Jdu se učit, ve čtvrtek mám hnusnou zkoušku :frowning2:
22. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré raničko :wink: Ondrášek je roztomilej :dizzy_face: :dizzy_face: u nás hnus a zataženo a já musím na úřad kvůli tomu pasu :unamused: Miško:ty máš ale vzorné dětičky :dizzy_face: krásný den :wink:
22. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
háj žený,
zdravím z uslzené Moravy,chčijé a chčije!!:frowning2:(
troche něco dočítám ,moc časů není ,musím být bystrozraká ,páč Aduš si tady dělá kočovníka z psa, který tuhle roli zrovna moc nemusíííí........
doufám ,že všicí zdrávy a v poho..

simi:chtěl jsem omrknout isté foto ,které už tam není
mao: :dizzy_face: nádherná kytííí,tož takovů sem takydostala ke kulatinkám:slight_smile:
zuuu:upřímně jsem se zasmála nad Katy ve 20tt:slight_smile:)))a vidíš jáák je velikááááááááááááááá:slight_smile:)

až bude čas přihodím taky fotos ,musím říct ,že si připadám ,že čekám 4-čata!!!jinak než jsem jeli na Morafu tak jsem měla chřipajznu ,tož a ted díky počásku jsem opět nachcípanááá :confounded: šit!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pokud jsem třeba nepostřehla další tšhu mámu tož písněte mi to ja?.-)
tak zatiáállll :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Jani - Jiříček je nádhernej..a Jani, super, že jsi stále 2v1.. a z nálad si nic nedělej..já je mám taky příšerný a nejsem těhu.. :wink:
a kolik jsi přibrala ted? a kolik s Jiříkem ? a hod sem fota na porovnání! :slight_smile:
a od kdy budeš chodit do Ji do porodnice na kontroly? Že bychom se mohli aspon na chvilku srazit! Aco by jistě taky dorazila, což? :grinning:

hani-já peru v Palmexu..a docela spokojenost..

Adi-dofuám, že bude vše OK. Podej pak zprávy..:slight_smile:. Dobře, že to mudra sleduje. určo to nic nebude..Anebo to podchytí brzo a vše vyřeší..

Ondrášek je bobíčkovej a moc šikovný..:slight_smile:

Kačko-taky nesu Tomovy nemoci docela zle. Si říkám, co jsem za matku, že ho nedokážu ochránit.. :frowning2:

Miškko-tak to spaní je luxus! paráda! Děti jsou šikulenky! Posílám oběma pusu..:slight_smile:

Moci-kšá kšá..nemoci od tebe pryč! Holka, hlídej se! :slight_smile: :grinning:
22. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Romísku díky za reakci k prášku :slight_smile: no jo vlastně moci uzdrav se :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Dobré ráno,
Adi: tak ať testy dopadnu dobře, držím pěsti

holky, my vstávali v 10 h. :wink: :wink: je pravda, že první vstávačka v 5.50, ale vydržela jsem s ní v posteli, hrála si, zpívaly jsme, no a před osmou byla opět tuhá

Jiříček a Ondrášek mi hned zvedli náladu :slight_smile:
Moci: co totó za nemoci :confounded:
22. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
ahoj

tak jsme dneska koupili textilní sandálky na doma... nejdřív to vypadalo, že odejdeme s nepořízenou, sandálky který mi nabídli byli nějaký aušusový (skoro žádný vykrojený, tvrdý, slabej textil, nedrželo mu to moc kotník), pak paní řekla, že má lepší, ale jen v holčičím, tak jsme zkoušeli červeno růžový s motýlkem, mě hlavně zajímá, aby ty boty byly kvalitní... nakonec našla jeden pár i v klučičím.....
jo, taky se vaše děti tak hrozně bojí, když jim měří nožičku? Matýsek má vždycky úplnej záchvat :zipper_mouth:

Adi :confounded: :confounded: strašně držím palce, ať je všecko v pořádku!!! :pensive:

Agi: Ondrášek by mohl dělat instruktářní video Základy hygieny :wink: už je to velkej kluk :dizzy_face:

Hani: já peru v Ecoveru a spokojenost :slight_smile:

vstávačka v 10 by u nás nehrozila.. jak otevřu dveře k němu do pokojíku tak křičí "tak pojď ! mlíko!" :grinning:
a u nás v posteli pak někdy hraje že spí, zavře oči a jakože chrupe a pak najednou vyskočí na nohy a strašně se tomu řehní :sweat_smile:
22. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
Adi: držím palce, oni ty odběry můžou hodně kolísat, tak je dobře, že dělají i druhé pro jistotu :wink: Určitě bude všechno dobré :slight_smile:

Agi: Ondrášek mi tuze připomíná naší holčičku :slight_smile: chozením, reakcema... no jsou vážně vtipný :grinning: Akorát že my nikdy tak dlouhé video nenatočíme, to už by Katy asi šla prozkoumávat kameru :grinning:

u nás se dnes vstávala v 5:10 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: naštěstí tatínek nasluhoval včerejšek a já jsem přeci těhotná a moc unavená, tak jsem se válela skoro do 8 :wink:

hezký den
22. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
týo, venku je hnusně a tady nikdo?? :grinning: :grinning:
U nás megaprotivec..takže ta břinkačka byla k zubům - asi. Vypadá to na špičáky..Byli taky špičáky nejhorší?
každopádně ještě ho malinko krotím v jídle, snažím se aby jedl více dietně..
a přijde mi ,že má furt hlad! :slight_smile: :grinning: :grinning:

zuzi-nasluhující tatínek :grinning: :grinning:
a chtěla jsem se zeptat, jakýma pastelkama maluje Katy. Vím, že se to tu už probíralo,ale... :grinning: :grinning: A nemaluje po stěně, stole,..??
22. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Romčo buď ráda že jí....Amelka kdyby nejedla broskve a meloun tak nejí nic.. :angry:
22. čer 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.