• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ha tak mě zatím půlka vyšla!!!
Kači moc moc gratuluju k Andrejce!!!!
24. srp 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
Kk: gratulace k Andrejce :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuuu: jak třetí?? neblázni, my už žádný neplánujem :sweat_smile: ani jeden na to nemáme věk :sweat_smile: a muže jsem musela ukecat na první i na druhý, teď jsem musela svatosvatě odpřisáhnout, že třetí už opravdu nebudu chtít :wink:
to bych jedině musela přijít do jinýho stavu totálně omylem... ale to bysme finančně ani bytově už fakt nedali...
tak doufám, že to bude holčička, já si to myslela už u Matýska, byla jsem 200 procent přesvědčená a houbeles... :sweat_smile:
no radši už se teď zase duševně připravuju, že tam bude klučina.. minule jsem to obrečela, bylo mi trapně, ale prostě jsem si nemohla pomoct :pensive: :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Kači, gratulace k holčičce princezničce, kdy vyrazíš vyplenit obchody? Růžová je naše barva!!! :grinning:
24. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Haničko, to nic.... Nebudem tu vířit blbou náladu :wink: Štítka dopadla "dobře" - mám léky. Ale ve škole mně jedna kravka totálně odbourala.. Vážně uvažuju, že s tím seknu :pensive: Díky za optání, jsi hodná.
24. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Miško: co to??? napiš co se stalo!
24. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Miško fákt?? To byla nějaká blbuňa!! Chápu ale že toho musí být moc...drž se!
24. srp 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
Miší, dnes byl špatný den, se vyspíš a bude líp!! :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Miško dobře :frowning2: s tou školou mně o mrzí když nějaká píp se sere do čeho nemá :unamused: a fajn že štítka je o.k. :wink: Miši co fotečky?? :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
já bych potřebovala dobít baterky ale jaaaaaaaak?? :sweat_smile: já chci chodit na ten aerobic a já bych furt jen spala a spala,je to normální??já to musím říct ještě jednou je bezva bejt těhu,já i přesto že jsem furt blinčila tak jsem byla dost akční a měla jsem energie plno,zato ted došla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Holky, já jsem blbá, asi pořád hormony, ale rozbulela jsem se před učitelkou jak malý dítě :pensive: Nemohla jsem to zastavit a bylo mi fakt trapně... Je to taková Hééérečka, tvořivá dramatika je její doména a taky mám pocit, že věčně jen hraje. Už cestou tam jsem se spolužačkama probírala, že nevím, jestli ten rok dám, strašně moc mi toho zbylo z loňska, jak jsem byla těhule. No, a ona mi při předávání té seminárky oznámila, že musím na 5 dní do Hradce do fakultní školky na praxi (protože jako jediná ze třídy nejsem učitelka MŠ, nikdy jsem tam nedělala). Trochu mně to rozhodilo. Už tak by bylo těch dní bez dětí spousta. A ona to na mne viděla a už do mne začala rejt. Řekla jsem jí, že to chápu, že si to nějak zařídím a ona pořád dokola, že mi to prostě odpustit nemůže atd... Trvalo to tak dlouho, až mne rozbulela, jak jsem psala. Jsem po ní nechtěla, aby mi něco odpouštěla, že... Jen jsem si to potřebovala v klidu vstřebat. Fakt mám sto chutí se na to vyprdnout.. Nebo druhá varianta: Zamakám a natřu jí to a v srpnu ty státnice dám...
24. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Hani, nebo jsi zas těhu - to druhé může být jiné - přiznej se :wink: :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
jo,jo Miši jak píše petiska,a na kravku prd' :wink: petisko:a co vy a snž?? :slight_smile: září se blíííííííííííííííííííííííííííííííííží,nebo mlžíš což?? :angry: :slight_smile: ty by jsi nemlžila vid? :wink:
24. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Miško: to chápu..asi ji samotnou něco sere, tak potřebuje vypruzovat! Ty to dáš!! Si naše šikulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. srp 2009 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz
Jo, a ty fotky ze soboty u Haničky jsem ještě nestáhla :pensive:
24. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Miší nejséééééééééééééééééééééééééééééééééééééééém,já nic nevím :sweat_smile: učitelka je pěkná čubka!!! :angry: :angry: a každopádně vol druhou variantu,ty to prostě zmákneš,jsi šikulka a já ti věřím!!! :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Kdybyste jí viděli! V jednom kuse načechrává lokny, sukýnky, upravuje korálky... Tváří se strašně mile a je jedovatá zmije....Jo, ještě jsem nenapsala - když jsem se rozbrečela, začala na mně ironicky kuňkat jak na parchanta....Je mi z ní na blití, když si na to vzpomenu :pensive: A pak jsem se tam vrátila obhájit tu seminárku a ona byla zase jak med :angry:
24. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Asi má chudina nějakej problém se svým životem, tak si potřebuje chladit žáhu..člověk by blil! :rolling_eyes:
24. srp 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz
Miško nemám slov,co je toto za svin'uchu?? :angry: :angry: :angry: ale ty ji to nandáš a pak jí padne čelist :wink:
24. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Miško, chápu Tvé naštvání atd. Kašli na ni. Vyschlá piča je to. Ty to dáš! :wink:
24. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Miší, to je jakási čulina, asi jí sere, že ti to jde tak pěkně :wink: sral jí pes....ty to dáš, a na tohle si teda vsadím :dizzy_face: :dizzy_face:

hani, nemlžím, snaženíčko nezačalo :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Peťajs :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Holky mě se dnes stal trapas v Tescu..řekla sem Amelce opičo. Mělo to být opico..pak sem chtěla říct opičko a vyšlo ze mě tohle. Lidi kolem se smáli, ale mě bylo docela trapně. :grinning:
24. srp 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz
Holky, jste super :grinning: Moc dík - to si musím zapamatovat a až jí příště uvidím, tak si to vybavím a budu nad věcí :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdu chrupat. Na závěr pozitivnější věc - ozvala se mi jedna slečna na focení svatby (focení se prostě nevzdám, to chápete, že :sunglasses: ). Tak to snad vyjde... Ale ani jsem z toho neměla radost :angry:
Dobrou noc! :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
petisko:co too? :frowning2: labellko: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Miší:tak,tak :wink: a gratulace k foceníčku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Miško: tak to chápu,že Tě to rozhodilo :unamused: :unamused: hele, na vzteka jí to natři :angry: :angry: !! :wink: :wink:
24. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Hani :zipper_mouth: :wink:

Lucí, já taky občas říkám Robiškovi - opičáku, haha....ale to zní kapku jinak než opičo :grinning:
24. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
no nejhorš bude až to začnou opakovat holky :sweat_smile:
náš malej už říká "jesus" protože muž to říká furt... včera začal říkat i "můj ty bože" (taky anglicky)
tak se jen děsím kdy dorazí fuck a shit :zipper_mouth: :zipper_mouth: my se teda hodně kontrolujeme, ale když je fakt hodně velkej průšvih, tak nám to přece jen ujede... :zipper_mouth:

včera muž prohlásil, že je blbej a Matýsek mu to hned zopakoval :grinning:
24. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
já bych takovouhle krávu bila do mrtva. ono je taaaak strašně jednoduchý ubližovat matce od dvou malých děti, který je tak citlivá. Kdyby vedle tebe stál manžel, tak by si ty debilní proslovy nedovolila. Čúza nahnilá. Sorry za výlevy, ale jsem přece nemocný člověk, který je právě na zabití :rolling_eyes: . MI83, tohle jí snad nedaruješ !!!Nedej se
24. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Opičo je špica, taky bych se smála :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás opakuje "bože bože". to říkám, když se nezadaří, třeba když se pokadí jak amina a já to musím likvidovat :angry:
24. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.