• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Lído to je kráásný..sem si tu pobulela..
25. srp 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
když si vzpomenu na tu kravku, tak se jen tlemím, dali jste jí super jména :grinning: Moc dík!
Hani, musí to právě být v té fakultní MŠ - to je to! Aby mne prý měli pod dohledem :angry:

Majenko, ahojky, jsem ráda, že ses zase objevila. Dočetla jsem tvůj příběh poslední doby - jsi statečná. Hlavně že jste s Aničkou spokojené! A máš pravdu, taky mám pocit, že ve školách těhulky a čerstvé matky moc nemuseji. Asi mají pocit, že ony automaticky čekají úlevy - no, já teda ne....

Martinko, Tvé zprávy čtu jedním dechem. Moc vám držím palečky, určitě je ještě šance! Vyzkoušejte všechno!

Debata kluk - holka. Já se přiznám, já jsem tu holku fakt chtěla! Nevím proč, ale mám to tak. Samozřejmně Deníska miluju úplně stejně jako Máju, ale po holčičce jsem toužila už u prvního těhu. A třetí? To už mi je fuk :slight_smile: Kluk nebo holka.... A jsem šťastná, že mám páreček - budou si oba hrát s autama i s panenkama a nepřihodí se nám to, že vychováme přecitlivělou růžovou kočičku a tvrďáka, který nebrečí :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
No jo, boby! Na ty bych zapomněla :slight_smile: Jinak máme už vesměs nakoupeno. Ale je toho teda asi míň než co píšete. Vždyť bysme se sem už nevešli :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Lu, tys mi dala, bulím tu jak želva.
25. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
no já jsem už na ty Vánoce a narozky musela udělat seznam a sepsat to. Loni dostala Jája hračky od nás a pak od našich a opravdu jí zaujali ten tři hračky a s ostatníma si nehrála. Tento rok už vím co jí vyložene baví - panenky, vaření, stavění kostek, malování, fintění se a knížky takže tak dostane i hračky. Jo a teď nově zvířátka LPS ze kterých je totálně odvařená :grinning: :slight_smile: Tím pádem jsem řekla že se na hračkách i domluvíme s rodinou aby neměla zbytečně hračky navíc které skončí v koutě. Takže tak nějak. Jinak bych také ráda zdobila stromeček a dala ho Jáje jako překvápko, jenže bohužel u nás to prostorově kruciš nejde :unamused: :angry: Ale myslím si, že i to zdobení bude pro Jasmínku hezké, bude se snažit ho naparádit aby se Ježíškovi líbil

Jinak jsem se ještě bavila s tou kamarádkou a jejich starší holčina věří na zoubkovou vílu, sice to není náš zvyk ale mě se to líbí. Za zoubek dostane od zoubkové víly nějakou blbůstku a musí mít také uklizený pokojíček, protože víla do nepořádku nepřijde :dizzy_face:

Týýý jo ale mě dneska nějako divno, bolí mě svaly, štípe v krku, hučí v hlavě, venku je krásně a já nejsem schopná vylézt s Jájinkou ven. Byla jsem ráda že jsem poklidila, vyprala a uvařila oběd a večeři. Když jsem věšela prádlo, tak jsem myslela že se na tom balkoně složím jak to tam praží. Nejradši bych si zalezla do postele :unamused: a spala, Jsem děsná Jájinka je chudina zavřená doma, zítra už musíme ven
25. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Hani, zoubková víla u nás chodit bude, znám to :slight_smile:
Stromeček: U nás bude překvápko... Slovo Ježíšek si zakážeme. Nechci, aby pak byly děti zklamané, až se dozví, že jsem jim lhali o Ježíškovi. Zkrátka - "kdo nosí dárky?" - "to je tajemství"....
25. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Peti, a magnetická tabulka má úspěch? My jsme jí taky koupili......Deny jí dostane asi k svátku.
25. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Miško, tabulka bezva. Akorát Týnka víc chce, abych jí malovala něco já a ona "hádá" co to je, takže maluju věci, které umí pojmenovat :grinning: .
25. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Miško: u nás docela jede ta tabulka, taky rád hádá a teď už i maluje sám a hádat mám já :sweat_smile:

tak jsem to odhadla dobře, malýmu rostou poslední zuby, ty zadní stoličky... nějak dloubal do oběda, pak se vztekal a nakonec přišel že chce "kuičky" což jsou homeopatika na zuby, tak jsem si myslela, že si to vymejšlí (občas to tak dělá, chutnaj mu), ale pak jsem mu násilím hrábla do pusy a ono jo, už je cejtím!
tak dostal kuličky a musím nahodit svatou trpělivost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
volala jsem manželovi zrovna a ptala jsem se, jestli s ním chce mluvit... zařval nééé! a hodil sebou o zem :sweat_smile:

jdem na vílu Amálku, to by ho mohlo uklidnit
25. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Miško to jsem ráda že máš lepší náladu :slight_smile: lu:tak at se Matýskovi zoubky brzy vyklubou,to už má poslední vid? :slight_smile:
25. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
jj, díky bohu.. já v to doufala, měla jsem strach, abych neměla na jedný ruce mimčo s kolikou a na druhý batole s rostoucíma zubama :zipper_mouth:
stihla jsem narvat ruku jen dolů a tam je cejtím, tak nevím jestli rostou i nahoře... ale každej zub na cestě nebo venku dobrej :slight_smile:

hlavně si musím dávat bacha na bříško, on hrozně kope jak je vzteklej :sweat_smile: před chvílí chtěl na mě skákat z vršku gauče, fakt telecí nápady co má v těchhle stavech
25. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3194661&vReferer= aktualizace
Lu, Týnka mi skáče na břicho furt, nevím, jestli je to počátek sourozeneckých bojů nebo ji láká, jak ho mám velký ... ale musím si dávat pořád bacha.
25. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Peti díky za tabulku :wink:

no u nás je lezení po mě obvykle když lezou zuby nebo se nudí... což je teĎ vzhledem k mé částečné "pojízdnosti" častěji než normálně, takže po mě leze a chce tunel (podlízá mi pod nohama) apod.

jsem s ním byla po měsíci na hřišti a docela jsem čuměla jak je oprsklej, dřív šel a vzal si jednu dvě cizí hračky, teď vlastní doslova zahodí okamžitě a normálně je schopnej zabrat jednomu dítěti všecko, pak dalšímu, jak křeček :astonished:
takže jsem začla natvrdo chytat za ruku a nacvičujeme aby se zeptal Můžu? nebo Půjčit?
říct to umí, tak by si měl pomalinku odvykat že si může jen tak všecko zabrat..
jeden skoro tříletej kluk mu dneska dal za to po hlavě :fearful:

tak pak šel k nějaký paní, její holčičce zabral takový ty veliký křídy kulatý a nosil je po hřišti, v každý ruce jednu a křičel "pozol, činky, těžký!" :grinning:
25. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
ahoj všéém!!!
tož jsme zp+ět!! tak mimi v pořádku akorát pohlaví nepotrvzeno,nejde jednoznačně říct,kdo je kdo :wink: :slight_smile: prostě musím počkat do velkýho UTZ v září a tam pokud se poštěstí tak budeme vědět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nicméně neva, sázejte dálllllllllll :wink:
musím dočíst, nevím vůbec o co tady dnes šlo :slight_smile:
25. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
teďs mě dostala Moci, já jak četla "kdo je kdo" tak jsem se lekla že čekáš dvojčata a neřekla jsi nám to !! :sweat_smile:

gratulka ke kontrole :slight_smile:
25. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
lůů: né ,to né ,to bych řekla už dávno ,to bych nevydrželááá :slight_smile: :slight_smile:
ale začala jsem cítit pěkný pohyby tož je hned doma veselejc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahojte, dnes bylo zase vedro fuj fuj, těhulky držte se :frowning2:
Martinko, je dobře že jste byli u jiného doktora, já bych už v toho strýho neměla důvěru, je dobře že hledáte i jiné možnosti a řešení, moc moc držím palečky ať už vás nic netrápí :dizzy_face: :slight_smile:
včera jsem koupila Kubíkovi nočník v Ikea a je super, máme zelenej(Marťas chtěl ať koupíme černej :grinning: ) a jsem sním moc spokojená, je to nejlepší nočník co jsem kdy viděla a měla :slight_smile: , teda né já ale kluci :grinning: ,
25. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
fotky za poslední měsíc zde http://makull.rajce.idnes.cz/srpen_2009/, tak kdo chcete koukněte :wink:
25. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
jsem zvědavá kdo z ostatních těhulek provalí lavinu holčiček :grinning:
25. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
no mám dočteno..
Martinko Mauvko- moc Vám držím palce!!!Máš štěstí ,že máš tak báječnýho chlapa ,který nejen je opora ,ale všechno prožívá s tebou!!!!Strašně moc moc myslím na Vás!!! Všechno dobře dopadne :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
makulko: tedáá to jsou fešáááci!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no jo ,holčičky vedou :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
holka, kluk, když jsem čekala Marťase, tak jsem byla do 34tt ujišťovaná že je to jasná holčička, takže když jsem se to pak dověděla, tam mě to líto bylo, ale né proto že bych si nějak zvlášť přála víc holku, ale proto, že jsem v tom byla několikrát ode 20tt ujištěná, ale druhej den už jsem to neřešila :slight_smile: , když jsem čekala Kubíka, tak jsem tak nějak čekala že to bude kluk už od začátku a bylo nám jedno o to bude, no a do třetice je nám to taky celkem jedno,
25. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
moci děkuji :dizzy_face: , někdo přece musí dodávat kluky pro ty vaše holčičky :grinning: :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
No je fakt, že podle tý tabulky to vypadá skoro neuvěřitelně, 6 holčiček za sebou. :grinning: To je jak v tom filmu Sexmise. Ale až dojde na kluky, ti budou mít potencionálních nevěst. :wink:
25. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Makulko: ale černej nočník by byl praktickej :grinning: :grinning:

já zrovna teď objednala ten anatomickej co má i Peťa... včera si chtěl i sednout sám a bouchnul se o ten kraj a říkal že ho to bolí, tak na to už kašlu a koupím prostě placatej...
ono dva se stejně užijou, až pak začne fakt chodit, tak abysme stihli dobíhat, jeden může bejt v obýváku a druhej v koupelně

fotky úžasný, kluci jsou hrozně sladký a maj nádherný kukadla :dizzy_face:
a Martík má supr nápis na tom jednom triku "nejsem línej, jen šetřím energii" :grinning: to bude teď moje heslo!!
25. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
a jaký bylo skóre původně mezi únorovčátkama??
25. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
já když byla těhu s Matýskem, tak všichni okolo mě čekali taky kluka :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Sakriš, ti kluci Makulkovic ale budou lamači srdcí :dizzy_face: Jsou nádherní! A dva dudánci v puse jsou super :sweat_smile:
25. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
no právě, někdy tvrdí celý těhu ,že to bude ták a pak se narodí opak...já teda i u Adinky brala to pohlaví s reservééé ,takže ted nějak nelpím na tom ,že to musím vědět, a stejně budu lehce nejistá ,prostě až to vyjde a porodník zahlásí do éteru co to je ,tak mu konečně uvěřímmmmm :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
25. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
děkuji za chválu kluků :slight_smile:, nevíte proč se nadnáším nad židlí :grinning: :dizzy_face:
Lu, to tričko mu dávám obvzlášť ráda :grinning:
mě se ten z ikea zdá právě hodně podobnej tomu co sem dávala odkaz Peťa(v reálu jsem ho tedy neviděla)
tohle je ten z ikea http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90125454
25. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.