• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Makulko: já jsem ho viděla, ale chtěla jsem fakt rovnej kromě toho předku, protože Matýsek si sice už dávno sedá všude bez problémů, ale u nočníku je nějak mimo... když už se rozhodne že by to možná prubnul, tak se tam tak jako polozřítí :sweat_smile: většinou protože má plný ruce hraček... takže se několikrát praštil vítekam o tu obrubu zvednutou vzadu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže proto jsem hledala co nejrovnější, i když ho tam usadím já, tak si furt poposedává, prostě mu to nesedí...
takže nejen že se dá z nočníku vyrůst ale jsou asi různý tvary nočníků na různý tvary sedinek :grinning:

jdu do hajan, dobrou holky :slight_smile:
25. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
my nočňajz z Ikea máme v koupelně (zelenej), anatomickej v pokoji. nechodí ani na jeden, ale ten anatomickej je fatk pohodlnější na sezení. Ta ikea je na tu naši trpaslici celkem vysoká a ne tak stabilní, takže když vstává, tak je to takové vachrlatější. Ale jak jsem psala, je to celkem jedno, když stejně čurá jen do plínek nebo na zem :sunglasses:
25. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ad Vánoce: u nás stromeček nosí Ježíšek-tak jsme to měli i my, když jsme byli malí. Až bude starší a bude vědět, že Ježíšek není, tak bude také zdobit. A z dárků nesmí chybět LPS (pokaždé je žebrá v hračkárně-a kamarádka jich má doma cca 100, tak se holky vždycky zavřou v pokojíčku a všude jsou LPS :sweat_smile: ) s domečkem, stavebnice Blok (někde jsem už na ní dávala odkaz-dostala část k svátku a hrajeme si s ní celé dny), nějaké miminko (ještě nemám vybraný tip) a sáňky (nevím, zda je nedat k Mikuláši-uvidím, podle počasí).

Ad Barborka: :astonished: :astonished: :astonished: o tom jsem nikdy neslyšela! Jenom vím, že se trhají větve do vázy, zda do Vánoc vykvetou...

Ad Mikuláš: pokusím se ukecat maminky u nás ve školičce (mateřském centru), abychom tam dětem pozvaly Mikuláše nebo popřemýšlím, nad mikulášskou v dětském divadle nebo něco podobného...domů ho zvát nechci :wink:
25. srp 2009 ve 23:28  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

je tady toho moře, na co chci reagovat, tak snad na nic nezapomenu :slight_smile:

Miško, tebe první - Peťa to vystihla nejlíp - ale co mě zaujalo, že my jsme měli na dramaťák úplně stejnou jedovatou svini - andělský výraz, ale zákeřná a zlá :angry: Kdybych nevěla, že máš školu úplně jinde, fakt bych to na ni tipla. Ony to sna mají v popisu práce .... jsou tak vcítěné, až je z nich na blití.

Martinko, opět píšu, že co Peťa napsala mi mluvilo z duše. Myslím, že je to nejlepší možné, že hledáte názory víc odborníků, to je podle mě nejlepší cesta. Moc moc držím pěsti!
Jo, a sestra je tu zpátky co nevidět, budete ve spojení a je to pro ni skvělé. Já strašně obrečela, když odletěl poprvé brácha. A práce :confounded: - všichni věříme, že tak pobudeš jen krátce a pak se tam dlouho dlouho neukážeš :wink:

Zuuu, super kontrola!

Opiča :grinning: :grinning: :grinning:

Kk, gratuluju l holčičce!!!!

Makulko, kluci jsou nádherní, máš se proč vznášet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mishu, gratulace k uznané zkoušce!

Kluk X holka - taky jsem chtěla hájit chlapečky, ale dlabu na to. Ejaně děkuju za ádhernou větu, která řekla vše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Barborku neznám :zipper_mouth:, slavit nebudeme. Jen Mikuláše :wink:
26. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahojky, nedočítám, nešel nám net

Tak hlásím zpětně 18m kontrolu z min. čtvrtka. Tak malý ještě neváží ani 10kg, má 9775g a 83cm.

Jinak já jdu v pátek na kontrolu na internu, dělali mi to sono, prý mi trošku nedovírá chlopeň, ale prý nic vážného, jinak OK a v pátek by už měli mít výsledky krve a uvidíme jestli se potvrdí ta štítka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V pondělí jsem byla na triply a příští středu jdu na ko, tak jsem napnutá jak to dopadne

Doufám, že jste všichni OK, mějte se, dítko mě táhne si hrát, tak pa
26. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
A ještě info od nás:
V Karlově Studánce bylo fajn, jen jsme všichni dost nachlazení, takže jsme to táhli od čaji k čaji :pensive:
Na Praděd jsme kvůli nedomyšlené organizaci nedošli, ale jinak zas trošku odpočinek od stereotypu.

Včera jsme měli výročí, dostala jsem kytku od Matýska i od Jindry a dnes jdeme na večeři - tak se těším. No, a protože nám oběma k kašlacím záchvatům přidružila i teplota, tak jsem už od půl deváté leželi :grinning: No, romantika :grinning:

Na krev jsem přeobjednaná až na sedmého, ale fakt se "těším", včera jsem měla zas takový únavový záchvat, že jsem až brečela, jak jsem neschopná, že nic nezvládám :frowning2:
26. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
SRAZ

Rezervaci mají: Sylvinka, Comra, Verunka 62, Teruse, Ejana, Adina1, Mi83, Barru11, Labell, Acornika,

Účast ještě přslíbili: Petise, Makulka

Velmi nejisté: Maxa, Zuhav

Jelikož se už nikdo dlouho nikdo neozval, tak další nevypisuju.

Co nás se týče: Jsme všichni docela nachlazení - Matýsek teda nejmíň. Nicméně zrušila jsem objednání na hematologii a pořád věřím tomu, že jedeme. Dokonce Jindra říkal, že se těší na stejně staré děti. Pokud by to ale nebylo v sobotu lepší, tak nepojedeme - jednak byste nás tam určitě chrblající mezi dětmi nechtěli ( i když infekční to asi už není) a jednak ten víkend ve Studánce nám ukázal, že když je člověk nakřáplý, tak si to v žádném případě neužije.
Takže tolik od nás.
26. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky,
popravdě jsem z toho srazu trochu rozladěná :frowning2: Je mi líto, že se nás nesejde víc.... O Aco vím, že tam bude jen jeden den - asi bude rezervaci rušit. My dorazíme až v pondělí (cesta na Slovensko pro tchána + pracovní povinnosti manžela). Na úterý a středu už má ale manžel dovolenou, takže dorazíme i kdyby čert na koze jel! Těším se na vás. :dizzy_face:
26. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Tak tak ..... :pensive:
26. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Pár fotek, kdo chce :slight_smile: ..... a zase mizím, přispěla jsem až moc
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3196228&vReferer=
26. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Teda Sylvi, Matýsek pořádně vyrostl! Už jsem asi dlouho neviděla fotky :slight_smile: Js to prďák :wink: Kytičky od kluků miloučké a nad tou večeří se mi sliny zbíhají :sweat_smile:
26. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: sylvinko:Matýsek je roztomilej :slight_smile: a kluci makulkovic maj taky hezký fotky :wink: chjo,mně sejří že pro mně jsou veškeré srazy pasé,chodím do práce a táta by s náma nejel :frowning2: tahle nemám šanci vás nikdy poznat :frowning2: krásný den :sunglasses:
26. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
ahoj

Peťo: já si právě říkala, že ten z Ikea je dost vysokej a my máme trpaslíčka a ještě pobrkanýho, tak aby pak neupadl..
jinak u nás se čurá tak jednou denně do nočníku, ne že by si přímo řekl, ale tak nějak jakoby naznačuje a už se s námi nepere když tam jde... a i má zájem nosit "slipyty" jak tomu říká
někdy i sám řekne, že by šel, když řeknu, že má suchou plínku kolik hodin (teď čím dál tím častěji).... posedí v dobré náladě, pokecá, počte si, pak vstane, koukne do nočníku, řekne "škoda, nic" a se smíchem utíká pryč :grinning:

Majenka: Barborka je o tom, že sv. Barbora v noci chodí a do punčoch na okně dává hodným dětem dobroty a malé dárky, zlobivým dětem uhlí, polínka apod. :wink: je to v noci ze 3. na 4. prosince...
já se jako dítě vždycky snažila zůstat vzhůru a chytit ji, ale chodí až po půlnoci, takže jsem vždycky usnula :grinning:

Dani: tak to máš asi srdeční nedomykavost? :confused: to mám já (plus arytmii) :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem někdy pěkně utahaná
držím palce na štítku a na ty triply!!
26. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Sylvi: v Karlově studánce je krásně, ale dost kosa, co? my tam byli minulý září
fotky krásný !!!

mrzí mě, že jseš tak unavená, snad se na to té hematologii objasní... nejseš neschopná, jen jsi unavená!!
26. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Dani, copak máš se štítkou?
26. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Lu děkuji. Ty mě vždycky uklidníš :wink: Já se totiž docela bojím císaře a ty jsi rodila normálně i když máš nedomykavost a arytmii, no uvidíme v únoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo nevím, dr si myslí, že s ní něco mám a že to souvisí s tím bušením srdce :unamused:
26. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Jj, to je možný, já když jsem byla se štítou u internisty, tak mi dělal EKG - že na to může reagovat i srdíčko. Tak držím palečky!!!
26. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Dani tak držím palečky na další vyšetření :wink: tééda lu Matýsek perlí :grinning: :grinning: :grinning: u nás se sedí asi tak 3 minuty a pak bere dráhu zatím bez výsledku :unamused: ad pindík:stahujeme ted pravidelně 3 den,budeme to zkoušet pravidelně jak psala sluní a věřím že povolí musííííííííííííííííííííí,nerada bych aby pak brouček musel do nemocnice :frowning2:
26. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Hani: mě s tím spíš štve jak se udiveně kouká a prej "škoda, nic"... jako kdyby na to neměl žádnej vliv! :angry:
a když se vyčůrá tak tomu zásadně říká voda

tak u nás se dohojuje pindík po tom co to muž a dr. minulý týden dořídili... už si na něj nechá trošku sáhnout, ale je velice ostražitej, tak nevím jak to budeme dělat... každopádně já po tom co jsem viděla jak mu z toho tekla krev, tak bych to nerada viděla podruhý a radši s ním půjdu k dr. na tu sondu :zipper_mouth:
26. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj holky :wink:
dlouho jsem opět nebyla,ale čtu vás :slight_smile:

Opiča mě fakt dostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Gratuluju Zuuu k výborné kontrole a Kk k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face:
Hani,nesmutni!na sraz přeci můžeš!příště,jestli nějaké bude,po takovéhle účasti,se můžem domluvit.já bych vás naložila k nám do auta a tradáááááááá :slight_smile:neni problém.tatka přeci ject nemusí,náš taky nejede a v práci přeci nejsi furt,ne??? :confused:takže tak.... :wink:
jinak já se těšim moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:,ale u nás teda taky trošku ohrožení,ale snad to bude dobréééé :slight_smile:je ještě dost času.Rozárka má třetí den teplotu,střídavě.jednou nemá,pak to vystoupá i na 39,jinak mi ale přijde,že jí nic není.trošku kašle a je hlavně neskutečně protivnááááááááááá :unamused: :unamused:myslíte,že zuby?????šly by jste k doktorce??

takže pokud to přejde přijedem,ale možná až v pondělí dopo.podle toho jak se domluvim s paní Kaffičkovou!! :wink:
26. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
já vím lu že tě to štve ale mně pobavili ty Matýskovi hlášky :grinning: tak to bych s tím pindíkem taky měla strach,já zaúkolovala tátu že to musí dělat malému taky zatím to nedělal pže vždy než jdu do práce jsem za ty tři dny Pát'u koupala já,každopádn jsem říkala že musí bejt velmi,velmi opatrnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
barrunko:díky,jsi hodná :slight_smile: já myslím že ty teplotky by mohli bejt od zoubků,asi bych ještě počkala jaké to bude mít pokračování,každopádně držím palečky at teplotky už nestoupaj :slight_smile: jdeme ven pá
26. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
není možnýýýýýýýýýýýýýýýýý pomoooc :stuck_out_tongue_closed_eyes: mně se z toho Pát'uláka něco stane,pořád nacházím v mém nočním stolku nějaký věci,dnes 2 vařečky,pod postelí mašlovačku,a když jsem šla vysypat koš tak tam hodil obal od láhve a to bych mohla pokračovat,třeba zavařovačka v bedně mezi hračkama :sweat_smile:
26. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Hani, nenašlas v tom stolku i můj kartáček na zuby? koupila jsem ho předevčírem a někdo mi ho okamžitě schoval. A taky nám chybí půlka pastelek, mangnetky a nějaké kostky, třeba to Páťa prolustroval i u nás :grinning:
26. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojky,

nakukuju od balení na dovču :slight_smile:
jdu pochválit fotky od sylvinky a makulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pogratulovat k úspěšným kontrolám těhulek a jejich bříšek :dizzy_face:
srázek závidím a už se těším na fotky z něj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky

Tak ještě že jsem se včera přemohla a šly jsme s Jájinkou aspoň na dvě hoďky před barák na písek. Jája byla spokojená, byly tam dvě 2leté holčinky tak to bylo fain. Za to dneska my je ještě hůř, krk oteklej, hlava mi asi praskne pobolívá mě ucho, béééé a venku se začíná dělat hezky. Krucinál, je možný abych měla v létě nějakou angínu? :angry: A to mám v pátek srazík s spolužákama ze ZŠ po 10letech, v sobotu jsme chtěli do Safari do Dvora Králové a v neděli za Vámi na srazík, se na to fakt vykváknu :frowning2: :cry:
26. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
my zase hledáme myšku plyšovou a kohotka dřevěnýho??!!! :grinning: kam to ty děti dávaj?? :confused:
Sylvinko=Matýsek je krásnejjjjjjjjj :dizzy_face:
Aco brzo se vykurýruj,sakriš!!!!!! :wink: já toho měla taky tolik naplánovanýho a musíme trčet doma :angry: jí to nebaví,mě to nebaví,chjoooooo,kruciš himl hergot :grinning:
26. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Peti my byli u vás na návštěvě?? :grinning: :grinning: áá koukám že i barrunka postrádáme ale my jsme v tom nevinně :grinning: Hani:brzy se z toho dostan' :frowning2: a angínu klído můžeš mít já to tak mívám skoro každej rok,tentokrát jsem měla jen mírnej náznak ale angína to nebyla :wink: tak at' je jen a jen líp :wink: Pát'a posílá uzdravovací pusinu :wink: barru:ty jsi taky marod?? :confused:
26. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak Matýsek má průjem, asi k těm zubům...
dneska mi zas dal, mě vytáčí jak já dycky vím, že bude čůrat, ptám se ho a on ne, ne, ne, vrtí hlavou ostošest... vzápětí se vyčůrá na podlahu :rolling_eyes: tak k čemu mi ten instinkt je, že?
no dneska jsem ho hned po frkla jako obvykle na nočník (aby si to spojil) a poprvé se vykakal trochu...
ovšem než jsem doběhla tak to měl všude a prej "co to je?" - si ze mě už dělá prču, ne? :angry:
26. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Lu, mně taky připadá, že si ze mě Týnka dělá prdel. Ale netýká se to nočníkování ale pití. CCa třikrát denně hroozně překvapeně nemůže najít svoje pití, nechápu, že si nepamatuje, kam si ho položila a obvykle je to ještě tak, že furt říká "bumba", krčí ramínkama, kouká na mě, kdy vyrazím hledat, já jak debil se plazím po zemi s tím břichem a nakukuju za rohy a pod gauč a nakonec úplně zpocená zjistím, že to pití jí stálo celou dobu mezi hračkama tak půl metru vedle ní a podle toho, kde stála, ho musela celou dobu vidět (slepá fakt není, když mi hlásí na obloze každý éro a pomalu i satelity ve vesmíru). Tož to zas točí mě. Už jsem jí párkrát řekla, že nice hledat nebudu a jestli má žízeň, tak ať si to hlídá. A ona nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.