• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
tééda lu a Peti ty dětičky vás teda trénují :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Peťo no to s Tebou taky pěkně cvičí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já už pití moc dole nenechávám, musí si o něj říct... dyž zmizne a nemůžu ho najít, tak prostě naleju do skleničky a pije tak...
podle mě to dělaj protože chtěj vidět tu reakci, zkoušej co je předvídatelný a tak... prej to potřebujou pro pocit jistoty...

no jakmile dorazí novej nočňajs, tak tam lípnu tu samolepku a začínáme natvrdo, nejpozději v říjnu, až mi nebude snad tak blbě...

dneska když se počural na zem, tak křičel "paláda!" ... měl štěstí že když mě uviděl tak se zarazil jinak bych mu snad jednu lupla na ty mokrý slipy....

Gmol neposlala bys k nám Lukáška aby to Matýskovi vysvětlil? :grinning:
26. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
lu:Matýsek je číslo :grinning: ad pití:pže se u ás pořád pije z láhve tak jsem ji nechávala otevřenou pořád na stolku,ted začal dělat to že schválně jí otáčí a kape,kouká na mně a řehní se tomu :sweat_smile: pražandy nechcete s náma někdo v pátek na Petynku má bejt krásně a vidím to na poslední záchvěv,pže v so už má bejt jen 18-22 :confused: pojd'téééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :wink:
26. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
jéžiš já bych šla Hani!! ale chodím jen po okolí u nás protože se mi udělá blbě a je po ftákách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale na ochlazení se těším, s každým stupněm dolů mi je líp :grinning:
26. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
hani, já bych taky šla, ale odjíždíme na dovču :sunglasses:
26. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
holky já chci přihodit a vyhrát a nevím jak na to :frowning2: :frowning2: :frowning2: mně se táááááááák líběj,honééééééééém radu :grinning:
26. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
debil jsemhttp://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3807126
26. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
lu:rozumím :wink: evísku:no s tebou dááááááááááááávno nepočítám,ty jsi mně už dááááááááááávno zradila :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Hani- zeptám se jak debil, jsi přihlášená ?, jinak se ti tam objeví kladívko a výše přiklepu a ty jen přihodíš
26. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
no když jsem Tě zradila, tak nepomůžu ani s aukcí :grinning: :grinning: :grinning:
máš na mmb registraci?
26. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
ale přihazovala bych až ke konci:wink:
26. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
prami:já jsem debil,uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: evíííííííííííííííííííííííííísku beru to zpěěěěěěěěěěěět :grinning: :grinning: kamarádko :grinning: ke konci přihazovat nemůžu to budeme na písku a tam není kam píchnout not'as :grinning: :grinning: lééééééééééééééda příjdu dřív :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
hele holky a když už tam nikdo nevleze vyhrávám?? :grinning:
26. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
a nééébo si pořádně nabij baterku a nemusíš chodit domů :grinning: :grinning: :grinning: , ale ty asi mluvíš o připojení k netu :grinning:
evísku:jo,jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jj, když Tě nikdo nepřehodí, tak jsou Tvoje:slight_smile:
tak kdybys měla wifinu, tak u nás na písku je připojení zdarma :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Hani- běž dřív z písku a na poslední chvíli jim to vyfoukni :wink:
26. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Lu, tak teď jsem koukala na ten nočňajz co ti má přijít a nevím teda kam jsem předtím koukala, ale je teda jinej než ten z ikea :grinning: , já měla pocit, že jsou stejný :grinning: :grinning: :grinning: ,
já mám premiéru :sweat_smile: já jsem tak nervozní že mám úplně zpocený ruce :grinning: :grinning: a to jsem měla dělat palačinky,co budu jíst nevím,asi se půjdu pást :grinning: :grinning: no a hlavně že vyhraju :grinning: já to zmáknu všecko,aspon připravím těsto,jdu na to :slight_smile:
evísku:co je wifina?? :sweat_smile: :sweat_smile: prami:máš recht :wink: holky ne že mi to vyfouknete to by jste mně pěkně nasraly :grinning: :grinning: já se tady tak snažím :sweat_smile: leda že mi to vyhrajete to pak joooooooooooooooo :grinning: jéééééééééééžiš já budu na písku nesvá :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
hmmm palačinky, asï se stavím u haninky na obídek :grinning:
26. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
26. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Peti, tak Týnka je super, úplně ji vidím :grinning: :grinning: :grinning: , jak dělá, že o ničem neví :grinning: :grinning: :grinning:
A paláda je taky super :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
hani, zařízení k bezdrátovýmu připojení k netu :wink: šaty nevyfouknu, mám s nákupama útrum:grinning: včera jsem řádila na aukru :grinning: :grinning: :grinning:
jdu kouknout na Míšiny fotky :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
Miší:kráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Hani:vlásky božííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: evísku:to by to někdo musel uvařit :sweat_smile: ale jo,budou s domácí jahůdkovou marmoškou,na to šlehačka(poctivě ušlehám) a sypané grankem mn'ááááááááááááááááám :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Evísku:kde to na rychlo seženu :grinning: :grinning: :grinning: a jsi hodná děkujůůůůůůůůůůůůůůů,za to můžeš přijít na palačinku ju?
26. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Miško, krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Handě to sluší :dizzy_face:
Hanino, nedělej mi chutě :grinning: :grinning: :grinning: nebo Ti ty šaty vyfouknu :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
evísku:bys mi neudělala :angry: :angry: :grinning: a dyt' říkám přijed' nebo pojd na koupák v pá ti přinesu čerstvý :grinning:
26. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Hani: no popis palačinek luxusní, nemohla by ses s nima stavit? :grinning: :grinning:
připojení k netu máme :wink: :grinning: !
26. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.