• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
lu:k tobě se musím stavit pže těhulky prej maj dostat vše n co maj chut' :grinning: kde se kupuje ta věc? :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
eště hodinu a něco držte palce :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Hani: jsem ti klikala na ty šaty a až potom jsem si všimla, že jsi klikáš sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , takhle to dopadá s matkou od nemocné cérky. guma :sunglasses:
26. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
ingridko:dííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: tak máš jo, Hani?

je Ti jasný že teď se v nich musíš vyfotit až dorazej? :grinning:
26. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
máš u mě panáka, jsem ti tu cenu trochu nadzvedla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :slight_smile: :wink:
26. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Hani, super, šaty jsou "doma" Jsem to sledovala :grinning:
26. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
holky,ted jsem přebalovala malou a všimla jsem si,že má nějakou vyrážku po celém těle :frowning2: teplotu už odpoledne nemá,jen zvýšenou........tak já nevim,myslíte,že i vyrrážka může být k zubům???????

chjooooo
26. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
hani, gratulace k první výhře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
taky jsem číhala :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
k zubům vyrážka nebývá, neměnilas třeba úprací prášek?....
26. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
Barru: a nemá šestou nemoc?? to bývá teplota nebo horečka, pak to odeznívá a vyskáče vyrážka na asi dva dny..
my to měli před dvěma týdny
26. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
my už šestou měly :confused: :confused: ale hned mě napadla!já fakt nevim....
26. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
Evčo,ona neni citlivá na tyhle věci,měnim furt něco a nic.
to bude spíš k těm teplotám.....
26. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Barru: hm.. ale prej se někdy může i opakovat :confused:
a nebo je to něco podobnýho možná? ono je těch podobnejch virů prej několik :confused:
26. srp 2009 v 17:14  • Odpověz
holky supéééééééééééééér a děkuji za spolupráci ingridce,tééééééééda ty jsi mi dala :grinning: :grinning: :grinning: já v tu chvíli ani nevěděla do jaké částky chci jít :sweat_smile: a panáka si vyberu nebo si ho dej za mně to by taky šlo :grinning: :grinning: jste zlatééééééééééééééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: barrunko:co to?držím palečky at se to bry ztratí a at to není znovu šestka :frowning2:
26. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
lu:fotit se joo?no dyt' to já hrozně ráda žéééé?? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: holky já ani nevím jestli mi budou :sweat_smile: :sweat_smile:
26. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
Hani: ale já se Tě neptám jestli se ráda fotíš :grinning: my už víme, že dobře vypadáš, takže prostě dodáš fotky a my se pokocháme jasan :wink: :grinning:
26. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
ooooooooooooooooo lu děkuju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak až to příjde tak ukážu ju??ale na té figuríně to určo bude vypadat líp,ale mně se prostě líběj :slight_smile:
26. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahojky mamky,

moc děkuju za gratulace k holčičce :dizzy_face: . Jenom doufám, že se z toho nevyklube kluk :zipper_mouth: :sweat_smile:.

Petrolejko: už nakupuju jak divá :grinning: , manža je z toho už na prášky :grinning: :grinning: :grinning: . Teď sháním nějakou hodně moc ňuchnací kombinézku :slight_smile: .

Miško: vyprdni se na tu čůzu učitelskou :wink: . Já úplně žasnu co toho stíháš :dizzy_face: . Já jsem ráda, že se nějak postarám o Lukiho a trochu o domácnost :zipper_mouth: .

kluk x holka: u Lukiho jsem byla přesvědčená, že je to holka, tak jsem pak byla trochu v šoku, když mi řekli kluka :zipper_mouth: , ale hned mě to přešlo a těšila jsem na klučíka. No a teď, když jsem si myslela toho kluka, tak je to zas holka :sweat_smile: . V tom, aby se čert vyznal :confused: .
Kdybych teď čekala kluka, tak by to pro mě bylo jednodušší v tom, že bych si snesla krabice s oblečením, jen bych si to znova vyprala a měla bych vystaráno. Takhle musím nakupovat na holčičku, že :wink: ? To přece nejde, aby nosila všechno chlapecké :sweat_smile: ?
26. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Kačko, tak to fakt nejde :grinning: Mája toho má po Denískovi minimum :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
kvízová otázka:kdo zpívá Macarenu??včera jsme o tom přemejšlely v práci a nepřišli jsme na to :sweat_smile:
26. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
holky, taky si vám děti stěžujou u čištění zubů? malej už odmlouvá jak teenager, dneska dojedl kaši a já povídám jdeme čistit zuby a on se lajdal do koupelny a u toho povídá "žuby, žuby... ách jó" :sweat_smile:
jako to je síla, nevím co mi bude říkat za rok :astonished:

Kačko: záleží nakolik neutrální ty věci máš... já třeba mám na malý mimi hodně věcí v bílý a zelený, takže si myslím, že by se to unosilo... spíš čím je větší tak už těch neutrálních věcí není tak na výběr, takže toho ubejvá...
26. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Dobrý večer,
Mi: fotky krásný :wink: a Aco opět jako ze žurnálu, sekne jí to :dizzy_face:

mrzí mě ten srazík, že se nás nesejde víc, ale to se nedá nic dělat...jak by řekl Matýsek Luovic "ach jo"

dnes jsem neuváženě zašla s Elí do obchodu s hadrama(nutně potřebuju trika, ty co má, se už nedají pomalu nosit ani na chalupě), během minuty jsem byla zpocená až na řiti, Elí mi běhala mezi stojanama jak zběsilá, shazovala věci, vždycky jsem jí odtáhla ke mě, v mžiku byla tatam, pak jsem jí dala jako poslední záchranu svojí peněženku, doma si s ní vždykcy hraje, vybrala mi všechny drobný a hodila je mezi ty stojany, takže jsem tam lezla po zemi a zachraňovala apoň dvacky a pajdy...po 7 minutách jsme byly venku
26. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
lu: něco málo neutrálních věcí tam mám, ale hodně jsem nakupovala takové ty typicky klučičí věci, což si myslím, že prostě holčičce neoblíknu :slight_smile: :wink:
26. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Teruse :grinning: Konec nakupování, co?
Kačko, tož jasný, a na holčičky se nakupovat musí, vymazlený modýlky. Já nakupuju i na Berunku a to mám po Týnce hodně věcí, ale pro radost. To je pak doma poňuchnání, hormonální bouře. Užij si to. :wink:
26. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hani: španělský duo Los del Río
26. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Kk: záleží jakej máš rozpočet a jakej máš žaludek :grinning:
u nás nejsou teď vůbec peníze, takže je možný, že případná holčička bude mít černý tričička s nápisem "super buldozer" apod. :sweat_smile:
no co, jí to bude ještě jedno naštěstí :sweat_smile:
nebo můžu vzít ty bílý bodyčka a nabatikovat je na růžovo že jo :grinning:
26. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
hoj :slight_smile:
Kk: užívej si to obojetný nakupování :dizzy_face: :dizzy_face: já probírala věcičky 50-56 po Katy... holky, tak melý věci přece nemůžou ty miminka oblíknout :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: Já asi budu dokupovat úplný minimum... asi na co narazím pro Katy ve velkym (98 :sweat_smile: ), koupím i Ellíííí v maličkym :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska Katynka přišla od babičky a v obýváku začala hulákat Eja, Eja...tak koukám, kde co vidí, na břicho mi nekoukala...a ona viděl na lince zasunutou fotku ze 4D a chtěla si jí pomazlit :dizzy_face: :dizzy_face: no a já se rozbrečela :sweat_smile:

Barru: ať je Rózince brzy líp, já bych k doktorce šla :wink: :slight_smile:

Sylvi: myslím na Tebe s těmi odběry :slight_smile: snad nasadí jen nějaký doplňky a budeš míň unavená :wink: možná bych pak na základě výsledků začala pít nějaký bylinky... A co vůbec Matýsek na dovolené? jak spal? je nějaké zlepšení teď doma?

a nákupy s Katy sama...sci-fi... i sámošky zkracuju na minimum...oblečení neriskuju :sweat_smile: :grinning: Myslím, že by to dopadlo jako s Elí :wink:

Dobrou noc :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
lu:díky,to mi vůbec nic neříká :sweat_smile: teru:to byla akce kulový blesk :grinning: lu:no jasan nabatikuj se :grinning: nosí
26. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
zuuu: no my jen tak tak oblíkly tu 56, ale je pravda, že když jsem teď dostala zpět věci, co jsem půjčila kamarádce, tak jsem se nad nima tak rozněžňovala, všechny jsem po jednom rozložila a zase složila a usmívala se u toho jak dement

hani: takovej kulovej bles tak asi dlouho neměli, lidi se srocovali a pomáhali mi jí chytat :grinning:
26. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.