• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Hani: ale tohle Ti něco říká, ne?
http://www.youtube.com/watch?v=sN62PAKoBfE

Zuu: jsi mě málem rozbrečela s tou fotkou ze 4 D a mazlící Katynkou :pensive: :dizzy_face:

jste teda dobrý holky s tím nakupováním, já se tuhle pokusila koupit jen noviny a to nehrozilo skoro, nakonec jsem je teda měla ale jednou rukou jsem držela dítě co se snažilo vyrvat a něco zdemolovat a druhou rukou jsem prodavačce podávala peněženku ať si ty peníze vezme sama :sweat_smile:
takže na nákup jedině s kočárem :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Ergo jsem teď přestala nosit)
26. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
lu: my jezdíme nakupovat buď ve dvou nebo s kočárem, dnes jsem to riskla, no :zipper_mouth:
26. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
ahoj: teruse přesně vim o čem mluvíš, dělala jsem totéž, když mi kamarádka vrátila Kubovi mimi věci
26. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tento rok je nějakej holčičí..dneska mě psala kamoška že taky čeká holčičku...je šíleně šťastná..přála si holčenku už u prvního..a už říkala že by i toho druhého kluka brala a teď tomu nemůže uvěřit. Nechci se chlubit, ale o víkendu sem jí obhlížela a holku jsem jí tipovala. :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz
tak mě vychází teď v tabulce taky na hodně roků dopředu holka - NIC NEČEKÁM
26. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
teru:mně zase chytal chlap z ochranky Pát'u v Bille jak bral dráhu ven :sweat_smile: lu:jasnééééééééééééééééééééééééé :slight_smile: sem zavzpomínala jak jsem skotačili :grinning: :grinning: labellko:ty máš postě dobrej odhad :wink: takže mishu:holčička?bezva :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Hani: nevim, manža říká, že umí jen kluky, tak uvidíme
26. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahojky

hlásí se matka která se cítí jak vymyčkenj citron :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Díky za pochvalu mé osoby, koukala jsem že ale na fotce mám ty vlasy nějaké upláclé :sweat_smile: ve skutečnosti jsou víc do ježury

Miško fotečky hezké, díky za ně a prosím pošleš mi na email ještě ty s mojí maminou a nějaký zbytek jestli máš :wink:

tak jsem si udělala radost a k narozkám co budu mít v září si objednala tyto šatičky, měli bychom jít i na svatbu tak se snad hodí, mě se moc líbí, co jim říkáte? :wink: :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25207101

No a nějak jsem našla na netu komponenty a korálky na výrobu šperků, tak jsem si hned něco objednila jak jinak že a už se těším jak si udělám podlé své představy pěkné naušnice a náhrdelníky :wink:

Jo a tatínek nám stáhl horor Poltergaist ( nebo jak se to píše :confused: :sweat_smile: ) kterého se strašně bojím od děství tak jsem na sebe zvědavá jak pak půjdu v noci na záchod :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful:
26. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
omlouvám se za překlepy ale nějako mě to nemyslí :unamused:
26. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
mishu:když ti to vychází,uvidíš :slight_smile: Hani:jůůůů ty jsou hezkýý :slight_smile: a mám na tebe dotázek,jsi tenkrát sháněla bílé baleríny vid?pamatuješ si ještě kde to bylo?dííííky :wink: jsem si koupila takvou bílou delší sukni od ségry dostanu jakejsi světlej top a ted už mi chyběj ty botky :wink:
26. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
Hani jukni na MMB mají tam toho hodně ( nové botky ), ale ty co mám já už nejsou :unamused:
26. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky, dala jsem dohromady pár fotek z dovolené, tak kdo se chcete podívat, jsou tady :slight_smile:
http://maova.galerie.cz/3698040-kreta#%20
26. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Marti- to jsou vážně úžasné fotky :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Hani dííky :wink: Marti:krááásný je vidět že jste si to pěkně užili :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Marti náááááááááááááááááádhernýýýfotky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kde přesně jste byli???
26. srp 2009 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz
Mao : krásný fotky, jste moc moc sympatický pár...a koza modelka mě dostala :wink:
26. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Děkujeme holky :slight_smile: Byli jsme na Krétě v Achlii, je to jihovýchod, ještě takový klidný, ne tolik turistický. A koza modelka byla fakt super, jen co jsem řekla, že se hezky vystavuje, že jí můžu vyfotit, otočila jsem foťák na výšku a ona na mě vystrčila zadek :grinning:
26. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Hm, tak jsem přišla akorát včas! Kréta, Achlie(a)? Píšu si, to by byla dovolená podle mého gusta, aspoň co koukám na fotky :slight_smile: . Nádhera. Marti, s jakou cestovkou jste byli? Ať nepátrám dlouho, až na to jednou dojde. :grinning: Děkuju.
26. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
kreksi, jestli máte rádi klid a nevyhledáváte nějaká rušná turistická místa, diskotéky a tak, tak je to to pravé :wink: My jsme si tam teda krásně odpočinuli. Je to Achlia, ale na klasické mapě Kréty ani není, to je jen taková pidi vesnička. Je to mezi Ierapetrou a Makrigialosem, ty na mapě najdeš. A zařizovali jsme to přes Invii a cestovka byla Aeolus.
26. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dočítám postupně, takže jsem zapomněla, na co jsem chtěla reagovat... :sweat_smile:

Aco: šaty úžasné, řekla bych, že se na tebe budou hodit...fakt jsou parádní :slight_smile:

Zuu: Katty&fotky Ellinky :dizzy_face:

Maova: nádherné fotky z dovči, je vidět pohoda, a že jste si to užili! A přidávám se ke Kreksi...také by to byla dovča podle mého gusta...miluju malé tradiční vesničky kdekoliv :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
Martinko, supr fotky, krásná místa, vy dva rozzáření. Úplně mě zamrzelo, že jsme letos na dovču nemohli, hned bych jela. :grinning: A koza nezkonkurenční :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
já fičím do peřin,brou,brou :pensive:
26. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
já v peřinách ještě nejsem :grinning: mám mizerné připojení, v noci lepší, tak jsem musela využít rychlost a ještě jednou omrknout ty krétské fotky :grinning: - díky za upřesnění, Marti. :sunglasses:
27. srp 2009 v 01:09  • Odpověz
Tak teď za mnou k PC přicupitala napůl spící Anička "máma hajínky mlíčko" :dizzy_face: ...takže vypínám PC a mažu do postele :sweat_smile:
27. srp 2009 v 01:30  • Odpověz
Dobré ráno!

Miško, zase začínám Tebou - děti jsou nádherné, úžasné, skvělé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mao, fotky krásné, odpočívací atmosféra z nich dýchá :dizzy_face:

Teru, u nás i potraviny začínají být zkouška nervů :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuuu, moc díky za optání - bylinky plánuju stoprocentně, jen chci vědět přesně co je. A Matýsek - jako každý výjezd mimo domov a svou postel zvládl skvěle :dizzy_face: Mám dojem, že jinde spí lépe než doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A se spaním všeobecně - chci Tobě, LU a HALKAC vyseknout velkou poklonu a díky!!!!! Jen mám strach, že to zakřiknu.
Těch změn v režimu jsem udělala docela málo mi přijde - určitě bych mohla být ještě důslednější. Párkrát jsem ráno a v poledne vzbudila (ale snad jen dvakrát třikrát) a je to o stoprocent lepší. Sice se ještě stane, že se v noci vzbudí, ale je vzhůru rozhodně kratší dobu.
I ty vlasy u usínání jsme odbouraly - ne že by si teda stále rád nešáhl, ale neusíná s nimi :dizzy_face: I mlíko.
A nic nebylo nijak těžké - chtělo to jen odhodlání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: :wink:
Takže stav teď - v noci se vzbudí 1:6, dřív 6:1, jediné co nás ještě trápí, že tak dvakrát třikrát vstane v pět. Do šesti teda nevstanu ani omylem, ale už se nespí. Jinak vstává v 6:15 - 6:45 - sem tam je nějaká výjimka do sedmi i malinko později. Ale po té šesté už to jde.
Ještě jednou moc moc moc děkuju!!!!!!

My jsme včera byli na vynikajícím jídle, je to nejlepší restaurace tady a opět nezklamali. Navíc byl opravdu teplý večer, šli jsme parkem. Tak dobře jsem se dlouho necítila :wink: - nějak to včera sedlo :slight_smile:

Musím za Matýskem, pak ještě nakouknu.
27. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
:angry: :angry: :angry: vlasy jsme odbouraliiiiii :angry: :angry: :angry:
27. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahoj,

Jééééééééééééé gratuluji kk k holčičce, doufám, že na mě taky jedna zbyde, já chcíííííííííííííííííííííííí :dizzy_face:

Malý včera zvracel a měl horečku, dnes bez teplot, tak nevím, co to bylo, ale je fakt, že už tři noci špatně spí, tak si myslím, že to budou zuby nebo přehřátí, ale my moc ven nechodíme, tak nevím
27. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Dobré ranko :wink: sylvinko:fajn že se Matýskovo spaní zlepšilo a paráda že jste si užili včera večer :slight_smile: Dani:a kdy jdeš na další UTZ?budu teda držet palečky at je to holčička :wink: můžeš se zeptat labellky ta ti poví,ona je čarodějnice :grinning: (labellko samo v dobrém slova smyslu) :grinning: mějte krásný den :wink: dnes je venku docela chladno,takže těhulky užííííííííííííííííííííííííííííííííívejte,zejtra má bejt zase pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
ránko :sunglasses:

Mishu: tabulkám nevěř, mně Matýsek ve všech vyšel jako holčička :grinning:

Marti: fotky luxusní, to je fakt jak z reklamního katalogu !!!

Teru: já jediný nakupování který risknu sama s malým za ruku je za rohem v Bille, nacpu ho do sedátka v košíku, jednou rukou ho držím a druhou nakupuju :sweat_smile: (on se tam totiž staví v tom sedátku)....
muž s ním teď chodí ven jedině bez kočáru jenže ten ho nosí za krkem klidně půl dne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
blbý je, že si ho tak naučil a teď když šel se mnou malej, tak po třech krokách že chce pochovat... jsem mu vysvětlila, že nejsem tatínek, nemám tolik síly a domů těch sto metrů určitě dojde :sweat_smile:

ráno dopil mlíko, kouknul mi za výstřih, hlavu až bůhví kde a "miminko kde?" :dizzy_face:
no ale z dojetí mě hned vyvedl, protože začal hledat kde mám "slipyty" (kalhotky, já je neměla).. :sweat_smile:

Dani: držím palce, ať je malý v pořádku!

Sylvi: jsem moc ráda, že se spaní zlepšilo :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: uvidíš, že i Tobě to pomůže, přidá Ti to energii, počkej za pár měsíců, až tělo doženě ten deficit...
přesně jak píšeš: u nás šlo naprosto všechno - ale až v momentě, kdy jsem se já fakt odhodlala.. bylo to tak se spaním, příkrmama, nočním mlíkem, dudlíkem, prostě se vším!
27. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojky,
slipity :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.