• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
nj, on si teď za slova začal přidávat písmena, takže máme:
stůla, sůla, motort, doktort, slipyty, hůla... asi se mu to líp vyslovuje

a dělá si ze mě srandu, třeba vyndám mouku a říká "moucha"... nebo řeknu pojď tady na travičku a on "bůů"
:sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky děvčátka :slight_smile:
jsem nás málem nenašla, tu se to dnes nějak fláká :grinning:

Včera jsem dočítala, fotky prohlžela, leč lemra líná nenapsala :sunglasses: ...takže chválím fotečky Martinky až dnes, mimo úžasné přírody tam byli i dva krásní lidé :dizzy_face: :dizzy_face: ste krásný pár a ještě budu reagovat na nové poznatky od mudra...jsem zajedno s petrolejkou :wink: a držím pěsti k adopci!!

lu, tak takovou slovní zásobu nemám ani já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dani, budu ti držet taky pěsti, ať se na ulz ukáže pipi :slight_smile: :wink: a kdy že to budeš vědět?

Paní moci a vy prosím domluvte mimiškovi, ať se příště laskavě ukáže, jo?? Je tu hromada zvědavých tetek, tak ať si nedělá prdel už v tak ranném věku :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Lu, já jsem taky zmatená, ale Týnka mě slovně úmyslně nemate. Ale jedeme venku a začne vykřikovat "pálí" a jsem v háji, protože to znamená jak pálí (čili oheň něco takovýho horkýho) nebo paní (neumí v některých slovech n) nebo polívka. Takže přikyvuju jak idiot a dělá, že vím, která bije. Stejně tak "balo" je banán, balon a chleba. Čert se v tom vyznej. "Kaká" je kachna, kakání, čurání i plínka. :grinning:
27. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
krásný den všem,
tak jsem se po dlouhé době dostala k pc, nějak nestíhám, ale to neva, dětičky jsou důležitější :grinning: snažím se užívat si s obouma, a zatím to celkem jde.Emilka je trošku zlobivější, občas nechce v noci spát, někdy ji trápí prdy tak křičí a to mi pak vstávají vlasy na hlavě.
přidala jsem pár foteček ještě ze křtin http://kratochvilovi08.rajce.idnes.cz/05_-_Jirik_rok_a_pul_a_Emily/#album
a už máme horový náušničky, ale ty budou jen sváteční, rozhodl manža, ještě dostane od kmotra jiný.
a trošku u nás pokrok s nočníkem, už si na něj dobrovolně i sedne a chvilku sedí, ale nejradši v teplákách, no tak budem postupně sundávat kalhoty a plínku
a co jsme tak zahlídla tak řešíte Vánoce, noo u nás jako vždy na poslední chvilku budem nakupovat jak se znám, ale moc toho nebude, určo nějaká tříkolka a pár drobností, přece jen už má z toho víc rozumu, Emilce taky něco malinko, chtěla jsem panenku ale manža řekl že je na ni malinka, no to sice je, ale mohla by být klidně, dyť vyroste :slight_smile:
tak se jdu podívat na ty dva spáče :slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky,
Trtavička - bůůůůůůů máme taky :grinning:
Jdu dočíst :slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
travička!
27. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
holky dotaz: průjem asi od zubů - je normální, že je docela silnej, tzn. až vodovej? ne jako pořád dokola, ale několikrát denně... a je to teda síla to přebalovat
jinak na malým nic nevidím, je veselej, teplotu nemá, tak jsem nasadila trochu dietku a Smectu, jsou to asi tři dny teď...
tak snad nic nezanedbávám když nevolám k dr... :confused: no uvidíme, do pondělí asi budu moudřejší..
27. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
jo vlastně jedna změna jo - místo hodiny a půl spí po obědě 2.5 :confused: to může bejt taky k zubům? :confused:
já jsem z toho volaká zmetěná, protože my měli u zubů dycky šílenou vzteklost, slintání a řvaní přes den, jinak nic
27. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
opět tu :slight_smile:
janino, fotka, jak všeci Jiříci čtou, je super :grinning:
lu, a ten průjem smrdí, jakože fakt na grcačku..? Protože pokud jo, tak si nemyslím, že je to od zubů...ale můžu se mýlit :sweat_smile: :confused:
27. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
Jani fotečky moooc pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
Holky tak sem si dala letošní první burčák a už su nakulená..sem dala 3 deci a mám ju :grinning:
27. srp 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
jé Labell,závidím.Já už se od pěti hodin těším na to,až půjde Mári spát a já si dám vychlazené bílé víno :sunglasses:
jo a mám v plánu udělat utrum s tím posledním ranním kojením.Tak mi držte palce,at to márinka i já zvládne :sunglasses:
mám chut na cigáro :grinning:
27. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
labellko:ty houbec vydržíš :grinning: :grinning: vem si příklad z teru :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
Petise: no na grcačku... ale je fakt že mně teď smrdí všecko.. dneska jsem to málem vrhla mezi regály v Bille :sweat_smile:

no moudrá z toho průjmu ale nejsem.. ale on fakt jinak nic nemá, je veselej a energie má za 3 :sweat_smile: tak jsem dala zase Smectu a uvidíme přes víkend, no

týjo tady se chlastá... jdu taky, na ten svůj bylinkovej čaj :grinning:
27. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Hani nikde nebylo řečeno že končím.. :wink: :grinning: no já bych nikomu příkladem jít nemohla..já toho zvládnu no fuj..už abych byla těhotná nebo pojdu :grinning:
prami: držím pěsti :slight_smile:
27. srp 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
děcka, já zas zdechám z mensky...to se fakt nehodí, jak mě to po tom porodu bolí, dnes už mám druhý nurofen a to mám mensky už pátý den :confused: a bolí to, jak bych to dostala dneska :angry: jsem teď žehlila a kroutila jsem se u toho.....no nevím, jak jsem dala porodní bolesti :confounded:

lu, však uvidíš, co ta Smecta, jestli zabere :wink:

Lucííí, dej si i za mě, já po tom rumovém večeru nechlastám :sunglasses:

a našla jsem super písničku, kterou si furt pouštím...kdo má čas, poslechněte:
http://www.youtube.com/watch?v=X2dJV5FvFlo
:slight_smile:
27. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
jo prami, ať to dáte :wink: a ty na sraz jedeš nebo ni?

Luci, tak pij, dokuď můžeš :grinning:
27. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
jo ještě jsme se dnes chlamaly - sešly jsme se partička mamin, cestou jsme ještě dvě posbíraly a sešlo se nás na zahrádce sedm mamin s dětmi jak stupínky - první klučík narozen říjen 07, holčička listopad 07, klučík prosinec 07, holčička leden 08, a Robik hihi...a pak ještě dvě letošní miminka :grinning:
27. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Peťajs a všimla sis, že Sunárka má novinku? Jak má ty kašové mlíčka, tak má osmizrnou s medem (oranžový obal) a ještě dotaz, myslíte, že se může kombinovat Nestlé tekuté kaše a Hami tekuté kaše?(ty taky teď maj novinku)
27. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
luci:do tohoooooooooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: a já si teda taky zakalím u žehlení(zdravím petisku) :grinning: peti:tý woe,chuděro bych taky chcípala,já mám bolesti jak prase akorát první den ale to dám jeden ibalgin a v poho a 4 den už skoro nekrámuju :sweat_smile: prami:na zdraví a vlastně i lu s čajíkem :wink: prami:držím palečky at odbourání koja zvládnete na jedničku :slight_smile: písničku si poslechnu pak :slight_smile: před chvíli volala máma přítele že přijede na celej víkend,mně jebne to já mám z toho akorát nervy že nemám pořádně uklizíno navaříno atd..no mám co děat :sweat_smile: na zejtra je jídla dost ode dneška jsem dělala těstoviny s guláškem a v neděli upeču kačku se zelím,plány hezký jen esi to dám :sweat_smile:
27. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Hani, co kecáš, jestli máš uklizíno, jak máš furt vyžehlíno :grinning: :grinning: tak jsi v klidu....a kuchařka se zdáš být taky dost dobrá....klaním se, klaním :grinning: :wink:
27. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
a tos mi připoměla, jak jsem já "pekla" kačku :sunglasses: moje mamka koupila kačenu a já přišla s pekáčem, přehodila kachnu a šla domů :grinning: :grinning: včetně dozy se zelíčkem...no a knedlík jsem koupila sama..no.. :grinning:
27. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Peti :grinning: :grinning: :grinning: a to ses ani nepochlubila žes měla nějakej rumovej dýchánek..nebo ze bych to přehlídla??

Hani já bych pít u žehlení nemohla..su vždycky popálená i bez chlastu :grinning:
27. srp 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
Petisko- nejedem.My máme záři strašně nabuchané.Nejdřív Jičín město pohádky , pak Řecko a František by už neměl dovolenou :unamused:
27. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
prami tož bez Františka né?? :wink:
27. srp 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
prami, a na kdy letos vychází město pohádek?
Luci, či vím kdy to bylo, se mi zdá, že před třema týdnama...osm rumíků - velkých (šavlovej panáček tu není :grinning: ) přišla jsem domů v 5:15 :sunglasses:
27. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
tak já čekala, že si přečtu recept jak Petise dělá kačku :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
to jsou podvody toto, to já pořádat nemůžu, moje mamka je na vaření antitalent, takže je humorný jak přijede a u vaření mi stojí za zádama a furt si všecko píše :sweat_smile: :sweat_smile: !
27. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Luci- já neumím sama cestovat :grinning:
Peti- 15.09-19.09 ,kdo se bude nudit může přijet :sunglasses:
už jsem mírně lízlá sleduju stupidní Růžovku a Mári vypadá,že půjde spát později než já :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
lu :grinning:
prami, taky mám pocit, že ta Růžovka není to co bývalo...ale mám ji spjatou, jak jsme těhulkovaly a bylo to o gyndařině, to bylo fajn :slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
To jo a Morávková tam vypadá jak frnda :grinning:
27. srp 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.