• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
No prami coto toto?? Pohádky jsou až po srazu!! Podávám protest!!
27. srp 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
petisko:ty to máš vychytaný tak já počkám jestli ji máma nepřiveze že bych došla taky do krámu jen pro knedlík :grinning: :grinning: ty naše rumová pralinko :grinning: :grinning: :grinning: labellko:jak to dělááááááááááááš?????? :grinning: :grinning: :grinning: prami:se už těšíte na dovču vid?? :slight_smile: my v Jičíně tehdy byli s našima jako malé děti a dovezli jsme si figurku rumcajse ještě někde ho máme doma :slight_smile: :slight_smile:petisko:já mám furt pocit i když uklízíno mám že nemám,kor když má někdo přijet :sweat_smile: a malej usnul tak jdu dát sprchu a jdu na to,třeba ještě číhnu,snad toho nebudu mít tolik něco jsem už poklízela včera :slight_smile: asi intuice nebo úchylka co já vím :grinning:
27. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
labellko:Morávková beztak je frnda :grinning: :grinning: :grinning: jo a holky dnes jsem poslala peníze za ty vyaukcovaný šaty,tak snad dorazej néé?psala mi že jakmile je bude mít na účtě posílá zboží,tak snad jo :sweat_smile: pááááááááááááááááááá
27. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
hani, chápu, já taky furt uklízím, nemám ráda binec :slight_smile: a šaty určitě dorazí, jestli máte s paní stejnou banku, tak v úterý je budeš mít doma....jinak tak ve čtvrtek
a Morávková tam má děsné háro :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
ještě že koukám :sweat_smile: petisko:my žádnou stejnou banku nemáme já to posílala na poště složenkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
tak ti to příjde ve středu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Peti- já na tu Růžovku nadávám a stejně na ní budu celý rok čumět.A ta gyndařina mi byla taky bližší :grinning: :grinning: ,tady mne irituje,že se pacienti chovají jak z jiné planety a sestra jako kdyby vychodila sotva 5.tř.ZŠ :grinning:
no a o Morávkové raději mlčíím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

hani- těším se jak malý harant.Jednak poprvé poletím a taky si každý řecko chválí,tak jsem zvědavá :wink: .
A taky počítám s tím,že se nám třeba dlouho taková dovča nepovede,příští rok by chtěla být těhotná a pak asi max.autem do Chorvatska :wink:
27. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
dnešní večerní docházka je velmi nedostatečná, takže to tu balím...bobrou noc :sunglasses:
27. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
petisko:jáááááááááááááááááááááááááááák nedostatečná????????????????? :angry: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
táák a já mám hrubej úklid hotov,jdu vyžehlit těch 5 kousků a peču :sweat_smile: jo a peti středa gůůůůůůůůůt jsi mně uklidnila,já počítala s úterkem :grinning: běda jestli to příjde dřív :grinning: praminko:se ti nedivím že se těšíš my bychom chtěli někdy letecky ale oba se bojíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:ad těhulkování:tak my zrovna jeli do Chorvat když jsem byla ve 3 a 6 hodin jsme se zasekali na dálnici a ja chceš čůrat na dálnici ne?já která jsem chodila co půl hodky jsem to vydržela ale málem jsem se roztrhala,bych nepřála ani tomu největšímu nepříteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
jůůůůů prami Márinka je slad'ounká :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
Hani-díky.
já se nebojím,nevím do čeho jdu :grinning: :grinning:, a když jsem byla těhu s Mári,tak jsme měli taky jet do Chorvat,ale já srab jsem to zamítla,cestování a těhu- vidím ty nejčernější scénáře :cry:

Dobrou- už mne ten chlast zmáhá,navíc Mári dnes spala slovy 20 minut :astonished: a zítra mě čeká krocení nekojeného dítěte :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
krocení nekojenýho dítěte :astonished: tak to mám každej den!!! :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
jo,jo prami to je fakt nikdy nevíš :sweat_smile: tý brd'o Márinka za celej den spala 20 min? :astonished: tak to u nás by bylo protivno až do řiti :sweat_smile: dnes dal přes 2 hodky :wink: a věřím že zejtřejší krocení proběhne v pohodě :slight_smile: dobrou :pensive:
27. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
ahoj :sunglasses:

tak Matýsek spát 20 minut, tak ho nemůžu spustit z očí, on pak pořád padá :zipper_mouth:

Prami: pak napiš jak proběhlo krocení :wink:

my jdeme okolo 9. na ko na rehabilitaci...
28. srp 2009 v 06:59  • Odpověz
Ahojky!!

Holky co jedete na sraz..budete tam vůbes někdo od neděle???
28. srp 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
Luci, my až od PO :frowning2:
28. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj!

My od neděle do úterý :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Aha. A bude tma někdo do středy? :grinning:
28. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj,
my možná vyrazíme už v sobotu. Když jsem viděla kolik je odpadlíků a jak málo nás zůstalo, tak jsem navrhla, že to bude brát jako rodinný výlet s tím, že je možné, že tam potkáme nějakou únorovku s rodinkou :wink: Takže za každou známou duši budeme rádi :slight_smile:

A víte někdo jaké má být počasí? Abych věděla co všechno zabalit... no asi všechno, tak jako vždycky :wink:
28. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Dobré ranko :wink: ejani:zejtra má bejt 18-22 a oblačno,neděle podobně a od pondělka se má malinko oteplovat :slight_smile: a koukám že už máte sraz tento tejden,tak si to nááááááááááááááááááááááádherně užijte,at vám výjde počásko a hlavně fotiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: všem krásný slunný den :sunglasses:
28. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
jj, fotit !! :slight_smile:

tak na rehabilitaci jsme dopadli dobře, sice pomalu, ale zlepšuje se to, tak nám upravila cvičení (sama viděla, že už je někde jinde a když nechce, tak prostě cvičit nebude, musím ho uplácet pohádkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

a jinak ho musím pochválit, sice pořád křičí Ne, ne!! když se zeptám na nočník, ale dneska se vyčural i vykakal :slight_smile:
akorát teda nechápu ten jeho údiv, jemu to asi nedochází, kouká na to co to jako má bejt, strká do obojího ruce a hrozně se diví :sweat_smile: :sweat_smile: dneska byl úplně v šoku když se sám na sebe přímo koukal jak mu to čurá :sweat_smile: :sweat_smile:
je to normální??
28. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
lu:gratulace k bezva výsledkům a i ke kakání a čůrání do nočníku :slight_smile: u nás stále nic takže nemůžu říct jak reaguje :wink: a já už mám vše nachystáno,lítala jsem jak fredka a to ještě musím dnes do práce :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
ahoj holky,

Lu- tak krocení proběhlo zatím až překvapivě dobře :wink: ,už 50 hodin nekojím.Ráno si trošku pobrekala a vztekla se ,pak to zalomila až do deváté.
Jinak všem,kteří zvládli :grinning: nočník gratuluju a trochu závidím.Mári je zatím na vše celkem šikovná,ale s tímhle je to boj.Jí absolut nevadí,že si hoví v pokakené plínce,nebo poletuje s mokrýma kalhotkama :angry: ,to je pak těžký.

holky,s tím srazem,to tak šíleně uteklo,všem,kdo jede přeju,at se vám tam líbí a prosím hodně fotit jo :wink:
28. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Hani: mě baví jak je manželova americká rodina vykulená proč ho tak BRZO učíme na nočník :sweat_smile: :sweat_smile: je mu rok a 7 měsíců a oni jsou paf z toho, že vůbec máme nočník doma! no ono to není tak horký, než se někam doštracháme, tak budou Vánoce, myslím, já to nijak nesílím, on tam po kouskách dojde

Prami: tak to jste holky šikovný!!! :slight_smile: :slight_smile:

Matýskovi už teď vadí když má mokrý slipy, to je zaraženej a jde se schovávat nebo je nervozní, běhá okolo a neví co dělat.. ale plína? teď jsem se začla ptát Jsi mokrej? Kakal jsi? ... no tak jednou za týden mi řekne Moklej, jinak spí a chodí v čemkoli....ale jak dostane slipy tak zdůrazním Nemáš plenku, řekni mámě až budeš potřebovat na nočník... (skoro nikdy neřekne, ale má určitý signály)

jinak teda dneska dostal zostra na zadek, vyšplhal po otevřených šuplíkách nábytku v obýváku až nahoru a začal doslova rozebírat hifi a vyndávat cédéčko atd.. no já se tak lekla, jen jsem doběhla a dostal teda třikrát pořádnou :unamused: dost se asi lekl, protože si mě ani nevšiml, bylo mi ho pak líto... ale na druhou stranu dobře tak, byl tak metr a půl vysoko a balancoval na jedný noze, nechci domyslet kdyby spadnul na ty otrý šuple :zipper_mouth:

fakt někdy je domlouvání na houby (už dva týdny mu vysvětluju, že to je nebezpečný, že upadne, bouchne se, bude brečet, že se budu zlobit atd...... on tomuhle všemu rozumí, opakuje, komunikuje, kejve, mně může huba upadnout a pak tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a to vidím, že se chystá vyšplhat na nejvyšší místo gauče u druhý stěny, asi bude skákat dolů z toho asi metru a půl :zipper_mouth: už mu chybí jen houpání na lustru! :sweat_smile:
28. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
tak jsem si asi vlastní blbostí podepsala ortel nedodělané VŠ těsně před koncem, mrzí mě to hlavně kvůli mamce, která mi pomáhala a držela palce, ale na druhou stranu vim, že mou prioritou v životě je zdravá a spokojená rodina, kdyžtak si udělám běhěm MD nějaké kurzy dalšího vzdělávání a VŠ můžu zkusit až děti odrostou, pokud mi teda teď nedaj další šanci
28. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Mišu, jakto? :astonished:
28. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
protože mi zbejvá poslední zkouška, AJ, ale na tu se můžem přihlásit jen 2x, poprvé jsem se přihlásila v prváku, ale zkoušku jsem neabsolvovala kvůli narození prcka a už jsem se nemohla odhlásit, tak jsem se přihlásila v třeťáku a to mi neuznal seminárku, prý můžu v dalším semestru, ale jak, když se už nemůžu přihlásit, takže jsem psala na studijní co s tim a vypadá to, že buď podat žádost děkanovi o schválení 3. termínu nebo konec
28. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Mishu :zipper_mouth: tak snad Ti to povolí! vypíchla bych, že jsi tu první zkoušku propásla kvůli narození syna, dyť to se dá i doložit...
jéžiš, Ty s tím máš takový nervy :pensive: moc Ti držím palce, ať to dopadne!!
28. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
třeba to povolej, ty důvody jsou celkem pochopitelný. Budu Ti držet palce
28. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.