• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
musím pochválit ondráška,ráno jsme vstávali a já mu v ložnici řekla,ať počká,že přinesu mlíčko a on fakt čekal a seděl na naší posteli,dokud jsem ho v kuchyni neudělala a nedonesla :slight_smile:

hani:já peru buď s Arielem, nebo Lanzou, ale nepoužívám aviváž kvůli alergii (která zatím teda na nic nebyla,ale proč to provokovat).Zkoušela jsem mýdlové ořechy,ale prádlo bylo takové tvrdé a přišlo mi,že bylo míň vyprané,než s práškem,přitom to nebylo vůbec silné znečištění,jen běžné.

Lu jak konkrétně pere ten Ecover?
22. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj vespolek!

My jsme dnes byli plavat, když jsme se vrátili, Jindra už dopékal francouzké brambory :dizzy_face: , pak dal Matýska spát :dizzy_face: ... no, úžasné :wink:
Noc blbá, zas se nespalo, ale vstávalo se v osm, tak aspoň že tak.
Počasí ještě blbější, už ani nevím, kdy nepršelo :rolling_eyes:

Adi, my měli špatné jaterní enzymy a napodruhé ok - prý jim to kolísá :wink: Držím pěsti!

Agi, Ondrášek je supr!

Labell, mohla bys dát na pokladnu odkaz???

A nemáte někdo dětskou kalkulačku????
Jinak z hraček máme v plánu koupit velké dřevěné korále :wink:
22. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
Zuu:já to říkám furt,že jsou stejní :grinning: :grinning: .A těhotenství teď bude výborná výmluva na cokoli, hihi....Mně se šíleně líbí, jak jsou těhotný většinou opečovávaný a chráněný :wink: , škoda,že po porodu je to fuč

Romčo:my měli špičáky fakt v pohodě,pro nás byly nejhorší ty dva první zuby nahoře,to byl horor.Ale většina lidí, co jsem slyšela si užila své právě se špičákama,tak asi budete právě ten případ :frowning2:
22. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
Zuuu: to u nás teda tatínek nesloužil ani minutu :grinning: ( pochybuju, že dneska se to ještě změní)
Romi, u nás se špičáky ještě nevyklubaly, snad to bude v poho

a momentálně je tu celkem slušně, Elí spí venku v kočáře
22. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Luci-fakt? Am nechce jíst? o musí být hrozný. Jsem ráda že jí. Já bych asi neměla nervy to do něj cpát, kdyby nejedl..
a už jste dětem někdo dal smažené? Včera do mě klavíroval švára, jeslti si Tomí dá aspon poutovej řízek (září)! tak jsem řekla, že Tom by si ho určitě dal, ale že máma mu to nedá.. :grinning: :grinning: :grinning:

Agi-Ondrášek má vlásky jak Tomí. Vzadu se mu to taky kroutí-jinde pořádně ty vlásky ani nemá:slight_smile:. Teda ale Tomojuš je má světelejší..:slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Romi, já bych řekla, že všechny problémy s nespaním máme ke špičákům :rolling_eyes: Momentálně jsou špičky dolních venku.

Přidala jsem pár fotek
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2925983&vReferer=

a nějaká videa na důkaz, že doma nemáme jen smíška
http://www.youtube.com/watch?v=IhK-pxfK4W4&feature=channel_page
http://www.youtube.com/watch?v=T-bozsQhFkw&feature=channel_page

pak něco, aby si napravil reputaci :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=5Sk4tCE7ndc&feature=channel_page
http://www.youtube.com/watch?v=kHMfC7PqsgQ&feature=channel_page
22. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
jéé. Sylvi- u foteček jsem se smála! to rozsypaný mlíko! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
týjo, ten deštník ho teda naštval! :grinning: :grinning:
a pivo naklání jak náš mladej! :grinning: :grinning:
krásný videjka i fotečky..
22. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Romčo: Katy má takový vychytaný voskovky, kreslí moc hezky, ale bohužel píší všude, jen se opřeš - ani se menusí tlačit, takže gauč a koberec vypadá prímově :wink: (pak má ještě voskovky ve tvaru myšek, ale ty zase píší, jen když na ně moc tlačíme, tak to jí zase nebaví). Katy moc dobře ví, že může kreslit jen na papír, ale když zlobí, provokuje, tak schválně maluje na koberec, nově teď na mřížku zesilovače :angry: Ale to je občas prudí :wink:

a jídlo...nevím, máme 12.den po očkování...Katy z ničeho nic přestala chtít jogurty! :confused: je fakt, že dostávala jen echtový bílý, že ovocný by třeba snědla, ale zatím to asi budu namátkově zkoušet dál s bílými...případně přejdu bohužel na přijatelnější variantu... A u jídla je děsnej cirkus...o vše hlavně kvůli tomu, že začala odmítat sedět v židličce...
Snažím se zařazovat normálnější jídla, smažený přímo ne, ale třeba bych Katy asi dala řízek se sundaným obalem :wink: Pořád nějak lpím hlavně na tom, aby snědla aspoň v něčem dvakrát-třikrát zeleninu a jednou denně ovoce... ale i na tom jogurtu jsem trvala, že :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
sylvi: fotky má Matýsek pokaždý boží a jako bych viděla blbiny Elišky a tatínka :grinning: to se vždycky řehtá, až se zajíká
22. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Sylvi: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a díky i za ty videa křiklounků, to mě tak nějak uklidňuje :grinning: :wink: Pivaři jsou výborný!!! :grinning: :grinning: a Jindra je velkej sympaťák :zipper_mouth:
22. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
já taky pořád hlídám to jídlo, někdy už na mě koukají na cíťu, zeleninu dávám prakticky do každého oběda a jogurty má odpolko, kaši mi sem tam sní, spíš už ale odmítá a šunka se mi pořád nějak ekluje(i ta dětská, páč tomu moc nevěřím, že se nějak liší)
22. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Sylvinko: jelikož Am všechno pouští na zem, tak zatím máme pokladnu jen tuto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6674934&tab=8

Romčo: jojo nechce nic, začalo to tím že přestala papat jogurty a teď už nechce nic..u všeho pořád říká pálí! No snad bude líp, třeba jsou to taky zuby..takže u nás pořád jedou broskve, jahody, meloun a třešně..jo a abych jí nekřivdila tak i okurek :grinning:
22. čer 2009 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz
Teru: já jedu pořád lučinu, máslo a domácí marmeládu, nebo tvrdý sýr co nejtučnější...šunky moc nekupuju, ale od nás Katy tak jednou-dvakrát týdně dostane kus kladenský...bez okrajů... co nedávám jsou tavený sýry a salámy, to ani moc nekupuju radši domu...ono nám to taky neuškodí :sweat_smile: Jinak už dáváme i celozrný pečivo, Katy chutná víc než bílý rohlík, ten má tak na žvejkání...
22. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jo ještě sem zapoměla pochválit Míšu..naučil Amelku okomentovat když prdí.. :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
U nás jogurty a zelenina taky denně. a ovoce taky. Jogurty bílé..A taky měl období, kdy nechtěl jogurt a pak zase jo. Většinou ho to přešlo. Jo, a měl taky období, kdy nechtěl banán. a dneska dá zase 2 denně - má tu stavící dietku.:slight_smile: :slight_smile:

Jo, a holky, dneska ráno se pokadil do plíny (ještě v postýlce) a ta byla tak načůranaá z noci, že už nic nebrala. Takže pyžamko je na vyhození :slight_smile:..a ta plína plná toho megahov*a mi při přebalování vypadla z ruky a obsahem na podlahu. Tomíno si šahal na špinavou prdelku a opatlal tím zed a hračky kolem přebalováku. :grinning: :grinning: . Měli jsme krásné ráno! :grinning: :grinning:

šunku taky nedávám - salám ještě neměl..zatím si vystačíme s tímhle jídlem..Když to zatím jí, tak proč mu dávat něco jiného..
22. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
jj, lučina u nás taky vede
Luci, pěkný :grinning: holka bude připravená do života
22. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Romi, taky pěkný :wink:
22. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
lucí-a jak to komentuje?? :slight_smile:

v sobotu jsem dělala domácí jahodovej džem..tak mu zkusím namazat..:slight_smile: Jahodový knedle mu dost jeli, se oblizoval! :slight_smile:
já teda taveňáky občas dávám..
22. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Romčo: no prdne si a řekne pd
22. čer 2009 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz
luci-aspon víš, kterej z nich to udělal! u nás se všechno svádí na Toma! :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
ahojky

tak koukám, že tady řešíte jídlo. No musím zaklepat a pochválit Jájinku že se nám jezení o dost zlepšilo ( týýý jo doufám, že to nezakřiknu ) Poslechla jsem rady Dokiny a snažím se jí nedávat nic mezi jídly, prostě dodržet systém snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře a kupodivu to fakt pomohlo. Pokud nesní oběď počká si na sváču nic jiného nedostane. Během týdne začala normálně papat. Teď jí krásně nakrmím, sní mi i oběd a teplou večeři tak jsem šťastná jak blecha. Protože jak jedla předtím byl děs, však víte že jsem si tady stěžovala že nechce jíst. Jinak už totálně vařím, skleničky zcela odmítla ( kromě boloňských špaget a lasagne ), nechce vůbec Sunar takže to musím nahrazovat Activia nápojem a snažím se aby jedla jogurt a mažu sýr. Také mi Mudra doporučila na trávení Actimel, prý dětičky ho můžou, tak má dva týdně. A také se snažím aby měla denně zeleninu jak vařenou v jídle tak syrovou a ovoce, přeci jenom tam je nejvíce vitamínů.
Dneska jsme měli hrachovku a ta jí moc šmakovala

Romí : Jájinka už řízek měla, kuřecí masíko na olivovém oleji a dělal se jako první aby olej nebyl připálenej. Trojobal z domácích vajíček. A pak ještě okapanej na ubrousku aby trochu odsál přebytečný omastek. Měla ho dvakrát, snědla jen trochu. Jinak se také spíše smaženým jídlům vyhýbám.

Koukám že už Vám dětičky malují, také přemýšlím že Jájince pořídím voskovky jen se hrozím že to bude všude. Hlavně určo na televizi a to se tatínek zblázní :sweat_smile:

Tak jdu za berunkou, dneska má nějaký plačný den, mám pocit že se u ní začíná projevovat reakce na očko :frowning2:
22. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Labellko: s tím jídlem je to děs...ale Am aspoň hodně pije, že? :wink: NO co, v jejich osmnácti si na to už ani nezpomenem :grinning:
a Katy taky komentuje prdnutí...a ukazuje si mezi nohy :grinning:
22. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Zuzi naštěstí pije pořád hodně, ale štve mě že jediné co má za celej den teplého je Sunar :unamused:

Romčo o nekomentuje jen ty svoje.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz
Agi: jak konkrétně pere Ecover? dobře no... občas nějaký skvrny nechá, ale tak to mám stejnou zkušenost s jakýmkoli jiným práškem... akorát ten gel voní, prádlo moc ne, ale tak to mi je vcelku šumák, my už taky moc nedáváme aviváž, kdyžtak taky jen eko, takže jsme zvyklí... hlavně perem furt dokola :grinning:
mýdl. ořechy jsem taky zkoušela a nic moc... ale domácí mýdlový sliz pral vcelku dobře a za pakatel

malej měl poprvý špagety a jedl rukama... já jsem na brambory a muž se ho provokačně zeptal: chutnají Ti víc moje špagety nebo máminy brambory... Matýsek se zazubil a diplomaticky odpověděl: jídlo! :grinning:
včera byl hit vyloupanej hrášek :slight_smile:
jinak já jsem taky za cíťu, ale jen navenek, v rodině jsou nadšený, protože obě babičky jsou děsně zdravotní a to, že ještě neměl třeba cukr, tak to mi moc schvalujou... občas dám taky něco pro větší, ale myslím, že třeba taková bramborová placka lehce osmahnutá na oliv. oleji a k tomu salátek není nic hroznýho

ad hračky: u nás je nejvíc oblíbená nějaká osoba co si s ním hraje.. na hračce moc nezáleží... pokud si s ním někdo hraje, tak vydrží skoro u čehokoli... a nejvíc letí blbiny jako schovávání se v cedníku, čištění si zubů kartáčem na oblečení, vožení v kbelíku apod. :sweat_smile:

Sylvi: fotky a videa super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:!
22. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
a Katy neukazuje jen na svojí prdku...šikulka spolehlivě najde viníka a zamíří :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 15:20  • Odpověz
šli s dědou ven, tak mám chvilku na úklid, je to tu jak po výbuchu
22. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
Ahojky, je mi blbě, tak jen prolítávám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani na kontrolu jdu ve čtvrtek a určo se ozvu :wink:

Těhule držte se, toto těhu je pro mě horší a doufám, že to bude holka, páč další těhu nedám a taťka vyhrožuje, že bude delat tak dlouho kluky až bude mít holku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mějte se krááááááásně, páááááááááá
22. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahoj, Týnka komentuje jen svoje prdy, naštěstí, hlásí, že "kaká" a čupá si u toho. Jídlo děs běs, ta choroba to rozházela, zeleninu už týden prakticky nejí (jen včera a dnes polívka), ale aspoň to dohání ovocem. Písipísi máme též na gauči, pokus byl i na balkonovou ze'd, ale to jsem ji včas čapla.
22. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
joooooooo a gratulace Páťovi, šikulka :wink: :wink:
Adi držíme palečky

a u nás vstávačka už druhý den 4,45 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
tak přeci jen musím taťku pochválit, dojel na Chodov pro krosničku na Elí, v sobotu jsem jí objednávala a dnes už jí přiveze...a dokonce přežil i mé navigátorské pokusy, no jsem trotl, já prostě neumím číst z map :sweat_smile:
22. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.