• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahojky,

Zuuu: snad bude vše OK, u nás divná noc včera,ale přes den dobrý, dokonce kopolo jak o život, tak snad taky dobrý.
Jen dnes jak jsem se otáčela na posteli kvůli malýmu, tak jsem nějak zapoměla nohy a úpně jsem cítila, jak se mi "přetočilo" břicho

ad nočník: u nás tabu

Jinak v pátek jsem byla na výsledky krve na interně a jsou v pořádku, jen jako tradičně dobírat železo. To bušení mám zřejmě z těhu a z počasí, jak se ochladí, tak snad bude líp a jak porodím, tak by to mělo odeznít úplně, tak už ať je únor a já porodím a je mi dobře.

Lu: připomíná mi to moje stavy před pár týdny. Jáí jsem nemohla ani otevřít ledničku, přebalovat nic, všechno mi smrdělo a to jsem v prvním těhu neměla

Kdo jede na sraz, tak si to užívejte a pořádně pokecejte a těším se na fotečky. U nás prší, tak je tak spavo a to mám dnes jít poprvé za rok a půl na akci z práce, tak mě to štve :unamused:
29. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
ahoj

tak koukám, že to nejsou jen městský legendy, že opravdu existujou zázračný děti - viz Nikolka nebo Anička :astonished: :dizzy_face: :slight_smile: stejně vás holky podezřívám, že kecáte, jen abyste mě dráždily!

my máme prostě druh Hraboš extrémní :sweat_smile: kdybych neměla všecko zamčený, tak nedělám nic jinýho než že bych ho trestala :zipper_mouth: kdyby si aspoň něco vyndal a hrál si s tím, ale on prostě všecko neustále roztahuje a ochutnává...
můj muž má o kousek větší toleranci k vyhazování věcí, ale i on říká, že na tohle nemá... Matýskovi se prostě pětsetkrát řekne Tohle nesmíš, dostane varování, dostane přes ruku, odnesu ho od toho, dám mu něco jinýho... a dělá to furt :rolling_eyes:
rozdíl je jen v tom, že ví že to dělat nemá, takže se někdy zarazí nebo to dělá když se na něj nedívám...
ale pár holobytů už jsem viděla, tak vím, že v tom nejsme sami... co tak sleduju, tak i ty hraboše to tak do 2.5 roku omrzí... takže ještě rok :sweat_smile: :sweat_smile: !

jinak pro mě je teda naprostý sci-fi mít Matýska sedícího na lince a já že bych vařila... jsem to jednou zkusila, vmžiku tam začal skákat, ale i kdyby neskákal tak jde po nožích, nůžkách, elektrice, vařící vodě :sweat_smile:
a přitom to ví, říká "ostlý pozol" nebo "holký, au au" a předvádí jak by brečel kdyby se mu něco stalo...
asi ty kluci si nemůžou pomoct nebo co!!
já mám dva o dost mladší bráchy a s nima to bylo totéž, jen teda nebyli tak rychlí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Dani: tak super, že to je "jen" z těhu a z počasí... teď už by se mělo ochladit, max. za týden už snad bude jen 20 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a Dani kdy jsi poprvý cítila pohyby? bylo to tak o 2 týdny dřív než s prvním mimi?

jdu něco uvařit, muž jel na motorce za mým bratránkem, tak jsme dneska sami doma
29. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky,
jedeme na otočku na Slovensko... Zítra se vrátíme. Deníska bereme, ale Marianku necháváme doma. Asi umřu steskem, ale nechci jí kvůli jedné noci vláčet autem 5 hodin tam a 5 zpět... Nejsem krkavčí matka? Pořád si to tak nějak vyčítám, že ji tu nechávám :frowning2:
29. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
lu:fakt si myslíš,že kecám :confused: proč bych to dělala :wink: zase Nikča kloudně nemluví,to tvůj Matýsek je proti nám hodně napřed a taky si nemyslím,že kecáš
29. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Lu, já jsem u Márinky cítila pohyby o 3 týdny dřív :dizzy_face: - v 17. tt.
Zuzí, copak?
Dani, super :dizzy_face:
29. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Lu, u nás taky nočník nic! Nikča je borec :sunglasses:
29. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
My v pohodě, jen mě strašně tlačily střeva a malá kopala jako o závod a já byla nějak v nervu... to už tu dlouho nebylo :sweat_smile: ale bude to dobrý, jen jsem do 2 hod nespala a mám náladu pod psa :grinning:

s nočníkem je to jasný, když to jde a člověk vychytá ten správný čas, je to super! Ale právě nemá cenu to lámat, když se z nějakýho důvodu nedaří...já uvidím, co u nás... jestli je to nějakej truc, nebo se to napraví, spíš myslím, že mě Katy zkouší...vidí, že mě to rozčiluje a to jí baví :sweat_smile: :grinning: (holky, stašně moc jí to baví...miluje mě vytáčet, mrška jedna :grinning: :grinning: :grinning:)

Dani, to víš, od února bude všechno už jen dobrý :grinning: :grinning: :grinning:

Já cítila pohyby u Katy přesně 17tt...a u Elly jsem měla náznaky od cca 14tt, ale takový ty pravý identifikovatelný kopanečky byly taky přesně 17tt :dizzy_face:

Miško, chápu, že se ti bude stýskat, ale asi to bude pro Márinku lepší... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
pohyby jsem u malýho cítila v 16tt a teď tak kolem 14-15, ale teď je to častěji a můžu říct, že to fakt jsou pohyby. předtím jsem si nebyla jistá, protože mě furt trápí zácpa, tak jsem nevěděla jestli to jsou pohyby nebo střeva :grinning:

Zuuu: no od února začne rodeo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ve středu jdu na kontrolu a měly by být výsledky triplů, tak jsem zvědavá, ale říkám si, že kdyby bylo něco špatně, tak by snad zavolali a nečekali až do středy. No při prvním těhu jsem se tak nebála, ale tohle těhu je jiné. Každé těhu je jiné, ale tohle se mi od začátku nějak nepozdává, tak mámm strach ze všeho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :frowning2:

Mi: Mári to zvládne, určo je zvyklá, to já jsem dnes jak na trní, jak to babi zvládne. Jako naschvál nemůžou ani na zahradu a manžel dnes přijede pozdě z práce. No ale rozhodně na tu akci jdu, je to po dlouhé době a bůhví kdy se zase urvu
29. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj,
Miško Márince bude mnohem líp doma :wink:
29. srp 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
Simi: no nemůžu tomu prostě uvěřit! :sweat_smile:
ale nemyslím si, že kecáš :wink:
prostě mezi dětma jsou obrovský rozdíly

Miško: malou bych asi nechala taky doma, jestli máš spoleh na hlídání :slight_smile:

u nás nočník pomalinku zajíždíme, ale fakt pomalu, vzhledem k tomu, že jsem těhu, tak se nebudu stresovat...
dneska byl zas celý dopoledne suchej a pak se vyčural.. tohle se teď hodně opakuje, je suchej i 5 hodin, ale jen dopoledne... a už je víc poznat když potřebuje, je nervozní, tak divně na mě kouká, stepuje a tak... takže líp poznám když potřebuje, protože on to často zapírá :grinning:
ale včera mi udělal radost, hned po koupání řekl "nočík" a že si tam chce sednout... nic neudělal, ale bylo vidět, že se fakt snaží... jen mu to asi ještě tak nejde na povel pokud fakt hodně nepotřebuje, tak ho pak musím vysadit za chvíli znova

jé holky, tak pohyby taky můžu čekat tak 17.tt hádám :dizzy_face: já je minule měla tak v 19.tt, tak to by tak mohlo vycházet, už se těším.. nejlepší jsou ty první, jsou takový roztomilý

Dani: nestresuj se !!! určo to bude dobrý!!! já měla tucha u Matýska pořád, prostě nervy pracovaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj,

ta dnešní noc u nás byla taky pěkně divná :confounded: - Lukáš se budil od 22 hod. každou chvilku. V půlnoci jsem to vzdala vstávání a šla jsem si k němu lehnout. Mě se spát taky nechtělo, ale ve 2 ráno jsem už prosila, jetli by to opravdu nechtěl zalomit :grinning: . Ale do 4 do rána to u nás vypadal na pravé poledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nakonec usnul, ale vstávačka v 7.15 :angry: .

Ve čtvrtek jsme byli na 18 m kontrole: Lukáš měří 83 cm, váží 11,7 kg.
Ptala jsem se hlavně na to přetahování pindíka,protože zatím to moc nejde a náš doktor říkal, že to mám zkoušet spíš roztáhnout na přetažení je prý zatím čas. Věnuju se tomu tak pečlivě, že jsem minule schytala proud přímo do obličeje. Nechci si to brát úplně osobně, ale když si umí už říct, že chce čůrat, tak to byl asi jasně mířený útok na matku :grinning: :grinning: :grinning:
A k nočníku nám sestřička říkala, že je opravdu minimum dětí, které přijdou na 18 m prohlídku a jsou bez plen :wink: , takže klid a pevný nervy :dizzy_face:

Zuu: většinou když píšeš o Katy, tak je to jako kdybych četla o Terce. I ten postoj k nočníku měla Terka úplně stejný :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Gábi:gratulace k mírám :slight_smile: :slight_smile: mishu:držím palečky a nevzdávej to :slight_smile: a čučím jak péro z gauče jak Anička a Nikolka jsou šikovné :confused: u nás nočník zatím tabu,ale zkouším a zkoušet budu :wink: ad odplenkování:zatím nezkoušíme,Pát'a toho hodně vypije takže i hodně čůrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dani:fajn že už je vše v pořádku :wink: těhulky:tak konečně máme rozumný počasí,užívejte,bo od út zase vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já se dnes krááááásně vyspala,babí spí s Pát'ou,prej ale nechápe jak můžu v kludu spát bo on je hroznej cestovatel :sweat_smile: a to mně ale taky pěkně štve bo s ním nemůžu spát v ložnici aby nás ráno táta nebudil :unamused: u nás připadá v úvahu jen se mnou v obejváku pže tam nemá kde spadnout když je sedačka u zdi,v ložnici nehrozí tam by spad s jakéhokoliv směru,pořád přemejšlím jak to vyřešit a nevím :confounded: samostatnou postel mít nemůže bo není kde :frowning2: mějte krásnou sobotu :wink:
29. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
ahojky,

jsme zpět z dovči, nedočítám,nestíhám,peru,uklízím a třídím fotky a zase jedem k našim,oba slaví narozeniny, pááá
pár fotek zde
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3211800&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

zuuu:posílám pusu na pupík, snad bude lépe a nenervuj se.

simčo máte nááádherné hřiště,vážně! a přijedem rádi,ne jen kvůli němu :slight_smile: :slight_smile:

pa,mizím
29. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
Agi to jsou tak nádherný fotky :dizzy_face: vyhrává ta jak tam sedíš s malým u tý vody :dizzy_face:
29. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
lu děkuju :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Dobrý večer,
tak dnes jsem si opět ověřila, že chodit s Elí na návštěvy(kde nejsou děti) začíná být celkem fuška. Ona nezlobí, ale všude musí být, všechno si potěžkat, omatlat, nevydrží chvilku na místě, na hračky co jsem jí vzala hodila bobek, dnes byly v kurzu žaluzie a jejich úprava

Simi: u Nikolky jen zírám, sice máme dílčí úspěchy, ale proti vám břídilové :grinning:
30. srp 2009 v 00:02  • Odpověz
Dobré ránko,

tak jsme od včerejška doma :slight_smile: Holky, dovolenou s dětmi v Lednicko-valtickém areálu vřele doporučuji. Hlavně pro cyklistické rodinky - všude roviny, úžasně připravené cyklostezky (stínem, mimo silnice, upravené), spousta památek, víno, hospůdky...Dám ruku do ohně za to, že by se vám tu líbilo :slight_smile: Kdo chcete, nakoukněte - jen těch fotek je hafu :zipper_mouth:
http://halastovi.rajce.idnes.cz/31--Dovolena_v_Lednicko-valtickem_arealu_posledni_tyden_v_srpnu/

Pročetla jsem celý týden a tedy někdy jen zírám s otevřenou pusou :slight_smile: Některé děti překládají, jiné se samy obslouží na nočníku, pořádně se mluví... Můžu Vám říci, že u nás žádné velkolepé úspěchy v ničem nezaznamenávám. Děti zlobí tak normálně, Jonášek je opravdickej závisláček, nočník nehrozí, mluva se lepší, ale vesměs stále citoslovcujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ještěže nastává podzim, my budeme doma zavření a bude čas na cvičení :grinning:

Tak jdu dovybalovat, douklízet, prát atd atd.
30. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
Bréé ráníčko
mooc všechný zdravím ,něco jsem omrkla ,hlavně fota z dovolenek :dizzy_face:

Agi: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt kráásný fotkýýý
halkáčovic family: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dobrej tip na další dovču :wink:

ad úspěchy: tak nočník ,pokud je svlečená ,tak si čůrá sama ,ale nevolá a tím pádem nikdá nevím kdy se bude čůrat!!Kaká se jen do plíny :wink: :slight_smile:
ad mluva: docela hatmatilka, její spešl řeč ,občas odezírám a pochopím :dizzy_face: :wink:

ad pohyby: ted už jsem si jistá ,že jsou ,ale něco podobného jsem zaznamenala už mnohem dřív ,ale jaksi nepřipouštěla :wink:

tak všem kráásnou néděljůů a odpočíváméééé :wink:
30. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
ahoj

Teru: jak já Ti rozumím ! :sweat_smile: já mám někdy pocit, že Matýsek má asi tak 6 ruk :grinning:
hračky s sebou už vůbec neberu, to ho nezajímá už několik měsíců..

Halkac: fotky parádní :dizzy_face: hrozně se mi líbí jak jdou děti spolu, jak se k sobě tulí v kočáru a tak :dizzy_face:
jinak ten areál je super, já tam byla asi před pěti lety a klidně bych jela zas
30. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
jéé Kač lednicko-valtický areál znám, byli jsme tam na dovče,když jsem byla na samým začátku těhotenství,strašně moc moc se mi tam líbilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Krásné fotky, mě se líbí všechny a hrozně ty na pařezu a v kočárku (seděj ti tam ty děti furt,nebo ne? :slight_smile: ).Já už udržím Ondru v kočáru tak pět minut a to je průser,on totiž pak vůbec nechce jít tam, kam chci já! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Agatka,Halkač: fotky suprácký, dětičky úžasné, Halkač, vy musíte mít místo foťáku dělo, takhle krásné fotky dělají někde za peníze, ne? a nestačím zírat, kolik hřišť jste potkali. Prostě krása
30. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj,
tak my za chvilku vyrážíme na Vysočinu, moc mě mrzí, že tam některé tváře neuvidím....

Lednickovaltický areál je nádhera, když jsme jezdívali na vinné trhy, tak jsme tam pravidelně pobývali a vždycky jsem si to náramně užívala

tak se tu mějte krásně
30. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

všichni srazovači, užijte si parádně setkání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a myslete taky na nemohoucí těhule :sweat_smile: :grinning: :wink:

fotky jsou nádherné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A Halkáčkovic galerie fotek a popisek, to mě nikdy nepřestane udivovat...to bude krásných vzpomínek! :dizzy_face: a hlavně, vy jste reklama na spokojenost, lásku a rodinnou pohodu! Úžasný, zase jste mě dojali! :grinning: :wink:

já objednala Katy za 1200Kč knížky :sweat_smile: bude je dostávat postupně, ještě objednám nějaké hračky a dřevěné domina a pucle...a pár dárečků na naše po sobě jdoucí jubilea bude doma :slight_smile:

a ještě jedna dojácká: včera ráno k nám Katy vlezla do postele, pohladila Eju v bříšku, pak nás s Honzou oba objala a s úsměvem na tváři pronesla: "lodina, plíííma" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Někdy nestačíme koukat...a pak utírat slzy dojetí :grinning:
30. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Děkujeme za pochvalu foteček - já jsem na to focení ulítlá, vím :zipper_mouth: Ale když já jsem v podstatě melancholický člověk, který neustále vzpomíná, přemýšlí, otevírá a přebírá staré fotky a deníky a tak. Takže dětem vedu i blog (www.halkac.blogspot.com), abych celé rodině uchovala vzpomínky. Já si totiž někdy loni o Vánocích uvědomila, že si nepamatuju, jaké děti byly jako miminka, co jsme dělávali, jaký měli režim...Rozesmutnilo mě to a začala jsem proti své zapomnětlivosti bojovat s pomocí moderních technologií - foťáku a internetu :slight_smile:

A propos - vedete někdo dětem takové ty památeční knihy? Chtěla bych jí koupit kamarádce pro její právě narozenou Sofinku, potřebovala bych tip na nějakou krásnou a vyvedenou ...

Zuuu, to snad ani nejní možný, že to Katynka takhle obrovsky citově vnímá...je to kočička :dizzy_face: A jaké knížky jsi objednávala?

Teruse, to jsou pak návštěvy s takovým čertíkem, co? Si to teda vždycky sakra rozmýšlím, když jsem pozvaná k někomu do bytu. Protože pak stejně jen lítám, jsem nervózní, aby tam něco děti neprovedly apod.
30. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Kačko, i já jsem zapomnětlivá...ale ještě k tomu i líná :sweat_smile: takže fotoknihu už Katy dělám 8 měsíců... a mám jen vymyšlené první 2 stránky :angry:
Katy je vážně hrozně vnímavá...a když chce, už to umí i vyjádřit :dizzy_face: Ellinku mazlí pořád, pusinkue, říká "láda moc moc" a "Eja, hejbat!" :grinning: podle mě tohle ještě chápat teda nemůže...mazlit bříško je sranda, kdyby chudák věděla, co se na ní chystá v tom prosinci :sweat_smile: :grinning:
Knížky...no brala jsem edici "malé pohádky" a "krátké pohádky" http://www.levneknihy.cz/DetailZbozi.aspx?z=67080 (nějké už máme, tak na doplnění knihovničky), a pak z edice "první knížka" jsem vzala zvířata a mytologii http://www.levneknihy.cz/DetailZbozi.aspx?z=60051 (tu až budeme číst delší texty :wink: na to se moc těším já, měla jsem to hrozně ráda :slight_smile: ) no a pak kreslený atlas světa a Země ... no to zatím spíš pro mě, ale myslím, že si u toho třeba taky budeme vyprávět :slight_smile: a pár dalších...asi přes 20 položek :sweat_smile: . Katy knížky miluje...sama za mnou chodí, že chce číst několikrát během dne, no a večer při oblíkání do postýlky vyprávím smyšlený pohádky (teď máme hitovku: o autobusu - vymýšlím koniny a ona to hrozně žere, vylejzá z vany a už pokřikuje: "o busu, o busu!" :dizzy_face: ...včera Honza vyprávěl jak dřív jezdily Ikarusy a měly harmoniku :grinning: )
30. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
ten blog ...není co dodat...to je skvěléééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahojky

fotky super, Zuuu to krásně popsala co z fotek čiší. :dizzy_face: :dizzy_face:

Já mám jít zítra podepat výpověď, protože nám firma krachla a teď narychlo sháním info, co dál. Původně jsem se chtěla se šéfem domluvit ať mě zaměstná u firmy, kterou rozjel, ale dnes jsem bombardovala jednu holčinu co tady radí co a jak a ta chytrá hlavička mi napsala, že se na mě bude vztahovat ochranná lhůta, tak si jiného zaměstanavatele nebudu muset hledat, páč stihnu nastoupit na mateřskou v och. lh. a budu si moct i vybrat délku rodičáku. Tak chci ráno skočit na sociálku a pokusím se jich tam ještě přeptat, jestli ovšem bude ochotný se mnou někdo mluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bylo by to super, páč bych šéfovi podepsala výpověď s odstupným, prachy se hodí vždycky. Jinak jsem zvažovala, že když mě zaměstná, tak že mu podepíšu dohodu :angry:

No uvidíme, zase z toho nebudu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Zuuu:lodina plíma!!!!, tak to je božííí.nechápu,že to je schopná Katy říct, to by mě dostalo,asi bych se rozbulela ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kač:nevedu knihu,ale schovávám ondrovi jeho první capáčky,dudlíka, nějakou hračku,pramínek vlasů a pak mu chci vytvořit na památku fotoalbum,jako mi to udělala mamka k mým desátým narozeninám:od narození do deseti let fotky na památku (doufám,že to nevyhodí :unamused: )

dani držím palce,ať to dopadne podle tvých představ!

užijte si sraz a hodně foťte, těšíme se na fotky!!!

papa,dobrou :wink:
30. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj, hlavní přispivatelky jsou asi na srazu, že je tu klid. Tak všem hezký den, konečně snad polevují ta vedra a mě je díky tomu líp :sweat_smile: :sweat_smile: .
31. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.