• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Dobré ranko :slight_smile: agátko,halkac fotečky kráááááááááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:agátko:mně se moc líbí ta jak ti Ondrášek dává pusu :slight_smile: zuuuzi:Katynka je fakt strašně sladká taky by mně to dojalo :dizzy_face: a koukala jsem mocinka zavítala,bezva :slight_smile: a jak se daří těhulkám?počasí se umoudřilo tak snad je vám líp :wink: a srazařky už si užívaj těším se na fotečky :slight_smile: mějte krásný den :wink: joo a jina návštěva budoucí tchýn'ky bezva :wink: a v sobotu nás vyhnala do báru tak jsem dala 2 střikance a nějako jsem ho měla :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky.
hlásím se zpět z dovolené! bylo to bájo! super voda, výlety, hory! bych i řekla, že lepší než dovolená u moře! :slight_smile:
a dále hlásím, že na srazík dnes nerazíme a asi nepojedeme vůbec. Tomí včera odpoledne břinkačkoval, večel i blinčel a ráno měl teplotu. nevím, co toto jako je, snad to brzo přejde! A já věci nabalený v autě a natěšená..ach jo..
ráno jsem byla na UTZ..vše v pořádku, dr se miminko líbilo, šíjové prosvícení na 1! :slight_smile:. Mimísek se tam převaloval, kopal! krása! Ukázal i ve 3D nějkolik obrázků..a já trubka si neřekla o fotečky! Dostanu to na CD až po velkém UTZ..ale hlavně, že je všechno v pořádku! Jsem mooc ráda!
v sobotu jsem na svatbě mlžila, co to šlo. ale přecejenom..nepila jsem, nedivočila na parketu...a tak to bylo okolí podezřelé! :slight_smile: :grinning: :grinning: . Ale manžel pil za nás za oba, no, podle toho, že je mu špatně ještě dneska, tak pil i za Tomíska a i za Pupíčka! :slight_smile: :grinning: :grinning:

dočetla jsem letem světem..
a nejvíc mne potěšila zpráva od Zuzíka , že Eja je v pořádku a že cysta zmizela! Bájo zpráva.
dále gratuluji Patroloejce k mamutátkuII - krásně roste, kačce k holčičce - tak nějak jsem jí tipovala! a všem ostatním ke kontolám jak těhu tak i 18-ti m..:slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
jéé. a fotečky
Patriček má teda vlásků! to je paráda! to je skoro na berušku :grinning:
Sylvika-růže od kluků a večeře! to je sen! :slight_smile: Moc vám to rodinko sluší!
marijanka s denýskem to jsou partáci! skvělé!
Ondráška bych nějak nepoznala! Se změnil nebo jsem zapomněla! A super fotka, jak si dáváte pusinku a ta, jak sedíte spolu u rybníka!
Dvojčátka jsou super! Jsem z fotek nadšená! :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky,
tak já také nejela :pensive: Bylo to dilema jak hrom, jak dopadlo - víte...snad se holky budou bavit i v tomto menším počtu :dizzy_face:

Romi, jak Tomík? Už neblinčí? A co jména? Jaké máte ve hře? A jsem moc ráda, že ko na gyndě dopadla na jedničku :dizzy_face:

Oči mi málem vypadly, jak jsem u zuuu uviděla 25tt, to fakt letí jak hrom...a příspěvek moc dojemný :dizzy_face:

Fotky jsem taky všechny obmrkla - strašně ráda obhlížím halkáčky, maminka jim všechno moc hezky vede :slight_smile: , Páťa s těma vláskama fakt válí :dizzy_face: , Onďa s mámou u vody - fakt moc hezká fotka :dizzy_face: Matýsek fakt vypadá jak největší smíšek :dizzy_face: a Maja s Dennym moc povedené dětičky :dizzy_face: joo a musím pochválit Niki hřiště, super kup!!
31. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
31. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
jsme zpátky od dr., tak těhu mám potvrzené :slight_smile:
všechno je díky Bohu v pořádku
maličký má 2.1 cm a spalo a spalo :dizzy_face:

jsem z toho nějak mimo, asi mi to ještě nedošlo :sweat_smile:
31. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Lu, gratuluju, a termín odpovídá Tvým propočtům? Srdíčko už bylo (bilo), že jo. :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3220845#navigator :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jj, odpovídá, dr. to ukazovalo 9 plus 1, ale já jsem mu říkala, že to může bejt jedině 9 plus 0, jiný datum početí není možný :wink: tak říkal, že o den se utz může seknout

příští týden jdu na krev a za dva týdny na NT screening..
31. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
jsem dočetla co napsala Zuu a to teda je doják :dizzy_face: :dizzy_face: Katy je opravdu vnímavá šikulenka :dizzy_face:

já dneska šla vyzvednout Matýska a muže na pískoviště a on jak mě uviděl tak křičel "máma! sečička!" a ukazoval mi na bříško :dizzy_face: takže na pískovišti už to všichni vědí :grinning:

Comra: gratulace ke screeningu! :slight_smile: na Tobě to ještě není vidět? :confused: :sweat_smile:

a jak je malýmu?
31. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
Liduško gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a děkujeme petisce a Romance za pochvalu našeho vlasáčka :slight_smile: holky s tím srazíkem mně to mrzí že jste nemohly :frowning2: a Romi at' je Tomáškovi líp :wink: a jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
lu:koukám Matýsek má nové fotečky nebo já je teda neviděla :sweat_smile: ten je slad'ounkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Tomča dneska už neblínčel, dokonce se zase rozjedl..ale není to stále ono..Tak snad zítra bude líp! :wink:

lu-vidět to na mne je a hodně. ale na svatbě jsem měla takové "dobré" šaty! :slight_smile:. Ale jinak mám bříško už teda pořádný! No, možná vyfotím...ale jsem nějak bez energie, tak nevím, kdy...

a gratuluju ke kontrole! Skvělé zprávy!
31. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
..trošku jsem dávala dohromady vyvolané fotky do alba :slight_smile: Kačí, dávej odkaz s fotkama častěji, tím mě dokopeš :grinning: a jak doma? Nestýská se po dovolené?

lu, supééér :dizzy_face: :dizzy_face:

Romi, bříško vyfoť :dizzy_face:

Hani, já na Páťulku taky koukala se spožděním :sweat_smile: každopádně má velice krásnou barvičku vlásků, ale on je celej krásnej :dizzy_face:

Copak asi tak dělaly dneska holky s děckama na srazu??!! (no radši se tak debilně neptám, když jsem tam mohla být, že.....)
31. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
fičím spát..bobrou noc
31. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Lu: jé. já mám za vás takovou radost!!!!!!!!!! :wink: jakože je mimi v pořádku a Matýsek čeká sestřičku
:grinning: . takže Bella Sophia, nebojak to bylo??
31. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
petisko:děkujeme,vlásky mu hoooooooooodně zesvětlaly,má světlounce hnědé :wink: a kde má Robíšek nové fotky cooo?na holky taky myslím :slight_smile:
31. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Lu, to letí, Ty už máš za chvilku NT, tam bývá většinou mimi už krásně vidět v detailech. :dizzy_face: Jdu taky asi chrnět. udělala jsem si pedikuru a stálo mě to hodně sil ošmrdlat si ty nohy, který si přes břicho nevidím a nemůžu si nijak přitáhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
tak už jsem objevila krááááááááááááááááásné balerínkyhttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25819556&tab=1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrou :pensive:
31. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
Dobré ránko

Lu moc moc gratuluju ke zdravému miminku v bříšku !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , na fotečce je nádherný,to je stejně zázrak !

Peťo tyjo 31tt!!!!! :slight_smile: , za chvíli bude Mammutka venku, hurááá..Jak Ti je?

My jedeme dneska zase na další kolo plavání, se těším, aspoň nějaká pravidelná akce,že mě to dokope někam vyrazit, hihi :grinning:
1. zář 2009 v 07:15  • Odpověz
Dobré ránko, je opravdu poznat, že se srazíkuje. Snad tam mají holky příjemně...ale vlastně o tom vůbec nepochybuju :grinning:

Lu, tak to je fakt paráda, že je všechno potvrzené i doktorem a že je vše v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Petise, to je taky jediné, v čem mám pořádek: fotky a deníky. Se v tom pořád hrabu a kochám :grinning:

Holky, já tedy nevím, ale tady v Beskydech to skutečně začíná vypadat podzimně. Ráno mlhy, chladno...včera jsme už třepali trnky na slivovici, po cestě na zahradu jsem sesbírala koš hřibů...Jo a musím v téhle souvislosti pochválit prcky. Minulý rok jsem je pod stromem při sklizni měla v autosedačkách a dost tenkrát zrovna plakali. A letos? Letos pěkně sbírali s námi. Obcházeli strom, přebírali švestky a ty krásné házeli do kbelíku :dizzy_face: Prostě opravdu překrásný pohled na ty malé pomocníčky :slight_smile:
1. zář 2009 v 07:21  • Odpověz
Kurec drát, vstávačka už druhý den před šestou :confounded:

Ahooooj,
Kači, já tu mám taky pomocníčka..právě mi dělá čurbes v kuchyni :grinning:

Holky, taťka mě dneska naháněl než šel do prace, že jako bude ehm ehm, ale před pomocníčkem jsme se neschovali :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré raničko :slight_smile: agátko užijte si to na plavču :slight_smile: Kačko:to jsou ale šikulky :slight_smile: petisko:naháněl ale marně vid?? :grinning: :grinning: :grinning: hezký den,dnes má bejt vedro,to je asi poslední parnej den,od zejtra už jen do 25 st a o víkendu do 22 st,ale stejně už to nejsou takové pařáky jako v červenci co?ted i když bude kole 30 st tak už se to dá :slight_smile: takže těhulky blejská se na lepší časy :slight_smile: hezký den :sunglasses:
1. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
bréé ránko!!
než dočtu ,tak zdravím a doufám ,že všichni ol rájt!!!
HAnipeli:co hlává???? :frowning2: :unamused:
1. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojky,

Lu: gratulace, jen tak dál :dizzy_face: . Už je ti líp nebo je ti pořád zle?

Halkac: malej je taky zahradník, jsou to šikulky
1. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
petíís:kurééc ,tu tééž ,tady se vstává fůůrt tak brzý a ted už je koženááááááááá

lů: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulacé k miminečkůůůůůůůůůůůůůůůůů!!! hlavně at ti je holka dobře!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:

já už ted docela v poho ,musím si ale hlídat jídlo ,jinak jak vyhladovím ,tak pak mi je šoufl....krom toh ještě pálí žáha ,ale to už beru jako pohádku máje, páč nejhorší je blinkotstav :frowning2: :unamused: :unamused:

zdravím těhucomru ,co mlží a přitom nepije:slight_smile:))))))))))))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: hlavn že ti je dobřéééééééééé

tak všem krásný pařák ,já budu zalezlá a vytáhnu paty až odpo a jen do lesááá :sunglasses: :sunglasses:
1. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
danamat:tak já k jéé holká?? :wink: :grinning: už lepší???? :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
a je zde někdo ,kdo taky mlžííí ,že je těhu a přitom nepije???? :wink: přiznejte se!!!Chce to posílit řady!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
moci: hááááááááááááj. Už je to celkem dobrý, jen ráno musel přebali manžel, protože jsem měla nějaký erukce či co :grinning: Ještěže má dovču. S tím vyhladověním je to u mě stejné, musím jíst furt po malých dávkách. Taky budu zalezlá doma, ale odpo musím manžovi zavést na barák oběd, ale to se tam naštěstí otočí slunko a je stínek :dizzy_face: Já jsem už zvědavá co čekáme, zítra jdu na ko, ale asi mi nebude dělat UTZ, ale ve 20tt jdu na srdíčko, tak snad tam
1. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
dani: ja ja ,u mě téééž, ráno nesmím po manžovi na wecko :unamused: to je jako divočina ,ale jinak už dýchám z plna hrdla :slight_smile:
jsem též zvědaváá co čekáte, řekni pák ja?:slight_smile:) já po poslední kontrole bohužel vím prd páč nešlo to vidět .Ale v půli září jdu na UTZ ,ten velkej ,tak tam se bude identifikovat !!!!!! :sunglasses: :grinning:
tak hezký den, jdu zalehnout k Aduš :dizzy_face: :dizzy_face: naučila se zdravit,Dobrý den ,říká: Dobyden:slight_smile:)))))))))) :grinning: :grinning: je to hrozně miléééé,ráno se probudila a hned mě pozdravila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
jj, jak budu vědět jestli zrnko nebo pimpulu, tak dám echo. Jdi si lehnout, já to tak nějak nestíhám kvůli tomu baráku, ale někdy padám na hubu.Já dávám malýho spát už jen jednou denně přes oběd a to vstáváme denně v 5hod, on snad má v sobě budík čico, ale vždycky v 5h se ozve z postýlky mamo a chce jít za mnou do postele a už neusne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malej se zase naušil večer dát taťkovi pusu a říká doblou, je to fak roztomilé, se tady vždycky s manžou na něho culíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.