• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahoj

holky díky za gratulace :dizzy_face:

Dani: je mi líp, ale jen díky max. dávce probiotik, Pancreolanu a případně ještě Rennie :sweat_smile:

a u Mocindů se zdraví :grinning: slušnou cérečku máš, Moci! to u nás je ráno jen "mlíko!!" až pak na mě mluví... no prostě jak závisláci na kafi :grinning:
1. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
a taky jsem včera zírala že Peťa už má 31.tt :astonished:

náš malej teď posílá pusinky, dá si obě ruce na pusu a fakt fouká a u toho křičí "kiss" :dizzy_face:
je to k sežrání :dizzy_face: jen ho to musím ještě naučit česky
1. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3223614&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F schválně, kdo přijde na změnu v tabulce druhé vlny únorčátek. :grinning:
1. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
gratulace MACKOVI k Šarlotce :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
A medaile jsou rozdány. Já si ráda dojdu pro bramborovku, ne že mě někdo předběhne :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
moci: :grinning: :grinning: :grinning:

my byli na plavču a ondra opět nezklamal,řádil a dokonce krásně poslouchal instruktorku,až na konci si chtěl hrát s hračkama,ale nějak jsme to ustáli...mají i nějaké volné místa v kroužcích,kde zpívají,malují a cvičí,tak asi ještě půjdeme jednou týdně tam :slight_smile:

je vedro jak prase
1. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=83202&vOffset=6210&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end macek jinak chodí do diskuze mnohonásobných maminek, ale je to pořád naše únorovka, já jsem jí přála tam, protože nepředpokládám, že by stíhala nakukovat někam jinam. :grinning: S pěti dětma asi nee, i když ona to zjevně zvládá krásně a rodí už jen tak mimochodem. :wink:
1. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
jé gratulujeme mackovi!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: k šarlotce a porodu jako k pohádce :grinning: :wink: :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Peťo ty máš ale přehled!
1. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
tý bláho, tak tady se i rodí takle krásně a tady se nikomu nic neřekne :astonished:
gratulace k Šarlotce :dizzy_face: ! to je pěkný jméno :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
holky vy máte takový uvědomělý děti :dizzy_face: já před chvílí objala manžela a Matýska se na mě zamračil a povídá mi "nemůžeš" :astonished:
to jako dorazila žárlivost nebo co? :zipper_mouth:
no doufám, že v dubnu to zvládne bez toho :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojda a gratulace Lu a miminkovi :dizzy_face: věřím, že to bude sestřička, páč ONI to vědí! :wink: Katy jsme se ptali od začátku, jestli je to holka nebo kluk, Elly nebo Honzík...vždycky říkala HOLKA a EJA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tady je to takový těhulkovací, no tak další a další se přidejte! :wink: :slight_smile:
Já dneska byla vypít slaďárnu a na odběrech, jsem osobně dost zvědavá na KO, jka jsem na tom z železem... jináč už mám od pátku střevní potíže, takže jsem taky nasadila probiotika...
1. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
dneska jsem udělala tak hnusný oběd, že chtě nechtě - musím Robiškovi otevřít skleničku :angry: příště se do sýrových omáček nebudu srát :rolling_eyes:

taky gratuluju mackovi k holčičce...

moci, Adinka je šikulka s tím zdravením :dizzy_face: :grinning: u nás je to stále bída
1. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahoj holky,
tak Tomíčkovi je líp. chtěla jsem vyrazit za holkama na srazík, když mi přišla SMS od Míšky, že dneska všechny jedou domů..takže nic.. :frowning2:

jinak ještě k vánočním dárkům..Neuvažovaly jste, že byste dětem pořídili takové to kolo bez šlapek? Jezdí na tom jako na odrážedle, ale učí se držet stabilitu..Já o tom dost uvažuju.
a za druhé..možná dotaz na pana Zuhaváka - co lyže?? Ve 2 letech je ještě brzo, nebo už by to mohly děti zvládat?? :wink:
1. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpět ze srazíku. Bylo to krásné, ale krátké...
Chtěli jsme být do zítra, ale sami tam strašit nebudem, že :slight_smile: ... Ostatní odjížděli dnes...
Jdu vybalovat...
1. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Je to tady dnes fakt jak diskuze těhulí. Čau Miško, doufám, že jste si sraz užili. Já na vás myslela a jsem ráda, že jsem to odpískala, protože fakt energie nulová, sotva dojdu do obchodu a to mě ani nic nebolí. Čili virtuální sraz tady jediná šance pro mě. :grinning:
1. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Zuu: jsi mě rozesmála, on totiž Matýsek v češtině říká "sečička" ale v angličtině říká "I dont know" (nevím)... tak co si z toho mám vybrat? :sweat_smile: :sweat_smile:

Petise: sýrová omáčka je jedna z mála věcí, který se mi taky nikdy nepovedly :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže neboj, nejseš sama! :grinning:

Miško: večer hodíš fotečky, síím ? :slight_smile: :slight_smile:

já jsem taky ráda, že jsem to odpískala, dneska jdu s malým sama na hodinu dvě na hřiště a mám z toho docela bobky :sweat_smile: zatím se mnou co jsem těhu byl vždycky muž nebo si ho vzal sám protože mně bylo najednou zle a hotofka... ale jdu jen kousek od nás tak snad to už dám

Comra: kolo bez šlapek jsem viděla, docela se mi to líbilo... ale my nemáme zas tak velkej byt a dítě je trošku zdivočelý někdy, tak nevím :sweat_smile: :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Lu: no vidíš, musíš věřit češtině :grinning:

Miško: Katy už ten First Bike má u babičky koupenej - teprve teď trochu dosáhne (a to má už tak 94cm)...já se na to moc těším...ještě dokoupím helmu :wink: přijde mi to super...my taky zatím neměli ani žádný odstrkávadlo ani nic podobnýho, tak si už za pár týdnů myslím užije :wink: :slight_smile:

večer bude nátřesk navrátilců ze srazu :wink: :grinning: těším se na fotky :slight_smile:
1. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
petisko nezoufej,já ji taky vždycky dodrbu už jí nedělám :sweat_smile: mocinko:díky za optání stojí to za prd,zrovna v neděli jsem myslela že chcípnu :confused: zejtra jdu zase na kontrolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Adinka krásně zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: u nás se taky posílaj pusinky sice tak všelijak ale jooo :slight_smile: taky Pát'a hodně pobrukuje melodie písniček z Jim Jamu a pořád mi něco podává a řekne na když poděkuju tak se řehní :wink: a největší mn'amka asi tak 10 krát za den zapne a vypne telku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak je mooooc hodnej,samostatnej a umazlenej :dizzy_face: áá tak dnes dorazí už srazíkářky??se těším na fotečky :wink: těhulkám at je líp :slight_smile:
1. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
jo a gratulace mackovi k miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Tak, maličko poklizeno, děti venku...
A už sedím u fotek pro holky :grinning: Jinak jsem skoro nefotila - myslím Kaffi a Teru fotily...

Za sebe hotel, kde jsme byli, chválím. Jídlo dobré (i když oběd prý nic moc, že Kaffi :grinning: - na ten jsme nebyli) Pěkné prostředí. Jen mne moc mrzí, že sraz skončil dřív, než jsme se tam stihli rozkoukat :sweat_smile: Dorazili jsme včera v podvečer a dnes v poledne jsme jeli dom. Večer jsme chvíli poseděli - Labell a Kafficka nezklamaly - fakt bombarďačky :grinning: A samo jsem moc ráda poznala ostatní - Teru je super baba, Lucka (Verunka62), Barru, Sylvinka... :slight_smile:
1. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
holky, fičím do Ikey, tak jak večer dojedu, chci vidět fotečky, prosím prosím :dizzy_face:

a díky lu a hani, že taky občas něco zdrbnete ve vaření :grinning: :wink:

zatím pááá
1. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky,
taky jsme zpět, cesta v pohodě, Elí spala, pak si drobila do sedačky sušenky, takže jsme to přežili. Jsem moc ráda, že jsme jeli, bylo to odpočinkový, krásný počasí a skvělý lidi...dětičky parádní :slight_smile: Sylvi díky za zorganizování :wink:
1. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
Teru, čekám, až se všichni ozvete, že jste dobře dojeli... Jsi po nás první :slight_smile:
1. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj,
ještě jsem nedočetla,jen hlásím,že jsme ok.cestu jsme zvládli dobře,Vítek půlku prospal a dojeli jsme za 2,5hod-takže paráda,musela jsem poklidit ,vybalit atd ted tu mám večeři tak jdu dočíst
1. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj,
taky jsem se jen přišla nahlásit. Cesta byla v pohodě a díky Lucce (verunce) i kratší než cesta tam :wink: Kluci jí část prospali a pak jedli a pili a najednou jsme byli u baráku :grinning:

Sraz byl super, moc ráda jsem poznala nějaké nové dušičky. Děti byli úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: A je pravda, že tím jak nás tam bylo méně než ve Vilánci, tak jsme si víc poklábosili a řekla bych, že i víc poznali :wink: Sylvi, ještě jednou díky za organizaci.

Vojta už zjišťuje kdy pojedeme příště :grinning:
1. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
ahoj srazovandy :wink:

to je super,že jste si to takhle užily, těším se na fotky, ju? :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My jsme také dojeli v pořádku nějak před čtvrtou, Matýsek přes dvě hodiny spal, pak jsme se stavili ještě na letiště a měli štěstí na odlétající dvě letadla.
Abychom prodloužili atmosféru nádherného babího léta, ještě jsme šli na procházku na jednu místní zahrádku a pak na písek.

Sraz byl super!!!!
Moc pěkné ubytování, krásné prostředí, slunečné počasí, skvělá společnost!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Minusy - část stravy a výstava roztomilých pséků :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Děkuju za díky - není zač, rádo se stalo :slight_smile: - já MOC DĚKUJU vám všem, že jste přes všechno dorazili!!!!!

A omlouvám se za chování hysterického cholerika Matýska :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Fotky snad zítra, mám úplně mrtvý foťák.
1. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky,
sraz super!! Holky keteré dojely: jste moc fajn!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sylvince velký dík za zařízení!!!!!!
1. zář 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz
tak všichni v pořádku dorazily, to je príma :slight_smile:

Sylvi, fakt díky, je škoda, že pak jelo o hodně míň lidí, ale to víš, když jsme se tu tak roztěhulily :grinning: :grinning:
jseš fakt hodná, že jsi to tak obstarala :wink:
1. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.