• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Lu, víš, mě to mrzelo moc předtím než se jelo, teď jsem tak nadšená, přes pozdní večerky odpočatá, v euforii, že je mi šumec, že nás bylo tak málo.
1. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ono je spíš škoda, že se podle mě ( a doufám že se pletu) už žádnej sraz konat nebude. Kdo by si to taky organizačně vzal na triko že jo?? Ještě že to na tom hotelu brali tak v poho...
1. zář 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
Tak už spíme, celkem upadla rychle, nějak jí to zmohlo

Sylvi, myslíš tím usměváčka Matýska? To že sem tam zakňučel je snad normálka, no ne :wink: vždyť ty děti byly hodný :slight_smile: ....to naše éro teda nevydrželo sedět ani u jídla, ostatní způsobně seděly a jedly a my byli rádi, že jsme do ní dostali pár lžic kaše a už šupajdila někam do háje
1. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky, co budeme pít? :grinning:

no příští sraz je teda otázka, to je fakt
1. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Já nevím jak ty Terez, ale já vzpomínám a co při tom pít?? Bechera néé??? :grinning: :wink:
1. zář 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
No já si zrovna říkala, že bych se příštího srazu i ujala :grinning: Myslím, že to za to stojí!
1. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
a proč by neměl být sraz? jakože by se toho nikdo neujal?
no tak místo už máme, ne? :grinning: tak stačí jen počkat až druhá vlna porodí a dětem budou aspoň 3 měsíce a jedém :grinning:
1. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Já už jsem si říkala, zda o tom sem psát :slight_smile:

Jakože uvidíme za rok - možná přesně v tento den nastoupím do práce :confused: - ale já bych do toho i šla.
Ale jak jsme se bavily - do baby friendly hotelu (i když jsem spokojená), se zálohou - když ne hotelu, tak někomu, nehledět na počet těch, co chtějí, ale na ty kteří fakt rezervují.
Ale rok je dlouho ještě - nebo že by jaro propříště? :grinning: :grinning: :wink:
1. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
No já osobně bych se teda do akce kde se předběžně dohouká 30 míst a přijede nás osm dvakrát nehrnula..takže Miško más můj respekt a dík!! :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
Miško, tak na Tebe spoléháme :wink:
Lu: za prvé neujal, za druhé bylo tolik odpadlíků, že to na mě opravdu působilo tak, že když nejede ta, tak nejedu taky. Doufám, že se to nikoho nedotkne :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
No, jsem si říkala, že každý má penízky na to, na co chce... Asi tak, no... Ale nic proti nikomu... Příště vás trašně ráda uvidím.
1. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Podepisuju se pod Labell i Terezku! Velmi přesné!
1. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Holky, a co pařáty? :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Hele dneska byla pařátová sekaná na oběd dobrá, ale vracela se mě až do 20 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi to fakt byly ty štěkanátky jak říkala Lucy (verunka) mmch. super baba!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
o pařátech by nám měla referovat Barru s kafi, kde jsou holky jedny
1. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Teru, Miško: nj, taky jsem měla stejný dojmy...
my jsme teda na huntě a muž nemá práci, ale kdybych byla v těhu tak o měsíc dva dál, aby mi nebylo každou chvíli blbě, tak bysme ty prachy nějak dohromady dali... kdyžtak bych hrábla do úspor :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prostě bysme jeli bez muže aby to vyšlo levněji

jaký pařáty? :sweat_smile: :sweat_smile: :astonished: co jste to tam jedly?? :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tak snad se něco domluví, ve Vílanci byli taky odpadlíci. Zájemců třicet a jelo nás asi dvacet. tentokrát se to bohužel střetlo s těhuvlnou a dovolenejma. Já doufám, že sraz bude a jela bych ráda, ale taky bych ráda, kdyby to zas organizoval někdo další, Sylvinka jistě ví, kolik času to stálo, i když o žádnou obrakci nejde, taky si vzpomínám, jak se furt domlouval termín a hledalo místo, já dokola přepisovala dispozice a účastníky, tak radši ať do toho jde zas někdo další, beze strachu. :grinning: Já myslím, že se zase slezem. :wink: Já pojedu určitě ráda, moc jsem se těšila i na te'd, ale nenašla jsem řešení, jak to udělat, aniž bych zkolabovala na nádru s batohem na zádech a kočáem v pařátech... v tom vedru bych to nezvládla asi ani v autě (teda v našem, nemáme klimu :grinning: ).
Jinak mezisrazy typu ZOO, to bylo super, tam se nás sešlo hodně. :wink:
1. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
lu: kafička a baru měly nějakou smrdutou polívku o které naznaly že je s pařátů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
jéé, ahoj holky!
koukám, že v hotelu skvěle vařily! :wink:

a ani já bych se nebála příštího srazu. Asi nepočítat s velkým počtem účastníků, ale i kolem deseti je to super...
Mne tedy moc mrzí, že nám to nevyšlo. :frowning2: . A těším se na příště!
1. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
hááá, čekala jsem, že se rozjede pařátová debata :grinning: :grinning: :grinning: Takže sekačka byla dobrá? Neštěkal tam pak někdo? :wink:
1. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Peti: ale pořád je to o 12 holek míň. Vílenec byl podle Horníka mega akce :grinning: :wink:
1. zář 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
tak vida, pařáty jsou i u Petrolejků :grinning:
Romi, téda já se na Tebe těšila a Tomík takhle....jak mu je?
1. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
no, aspoň nějakej mezisraz bysme mohly... teď už nebude takový vedro, ale ještě bude dost slušně v září, třeba někde koncem měsíce... to by i těhuldy mohly zvládnout

jinak souhlas že by se měla platit záloha...já se taky divila jak to paní vzala když jsem to rušila, jako kdyby se nechumelilo.. to na tom chudáci museli prodělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
už máte někdo fotky? já fotila asi jen 3 fotky na mobil :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
ježíš, Labell :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mně je teď blivno i z luxusního jídla, tohle mi ani neříkej :zipper_mouth:

Labell: nj, však je tu asi 7 těhulí nebo i snad víc :confused: a je to holt i doma dovolených, my měli původně taky jet na dovču, ale tím, že jsem věděla o srazu, tak jsme ji zrušili...
1. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Luci, to jo. Jenže myslím, že fakt těhule a prázdniny s tím teď zamávaly. Jako rozhodně má cenu rezervovat max polovinu míst než kolik lidí projeví zájem a pak kdo dřív zavolá, má místo a další ať si nějak poradí. Aby to donutilo k akci. Musíme se poučit z chyb, že ... protože on ten zájem asi je, ale když to pak některé holky řeší reálně, tak najednou narazí na organizační trable, nespolupracující pertnery s autem, přesunutou dovolenou, pracovní povinnost a tak :grinning: No v mým případě stačí, abych překonala strach z řízení, auto už si doma vymůžu a nebudu omezená dopravou, protože se dvěma dětma bez auta to asi nemůžu dát ani příště. takže jen taková drobnost pro mě ... bohužel hodně velká, protože s tím bojuju už roky, abych se po bouračce přestala bát řídit a s dětma se ten strach spíš posiluje. :sunglasses:
1. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Štekali ty utrápení pséci..když sme zu sekačku futrovaly na zahradě..asi cítili své :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
Souhlasím, nejde o těhu odpadlíky nebo o nemocné, ale bylo tady víc holek, které stály o sraz a pak to na poslední chvíli odpískaly. Přiznávám že zklamaná jsem byla, ale na místě už ne. I tak tam byla dobrá nálada. Takže kdo se jen pouze vymluvil, tak prohloupil :wink:

Jo, a musím teda pochválit všechny mužský. Starali se o dětičky, neremcali že vyslechli "ženské" hovory a navíc s nimi byla i legrace :slight_smile:
1. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
háj při večerů!!! :dizzy_face:
zdravím všechny vrácené účastnicé zájezdůůů :sunglasses:
tož fotečký holky dodajtě !! :wink:
pravdá ,aj mě to se*é ,ale já su ráda ,že su ráda!!!Já nedávám ani mezisrazy tipu ZOO,i když ted kelp,klep ,snad bude líppp :unamused: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
no Mociiiiii... ty taky dodaj fotky... kde máš břišounka například? :angry: :wink: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.