• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ano ano, jedná se pouze o ty lidičky, který začali odpadat až úplně těsně před odjezdem...jinak těhulky, dovolenkáře a marody naprosto chápu...ale už dost, každý má svý důvody

a chlapi se vážně vytáhli, byli na jedničku :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Lído mě jde o prd...ale uznej sama že se to vědělo tak MOC dopředu, že si to snad každej mohl zařídit...
Mě je to buřt..já se bavila a je to na každým...
1. zář 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
Já neštěkám,ale ještě dlouho jsem ji cítila

když jste se tu srazandy tak upřímně rozpovídaly o účasti a neúčasti ostatních tak tedy za mě já byla spokojená,kdo fakt chtěl ten jel (samozřějmě v rámci možností) a pak bylo dost těch co by rády jely,ale jen virtuálně :grinning: :grinning: :grinning:
bylo to super a zase za rok a doufám,že nás bude víc - však paní Pyskáčková
je zajímavé sledovat jak jsou děti odlišné a Vojtík Ejanovic je super parťák-starší brácha jak má byt
1. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
No, já bych teda později nic nepořádala (myslím časově) - jak jsme jeli, hlásili, že příštím týdnem léto končí, má být o deset stupňů míň.

Teď to počasí bylo nádhera.

A výběr data - nechal se ten z Hartmanic - takže žádná hrůza. A udělala bych to tak znovu, určitě datum, kdo chce dorazí a čas najde. Dopředu to bylo dost.
1. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
ne určitě datum, ale URČIT DATUM :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
1. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
A co ty fotky? Máte někdo nějaké? Já jich mám jen malinko, navíc v tchýňáckém foťáku, takže nevím v jaké kvalitě :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
no Labell, dyť já souhlasím!! :sweat_smile: :sweat_smile:

my taky už nemáme auto a prostě bysme jeli vlakem, já s tímhle problém nemám, vlaky miluju a pokud nejedu třetí třídou někde v noci s opilcema, tak jezdím ráda... prachy by se taky vždycky našli...
mě to mrzí, ale já prostě ještě tak měsíc nebudu schopná nikam jít... dneska jsem byla poprvé dvě hodiny venku s malým - sama, poprvý od tý doby co jsem těhu :sweat_smile:
furt je to ohromný zlepšení proti minulýmu těhu kdy jsem to odležela do půlky 5. měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kdyby byl sraz blíž, tak bych riskla třeba přijet aspoň na jeden den, ráno přijet, večer odjet, aspoň tak!

podle mě když jede míň lidí tak si člověk líp pokecá, toť můj postřeh z menších akcí... to jde spíš o Sylvinku a o ten hotel, že je to vůči nim takový nefér.. :unamused:
1. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
tož kurec koněc, ale nebude se to tu ted dělit na srazačky a nesrazačky, že ne?
tož holky, kdo měl před na jaře vědět, že mu bude v třicátém týdnu blivno, když při minulém těhu ještě den před porodem byl pomalu schopen cvičit spartakiádu, kdo měl vědět, že mu vůbec bude v srpnu blivno, když druhé dítě bylo plánovano až po dovolené v Jugoslávii a kdo měl vědět, že mu přistane na stole možnost pracovat ovšem s rizikem odřeknutí si části radovánek...a o tom, že prostě sračky a virozy jsou naprosto neplánovatelné, snad není třeba ani mluvit...(no viz plánovaný únorový sraz...ten nám chřipajzna zkosila zcela)

takže kdo jste si sraz mohly užít, budte rády....my ostatní vám jen závidíme...a doufáme v lepší zítřky...že toho dalšího se zúčastníme též... :wink: :slight_smile:
1. zář 2009 ve 21:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Teru-já se na Vás taky moc těšila. Obzvlášť na Tebe. :frowning2: . Tomíčkovi už je dneska dobře, chtěla jsem vyrazit na srazík, že aspon na jednu noc. Ale přišla SMS od Míšky, že všechny jedete domů. Tak jsem z auta vynosila tašky... :frowning2: :frowning2: .
Jsem naštvaná, mám takovej pocit, že Tomíčka tchánovci přecpali jídlem. Hlídali ho totiž v sobotu a v neděli dopolko. A pak blinčil celej večer, v noci blbě a ještě v pondělí... nemám to potvrzený, ani jsme jim to ještě neříkali, počkám si, až budeme u nich. A jeslti do něj zase budou tlačit horem dolem furt něco, tak už tvdě zakročím...
1. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
..a vo tom to je!! :grinning: :wink: já třeba plánovala těhu až po Jugošce a ted jen můžu závidět ty pařáty!!! :wink: :grinning:

lů: máme doam tichou domácnost, tak bříšek není páč není kdo by naskenoval ja? :confounded:
1. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
no s datem - já radši zimu, takže já bych jela později :grinning: já jsem ve vedru vcelku nepoužitelná, ale aspoň už nebylo 35, to je fakt...
my vždycky jezdíme na dovču v září (tenhle rok poprvé nepojedeme), okolo půlky a vždycky jsme měli supr počasí, 20 C, žádnej déšť, fakt maximální spokojenost... ale když to takhle napíšu, tak zrovna při srazu by se to po... :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
:slight_smile: holky, však jste si to užily parádně :wink: Však vzpomínám ve Vílanci, dyť tam večír byla slyšet jen řehnění Moci a paní Pyskáčkový :grinning: :grinning: :grinning: Já osobně bych třeba radši jela jen takhle v 10, páč se líp pokecá... o to víc mě mrzí, že jsme se ani na den nedostaly :wink: Jako nevymlouvám se :wink: Myslím, že teď to tak bude dopadat už pořád... sejde se nás kolem 10 kousků :slight_smile: Já teď prohlížela fotky z Vílance...je to vlastně rok poté... :slight_smile:
Já bych byla imrvére uřvaná a dojatá, dyť já dneska bulela i že je prvního září a děti jdou do školy :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Romi, vy mě hrozně moc mrzíte, a je mi líto, že se to rozpadlo o den dřív.
A jak bylo v Rakousku a na svatbě a co miminko?????
Ahoj Romčo, koukám že už jsi se odtajnila i v nastavení :wink: Jak Ti je?
1. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
a s hotelem - ano, jako organizátorka bych měla teda blbý pocit....taky to vždy vztahuji hodně na sebe tu zodpovědnost za ostatní (že..sylvi..štírky...). na druhou stranu já se vždy ptám několikrát, zda fakt nechtějí zálohu a když se to odřekne z větší části, zda nebudou škodní...je to fakt na tom hotelu, jak si to nastaví a do jakého jde rizika :wink:
1. zář 2009 ve 21:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Zuzko: promiň, ale těhu ve 3O tt jsou zuu a Peťa a o těch se na 100% nepíše...můžu snad taky něco napsat..tys mě taky pěkně zdrbala když sem narovinu napsala že nemám prachy....
1. zář 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
tak my plánovali taky až po Jugošce :grinning: :grinning:

Moci: co to?? :confused: tichá domácnost?? was ist los??
1. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
jemine holky nezačínejte se hádat :astonished: :astonished: :astonished:
1. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jéé, tak to je super žúžo bájo, že jste si to na srazíku užili ! No a spor srazačky versus nesrazačky - věřím, že se tady mela nestrhne, vždycky tady byla super atmosférka a chápavé baby...tož toliko k tomuto.

A pro pobavení: dnes mi prcci naházeli do odpadkového koše celou šperkovnici. A tak jsem se mezi slupkama z brambor a jinými radůstkami prohrabovala a hledala a hledala a hledala...třebas mám všechno :grinning:
1. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
áléé ,škoda ,šáde mluvit....mangel má před státnicemi a došly mu slova!!!! :unamused: :angry: bohužel ,já bych ráda mluvila :zipper_mouth:
1. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
hele, tak už dost debat kdo jel a kdo ne, však už jsme si to tu řekly :wink:

Lu, ale v zimě se zas dost marodí. Co třeba nějaké to jaro? Ale aby se zas stihly vyklubat všechny dětičky. No, zatím je na plánování dalšího srazu čas :wink:
1. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Zuhav: ono vážně nejde o ty, kterým do toho něco přišlo, cokoliv..těhu, nemoci, práce...jen těsně před odjezdem to začlo lítat tak, že člověka napadlo, že takhle najednou a tolik lidí....ale opravdu je to každého věc, nikoho nesoudím, jen je to nefér vůči hotelu, toť vše :wink:

Romi, taky jsme takhle blindili a byla to horor noc....posíláme hubana
1. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
holky, přeci tu nebudeme jako dubnovky :grinning: :grinning: nebo kde se to hádají :grinning: :grinning:
já si dala panáka a už v tom zase lítám, jatatata
1. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Teru, na zdravíčko :sweat_smile: Já už měla taky :sunglasses:
1. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Halkač - hmmmm. náhrdelník z bramborovejch šlupek by taky nebyl k zahození :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
...label, ja se ale zaroven v IP omluvila, ze jsem zdrbala nektere za planovani zruseni akce a nakonec jsem se ocitla v pozici te, ktera ucast na akci musela zrusit..a to z nekolika duvodu, dost neplanovanych...

a právě že tuším, že výtky k neúčasti jsou směřovány i k mé osobě, snažila jsem se to trošku tady zlehčit...
fakt by mě mrzelo, kdyby nakonec akce, která měla být společná, vedla k roztmelení zdejší party...

:wink:
1. zář 2009 ve 21:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Nevíte někdo jak dorazily holky Kaffíčkovic a Barru s Rozárkou?
Lu, myslím, že se nikdo hádat nechystá :sunglasses:

Fotky od Mišky, kdo chcete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/Matyasek/
Už. jméno: Matyášek
Heslo? 01092009
Já se nechci hádat..jen sem se kapku vytočila..omlouvám se..
1. zář 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz
Jako nechci se s nikým hádat je mi to buřt,ale není to srazačky a nesrazačky,ale možná třeba pražačky a nepražačky - toť můj názor,snad jsem nikoho nepobouřila,ale každá máme možnost se vyjádřit ne?o tom je diskuze
1. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.