• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ejana: já nemyslela zimu, ale spíš jaro, podzim... ale to máte těžký, za chvíli nebude část lidí moct, protože jim půjde starší dítko do školy nebo tak...

Moci: má nerva, jo? tak to ho radši nechat na pokoji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kdy tam jde?
hele nesladíme neblicí termíny, že bysme zkusily se srazit? :sweat_smile: já Tě nechám mluvit! :wink:
1. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Luci, jj, míš recht, Vojtík je super :dizzy_face: A jsou se Štěpulkou fakt k nerozeznání :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
pražačky a nepražačky? :fearful:
tak to jsem nepochopila... on nebyl vůbec nikdo z Prahy??
1. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
labell, nalij si, poslední měsíc můžeš :grinning: :grinning: :grinning:

A ještě i ode mě pochvala chlapům!!!!! Byli super!!!!
No Kaffi s Barru byly pražandy :slight_smile:
No, takže co kdybychom to uzvřely takto. Kdo chtěl a mohl, tak jel - protože tak to přesně je. (vize, co je a není náhoda, co se může a nemůže stát v jednom okamžiku, o tom stejně víme leda prd) :sunglasses: Je fajn, že účastníci si to zjevně užily, určitě je tu chu't třeba za rok zas něco spáchat, rizika známe, tak víme, jak na to.
A tímto odbočuji - Týnka dnes nechtěla usnout (u nás nevídané), dvakrát si sama rožnula v pokojíčku, poprvé jsme ji načapali, jak někomu telefonuje ze svého piditelefonku, podruhé rovnou šla k telce, omrknout, zda nesledujeme nějaký sprosťárny a pak volným krokem došla na balkon a v pyžámku si sedla do svého bazenku s vodou. Tolik od nás. :grinning:
Sylvi- v Rakousku bylo super. Jsem tu psala, že snad lepší než u moře. Koupání v jezeře, výlety do hor, do okolí. Škoda jenom, že jsem byla těhu a nejezdila na kole a koupala se jenom po kolena..:slight_smile:. Takže všichni jeli na kole(manža s Tomem v sedačce) a já tam dojela autem. :slight_smile: :slight_smile:. Počasí nám přálo..fakty nádhera. Naši si to zamluvili na příští rok znova..:slight_smile:
Svatba bájo - ale 100 lidí je 100 lidí! :slight_smile:. Užili jsme spousty srandy...no, manžovi je dneska první den líp (taková to byla pařba) :slight_smile:
Miminko-pondělní UTZ dopadl skvěle. NT je na 1*, takže jsu ráda. Ještě výsledky z krve, ty budou do týdne. Ale blbka jsem a neřekla jsem i u dr o fotečku. ale má je uložený na disku a pak mi je vysmahne na CD...:slight_smile:
a hlavně, už mi není tolik špatně. Už je to paráda..- v rámci možností! :slight_smile: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Sylvi, krásný....Miško, jsi výborná, máš obr pochvalu :slight_smile:
1. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
holky a kdo je barru s rozárkou??? :wink: :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Petru: :grinning:
Romi, výborný zprávy :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
díky za závěrečné Amen, než dojdeme tak daleko jako to kdysi došlo v Lednovkách, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
příště prostě se zálohou a hotovo...
já teda příští léto neotěhotním, to slibuju hlavně sama sobě :zipper_mouth:
1. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
lůůůů: nervy ,ale děsnýýý. :fearful: :sweat_smile: :cry: odnáším to já a hlavně co mě mrzí je Aduška!! :confounded: :astonished:
ad blití: já docela žaludek ovládám ,takže by to šlo :wink:
1. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Díky za pochvalu našeho Vojtíška. Já teda vím že je úžasný, ale taky se mi to jako pyšné mámě dobře čte :wink: :grinning:

Sylvi, fotky jsou krásný :dizzy_face: :dizzy_face: Míša je šikulka. Vy jste s Matýskem neuvěřitelně fotogenický, což se o mě bohužel říct nedá :sweat_smile:
Peťo, tak to bylo u vás veselo, to se musí nechat :grinning:
jo a kdo je KAFFI? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, psssssssssssssssssssst :angry: :sweat_smile:
To budeš jukat, jak ti to na fotkách sluší :wink:
jdu na ty fotky :dizzy_face:

Peťo: a koupali jsme Týnku dneska? :grinning:
1. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem Kaffi, chcete mě? :D :D :D :D :D Moc na koně nepřispívám, ale na pařátové srazy jezdím ráda!

Amen.. :D :D :D

Doufám, že jste mě nepomlouvaly, jdu to rychle dočíst. A dorazily jsme s Barru dobře, jak jinak :sunglasses:
1. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Moci, tu neznáš :grinning: :wink:
1. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Já su asi debil, ale mě to nejede..
1. zář 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz
Ejani, taky chválím Vojtíška, byl úžasný, jak ostatní děti hlídal na skluzavce - je opravdu šikovný!!!!!
Zase jsi mi (celá vaše nádherná rodina)nasadila brouka do hlavy :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A o sobě s fotogeničností dost pochybuju, ale ta předposlední fotka mě dostala, tak je supr.
1. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
.... holky, jak jsem tu dlouho nebyla - kdo je Mocinda??? Není to prosincovka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A kam zmizela Dubinda??
1. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Kaffi, Dubina autobusuje :wink:
1. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
voé KAfi si tady příjde pro odměnu po roce páč dorazila na pařátovskej sraz, jinak absolutně nepřispívá a jí nikdo nic neřekne!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ámen!!:slight_smile:))))
1. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Moci, jedna agresivní dubnovka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Barru, díky, že jste přijeli, i když Rózičce nebylo nejlíp - opravdu moc děkuju!!! Ráda jsem vás poznala!
1. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: voé kafi ,musíš tady chodit bo jinak já su lednovka!!! :grinning: :sunglasses:
fotečky nádherný! Míško, jsi obr šikulenka! Jak tam jsou rodiče v pozadí a Matyášek vepředu jsou báječný! moc se mi líbí! Skvělé nápady!
NENÍ DŮLEŽITÉ PŘISPÍVAT, ALE ZÚČASTNIT SE!!! AMEN!! :grinning: :grinning: :grinning:

kde jsou fotky? a kdo byl na srazu? :sunglasses:
1. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
sylvi:Ty víš, že já jsem chtěla dojet a aj bez....mangela....bohužel...musela jsem místo sebe poslat BArru :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Lu, koupala se dopoledne s Mírou, to občas takhle blbnou ve vaně, odpoledne v bazénku, večer sprcha před spaním. není ona nějaká úzkostlivě čistotná? Hmmm, není :grinning: stačí se podívat kolem sebe na zem, můžu vyjmenovat, co dne během dne jedla ... jen nevím, kdo tady vytře, když se zas vykecávám
1. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.