• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Labell, dáváš to tam i s háčkama? A vůbec - co chůvička?
1. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
voé KAFI, šaks fotila né ,když už ses tam vecpala:slight_smile:))))))))))))))))))) :wink:
1. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Raduš, kdy jste odjížděly? My se najedli v tom hotelu dole a Elí se tam náramně líbilo, měli tam dětský koutek, takže vlezla do domčku a vylítalo všechno, co tam bylo, lidi se trochu otáčeli, ale my jedli a dělali, že jí neznáme
1. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Dubi, zítra ti to Barru řekne osobně, nachystej se, agresivní lednovko :grinning:DD
1. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
labell-taky mi to nešlo. ale já trubka heslo kopíroval, místo abych ho tam napsala..no, trubka..:slight_smile: už se zase můžu vymlouvat na těhu demenci! :grinning:
1. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
čau Teru! :slight_smile:)
tak super, že jste užili oběd v klidu :slight_smile:))))))) Někdy je to nejlepší dělat, že nic...že muzikanti :grinning:DD
My jsme odjížděly uplně poslední - v 17 hod! Holky byly super, usnuly obě za chviličku, no aby ne - Luci tam asi 100x vylezla na klouzačku a jezdila tu první tobogánovou, jak tam nikdo nebyl, tak se mohla přetrhnout :grinning:
1. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
Není třeba se k tomu vracet,kdo chce rozumí :sunglasses:
Takže ještě jednou díky za organizaci Sylvince :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
Holky, rychle pro poslední rundu, za chvíli se v bááááááááááááru zavírá :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooj holky :slight_smile: :slight_smile:
cesta super :wink: holky to zapíchly už na lesní cestě a spaly skoro až do Práglu :wink: :wink: takže OK!až na to slunce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kaffi?co latté???? :grinning: :grinning: já už mám vypito :wink:

jinak za mě,jsem moc ráda,že jsem jela :slight_smile: :dizzy_face: jste všechny moc fajn.... :wink: ale myslím,že příště bych chtěla být víc dní....aby se prolomily víc ledy :wink: tohle byla taková seznamovačka :slight_smile:
takže na příště se těším MOC
ale příšte prosím bez pařátkůůůůůůůůů,cítím je ještě ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže Sylvinko,velké díky za organizaci :dizzy_face: :dizzy_face: a když jsem u Sylvinky,moc hezká baba :wink: a mrzí mě,že jsme nepokecaly víc,tak snad příště :wink:
1. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Veru, soráč, proč to poslední slovo, ach jooo. Jdu spát, Dobrou noc. :confused:
1. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
KAfi ,zítra???jao Baru přijede k nám mi to osobně vysvětlit??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: ale my nejsme domáááááááá :grinning: :grinning:

holky plíís ,tož kde sou ty fotky foťácký???? :unamused:
1. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
čus Barru, mě bolí oči jeste ted a to jsem neřídila, fakt máš obdiv, já jsem z té cesty poloslepá!!! :frowning2:(
Zítra kaffilatte dáme, jasnéééé. Máš zapnutou chůvičku? :D A Terka?? A poslední rundu jsem pro... psala, já vůl, budu na sucho, už je po 22té!! :grinning:

Taky se připojuju k organizaci, není to nic jednoduchého! Sylvi, dík a příště zas budu dělat, že nejedu a nakonec....Třeba přijde i pařát.. :grinning: :grinning: A sraz byl celkově super, počásko též, ubytko, bar do 22 hod... moooře za barákem....co víc si přát? :wink:
1. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
Veru - tys nepoznala, že my s Barru jsme pražandy?? :wink: Nečetla jsem celý den, jen poslední list, tak snad nemusím, neee? :wink:
1. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Tak já su asi těhu..bo sem heslo na Matyáška taky kopčila! :grinning:
No ale každopádně..co jde u talentovaného člověka za chvilku nafotit to čumím!! :dizzy_face: Náááádhera!!!!!!!!!!!!!!

Jo a ještě sem chtěla veřejně vyzvednout ta´tku Jindru!! Otec kterého sem snad ještě nezažila!!!!!!!!!!!!!!
1. zář 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
Kaffi:však vy jste to taky zachránily :grinning: - byly jste poslové ne

Labell:já zas byla v šoku z tatky od Mišky
1. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Lucko, jo, tak z toho jsem v šoku taky :grinning: Ba ne, byl zlatej.. Dnes dopolko zvládnul obě prťata :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
Luci máš pravdu, ale já už Vlada viděla..tak mě to tak nepřišlo..ale je to taky jednička!!!
1. zář 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
Veru, tak tak - jak v marketingu model 4P - Praha, Pařát, Pohoda, Passat ...Pasáát fouká vlídnýýýý a vo tom to je :sunglasses:

.... tak kde jsou ty fota plíííz
1. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
tak jdu do pelechu, zítra ať jsou tu nějaký fotky, jasan :wink:
výletům zdar, pařátům zvlášť...nazdar :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
..jsem zpět..
dočetla jsem a pár věcí, co se tu napsalo, mě dost zamrzelo, ale nebudu tu nic rozmazávat..

Jsem ráda, že ste všechny v pořádku dojely a těším se na fotky :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
Kaffi,co lucítko???kdy zabralo??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
fotky nádherný,Sylvinko!!!! :dizzy_face: nemám slov....a měla jsem toho taky využít a překvapit tátu :frowning2: Miško nebo Vládo,jste velcí šikulové!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Tak kdo vlastně fotil??? :grinning:
My máme všehovšudy 10 fotek.... Jestli se naseru, tak je ještě stáhnu :grinning:
1. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
Sylvi:fotky od Mi máte moc krásné

taky jsme dnes před obědem šli k vodě,nejprve měl brouček mokré boty-tak chodil bos-pak se ve vodě posadil,tak byl nahý a pak se mokrý-nahatý posadil do toho písku tam-takže u nás bezva tečka a do hotelu jsem ho nesla zabalého v mojí bundě :grinning:

dobrou klidnou
Holky, díky všem, komu se fotečky líbí... Mně to strašně baví :dizzy_face:
Taky bych měla jít do pelechu :wink: ale tak nějak jsem stále Hornice!!!!!!! :slight_smile:
myslíte,že ještě stihnu barisko???že by paní rozmrazovala pařátky pro další turnus???? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
Veru a dyť Ty jsi donedávna taky bydlela v Praze, nebo se pletu? to je teda mimo mísu, já jen ty pražandy a nepražandy :zipper_mouth:
to bysme to mohly rozdělit pak i na Češky a Moravačky atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to s tím snad nemá nic společnýho ne? kromě toho, že nejvíc těhulí je z Prahy :wink:

já to heslo na ty fotky taky kopčila, ale mě to fachá, heč :grinning:
1. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
miško,tak se naser,jo??? :grinning:
1. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
Barru :grinning: Pařáty už se hlásí z mrazáku v televizní místnosti................................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
Lu, ty můžeš okopčit, ty těhule jsi, ale Labellka omluvu nemá :grinning:
Jdu se nasrat :zipper_mouth: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
a proč bych to taky nemohla okopčit... dyť říkám, že to fachá! :sweat_smile:
fotky jsem zhlídla, jen jsem je asi zapomněla pochválit...
Miško fakt moc pěkný, jsou takový přirozený a líbí se mi ta kombinace barevných a čb :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.