• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
jo a jak víš, že Labellka není těhu? to člověk nikdy neví :wink: třeba je taky o rok napřed :grinning:
1. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
tak jsem zkoukla sylvinčinu rodinu, moc krásná rodina, moc hezky udělané fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
Míša sem ještě bude dávat fotky? Tak to si ještě chvilku počkám :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
a taky jsem ti chtěla říct MI,že teda oooooooooooobr poklona před tebou :slight_smile: :slight_smile:
dvě malé děti,focení,škola.......manžel na tebe musí být MOC pyšnej!!!!!!! :wink:
a Denísek????tak to je nádhera.Takhle krásně nevysloví jméno Rozinky ani našich znám.syn a tomu jsou čtyři
1. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
Lído myslím že když Miška viděla kolik panáku do mě zajelo že si může být jistá!! :grinning: :grinning:

Jinak pražandy a nepražandy..myslím že je to myšleno tak, že jste prostě parta a když jedna nejede může a samo nemusí to zpustit lavinu...jste prostě skupina ve skupině..nemyšleno špatně kočky :wink: nikdo nemůže za to že nás v určitém regionu není víc :wink:
1. zář 2009 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz
tak to si ještě počkám - hlavně pokud vyšla ta společná

Labell není těhu jedině,že by čekala malé becherátko :grinning:
1. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Baru, pyšnej, to nevím... Spíš já jsem pyšná na něj. Pomáhá ukázkově :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Už to nahrávám....
1. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
ale labell,tož s tebou bych chtěla zachlasta :wink: s tebou se člověk nenudí :grinning: a ani neslyšíííííííííííííí :grinning: :grinning:
Amelka,krasavica :wink:
1. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
ahojík

jen jsem v běhu přečetla a fakt dost chápu holky co byly na srazu že jsou vytočené že jich bylo málo. Ale jsem moc ráda, že si to hodně užili. Za sebe a Jájinku se moc omlouvám, opravdu moc a fakt mě to šíleně štve. Chudinka Jája za to nemůže ale moje osoba ano. Holky ani mě to nebudete věřit ale nám se ten sraz tak pitomě zkomplikoval. V rychlosti popíšu, snad aspoň malilinko mě pochopíte a nebudete se zlobit :frowning2:

Nejdřív jsem nevěděla popravdě jak to zvládneme finančně, pak jsem se domluvila s Luckou že pojedeme ( tímto se Lucí moc omlouvám, že jsem Tě vyhecovala a pak nejela, opravdu promiň ). Penízky jsem se snažila nějak naštrachat aspoň na ty dva dny a bum bác dva dny před srazem jsem dostala angínu :frowning2: Ještě jsem volala Lucce jestli tam někdo v neděli bude že bychom tam zajely aspoň na otočku. No ale byla jsem ráda že jsem sotva lezla a opravdu jsem nechtěla něco naprskat na dětičky :frowning2: Ještě jednou se omlouvám Sylvince, že jsem srazík potvrdila a pak se to takhle vyvrbilo, Sylvi promiň. Vy víte že bych jela určo moc ráda.

Jinak co u nás nového, no nějak to na nás padá, rozbila se nám pračka, takže dneska jsme kupovali novou ( paradoxně se hodili našetřené peníze na sraz ), blbne nám myčka.

No a já mám strach že půjdu pod kudlu, zlobí mě ruce, přestanu je cítit, od zápěstí dolů k prstům. V noci se budím bolestí, je mi z toho do breku. Když držím něco dýl v ruce začnou mě brnět a neposlouchaj, jsem z toho hotová, ale budu muset zatnout zuby a jít k doktorovi. Vím co mě čeká, mamina má s tímle taky problémy :frowning2: Tak se omlouvám, že jsem se tady zas skoro vybrečela. Mám pocit že jsem k ničemu, poslední dobou se nějak zdravotně sypu, někdy si říkám že jsem už zralá asi do truhly či co :frowning2: :cry:
1. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz
Holky tož já nemůžu za to že su hlučná..nejsu jen p. Pyskáčková, ale i strýc Pepin :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz
tak teda nevím, teď se mi zdálo, že jsem labell zahlídla ještě na jiné pařbě na titulce... :astonished: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz
Holky, už toho prosím fakt nechte. Nemá cenu se vracet k tomu kdo a proč jel nebo nejel. Je po srazu, teď už si můžeme prohlédnout jen fotky. Se na ně těším :slight_smile:

Luci, ty ale nejsi pořád hlučná. Taky byly chvilky kdy jsi nám jen tvořila zvukovou kulisu ťukáním do mobilu :wink: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
Míšo, fotky jsou skvělý. Díky. A už to taky balím a jdu spát. Dobrou klidnou noc všem
1. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
Dobrou noc, taky jdu spát....
1. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz
Čekání se vyplatilo :wink: - díky Miško

dobrou
1. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz
Díky za fotky, dětičky všechny moc povedené :dizzy_face: :dizzy_face: a maminám to taky seklo :dizzy_face:

A jak Elí s Luci - jsou si na živo podobné?

Bobrou noc :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz
ahojda. tak jsem se zasekla u fotek Matýska Sylvinky. nevím, koho chválit dřív - nádhernýho kloučka, kterej má z obou rodičů to krásný osobitý, nebo suprový fotky Míšy? :slight_smile:. užasný... pořád mě hrozně mrzí, že my máme jen takový ty fotky - postav se a koukej do objektivu - umělecké a technické ambice už neřeším vůbec, spíš mě mrzí, že tam není moc to naše "bytí". Vlado se fotit nechce a nechce ani fotit nás. Škoda :slight_smile:. je to nádhera - ta něha, teplíčko a sluníčko. stejně tak mě uchvátil deníček Halkačů. z těch samých důvodů. k srazu nevím, co napsat a jestli psát. někomu ta večerní rozprava, která se tu rozjela, snad pomohla, pro jiného zas těmi dozvuky mohl sraz získat takovou divnou pachuť. nevím, nerozlousknu to, je to o naturelu každýho. myslím ale, že únorovky jako celek to neporaz.í :wink: dobrou. :slight_smile:
1. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz
Labell: ahá, díky za vysvětlení... tož v tom případě bacha, jsou skupiny dvě: roztroušené Pražandy a organizované Pražandy...
já jsem v těch roztroušených :grinning: další je např. Ingrid nebo Moci nebo Lyn mě teď napadá... my o sobě víme, i se vídáme, ale jinak než přes Koník v kontaktu nejsme... tož tak na vysvětlenou kdo se v tom neorientujete už :grinning:

Labell: to eště nemusíš vědět :wink: já v měsíci před oběma těhu docela chlastala :sweat_smile: :sweat_smile: asi jsem věděla, že pak nebudu moct :grinning: nepracuje Ti taky podvědomí? :wink:

Aco: holka, co to? tak fakt jdeš k dr.? držím moc palce, ať všechno dopadne co nejlíp !!! :unamused:

taky jdu do pelechu
1. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz
aha, další fotky :D:D:D jdu omrknout srazík :D
1. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz
krásný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz
Omrkla jsem los fotos, jsou super Míšo!! Fakt kloobrc dolů! Budu se muset s tím mým novým foťákem naučit používat taky jiný model než "auto, moto, revue" :grinning:DDD

stáhnu těch pár svých a hodím pak odkazisko, ju? :wink:

Labell, ty skupinoo!!!! :grinning: :wink: Víš jak to krásně vyslovil Bolek :grinning: Já jsem rozhodně důkaz toho, že když nejede ta či ona, tak nepojedu taky... prostě neplatí! :wink: Nikoho nehájím, neorganizovaně konstatuji. A tímto losování končím! :sunglasses:
1. zář 2009 ve 23:21  • Odpověz
miško - fotky kráásný...a dětičky též :dizzy_face: :dizzy_face: ..hlavně matýskovo háro :grinning:
a budte rády, že jsem nejela - miška by mě musela ze skupinovky vyretušovat...jsou tam samé kočky mamky..čumím hlavně na ejanu - jdu do druhého dítěte, tak chci vypadat taky :sunglasses:

a tady je moje závěrečné amen (nechtěla jsem..ale prostě musím...nepřenesu se prostě přes to, že se dělá z komára velbloud aneb dává se některým věcem jiný podtext): fakt, že se nám v 10 dnech sešla dovolená + svatba + moje pracovní závazky + moje zdravotní indispozice z oné dovolené v podobě bronchitidy a ku..evsky bolavého zubu by neovlivnila ani tlupa pražaček hrnoucích se na vysočinu... :wink:

to, že se s některýma víc vídám, je prostě přirozené vyústění pár setkání s pár maminkami ...to, že bydlíme od sebe blízko a máme i pár společných zájmů (mimo děti) prostě v některých případech vyústilo v přátelství rodin (ano..už přátelí se i tatka:sweat_smile:) a proto bych to u sebe ani nenazvala "organizovanými pražandami", prostě se s někým vídám častěji. ..a myslím, že to tu má i pár mimopražských, že se jejich rodiny stýkají. což mi případá úžasné, v čem všem byl koník nápomocný. ale rozhodně to neovlivňuje, zda se rozhodnu někam jet či ne...naopak protože furt vidím ty samé tváře (holky, sorry :grinning: :grinning: ), těšila jsem se i na jiné koníkovky, které moc často nevidím...ale prostě to nevyšlo...

a pokud některá pojedete do prahy a budete mít čas, není problém to tu zmínit a můžem se vidět, pokud to bude časově vyhovat - viz třeba naše setkání v zoo s Mi před měsícem...stejně tak když mám cestu na moravu do míst, kde vím, že bydlí nějaká koníkovka, dám i já vědět (zatím se tak povedlo pidi sraz na podzim ve valmezu)

přeji všem dobrou noc

:slight_smile:
1. zář 2009 ve 23:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Holky tož to su celá já..se do něčeho naplantám ani nevím jak..i když osobní ochrana tam taky byla...
:wink:
Dobrou noc!!
1. zář 2009 ve 23:31  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem zkoukla fotky ze srazíku a jsou super :dizzy_face: ...jen v dětičkách se tedy neorientuji :sweat_smile: . Na další sraz opět trapně navrhuji nějaké místo na druhou stranu od Prahy :grinning: ...třeba na Liberecku je fakt úžasně! :sweat_smile:

U nás nová zábava-Ančí s oblibou "krade" kartu z dekodéru kabelovky a strká tam kreditku...už jí mám prokouknutou, ale poprvé jsem plašila, proč nehraje TV a už jsem skoro volala na kabelovku :sweat_smile: . Karta tam nějaká vykukovala, kdo mohl tušit, že mi chybí v peněžence :grinning:

Tak dobrou :slight_smile:
1. zář 2009 ve 23:41  • Odpověz
Jo, kdyby někoho lákalo to Liberecko, tak jsem dostala výborné doporučení na tenhle hotýlek:
http://www.penzion-rudolf.com/
2. zář 2009 v 00:10  • Odpověz
ahoj..
obrana ne ochrana..
2. zář 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,

já žádné amen nemá, sraz byl parádní, ještě večer v posteli jsem se smála nějakému výroky labellky.

Miško, pár foteček, ale super!!!! Hlavně ta má s Mári :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a všechny, že.....

Majenko, jestli na Liberecku, tak jsi v podstatě odsoudila mě a Petise, Danu, Annynku, Halkac ....... k neúčasti. Takhle jsme to měli tři a půl hodiny jízdy autem. Stejně podobně jako Ejana, Verunka, Terka .... a další. To mi přišlo spravedlivé :wink:

labell, pro taťka Jindra - jako je úžasný, o tom žádná, ale proč? že nestřískal Matýse, co?

Fotky přidám přes polednem ale mám jen skluzavku a kačeny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

dobrá oprava po ranním vystřízlivění, Labell :grinning:

Majenka: ti prckové mají čím dál tím rafinovanější rošťárny, co?
2. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.