• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ochrana :grinning: :grinning: :grinning: .... tak snad ani becherčátko :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
dobré ránko holčinky!!!
:slight_smile:

fotečky si prohlídnu, až dorazím zpět od doktorky, musím na sono prsu, chodím každý rok kvůli cystě,tak držte palce

ondrášek tu od rána lítá a volá:"mámo,táto...myš!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 08:28  • Odpověz
lu :grinning: :grinning: :grinning:

sylvinko: protože se malému pořád moc hezky věnoval, tak nějak jinak..
A co sem zas řekla že ses smála?? :confused: :grinning:
2. zář 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, fotečky krásný. maminky luxusní, dětičky, jak už víme, nejkrásnější.
Razíme ven, teda ale nevím, mělo se ochladit a nějak mi to nepřipadá, doufám, že se za dvě ho'dky nevrátím domů zas v předinfarktovém stavu, už mě ten boj s vedrem unavuje.
2. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Peti myslím že v předpovědi počasí říkali ,že je dnes poslední teplej den, ale známe je!
2. zář 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
dnes? To říkali už včera, Ne? :grinning: To zas budu zpocená, se sama sebe už štítím.
2. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ránko,
u nás teda od rána leje :angry:
2. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Ty jo, Peťul, to je mazec! Ty už jsi 31. tt :confused:
2. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Miško takže je to do večera u nás jo?? :grinning:
2. zář 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
ahojda, tak teď nevím! u nás povídali "teplotně nadprůměrné září", takže jsem plavky ještě zdaleka nepověsila na hřebík :grinning: zato Zuzanka nemá víc než plátěnky a gumáky a já ani páru, kde máme deštníky :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Peťo: je fakt chladno, naprostá baladička :dizzy_face: a má být max. 23 stupňů

Agi: držíme pěsti !!! pak hned napiš! :wink:
2. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
dotaz jak čtu o gumákách: máte doma holínky pro prcky? nevím jestli je kupovat :confused: na jednu stranu je to praktický, na druhou když fakt bude lejt tak ven asi nepůjdeme a gumáky přece jen moc tu nohu nedržej a tak...

jinak hlásím že malýmu konečně vyrostla i nožička, takže budeme muset koupit nový botky... 21 nám začínají být malý.. a nesmějte se, já vím, že jsme trpaslíčci :grinning:
takže asi budu muset koupit jedny kožený na podzim a pak asi o číslo větší (??? jak jste to řešily) na zimu...
jaký botky na zimu? nějaký vyšší, ve vnitř kožíšek.. už máte něco doma?
ono je relativně brzo, ale znám ty prodavačky, pak člověk přijde na začátku října že chce boty na prosinec a oni koukaj jak vrány, že takový boty prodávaly uprostřed léta :rolling_eyes:
2. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
No co, aspoň vynosíme i podzimní kolekci, ne? :wink:
Luci, no nepřeju to, ale je možný :wink:
2. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Lu, my nosíme snad ještě dvacítky boty :grinning:
Na zimní mi přijde brzo, nevím, jak bude mít Denísek velkou tlapku za měsíc, za dva :confused:
Holinky nemáme, chtěli jsme je koupit, ale vůbec jsme je nemohli Denymu natáhnout na nožičku :unamused:
2. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
uffff... Miško, tak to jsi mě uklidnila! :grinning: my máme na ven 21, na doma 20 a půl... domácí mu jsou v pohodě, ale ty venkovní s uzavřeným předkem mu začínaj bejt naknop dost... takže tak do konce měsíce abych něco koupila...
ono stejně sandály už za chvíli nosit nebude, tak ty jsou out tak jako tak...

no holínky právě nevím jestli jsou úplně vhodný, zvlášť když chodíme na rhb...
musím asi vykoumat nějaký boty kožený, ale aby kdyžtak zvládly i menší déšť...
no ale nemůže mít jen jedny boty, že jo... já mám teda na zimu jedny takový kožený normoš (na zimu v Praze to stačí, pokud člověk nejde někam na dlouhou procházku) a pak jedny teplý na suchej zip vyšší s kožíškem vevnitř... tak asi totéž abych pořídila jemu :confused:

jo Miško: na fotkách Ti to moc sluší :dizzy_face: a vypadáš hrozně pohodově :wink: Ti to závidím, já budu na jaře asi matka hysterka jestli bude mimi zas takovej ubrečánek s jedním problémem za druhým a Matýsek bude žárlit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no budu se muset přepnout na jinej level asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojdá :slight_smile: fotečky teda naprosto úžasné,dětičkám i maminkm to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fajn že jste si sraz užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a už o tom nebudeme diskutovat néééé??? :confused: :confused: Han'ulí chuděrko :frowning2: :frowning2: tak šup,šup k Dr a pak dej vědět jak to dopadlo přeji brzké uzdravení a držím palečky at je vše v pořádku?a co myslíš že to je?mému tatínkovi to dělalo taky ale jemu se ucpávaj cévy tak byl s rukama na operai to ž má o.k.,horší je to s tím srdíčkem :frowning2: Han'ulko sím,sím ještě jednou ten odkaz,můžeš mi prosím poslat abych ho otevřela rovnou?díííííííííííííky :slight_smile: a dnes mi dorazí šaty teda petiska říkala a chran' bůh jak néééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: a ještě samo chválím profi Mišku a fotogenickou rodinku od sylvinky :dizzy_face: :dizzy_face: labellko ty už myslíš zase na ochranu?a proooč vždyt máš v profilu snž nééé? :grinning: a konečně už svítí tt i Romče bezva :dizzy_face: mějte krásnej den :sunglasses: dnes má bejt 23-27 a slunečno,od zejtra to půjde z kopce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Miší my jedeme i v jedněch 19 kách :sweat_smile:
2. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
týjo, tak nejsme nejmenší :sweat_smile:
já se právě divila, že má tak malou nohu, když muž má lodě... :sweat_smile:
2. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
ahojky,
tak jsem se vrátila z kontroly a jsem dost na nervy. Vyšla nám hraniční hodnota downa, tak jsme s manžou na nervy, ale celkově screening negativní, tak to bude asi dobrý. Sestra mi řekla, že je to negativní a ten kretén dr se v tom hrabal a říkal, že to je hraniční hodnota a že kdyby to bylo o trošku míň, tak že mě pošle na plodovku a pak buďte klidní :angry:

No a jinak jste mi holčičky vzali, protože u nás to vypadá na kluka :wink:

No nic nebudu tu šířit blbou náladu, jdu žehlit, papa
2. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Dobré ránko,
téda, detaily některých dětiček jsou nádherný...Matýsek, Amelka...moc pěkný fotky :slight_smile:

a chápu, že některých se ta večerní rozprava dotkla(mě by to taky trocha brklo) tak huš sa nezlobtéééé :wink:
2. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
dani: paní co se mnou chodila v těhu na kontroly měla to samé, hraniční hodnotu a má krásnou holčičku...sakriš oni umí čověka tak vystresnout :unamused:
2. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj,
v rychlosti jsem přehodila pár fotek do počítače. Jsou vlastně jen z prvního dne a z druhého dopoledne, takže některé děti a maminky tam bohužel nejsou :frowning2: Ale ještě máme nějaké fotky v kameře, takže až se s tím prohrabu, tak album doplním.
http://soukupjana.rajce.idnes.cz/sraz_Hornik/#album

Botička 19, co to je? My jsme měli nejmenší 21 :sweat_smile: Teď už nosí 25.

Lu, jinak u gumáků snad nevadí, že nebudou přímo zdravotní. Ty asi ani nedělají. Nebo na žádné takové jsem nenarazila. Ale budou je mít na nožičce vždycky jen chvilku.

Dani, je mi líto že vám vyšla hraniční hodnota. Ale bohužel to není nic neobvyklého, ty výsledky jsou často špatný i když je všechno v pořádku. Ale chápu, že nervy to jsou :pensive:
2. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Dani: a kolik Ti vyšlo? teĎ nevím co znamená hraniční... tam se přece udává 1 ku nějakýmu číslu, ne? kámoška měla 1 ku 35 a má krásnýho klučinu...
a nebyla jsi na tom šíjovém projasnění?
určitě je to v pořádku, triply jsou nepřesný!!
ale je jasný, že na klidu to nepřidá... posílám pohlazení na pupík :dizzy_face:

a gratulace k chlapečkovi :dizzy_face:
2. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Dani, fuj, někteří doktoři doukážou fakt "přidat", že....
Nechci to zlehčovat, ale my jsme taky měli nějaké hodnoty hraniční a Márinka je zdravé kočenka... Co nějaký podrobný genetický UZ? My jsme na něm byli..... Věřím, že je to všechno v pořádku, ale vy byste byli klidnější....

Lu, děkuju za kompliment :pensive: Já si teda připadám hrozně - takže to potěšilo... JInak pohoda - asi jo... Umím rozdělit úkoly, víš :grinning: A pak si můžu užívat obou dětiček....
2. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Jani, krásný fotečky :dizzy_face:
2. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
mně jsou ty šaty velký :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: no nic dostane je ségra,mně to tááák sere :frowning2:
2. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
jé Jani, ty jsou pěkný :slight_smile: ani nevím, žes fotila
2. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Hani, fakt? :frowning2: A tolik úsilí tě to stálo, viď :sweat_smile:
2. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Dani určo bude vše v pořádku :wink: a konečně to holčičkování zlomí chlapeček? :wink:ejanko:fotky krááááááááásný :dizzy_face: :dizzy_face: Miši:jo,jo :frowning2: a jsou tak pěkný chjo :frowning2:
2. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Hani a nedaj se zabrat? jsou fakt o hodně větší?
2. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.