• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahoj holky, jsem tady zase jen na skok a tak jdu pozdravit. Pořád se snažíme něco dělat, aby nebyl čas na nic moc myslet. Docela se nám to daří, dneska jsme se vrátili z chaty, teď nám má přijet návštěva, zítra nějaké zařizování a plánování, ve středu bowling a kosmetika a balení a ve čtvrtek ... :slight_smile: odjezd do Paříže :slight_smile:, dostali jsme to jako společný dárek k narozeninám, na čtyři dny. Tak se těšíme, že to bude takový odpočinek, odreagování, prostě něco úplně jiného ... . Tak jsem vám to musela napsat :slight_smile: Mějte se všechny krásně ... .
Na Matyáška myslíme pořád, nejde to na něj nemyslet, ale snažíme se pořád navzájem podporovat, když má jeden z nás horší den a nějak to v mezích možností zvládáme.
22. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Marti, to je super! Přeju ať je Paříž opravdu kouzelná a ať si odpočinete!
22. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
ahoj,
Marti, přeju vám, abyste si Paříž užili a odpočinuli si..
je skvělý, jak se podporujete..
22. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Mao, šťastnou cestu a hlavně si odpočiňte a načerpejte energii.....
22. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Marti, jsi hodná, že nám o vás dáváš vědět :dizzy_face: Není nikdo, kdo by vám nepřál krásnou cestu a oreagvání :wink: :dizzy_face: Je úžasný, jak držíte při sobě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Marti držím pěsti .Hezky si to spolu užijte a odpočiňte . Štastnou cestu
22. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Marti-krásně si užijte dovču a odpočiňte si. Jste báječný pár a budete v báječném městě. :wink:
22. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Marti:krásnou dovolenou,užijte si to a načerpejte pozitivní energii !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lu:díky za ten Ecover,možná ho zkusím :slight_smile:

Sylvi:Matýsek je kouzelnej, není víc blond? Přijde mi,že se i trošičku změnil v obličeji.A s tím deštníkem to důvěrně znám, někdy Ondru vytočí naprosto nepochopitelná věc....jsem ráda,že to není jen u nás...moc pěkné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Moc se mi líbil s pusou od mlíka, hihi...... :grinning:
22. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
díky za reakce na prášek :slight_smile: jo a knedle??povedené slááááááááva :dizzy_face: :dizzy_face: Dani:díky za gratulace a držm palečky na čt kontrole,dej pak vědět :slight_smile: Martinko přeji krásnou dovolenou a hezky si to užijte :dizzy_face: sylvinko:fotečky a videa bezvadný :slight_smile: téda dnes je venku ale hnus a prší blééé,zejtra a ve st má taky celej den :unamused: ještě že jsem byla ten pas vyřizovat dnes,bude asi za 14 ní tak budu mít zase na nějakou dobu klid :wink:
22. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
ahojky :wink:

mao:užijte si Paříž :dizzy_face: zasloužíte si to

zapomněla jsem pochválit fotky Matýska z Ameriky,je vidět že jste si to užili,všichni :wink:

videa a fotky Matýska a Ondráška-jedním slovem-paráda :dizzy_face:

Jiříček je taky moc krásnej chlapeček a tý ježibaby bych se bála i já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

u nás se nejí,u nás se žere i mezi jídly,prostě pořád :sweat_smile: :wink:

a maluje se taky všude,po stole,po gauči,po plovoučce.............. naštěstí jen obyč tužkou :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
holky prosím, kdo máte chlapečky, dneska po koupání, když jsem chtěla Kubovi přetahnout zase předkožku(po mm a šetrně, ne celou) jsem zjistila, že tam má drobnou ranku, nejsem si vědoma, že bych to způsobila při přetahování, snažim se šetrně, ale ožná jak si Kuba hraje na nočníku s pinďulou, že se rejpnul, nebo si to nějak přetáh, nevim, nemáte s tim některá zkušenost, zda to zmizí, případně jak tomu pomoct, aby to zmizelo? jinak bych musela naklusat k dr, případně urologovi. děkuju
22. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
a vlastně, jaký je váš názor, někdo říká od roka přetahovat, někde píšou do 3 let vůbec nemanipulovat? jsem z toho blázen a nerada bych malýmu ublížila
22. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
mishulle:tak to bohužel neporadím :confused: ale já zkoušela přetahovat párkrát a nešlo to,ale Dr.mi stejně řekla nepřetahovat,ale co Dr.to názor :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já fičím do peřin,dobrou,klidnou a krásně prospanou noc až do rána :pensive:
22. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
ahojky, stále 2v1, začínám být nervozní :grinning:
Romčo: já o kontrolách v ji nic nevím, zatím mi nikdo nic neříkal, a s Jiříkem jsem tam nejezdila, tak nevím...přibrala jsem tak stejně jako s Jiříkem to je 12kg, bříška mám ke srovnání v albu, jiný fotky nejsou...

aco: už je to dýl co jsi se ptala na přístup v porodnici....jsme si na to te´d vzpomněla, tak mě to přišlo hodně v pohodě, sestřičky a tak všechno kolem, ale na šestinedělí už to bylo horší, tam si mě nikdo nevšímal strašně dlouho ohledně kojení, a sestřičky taky nic moc příjemný, ale dalo se to :slight_smile:

a všem děkujem za pochvalu Jiříka :slight_smile:

Martinko: ať se dovolená povede podle představ, moc vám to přeju :wink: :slight_smile:

a ještě jsem se chtěla zeptat co si můžu vzít na kašel nevíte?? :unamused:
22. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
mishu:jestli je ta ranka malá,nekrvácí a nevadí při čůrání,tak bych to nechala,až se to zhojí samo a s přetahováním se názory opravdu dost liší,ale já bych asi přetahovala-co nejdřív by to šlo,ve vodě při koupání,kamarádky co napřetahovaly,měly většinou problémy,když s tím začaly později :wink:

holky dobrou
22. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
jani:na kašel asi nic moc nemůžeš,leda cucací mentolové pastilky :unamused:
22. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
Dobré ránko,

Marti, to je nádherný dárek...tohle teď potřebujete, alespoń malinkaté odreagování.

Mishu, u nás se přetahuje, ale hrozně jemnounce. A co se týče ranky: myslím, že to odhadneš. Jestli se ranka zatahuje, nekrvácí a nehorší se, myslím, že není kam spěchat.

Holky a děkuji za tipy na svátek pro Magdalénku, už poctivě vybírám

Já sjem dnes jak přejetá. Jonášek nám prostě bude v noci řádit až do puberty či co...Ještě neměl od narození jedinou OPRAVDU prospanou noc. Magdalénka vzorně v osm usne a vstává někdy kolem sedmé, aniž bychom jí museli krmit, napájet čajem apod....Ale ten náš Jonášek:frowning2: Asi chce, ať si mateřskou užiju se vším všudy a ať je pro mě nezapomenutelná:grinning:

Takže jdu si vařit kafíčko...
23. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
bré ránko :slight_smile:
Kačko, dvojčátka budou mít zítra výročí...jako první únorovčátka...To je dojemný :grinning: :grinning: (jeko pro mě teď všechno :sweat_smile: ). A s tím vstáváním v noci...já říkám, že holky jsou prostě rozumnější :wink: Děcka spí ve stejném pokojíku, nebudí Jonda Majdu? jsem zvědavá, jak to budeme dělat, až vystěhujeme Střelečka od nás z ložnice...
U nás dnes vstávačka v 6:30, což je vážně krása po včerejší 5. ranní :rolling_eyes:

Janino, už se to fakt blíží...no já ti ty týdny upřímně závidím :slight_smile:
Dani: držím palce na kontrolu :slight_smile:

hezký den
23. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
dobré ránko :wink:

u nás je regulérní říjen, brrrrrrrrrrrrrrrrr......................

My vstávali v 6,ale to ještě jde.Sice by si Ondrášek teď asi dáchnul, ale jdeme si číst radši knížky,aby šel jako vždy až po obídku :slight_smile:

Kač: já spím čím dál hůř, ondra sice v noci celkem spí na jeden zátah,ale nějako cestuje a jak je větší a větší,tak mi zůstává menší a menší prostor,nějak se tam nevejdu :grinning: .Kafíčko to taky jistí, ale počkám na půl desátou, to přijde známá s jejím chlapečkem,tak si dáme spolu
23. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj,
u nás noc nic moc. Do rána se dost kašlalo, a vstávačka v 5:30, možná ještě míň, ale po ránu nemám sílu se trestat ještě pohledem na budík. Náladu jsem měla ráno hroznou. Stejně hroznou jako venku to počasí, ale naštěstí jsem potkala ve školce dvě maminky a ty mi jí vylepšily. Jedna je pořád usměvavá (nechápu kde bere tu energii :confused: ) a druhá s megabříškem přenášející už asi 3 dny a náladu měla taky skvělou. Naštěstí mě nakazily, takže jsem přestala mručet i já :wink:

Holky, domluvte Petrolejce, aby zrušila objednávku na tohle hnus počasí. Třeba by se nechala ukecat, alespoň na krásný 23 stupňů :wink: Péťo, jak je? Doufám, že už jste s Týnkou domarodily obě dvě.

Jinak pinďík se u nás přetahuje ve vaně, stejně jako jsme to dělali bráškovi. Vojtovi to šlo krásně, Štěpánkovi nejde do teď. Prostě oni se musí lišit ve všem :wink: :slight_smile:

Ještě musím pochválit videa Ondráška a Matýska. Jsou super :dizzy_face:

Marti, užijte si krásně dovolenou. Je skvělý, že v sobě s přítelem máte takovou oporu. Dobře jsi si vybrala :wink:
23. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ranko :wink: ejani:co toooo?at kašel rychle zmizí a blbá nálada taky :unamused: ale máte pravdu to počasí tomu nepřidává taky leje,fuj hnus :unamused: teda to je fakt děs tento rok :angry: zejtra mám mít sraz s jednou koníkovkou a asi to zruším pže má bejt hnus jako dnes :unamused: krásný i když bohužel deštivý den :wink:
23. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj,
u nás třetí nespací noc v řadě :unamused: Dnes jsem ho ale nechala po celou dobu v postýlce, takže mezi boucháním do šprušlí jsem i zadřímla. Ale bolí mě z toho (a asi i z včera vypitého vína) hlava :rolling_eyes: Jo, a Jindra ráno prohlásil, že dneska spal krásně :confused:
Jdu dneska koupit sirup Sedalia, furt se odkládá otočení ložnice - naši budou hlídat, ale dám jim ho v dešti by znamelo je absolutně vyšťavit.
Takže zdravím Kačku a Jonáška - Matýsek prospal 3 noci v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moc děkuju za pochvalu Matýska a i Jindry :dizzy_face: - jsou sladcí oba (zvlášť když dobře spí a neprudí :grinning: )
23. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj. Ejano :grinning: já jsem s počasím ale spokojená, na naše průdiškové ukašlané období super. Týnka už jen kašle, takže se uzdravuje. Já beru penicilin ještě do čtvrtka, ten krk mě furt zlobí, ale už jem celkem fit. tak vám přeju, ať je u vás hezky a prší jen tady. :wink:
23. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Jo, tip pro deštivé dny :grinning: :grinning: :grinning: - jsem se mu nejdřív smála, ale čím dál víc o tom uvažuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: - je to z Maminky.

Koupit X kilo rýže, nasypat do škopku a nechat děti hrát s bábovkama a lopatkou.
23. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
áááááááá Sylvinka s bábovku a lopatkou mi připoměla koupit hračky na písek :grinning: Sylvi:snad si da Matýsek brzy říct :frowning2:
23. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Sourozenecká láska http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1.6.2009/#P1060232.JPG :dizzy_face:
a další fotečky http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1.6.2009/#album :slight_smile:

Jinak dnes v noci spala Márinka zase superově, ale Deníske měl špatnou noc :frowning2: A prší tu už od rána :frowning2:
23. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Zuu, no já musela prcky kolem roku oddělit...Jonda spí s námi v ložnici, protože tím, jak v noci pořád vstává, do toho mimoděk zatáhl i Magdalénku a byli vzhůru společně. A to nemluvím o usínání - dělali spolu blbosti, čučeli na sebe z postýlek, štěbetali...Pak se přetáhli a už to jelo. Máme naštěstí ještě jeden dětský pokoj, kam míníme během několika následujících dnů přestěhovat Jondu z ložnice ...

Sourozenecká láska je nádherná !!! Mi a jak to vlastně zvládáš ? Vypadá to, jako by se u vás nic nezměnilo. Pořád z tebe a fotek čiší pohoděnka :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Sylvi a tip s rýží je náhodou super - udělám cokoliv pro chvíli klidu :slight_smile:

Ejano - takovýghle optimistický maminy mě taky nejprv překvapí a pak se zastydím, proč jsem nabručená já, když jiné se na svět pořád chechtají :wink:

Agatko - za chvíli tě Ondrášek vystrnadí na matraci na zem :grinning: Já z toho důvodu odbourala společné spaní, protože já bych si v noci snad musela nafouknout lehátko .. ten náš 80centimetrový ogar byl prostě všude, fakt všude...to je nějaký zázrak, že to svede.
23. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
holky, prosím, kde jsou ty recepty...nemůžu to najít a potřebuju Petrolejky puding z UM
23. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
terezko:http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=96450&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
23. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.