• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
agátko:děkuju za objasnění,k Dr.skočím :wink: holky s těma kočárkama je to hrozný néé? :confused: :confused: a nechcete někdo přijet na lečo?asi jsem ho udělala moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Dany já měla 1:120 a Amelka je zdravá :slight_smile: Bude to dobrý :wink:
2. zář 2009 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz
Agi: aha, díky za info o tom sonu, to jsem nevěděla..
a to samovyšetření si děláš jak často? jednou za měsíc?

nj, já měla Quinny Speedi :rolling_eyes: ještě že jsem hodně nosila v šátku na začátku a pak jsme už v necelých 6 měsících přesedlali na to Hoco... to je sice o půlku levnější, ale je dost možný, že těch látek tam je klidně míň...
ono se na nic nemůžeš spolehnout, dneska se všecko dělá někde v Číně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani: a povedlo se to lečo? :grinning: že bysme k vám skákli :grinning:
2. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahojda, tak další krásné fotky od ejany :slight_smile: škoda, že jsem flink, taky bych nějaké dodala. ale už jsem si aspoň založila účet na rajčeti, bohužel zatím zeje prázdnotou, máme tak pomalé připojení, že nejdříve budu muset vymyslet, odkud tam budu fotky přetahovat.

a ještě jsem viděla u Míši v albu - nebyly by na kouknutí (aspoň na pidikouknutí) nějaké fotečky ejanovic kluků od Míši prosím :slight_smile:?

Gumáčky jsem koupila, dokonce na MMB - prý třikrát nošené, no, přijde mi spíš, že nulakrát :D... Zuzanka je zatím taky neužila, poněvadž nepršelo, ale líbí se jí hrozně. Kupovala jsem je proto, že ven chodí tak nějak furt, aby ne, když má zahradu za záclonou. A bude čím dál víc rosa + máme rozkopáno - vyvážíme to, co je na našem pozemku (zarostlá) suť a navážíme hlínu. Jiné boty by v mokru totál oddělala. Nijak zdravé to asi nebude, ale na nožičce jí drží hezky, jen tepláčky už nenarve dovnitř.

Na sono prsu chodím též a též ročně. Rakovinu prsu měl můj táta (což je u chlapů poměrně zřídkakdy, ale je), naštěstí se z toho dostal. Já začala chodit pro bolesti, mám v pravém nějaké cystičky. Dřív jsem se bála, co mám Zuzanku, nějak mě tyhle "preventivní" strachy přešly, resp. se přesunuly jinam. Mít obavy, tak určitě zajdu.
2. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
ale zase mě napadá ty ftaláty se uvolňujou jen kdyby to to dítě žvejkalo, ne? :confused:
takže když je to v plastu na tom okýnku u hluboký korbičky? :confused:

blbý je to u tý pláštěnky, malej mi ji žvejká, takže pokud nemusím tak mu ji nedávám
2. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Dani :slight_smile: takže druhej chlapeček? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Věřím, že malé bude v pořádku. Ono těch strachů a rizik v životě je spousta.
2. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
Dani :dizzy_face: já měla riziko 1:75 u Katy...a koukni na ní... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a moje kamarádka měla teď 1:10 na Downa a byla na plodovce... a chlapeček je zdravý :dizzy_face: zrovna mi teď volala, že kupuje kombinézku :dizzy_face: :dizzy_face:
a píšeš, že máte jít na "velký" utz za 3 týdny...skoro bych řekla, že to je ten "genetický" - ono se mu totiž genetický neříká :wink:, je to utz, kde měří miminko, všechny parametry, odhadují váhu někde, koukají na srdíčko, mozek... :slight_smile: a zrovna Downa...když jim řekneš o hraniční hodnotě (no kravina převeliká, doktoři se jen sichrují), omrknou ty věci víc :wink:
že klučíka...no ještě to není asi stoprocentní...hele, já u Elly taky viděla takovou štopičku v cca 17tt na utz :grinning: a ze šťopičky je pička :grinning: :grinning: :grinning: no ale beru to s rezervou :wink: vždycky to není úplně stopro :wink:
Jaké máte jména? :dizzy_face:
2. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
zuuuzi pička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dani neměj obavy vše bude v pořádku :slight_smile: :slight_smile: lu:lečo božííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí,mn'áááááááááááám,ale přijed rychle at' zbyde,my jsme žrouti :grinning:
2. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
ahojky, tak mi jsme dneska s Jájinkou opět sami, tak jsme si udělaly mňamózní koprovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tatínek jí totiž nerad a mi jí milujeme :wink:

Hani, tady máš nějaké odkazy na balerínky, nevím kolikátky potřebuješ tak na to jukni ju :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23170154&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24215124&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23763234&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25986759&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25642325&tab=0

Haní, Lu : jinak s těma rukama, myslím že mám ucpávání karpálních kanálků. Máme to nějak v rodině, moje babička měla náznaky ve 40letech, mojí mamce to začalo ve 30letech a mě se to táhne od 20let, jenže se mi to nějak hodně zhoršilo. Od manžílka jsem včera dostala takového sprďáka že jsem jen koukala :frowning2: vím že má o mě strach. Ale já ho mám tentokrát taky ( většinou nad zdravotníma problémama mávnu rukou - jako každá sestřička :grinning: ), takže se moc nikam nehrnu ale budu muset :frowning2:

Zuzí : tak to je moc fainky že kontrola dopadla okino :wink:

Dani : jak už psaly holky, tripply vychází negativně ve velkých procentech. Já kvůli nim musela na plodovku a Jájinka je oki :wink: ( tuky tuk )

Fotečky Matyáška nádherné a ze srazíku tak též

holinky s takovou pogumovanou bundičkou máme už od jara a párkrát jsme využili. Sice nelítáme venku v děšti ale po dešti je mokrá tráve že a na podzim to bude prima na capkání v loužích :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
Hani, tak rychle k doktorovi nebo dostaneš sprďáka i ode mně! A že já umím být zlá :angry: :grinning: Ba ne, opravdu si s tím dojdi, to není sranda....
2. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
Aco, mamka má taky problémy s karpálama. Chodí každý asi tak druhý měsíc na injekce. Zatím. Jinak jí taky hrozí operace. V těhotenství jsem taky necítila malíček na pravé ruce. Nejdřív mě jakoby brněl a pak jsem ho přestala cítit úplně. Ale v těhu je to prý častý problém, teď už je to dobrý.

Kreksi, jsi Kolombo :wink: Samo, že by se s fotkama pochlubila, ale chtěla jsem aby je nejdřív viděl Honza, což už se stalo :slight_smile: Takže kdo má zájem, tak tady jsou naše fotky od Míši. Je vážně šikulka.
http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/Vojtik_a_Stepanek/
Jméno: V+Š
Heslo: 01092009

A já běžím na cvíčo, už mám zas zpoždění :sweat_smile:
2. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
Nááádherné fotky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz
Jani, krásný fotky, tak přirozený a sálá z nich pohoda, no jedničkový :slight_smile: samo pochvala i Mišce :dizzy_face:
2. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Hani: nepřijedu, bolí mě hlava jak střep :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak jindy až budeš mít něčeho víc :grinning:

Aco: koukej nám zejtra napsat kdy máš termín k dr. ! :angry: :angry: :wink:

fotky mi nejdou otevřít :confused: a to jsem to heslo tentokrát zrovna nekopírovala :sweat_smile:
2. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Jani : fotečky krásné, kluci jsi jsou hooodně moc podobní a celá maminka :wink: :slight_smile:
Jinak já to paradoxně v těhu neměla :confused: za to teď je to děs. No uvidíme

Lu : no to asi nenapíšu, neboť jsem měla do teď ještě lékaře v Praze jako od práce. Od 20.srpna doktora nemám, musím si terpve najít :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
lu:já právě psala,že ho flákám :unamused: , ideální je dělat ho každý měsíc, že :wink:

hani:mamka byla s karpálama na operaci a zatím je ok,ale slyšela jsem,že se to vrací :frowning2: .Normálně jí padaly věci z rukou, brněly jí ruce a měla bolesti.Blbé je,že pak po operaci nesmíš nic zvedat a tahat tak týden určitě (kamarádka měla svýho chlapečka na celý týden u svojí sestry,protože mu prostě nedokázala vysvětlit,že ho nemůže chovat :frowning2: )

jani a miško:krásné fotečky,fakt! já chci takýýýýýýýýýýýýý
2. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
Jani: děkuju za večerní doják...myslela jsem, že poslední rozbrečení jsem dneska absolvovala u uspávání Katy :grinning: Jsem odvařená z těch fotek... mám pocit, že potřebuju asi 5 dětí...to je krásný, jak jste tam všichni spolu...vlastně tam není jediná fotka, co bych si řekla, že vypadá "normálně"...všechny jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Miško, poklona...ty fotky z exteriéry jsou prostě suprácký, ta atmosféra, uvolněnost...myslím mnohem hezčí než klasický ateliérovky... :wink: To samé platí o Sylvince, Matyáškovi a Jindrovi
Aco: ty karpály nezávidím, měla to babička a byla jsem v podstatě s ní na tý operaci (zákroku)... jinak do toho moc nevidím, ale doufám, že to nějak rozumně vyřešíte...jiná cesta než ta operace není? asi jen jako prevence, co...

Jo a nechvalte tady tolik toho Vojtíška, jo? hlavně maminky holčiček...je zadanej, tak to se jako nedělá!!! :grinning:

PS: Katy má botičky velikost 24 a 25 :grinning: My jsme do Ejanovic family jak dělaný :grinning: :grinning: Má už někoho Štěpulka? Elly je ještě volná :grinning: :grinning:
2. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
téééda já ani nedejchám při prohlížení fotek, Mi opravdu klobouk dolů, jasné že modelové a modelky mají taky na tom velkou zásluhu..prostě krása.
Zuuu: já už jsem se nenápadně vtírala k Ejanům taky, jen nevím jestli si mamka všimla :dizzy_face:
Aco: taky jsem v poslední době dělala dvakrát koprovku - mňáám a ještě je sezóna paprik, tak u nás už byly asi 4x plněné papriky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Je fakt že už mi paprika roste z ucha :sunglasses:
2. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Holky, moc díky. Je to strašně krásný, že se vám fotky líbí a jak o tom píšete.... Přirozenost - to je to, co je na těch fotkách nejdůležitěuší. Vidět lásku, pohodu a teplo na srdíčku :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj!!!!!

Konečně jsem dokončila veledílo a vybrala pár (45) fotek ze srazu :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=448592&vReferer=

Nevím, jestli ještě dočtu, Jindra už tam sedí dlouho sám :pensive: , tak jdu za ním :dizzy_face:
Jen jsme zaregistrovala Ejanky fotky - úžasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Miško, jsi skvělá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ejani, jsi tam nádherně!! Strašně moc Ti to sluší!!!!! Nemám slov, jste nádherná rodina!!!!
2. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Lu: Ančí má pořád 19 :wink: ...už máme i nějaké 20-21, ale v těch teda plave...máme spoustu zděděných botek po kamarádce, ale ta měla v tomto věku už minimálně 23 :sweat_smile: ...takže máme na příští rok. Ale abych byla upřímná, tak ta 19 už jen tak tak... :wink: . Ta malá nožička je ale nahouby, protože to vypadá, že se jí hůře drží stabilita...každou chvilku s sebou švihne, jak na těch nožkách balancuje :unamused:

Gumáčky jsem chtěla kupovat na léto, ale žádné jsem nevybrala...ted už je pořizovat nebudu, protože je každou chvilku chladno, a když prší, tak dávám takové ty celoroční trošku vyteplené botky, které jsou nepromokavé. Ale potřebujeme koupit spíše pláštěnku...

Ejana: nádherné fotky...ty černobílé jsou naprosto úžasné :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Holky díky moc, jste zlaté :dizzy_face: Jak tak čtu ty vaše hodnoty, tak bych se měla stydět, ale vy mě chápete. :grinning:

Zuuu: na ten UTZ jdu ke svému dr, takže mu to opět řeknu ať se na to mrkne. Dnes jak jsem čekala v čekárně, tak jsem slyšela jak dělá tento UTZ jiné paní a vady kontroloval a když se mi to nebude líbit, tak se hned objednám do porodnice. Zuuu to teda té tvoji kamarádce museloo být hooooooooodně ouzko.

Teď jsem na pár dní u našich, tak to asi trošku protáhnu, ať si odpočinu

Jo a Peti(petrolejka) on mi amnio nedoporučil pro velké riziko potratu. Ještě mi řekl takovou paradoxní větu: "Máte hraniční hodnotu, ale na screeningu je napsáno negativní, takže je to negativní a neřeště to!" Tak to mě dorazil, prostě na zabití :angry: :angry: :angry:
2. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
fotečky suprácký! Jani, ty vypadáš stále líp a líp..Moc ti to sluší a celé rodině také :slight_smile:. a kluci jsou parádní partáci! Ježíš, to je tak dojemný...

holiny- máme koupený od babičky. Já sama bych je asi nekupovala. jsou větší a padají mu z nožiček. a zase tak obr kaluže u nás není, zatím stačí kožené botky..

holky, ještě jendou - jak to vidíte s lyžema? ještě jsou asi malí, že jo? Pane instkruktore Zuhaváku! :slight_smile:

zuzi, díky za komentář k First Bike. Tunaj taky jezdí holčička, co jí v únoru byly 2 roky. tak po tom asi koukneme..
Tak jsem okoukla fotky od Sylvinky ze srazu...paráda :slight_smile:
Comra: lyže-včera jsem chtěla reagovat, ale zapomněla jsem...mám kamarádku, která je s manželem hodně sportovně založená...a zvláště lyže...říkala mi, že se začíná od těch 3-4 let (obvykle), ale že jejich malou zkusili postavit ve 2 a něco a byla hrozně nadšená a šlo jí to, takže začali takhle brzy :wink: . Asi se musí vyzkoušet, jak dokáže dítko udržet stabilitu...

Jo a někdo se ptal (myslím Zuuu) na to kolo/odrážedlo...my ho určitě budeme kupovat-počítám ke 2. narozeninám :wink:
2. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ingrid: kdyby Tě Ejanovic nevzali, tak Matýsek je asi do Marjánky zamilovanej :sweat_smile: on ji viděl tak před měsícem a půl nebo dvěma a furt tu vypravuje "Majánka"...
občas jí taky telefonuje :sweat_smile:
a dneska byl úplně odrovnanej když jsem mu zazpívala Marjánko, Marjánko má husičky nemáš doma :grinning:

Ingrid: hoď prosím do receptů recepis na papriku, já už to nedělal asi milion let, tak bych mohla :wink:

Majenka: mně se taky zdá, že Matýsek nemá takovou stabilitu jak má menší nožku...
jinak ad velikost: já musím dávat moc bacha, aby boty nebyly naknop jinak se mu zlámou hned nehtíčky a podebírá se mu to celý :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to dost kontroluju

Dani: to dočítám, nepotřebuješ spíš novýho dr.? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
maji-díky za reakce..na kolo i lyže jsem se ptala já a díky za názory.. s lyžema asi ještě počkáme-asi ke 3x narozkám nebo vánocům..:slight_smile:. ale kolo asi pořídím..
2. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Sylvi: fotky i komentáře suprový! :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Lu: se tu chechtám,že jsem si málem přivodila kašlový kolaps :grinning: .Tak zlatíčko Matýsek k nám i telefonuje? TO je super, to ráno musím Maje říct, jen se obávám, že jí to bude šumák, je nějaká ke klukům laxní, doufám, že zatím :wink: Já se vtírala k Ejanům zhodnotíc výšku, váhu a velikost botiček Štěpulky, takže já jsem čistě praktik. Ale třeba se cérka rozhodne, že její srdce bude patřit ukecanýmu Matýskovi, sice je o půl hlavu menší :slight_smile: :wink:
No já nevím, recepis na papriiku,,,vše od oka, jdu na to
2. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Sylvi: fotky úžasné. Jen do prčic nějak se nchytám s Lucinkou na fotce č.12
2. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.