• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Lu: tak to jsem ráda, že se to nezdá jen mě...občas se mi zdá, když běží, že jakoby přepadne dopředu...nebo když jde ze schodů. A taky koukám, aby jí nebyly botky malé...celý 1 cm teda nenechávám-to si pak zakopává o špičky, ale místo tam má.
2. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
už vííííííííííííííííííííííím, od paní Kaffi. teda ta vyrostla
2. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
haničko dííííííííííííííííííííííky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a doufám že brzy lékaře najdeš a problém se vyřeší,držím palečky :wink: ad botky:jak jsem psala Pát'a má jedny 19 ky ale končíme už to je naknop :stuck_out_tongue_closed_eyes: fotečky od sylvinky parádní :dizzy_face: :dizzy_face: holky vám to táááááááááák sluší :dizzy_face: :dizzy_face: a Miší ty jsi zhubla néé?fotky od ejanky mi nejdou,neumím plus :sweat_smile: lu:dobrá tak příště :slight_smile: at' je líp :wink:
2. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Hani plus je 1-čka
2. zář 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

taky tady žasnu na fotkama,jsou prostě úžasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani- taky jsem byla na amnio,připadá mi fakt nesmyslné tam ty ženský hnát,když pak většina miminek je Ok a pokud jsou hodnoty hraniční no tak to už by bylo úplně na palici :confounded:

ještě perlička od nás.My doma nemáme nikde vystavenou naši svatební fotku,ale Mári ji včera objevila u tchýně,tak jsme se jí ptali,kdo tam je a prý tati a pan :sunglasses:

Hezký večer přeje pan únorovka :grinning:
2. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Pan únorovka: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Holky děkuju moc za chválu fotek a rodiny, ale za to všechno může Míša :slight_smile: Nechápu jak mohla z takového "materiálu" udělat tak hezké fotky. Je to zkrátka šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky se na ně nemůžu vynadívat.

Sylvi, fotky ze srazu jsou moc pěkný a i komentáře jsou super. Jen Tě musím pokárat za komentář k fotce č. 6. Matýsek není uřvaná vzteklina. Víc nebo méně se vzteká každé dítě, to je přece normální. Věřím, že nám z té vzteklosti vyrostou a pak z nich budou úžasné osobnosti, které se budou umět ozvat a neztratí se.
2. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Prami, hlavně že má Márinka jasno kdo je na fotce :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
no jo Ejani, v souvislosti s tím,jak se tady chváli vzhled nejmenovaných :grinning: srazových krasavic,je to obzvlášte potěšující :grinning:
2. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no další překrásné fotky! já snad zkusím toho Vlada mýho nějak ukecat na focení. fakt nádhera!!!
2. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Kreksi, zkus ho přemluvit. Honza taky není z focení nadšený, ale ono to nakonec fakt nebolelo :wink: Míša fotila tak nenápadně, abysme o tom ani nevěděli :slight_smile:
2. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
Brý večer všem! :slight_smile:

Jeeeee, Ejani překrásný fotky, jsem tu zaslzela, fakt!!!!!! Jsme si právě říkaly s Barru, že se optáme co a jak, nakonec jsme to nestihly a to mě mrzí, i když bez tatínka bych tam vypadala jako samoživitelka na dovolené u Balatonu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jestli Míša fotí diskrétně, tak to je super zpráva! Jinak by to ani s naším tatíkem nešlo :sunglasses:

...no a stáhla jsem teda i něco málo od sebe, tak kdo chce jukněte, ale nevím, jestli na někoho nebude ten facebook řvát, že není registrovanej... :frowning2:

http://www.facebook.com/album.php?aid=32313&id=1452847428&l=68473d6f26

Míšo, půjčila jsem si společné foto, jestli neva! :slight_smile:

Pánům i paním hezký večer :grinning:
2. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
labellí:dííky :slight_smile: já tě nemít :slight_smile: ejanka:fotky krásný Miška je fakt šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: kafficko:na mně to neřve :grinning: fotky taky krásný a Lůsy se změnila vid?čímdál tím krásnější,no po mamince néé?jak jinak :slight_smile: prami: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak a já dožehlila a jdu chrupat :wink: doufám že už se taky konečně vyspím,Pát'a už třetí noc v noci hodně pláče a furt se budí takže jsem nevychrápaná,a rno v 6.30.budíček a mezitím ještě chodit do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to fuška ale bude líp,někdy třeba.. :sweat_smile: dobrou :pensive:
2. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
jsem absolutně unešená z fotek a to všech :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsou dokonalé!!!!!!!!!!!
moc Vám to všem sluší :wink:
Kaffi samoživitelka u Balatonu???? :grinning: :grinning: co tooto? :grinning: :grinning:

dobrou noc :slight_smile:
přidala jsem pár foteček,kdo chce,může mrknout :slight_smile:
2. zář 2009 ve 23:59  • Odpověz
baru: jste holky hezký!! :dizzy_face:
3. zář 2009 v 00:09  •  2 děti  • Odpověz
jéé, po dlouhé době zahajuji dnešní den?? No velmi ráda se toho zase vzdám :grinning: Již čtvrtý den vstáváme před šestou, dnes v 5:41 :rolling_eyes:

Všem dobré ráno,
u nás vypadá, že bude hezky, tak Robikovi sundám dlouhý rukáv a vrátím se k letní verzi :slight_smile:
Včera už jsem nenapsala, ale fotky super, jako fakt všechny, ale o trošičičku u mě vedou od ejanovic rodiny :dizzy_face: nevím, jestli to není tou čtyřčlennou posádkou, nebo prostě super zachycené momentky...nevím...ale boží!!!!!!!!!
Barru s Rozinkou jsou obě kočandy, prima dvojka...a taťulda je fešák :sweat_smile: :wink:
A jak jsem viděla sylvinky rodinu, tak na mě působí, že se k sobě parádně hodí :dizzy_face: a nemůžu se vnitřně rozhodnout, na koho je malý podobný??
Lucinka od kaffi je taková rozkošnice hezoučká :dizzy_face: a kaffi na mě působí moc sympaticky.
A Amelka nám blonďatí a máma taky??? :sweat_smile: a to samé Víteček....a verunka taky kus hezké baby :slight_smile:
Elinka od teru je celý táta, jak už jsem psala a je taky hooodně povedená :dizzy_face:
A sourozenečci miováčci jsou miláčci :dizzy_face:

jen doufám, že jsem na nikoho nezapoměla :sweat_smile:

hani, tak ať už má Páťulka lepší ty noci, co když je mu horko, není hodně oblečený? Třeba? :sweat_smile:
3. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Bré ráno, tak u nás se ještě chrupe na všech frontách :confused:

Berru, Rózinku jsem skloukla ještě večer, je krásná :dizzy_face:
3. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: hlásí se total vyšt'avená matka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pát'a zase v noi řádil jak černá ruka :stuck_out_tongue_closed_eyes: petisko:vedro mu určitě není,teda doufám včera poprvé jsem dala body s dl.ale z venku bylo cejtit dost chladno :sweat_smile: nevím asi to trochu i bude tím že má rýmku,ale už to trvá od pondělí a já fakt padám na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tééda barrunko vy jste nádherná rodinka,a Rozinka je strašně roztomilá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak a já jdu v 10 na neurologii a tady chčijéééééééééé :frowning2: petisko:co toooooooooo u vás je takový vedro?? :confused: krásný den :wink:
3. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Miško zááááááááááááááávidíííím,ty máš tak vzorné děti :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
ránko :sunglasses:

Ingrid: ale my jsme se teď vytáhli na skoro 80 cm :grinning: :grinning:
u nás je to loterie, v rodině jsou skoro dvoumetroví chlapi a zároveň i takoví co maj tak 160 a jsou hubeňoučký...
tak jsem fakt zvědavá jak se Matýsek zařadí :sweat_smile:
hele ale on fakt jede po vysokejch holkách, kámoška má holčičku stejně starou taky a ta má tak 90 cm a mělas vidět jak na ni tuhle mrkal, jsme se řáchaly smíchy!

Majenka: no malej ani tak nepřepadává, ale někdy spíš vrávorá jakoby :sweat_smile: ptala jsem se na to radši i na neurologii a prej je to pořád normální, že ta stabilita ještě není taková asi do dvou let nebo tak
3. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
pan únorovka :grinning: :grinning:
my svatební fotku taky nemáme vystavenou, ale malej by nás tam stejně asi nepoznal, protože jsme byli v kostýmech a já v paruce :sweat_smile:
ale máme fotku z jednoho plesu a malej se nad ní vždycky úplně rozplývá :dizzy_face:

no to jsou záplavy fotek, holky!!! jedna hezčí než druhá :dizzy_face: :dizzy_face:

Hani: držím palce na toho dr.!
3. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
teda ale Barru, teď jsem až koukala na Tvoje fotky a až mi kápla slza :pensive: nj, těhuhormony... ale jak tam má ty bílý šatičky :dizzy_face: nebo jak je u toho bazénu :dizzy_face:
no to jsou fotky na kalendář nebo jak říká můj muž "reklama na dítě" !
3. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Lu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . To bysme mohli dát zase všichni sraz, třeba příští týden, potom odjíždíme na kola. Já se chci taky řáchat smíchy :slight_smile:
Dnes ráno se táááák posrala ještě v posteli, že doteď jsem dávala do pořádku byt, postel, malou, sebe...a já měla zrovna tak krásný sen o Leošovi Marešovi (kterýho jinak nemusím kvůli nevěrám), no nic.
Barru:fotky super, Rózi je kočenka krásná
3. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
lu:díky :wink:
3. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj,
:grinning: :grinning: D ingrid..Leoš :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
Ingrid: tak tos měla pech, já měla tuhle supr erotickej sen a až když jsem se probudila, tak mi muž řekl, že jsem zaspala největší nadělení za posledního asi půl roku :sweat_smile: :sweat_smile:

Ingrid: však napiš kdy máš čas... v pondělí jdu na krev, to si radši pak už nic neplánuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ve čt mám doktorku, ale jinak zatím můžem :wink: jen někde poblíž u nás prosím, kdybych měla blbej den :sweat_smile:
3. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
jako dneska, mi je zas blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt blahořečím Žbirku, jeho CD je jediný co zabírá na malýho, když má nával energie a mně je šoufl... dám ho do ohrádky s knížkama a on půl hoďky i víc poslouchá, zatímco já se snažím aspoň trochu zmátořit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

muž šel vyzvednout ten stoleček se židličkama, tak se těším jak bude malej koukat :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
hihi Ingrid Leoš,jo? :grinning: :grinning: :grinning: , já ho taky nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fotky jsou moc krásný a Barru je naše druhá modelka, hned souběžně s terezkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

já byla dopoledne u zubaře,tak mám zas na půl roku klid.Měla bych vařit na zítra a pozítří oběd,ale jsem shnilá :grinning: :grinning: (hihi petisko tenhle tvůj výrok je asi nej! )

lu:nechápu, jak ti malej vydrží sedět v ohrádce a poslouchat, dokonce půl hodiny!!!!! to je zlatý dítě.já se dneska nemohla ráno ani umejt,jaký dělal scény a to jsem pospíchala k tomu doktorovi.
3. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
petisko držíme basu s váma, ondra vstává už 14 dní před šestou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hanipelíšků:kopni do sebe nějaký kafíčko,nebo zelený čaj,nebo rovnou redbull,a´t to dneska přežiješ,snad už bude Páťa spinkat lépe
3. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
ingridko: :grinning: :grinning: já zfetlýho Mareše taky nemusím :unamused: lu:tééda ty si zase užíváš,at' je líp :frowning2: a co těhulinky??dnes se musíte mít určo fajn néé?počasí parádní :slight_smile: agátko:obávám se že na mně nic nepůsobí :sweat_smile: ale něco si v práci dám :wink: hlavně ne chlast to bych rovnou hodila čelo na bar :sweat_smile: agátko:jo,jo u petisky shnilá je dost častý ale vede všivák néé?? :grinning: :grinning: :grinning: a koukám agi přibilo nám do klubu ranní ptáčátko Robíšek,jééé už by si to děti mohli rozmyslet a spát do 10 ne??to by byl vegééééééééééét :slight_smile: :slight_smile: ad lečo:táta říkal proč jsem ho udělala tak málo tak dnes přivařuji ještě jednou je mi líto vyhodit ty rajčata a paprky co nám dovezla babička a lečo z nich je fakt vyníající tak lu neváhej a at' jsi tu :grinning:
3. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.