• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Agi: no on tam vydržíl ale jen když je puštěnej ten Žbirka! :sweat_smile: :sweat_smile: asi je to tím, že zpívá v angličtině všecky písničky co zná malej od mýho muže
ale fakt musím říct, že od tý doby co je těhu, tak tam je tak jednou až dvakrát denně na půl hodiny a vydrží... což je fakt zázrak, protože dřív tak 5 minut :sweat_smile:
teď posledních pár měsíců nejede jak blázen celej den na maximum, spíš to záleží na tom jestli ho někdo rozblázní nebo vezme ven to se pak jen míhá :grinning: ale když se na něj jde pomalinku tak se už i vcelku zklidní na chvíli... čím dál tím víc reaguje na hudbu... dožaduje se ťukání do piána, brnkání na kytaru a matčina falešného zpěvu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
bez muziky ani nevyčistíme zuby :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Hani: Ty mi s tím lečem dáváš... mně je tak blbě, že tak možná bílej jogurt :sweat_smile: sotva se plížím a to jdeme odpo na kurz poprvé, no ještě že může muž jít s námi, jinak teda nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mám za ten biosalám včera :rolling_eyes:
3. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mi naše milovaná dcéra vypnula síťové připojení a já vůbec nevěděla jak...takže včera jsem celýho "Marečku, podejte mi pero" prozkoumávala noťas a různé funkce...no zvítězila jsem, ale úplně náhodou

jinak další fotky moc povedený a Barru je teda kočka, ale to vím už dávno :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
teď jsem si od rána sedla :rolling_eyes: . Lu: asi ve středu, v út. máme plavání, nebo kdyby ti bylo dobře po krvi, tak dej vědět. A tak asi na 16:00, jasné, že dojedeme někam k vám, tě přece nenechám cestovat.
Mňám lečo, si zítra uděláme. jsem zvědavá na paní ing. jak jí bude chutnat. A přidám tam i párek.l
3. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky,

ad lyže: prý je dobré je dávat od tří let, aa¨le manža ho prý postaví na lyže letos(no to nevím, že bude mít plno práce s barákem, takže nebude mít letos na lyžovačku čas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

ad jméno pro našeho druhého potomka. U holky by to bylo jasné buď Adélka(což je favorit a zůstalo to z prvního rozhodování) a nebo Terezka-což bych chtěla více já :dizzy_face: No u kluka prostě nevíme, líbí se nám Tomášek, ale máme příjmení na Š, takjá říkam manžovi, že to nejde, ten zase proč jako néééééé,no a pak Adam, Jakub, Martin, nevíme prostě, proto by byla holčička lepčejší. Třeba se to za ty tři týdny změní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lu: já jsem zase děkovala za mašinku Tomáš, když jsem měla blivnostavy, to jsem se válela po sedačce a malý žral(doslova) Tomáše

No jdu se podívat na fotečky Ejanky

Lečo bych si taky dala, ale švagrovka udělala seged a ten taky můžůůůůůůůůůůů
3. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
No fotky úúúúúúúúúúúúžasnééééééé, konečně se mi podařilo otevřít i Sylvinky :sunglasses:
3. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Dani: tak za tři týdny budu držet pěsti :wink: :grinning:

holky malej byl ze stolečku a židliček úplně odvařenej, pořád přelejzal z jedný na druhou :grinning:
pak ale začal šplhat, židlička se zakymácela, snažil se zachytit stolku, ale ten je lehoučkej, takže to na něj všecko spadlo, on pod tou kupou a já přijdu, chudák Matýsek pod tou kupou nábytečku a muž se smál :sweat_smile: :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
čau holky :wink:

fotky z Horníka jsou fakt suprové,maminkám i dětičkám to tam moc sluší,jsem ráda,že jste si to všichni užili :slight_smile:

mám za sebou poměrně hororové dopoledne :sweat_smile: ráno jsem šla sousedce píchnou inzulín a nemohla jsem se na ní dozvonit-u ní naprosto vyloučená situace-vstává brzy,oblezla jsem všechna okna a zkoušela pořád zvonit,nakonec jsem slyšela její kašlání za dveřma,bohužel mi emohla odemknout,tak jsme jí s Petrem vyrazili okno,ležela v chodbičce a nemohla se zvednout,byla trošku potento,tak jsem jí zvedla,upravila,převlíkla,dala najíst,vytřela,no naštěstí je v pořádku :wink: ani doktrora nepotřebovala :wink: mám dost :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
dani:všechno s mimi bude OK,já měla taky riziko 1:300 a bylo mi tenkrát 31 a nikdo to neřešil,doktoři jsou ko.... :wink:
3. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
simčo to je síla,ještěže tě tam ty dvě paní maj,jsi jejich záchrana,nikdy nevíš, co se může přihodit,přecijen mají svůj věk

tady leje jak z konve,takže jsme byli přesně patnáct minut venku
3. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
simi:chudák kámoška :frowning2: lu:tě holka lituju,snad bude brzy líp :wink: já to taky prožívala celé těhu bléééééééé a do toho šílený pálení žáhy :frowning2:Dani:segedín mn'ááám :slight_smile: ingridko:taky jsem dělla s párkem :slight_smile: a já mizím uklidit ten bordel šílenej a jdu se chystat do práce :wink:
3. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
Simi: klobouk dolů že takový věci zvládáš! :wink:

tak my se dešti vyhnuli, akorát jsme byli na kurzu v MC... co ten tam vyváděl :rolling_eyes: on je zlatý dítě, ale chtějte po něm aby tři minuty počkal než učitelka přivítá děti a řekne co a jak nebo až se zazpívá písnička :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se asi desetkrát válel řvoucí na zemi (samozřejmě jako jedinej a to tam všecky děti jsou v jeho věku) a všichni na nás zírali :sweat_smile: :sweat_smile:
no jsem úplně vyšťavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad se za pár lekcí trochu zklidní a bude zas aspoň malinko spolupracovat...

ale zase je fakt, že v herně byl snad nejhodnější :slight_smile: jen jsem se musela smát jak už ví že mu děti budou chtít brát hračky co si vzal a jak se jim vyhejbal velkým obloukem a schovával si věci za záda :grinning:
3. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
lu:no měla jsem co dělat,abych nevrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: hani:není to má kamarádka,je to má pacientka :wink:
3. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
Tak ta naše lupičanda se už z pololehu zvedá do sedu.. Kdyby se raději věnovala otočce na bříško :sweat_smile:
3. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
Miško: nj, však už je Mariannce 5 měsíců! :dizzy_face: oni to nemůžou vydržet :grinning: Matýsek se mi rval do sedu od 4.5 měsíce... a pak seděl bez opory až v 9 měsících :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahojky,
tak jsme dneska měli poradnu, Emily má 4600g, pořádná ženská z ní je :grinning: a na náušničky můžem už příští týden tak se moc těším.
a pak jsem byl já na kontrole po sestinedeli na gyndě, tak to všechno dobrý, dělal se stěr, tak snad bude taky dobrej.a vážím 66kg, jsem se od porodu nevážila až dneska u dr. :slight_smile:
a od zítřka jsme bez Jiříka na celej víkend, tchánovci si ho berou na slovensko do termálů, mě bude smutnooo...aspoň že se budu moct pomazlit s Emi.
a zkoukla jsem fotečky ze srazu a jsou fakt krásný, škoda že to nevyšlo, ale Emi je ještě malinká, a přece jenom by tam na ni bylo moc lidí.
3. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
agatko :dizzy_face: jsem ráda, že tě někdy pobavím :wink:
simi, taky velký obdiv :confused:
dani, však uvidíš, ale i taková klučičí parta není špatná :dizzy_face:
mi, tak to je Márinka šikovná....a když porovnáš, kdo byl "šikovnější"?

a holky, byla jsem dopo u kámošky, co má měsíční mimi, bavily jsme se o těch památečních knížkách a mě napadlo, že škoda, že jsem si nepsala i takové cipoviny, jako kolik Robik vypil v daném období ml UM, nebo kolik posmolených plínek měl za ten den - zas v tom daném období...je to blbost, ale my to řešily průběžně spolu v diskuzi, ale jak bude raz to druhé, mohla bych to porovnat, jako přibližně...kdo by stíhal dvě diskuze..a já si fakt uvědomila, že si prdlajs pamatuju :confused: :sweat_smile:
3. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Jani: Emily krásně roste :dizzy_face:
a Tvoje váha taky dobrá - akorát nám musíš říct kolik jsi měla před těhu :grinning:

Peti: vidíš, tak to já si dost pamatuju zas tyhle cipoviny :sweat_smile:
někde mám asi i pár papírů kam jsem si to asi měsíc psala protože jsme bojovali s jídlem i s režimem...
teď u všeho přemejšlím co asi můžu čekat příští rok :confused: :slight_smile:
3. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahojky,
holky když měli děti reakci na tu trojkombinaci, za jak dlouho to bylo?? A mělo nějaké dítko reakci u Tetry??
Jinak Am má 90 cm a 10.9 kg.
3. zář 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
Luci, u nás byla reakce tak po týdnu, myyslím.....
3. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
my to ještě neměli, ale dr. říkala 5.-12. den :confused:

tak zejtra asi fakt musím zavolat dr., malej má pořád ten průjem... dostal probiotika, Smectu, pár dní klid a zas... tak nevím, jestli má nějakou bakterii nebo v čem je problém... jinak je jak rybka
3. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Labellko: Ami je teda taky čahounka :slight_smile: modelína jedna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a Emily nám taky krásně roste...Jani, co režim, už jste nějak zajetí? jak se spinká? :slight_smile:
Já si do té knížky psala, jakou má Katy velikost, co kdy jí, kdy spinká, co se jí nelíbí (jen poslední 4 měsíce jsem to musela nějak sešmudlat, páč jsem ná to kašlala :sweat_smile: :wink: a jinak bych si nepamatovala nic... já si psala i hororový popis těhotenství, krvácení, stahy, všechno, abych se teď neděsila :wink: :grinning: no a je fakt, že se tolik neděsím :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
simi-ty jsi fakty dobrák.. :wink: . Jsi šikula..

petisko-já tohle všechno zapsaný mám, kolik vypil, jak dlouho jsem kojila, kolikrát denně, kadění,...co kdy udělal a tak..a ted si to pročítám a je to moc príma.. Dneska mne rozněžnilo, když jsem si přečetla, že si tehdy a tehdy vzal mojí fotku a dával jí pusinky..:slight_smile: :slight_smile:..

Jani-super váha Em! a gratulace ke KO po šestinedělí! toto tak letí!!

luci-90cm?? po kom to dítě je?? :slight_smile: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Romčo doufáme že po tchánovi..má 2 metry..moc bych chtěla aby měla tak 170 a nebyla takovej připrdlík jako my. :grinning:
3. zář 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj!

labell, mně řekli desátý den a bylo to tak - devátý den smutné oči, desátý horečka..... jestli na tetru nevím, ale je to taky priorix plus neštovice, tak bych řekla, že jo

Lu, u nás bylo to stejné a byla to bakterie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Holky moc vám děkuju!!
3. zář 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
a opět položím otázku..jak jste na tom se sebevědomím??
já dost bídně.. Představa, že bych třeba ted měla nastoupit do práce..tak to prostě nezvládnu. Už bych asi nedokázala řídit a rozdávat práci 170 lidem! Takovej mám pocit!
Měla jsem týden, kdy mi největší radost (ted nepočítám radost z malého) udělalo, že mne pozdravil manžel mé kamarádky. :slight_smile:. Já šla po chodníku (v hluku dalších lidí, co přešli na zelenou) a on stál s aoutem na křižovatce. A "stála jsem mu za to, aby na mne zakřičel: "Romčo, Ahoooj" :grinning: :grinning: . Měla jsem radost, že nevypadám tak zle, že se nebál ke mne přihlásit! :grinning: :grinning: .
A ted už zase tloustnu, takže se to lepšit asi nebude...
3. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj při večeru! :wink:
dočteno něco mám ,fotečky jsem omrkla samo všechny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ad srazíkové ,tak Míšky ,prostě náádherááá :dizzy_face:

comra: Romi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já bych tě taky pozdravila :grinning: :grinning:

jinak dnes sice ochlazení ,čekala jsem ,že se budu cítit skvostně, ovšem nic moc :unamused: ,ale spíš myslím ,že je to BIO rytmem ja?a né jak u Lůů biosalámem :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

jdu něco prdnou do alba, páč jsem nedávala fotky sto let!!! :unamused: :angry:
3. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Adinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Má podobný kukuč jako Rozárka :dizzy_face:
Romčo, ty jsi trumpetka, viď! Na druhou stranu...Taky občas mívám tyhle stavy.... A kdy nám ukážeš fotku pupíčka? :wink:
3. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
jéé. super Moci, že by jsi mne taky pozdravila! To by byl snad největší zážitek měsíce! :grinning: :grinning: :grinning:
a Adě to moc sluší! a jak je ostříhaná!:slight_smile:a v bazénku, no koča! :wink:

fotku pupíčku teprva musím udělat! až někdy přijede manža z práce dřív! ted jsou zase závěrky, takže před 22 doma není! Tímto posílám obdiv všem, jejichž manžové jsou třeba dýl z domu.. Mne to stačí tak týden v měsíci a pak jsem ráda, že už kolem 18 bývá doma.. :grinning:
3. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.