• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
lu: tak to nevím kolik jsme měla před těhu, ale tak nastejno, ale mám hroznej spek na brise, toho se musim nejak zbavit...
zuuu: tak režim celkem máme...chodíme spát tak kolem 10h večer, pak se vzbudí jednou za noc na jídlo, kolem 2,3h a pak ráno 6-7h, přes den toho moc nenaspi a vecer pravidelne ji trapi prdiky okolo 8h, to kdyz manza zapne telku na zpravy tak mala zacne, a ze teda umi kricet, ma uplne jinej hlasek nez jirik, takovej pronikavej...je to mazlik
3. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Romí: ty stavy taky znám... no a tak se zeptám Katy, jestli mě má ráda a jestli jsem její mamiňa...a říká, že jooooo, tak mi hned stoupne sebevědomí :grinning:

Moci-sestro: není možná....kde Tys to dítě šlohla...táááák pěkná cérenka...to jsou mi záhady :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jani: :grinning: :grinning: říkáš pronikavý hlásek...říkáš mazlik... :grinning: NO to si musím pamatovat :sweat_smile: :grinning: Ale spí dobře v noci, Emi... :dizzy_face:
jdu chrupat, přetahuju (jako né předkožku...jako čas :grinning: ) Brou!
3. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Moci: Adinka je vážně neskutečná :slight_smile: :slight_smile: :wink: . Ty oči má jak namalovaný
3. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
janina: :confounded: myslím ,že ty holčičky jsou víc hlasitější!! :wink: když si vzpomenu jak Aduš řvala v 6nedělí ,nemohla jsem pochopit, jak může být tak rozkošná holčička ,tak uřvanáá až hysterickááá:unamused: :wink:

comra: :grinning: :grinning: chápu Romi ,to je úplně stejný jako když potkáš celebritu ,taky to máš největší zážitek měsíce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a že my jsem už nějaký celebríty :wink: :slight_smile:
3. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
zuuuuuuu:nic nepřetahuj a alouuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ad záhada:příště ti ukážu občanku a bude po záhadě ja? :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Sylvi: a co jste na to dostali?? nějaký atb? dietu? :confused:

jé Romi, Ty máš dobrý komentáře :sweat_smile: já si pracovně teda taky sebevědomě určitě nepřipadám :sweat_smile: :sweat_smile:
ale kdybych neměla dítě na rukou takříkajíc a dostala jsem pozici co by mě bavila, tak věřím, že bych se do toho dobře zabrala a šlo by to...
spíš bych se musela kontrolovat, abych všem furt necpala jak skvělý mám dítě a tak :rolling_eyes: :grinning: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Moci sem dává fotky tak málo, protože ty očka domalovává! to at mi nikdo netvrdí, že to tak Adinka má opravdu! :grinning: :grinning: :grinning:

jani-Emča spí v noci pěkně..at jí to vydrží! a jak jde kojo? a jak Jiřík reaguje, nežárli?

zuzi-občas si přetáhni i předkožku (třeba u manži)..a bude i lepší nálada! :grinning:
3. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
adinka je fakty krásná :dizzy_face:

ad sebevědomí:nic moc,ale to je asi normál,ne :wink: ale zdraví mě tak nějak všichni,tak to zas nebude taková hrůza :grinning:
3. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
a mě teda zdraví dítě každej den, říká mi "doby den, mlíko!" :sweat_smile:

Jani: nj, vlna na břiše je po šestinedělí normální... holt se musí cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: taky mě to čeká, tentorkát už nebudu mít výmluvu že na ty dva roky to nemá smysl :sweat_smile:

o pronikavým hlásku mi nemluvte... ještě dneska se při představě prvních pár měsíců s Matýskem skoro třesu :fearful: :sweat_smile:
ten měl takovej ječák, že jednou se přišel chlápek ze 2. patra zeptat co se u nás děje!
a to bydlíme v 5.patře :zipper_mouth:
Matýsek teda uměl jet, jednou přes 4 hodiny! to byly hysteráky... :confounded: já už někdy chodila se sluchátkama
takže to určo není výsada holčiček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
holky, já už taky přetahuju...a to jsem ještě nepřetáhla..tak dobrou.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
holky díky za Adušku ,potvrzuji ,že ty oči jako na fotce jsou výraznější ,ale jinak docela jí jdou vidět :wink: :wink:
a musím dcérečku pochválit,ještě raději klepu bo znáte to,ale čurá na nočník a dneska si i odskočila na velkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no já si totiž myla hlavu ,takže jí vlastně nic jinýho nezbývalo než si dojít :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
doufám ,že jí to vydržííííí :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
když to srovnám s jiříkovým hláskem, tak to je něco :grinning: ale jirik ani tolik neplakal, ani prdiky ho tolik netrápily.
romčo: jo snad jí to vydrží, párkrát se jí nechtělo v noci spát ale to vydrží tak hodku nejvíc,v tomhle je zlatá.
kojení jde v pohodě až se divím, ještě mám v živý paměti jak s jiříkem to moc nešlo...ale tohle je jiný, jak jsme od začátku přikládali tak je to znát.akorát se mi mezi kojením tvoří až dost mlíka, každou noc mám úplně mokrý pyžamo... :unamused: jiřík nežárlí, občas teda na sebe upozorńuje, ale pořád jí chce dávat pusinky a hladit, má ji moc rád.při kojení občas kouká že by si dal taky, už jsem to i zkoušela dát mu prso do pusy ale potvůrka kouše a ani mu to nechutnalo :slight_smile: :grinning:
3. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
sakra, tak to se musíme srazit, aby dala instruktáž tomu našemu loupežníkovi! :angry:
3. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
comra: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tady se asi změní název z batolátek na přetahovačky :wink: :grinning: já teda ještě spíš mám nedotaženo ,u mě přetaženo až po desátéé :wink: :sunglasses:

lůů: jasné ,aj chlapi umí vřískáttt :wink:
3. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
no a jak! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jste mě teď dorazily, já myslela, že kdyby to byla holčička, tak tak vzteklá nebude... tak nic noooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Lu: třeba nebude. moje eM neplakala vůbec, jen spinkala a papala. A zatím se tváří, že jí plakat ani nebaví, tomu jsem fakt ráda :wink: ( i tu rozrazenou bradičku nesla hodně statečně, jsi viděla..)
3. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
ingridsu: šmarííjáá ta MAriáánečka je krasavičkááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ještě ták hodňoučkáááá pusina, má kráásný vlásky a oči jak namalovanýý :wink: :grinning:
je fakt, že Aduš takhle řvala první 4-5týden ,pak ztichla a ted kráká jen když jako fákt něco :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a jinak já už přehatuju ,tak brou a vámi všemi a i s comrou :sunglasses: :grinning: :wink:
3. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Lu, u nás se říká "Dobe jáááno"
A to jsem vám ještě nepsala. Tuhle mi Deny odříkal celou první sloku Skákal pes" Začal, já nereagovala (vždycky mu totiž kousek zazpívám a on doplňuje), tak si to odříkal sám. :sweat_smile: No je to prdelka....
Jdu na kutě, přetahovala jsem včera :grinning: Skoro do půlnoci...
Jo, a Mája teda taky řádně piští. Ale spíš jako výská, to Deny nedělal... :slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak jenom nějak ve stručnosti se pokusím popsat dnešní zprávy od doktora. Nějak už těch informací a rozhodnutí na mě začíná být moc a jsem z toho unavená, ale nechceme nic vzdávat, jen udělat nakonec to správné rozhodnutí. Ten laparoskopický steh ... dal by se případně udělat i na úplném začátku těhotenství, tak max. do 8tt. Tam je ale už riziko toho zásahu v těhotenství, což víme všechny, že i menší zásah nemusí být dobrý. Když se zase udělá před otěhotněním, je tam riziko toho, že nebudu moct otěhotnět. U nás se tenhle steh dělal jen jednou v Brně a prý právě v začátku těhotenství a tím pádem s tím nejsou žádné zkušenosti, ani moc celkově ve světě, těch případů je málo. Doktor to nastudoval a laparoskopisti by do toho šli taky, takže udělat se to dá. Teď se musíme jít zeptat do CARu, jestli by šli předem odebrat vajíčka a oplodněné je zamrazit a mít je v záloze, protože není jisté, jestli půjdou s tím stehem případně odebrat, to musíme taky zjistit v CARu. Zase jestli by odebrat nešli, tak nás teď napadlo, že pravděpodobně by nešly ani vložit oplodněné zpátky :frowning2: Ale nevím, to nám bude muset říct nějaký odborník. Kdyby k tomu stehu došlo, tak současně s ním by se udělala ta hysteroskopie a kontrola čípku, kvuli nedostatečnosti děložního hrdla, což zatím vypadá, že je příčina.
Mimo to jsme se ptali na ty veškeré infekce, tak na většinu jsem testy dělané měla, nikdy se nic nenašlo a i když si doktor myslí, že příčina v infekci je hodně nepravděpodobná, protože by se projevila i jinak (třeba nějak na miminku, nebo odtokem plodové vody ... ), tak je ochotný tyhle testy v průběhu dalšího těhotenství dělat. Ptali jsme se, jestli by mě nechal od nějaké doby v nemocnici, tak k tomu on se taky staví tak, že nikdy se neprokázalo, že by ležení pomáhalo a že to tak není, ale že když mi to pomůže psychicky, tak mě v nemocnici taky nechá. Takže jsme došli k tomu, že co navrhneme, tak je ochotný udělat, což je myslím dobře.
Takže teď máme před sebou ještě konzultaci u jiného doktora, pak CAR a prostě udělat nějaké rozhodnutí, co dál. Zatím netuším jaké, máme nějaké plány, co v jakém případě, ale tím stehem si nejsem jistá a nevím, jestli to podstupovat. Na druhou stranu v sobě mám pocit, že bez toho to prostě nepůjde :frowning2: ... Uvidíme, asi ukáže prostě čas.
3. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
Martinko, to je informací. Moc držím palce, ať najdete to správné řešení. Vůbec se nedivím, že vám z toho jde hlava kolem. Nemocnice je podle mě dobrá ne v tom ležení, to jsi dělala i doma, ale v neustále kontrole stavu Tvého i miminka. A tak i případné okamžité reakci na změnu či nějaké ohrožení. Tayk jsem si říkala, jak bys mohla otěhotnět přes nějaký steh, ale je fakt, že tomu prd rozumím a nevím, co přesně tím uzavřou. naštěstí jsi vždycky otěhotněla rychle a bez potíží, tak snad tohle plus se při řešení hodí ... myslím na vás.
3. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz
Dobré ráno!

Martinko, moc držím pěsti!!! Věřím, že i ta další konzultace vám pomůže udělat krok dál. Výborné také je, že dr. se ničemu nebrání a že ty testy dělal.
S nemocnicí a ležení v ní souhlasím s Peťou, taky ty budeš klidnější, což je rozhodně důležité.
Přeju, ať další informace jsou užitečné a pmohou vám udělat ten správný krok :slight_smile:

Lu, jen Hylak a přísně bezmléčnou dietu. Po odeznění za tři dny začít s půlkou jogurtu.

Jinak se raduju z ochlazení - spalo se do 7:05 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hezký den!
4. zář 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ránko,
Mao: je to hodně informací a asi je potřeba to ještě pořádně probrat jak s doktorama, tak s přítelem....výborný na tom je, že prostě jsou další možnosti a řešení

já moc nespala, přišla jsem z hospůdky až po jedné hodině a Elí jako na potvoru vstávala v 5 :zipper_mouth: no dobře mi tak :grinning:
4. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
ahoj

Martinko: no když to čtu, tak jsem z toho taky zmatená... s tím stehem bych asi taky nevěděla...
to ležení v nemocnici přesně jak píšou holky, při jakékoli sebemenší pochybnosti se hned můžeš zeptat...
uvidíš, ono když si teď odpočineš trochu a budeš cvičit tu Mojžíškovku, tak to taky trošku pomůže a pak uvidíš jaký budou výsledky hysteroskopie atd.
super je jak píšeš že ten dr. je komunikativní a spolupracující, to je moc důležitý!!

Sylvi: tak to je to co mi dneska řekla dr. v podstatě... podle popisu to není akutní, takže máme nejdřív zkusit dietu 3 dny, máme povolený i trochu vařenýho kuřecího masa...a probiotika... mlíko může, ale jen bez laktozy, AL 110 od Nestle, tak to musím dneska sehnat.... ono suchej rohlík a rýži s mrkví mi jíst nebude chtít
4. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
u nás už začínají dojáky jako u Zuuů... přišla jsem ráno do pokojíčku, Matýsek ke mně běžel, řekl "máma, miminko!" a objímal mi bříško snad 5 minut :dizzy_face: :dizzy_face:
a to on není nějak moc tulící tip, takže je vám jasný, že jsme se dojímali :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
ahoja :slight_smile:

holky,my vstávaly ted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :sunglasses: :confused:
to je to ochlazení!hned se nějak spí líp!!!! :wink:
jinak moc děkujem za pochvaly foteček :dizzy_face: :dizzy_face: a jen takovej doplněček.....do modelky mám daleko!!!!!ted zrovna si vyřizuju trenéra a chtěla bych příští týden začít dřít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už se docela těšim :wink:
včera jsme byli vybírat Rozárce dáreček k svátku,dneska ho má,ale je to jen v pár kalendářích :angry: a koupili jsme další domeček v Mothercare.holky tam mají tak krásný hračky......takovej originál,neokoukanej :wink:
no a tím jsem samo chtěla skončit,ale dostala od mojí kamarádky,která byla v Americe,krásnou černou teplákovku adidas!já toho teda nejsem zastáncem,ale teda sluší jí to moc :sunglasses: to zase jo :grinning: :grinning:

no takže manžel koupil chodící Adidasky :rolling_eyes: takže když je v komplítku,tak vypadá jak Madonna,když si jde zaběhat :grinning: :grinning:
nejm.velikost 20 a oni jí jsou fajnově,takže nožička už trošku poporostla,ale třeba gumovky máme 20 a ty teda plavou,tak nevim.....
4. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Kuk :wink: tak dnes vzbuzení pouze 1 krát a spalo se až do půl 10,sice vstávačka v 6.30 ale pak se ještě spalo,to mám asi za odměnu :slight_smile: tééda koukala jsem na fotky Adinky,to je panenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:gratulace Emilce a Amellince k mírám :dizzy_face: tééda labellko Am je dlouhánka :slight_smile: Matýskovi hlášky mně dostávaj :grinning: a Denulka je šikulka jak krásně dopln'uje :slight_smile: simi:aha :wink: Martinko:držím palečky i nadále at vše dobře dopadne :wink: ad přetahování tak já přetahovala minulej tejden doufám že z toho nic nebude :sweat_smile: Romi:buuuuuuuuuud' v klidu vypadáš dobře já bych tě taky pozdraila :dizzy_face: hezký i když zatažený den :wink: šmarjáááááááááá koukám pršííííííííí blééééééééé :confused: a to jedeme zejtra k rodičům pže táta měl narozky a my s mámou svátek tak si t'uknout :wink:
4. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
barru: tak vše nej Rózince k svátku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ty a trenér a dřít jo?? Hmm jdu si vykopat díru a švihnout se ze zadu přes záda..
4. zář 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
Barru: hoď fotku malý Madonny! :grinning:

Labell: :grinning: :grinning: :grinning: no jestli někdo jako Barru potřebuje trenéra, tak já snad zahodím plavky a už si nikdy žádný nekoupím :sweat_smile: :sweat_smile:

holky to dítě je dneska tak hodný, že nestačím čumět :sweat_smile: :sweat_smile: jsme šli za ruku asi hodinu (normálně nevydrží ani pár minut), v lékárně jsem v klidu nakoupila, pak v zelenině, doma počkal, až mu sundám boty a sám šel do koupelny že chce umejt ruce a pak řek, že chce na nočník (nic tam ale neudělal)
a bez říkání si po sobě uklidil stavebnici, když jsem ho zavolala na oběd :fearful: :fearful:
pak jsme šli k vedoucí byt. družstva pro něco a on jí sám řekl Dobý den a pak Na shledanou...
kdybych nebyla těhule, tak tohle zapiju šampusem :sweat_smile: !
tý woe, tohle má někdo denně??? to není spravedlivý! :angry: :angry: :grinning:
4. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
LU: nevěřím, že tohle má někdo doma, možná jen z části...a určitě málokdo zatím řekne Dobllýden a nashledanou :slight_smile: . U nás to třeba hrozí asi tak za rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.