• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahojdááá po týdnu (pro mě silně pracovním, proto zdejší áčko..snad dočtu..)
..vidim, ze jdu právě přímo do pokojíčkové diskuze..hláška "nejsem ikea žena" mě u peti pobavila (nééé..fakt není..jen maj pulku bytu ikea..ale pssst :grinning: )
sylvi - tož lituju, že jsem nebyla na srazu - bych Jindřichovi podala výklad o výhodách plastových boxů..nechci se kasat, ale když byl u nás na návštěvě jeden tatínek nejmenované koníkovky, tak přehodnotil svůj názor na plast.ikea nábytek :sweat_smile: jako za co by měla mít ikea fakt metál, jsou právě ty jejich úložné systémy do pokojíčku...navíc když se ten plast zkombinuje se borovic. dřevem či právě s tou bestou, vypadá to suprově...no ale hlavně - je to flexibilní - roste to s dětmi, narveš do toho vše (textil, hračky), skryješ v tom i bordelisko (což u vás určo nehrozí, u nás jo :grinning: )...myslím, že se vyplatí udělat cestu do brna, aby to viděl lajf... :wink: držím palce a pevné nervy
p.s. situace u nás při stěhovaní: já - dáme do obyváku bodovyk on: no v žádném případě...situace po roce a pul, co nám trčely ze stropu dráty se žárovkama - on:hele, tak mě napadlo, nedáme sem bodovky?.... :wink:
5. zář 2009 ve 21:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jo a k sušáku: on se dá v bytě dát jinam, než do ložnice? :confused: :grinning: aneb v ložnici usínáme vždy tři: já, manžel a sušák :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 21:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
tak koukám, že s chlapama je to všude stejný :grinning: :grinning: :grinning: !!
5. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
a se sušákama teda taky :grinning:
5. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
lu - zrovna čtu, že aj ty fanynka mira žbira...já mu kvůli tomu CD s angl.písničkami, co mi zachranuje mé nervy a pacifikuje mé dítě, snad pošlu i hlasy do zlatého slavíka :sweat_smile: ...
5. zář 2009 ve 21:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
no já právě pátrám jestli nemá těch CD víc, protože i když jsou to pěkný písničky tak každej den to sjedem tak dvakrát :sweat_smile:
ale je u toho roztomilej, jak to zná od manžela, tak to s tím Žbirkou zpívá jako duo :sweat_smile: :dizzy_face:

ale dneska mi muž vypálil písničky z pohádek, tak máme všecky ty hrůzy od Dělání až po Statistika nuda je nebo Rozvíjej se poupátko... není to tak super, ale našeho malýho prostě muzika neskutečně zklidňuje, takže toho využívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: často i při hysteráku začnu zpívat a on se válí po zemi a začne doplňovat slova :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
a teď už i nechá manžela, aby mu vedl ruku a hrajou spolu trochu na piáno a zkoušej i kytaru... tak doufám, že po něm podělil nějak talent, protože já muziku miluju a dost mě štve, že na nic neumím hrát...
5. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
u nás jedou ještě Svěrákovky - vlastně to je i Dělání a spol..my máme to jeho první CD Není nutno...když jedou Holky z Polabí, dítě je nejštastnější :grinning: ..a taky písničky z Večerníčků (včelí medvídcí a pod.)..když kubouš fakt vyšiluje (resp. vyšiluji z něj já), pošlu ho pustit si cd - vedle něj má hromadu Reflexů a Respektů, v nich si listuje a je spokojenej a já třeba v klidu uvařím oběd :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 21:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
tak to je jako u nás.. teď co má stoleček tak řeknu běž si ke stolečku, zapnu CD a dám mu manželovy časopisy o motorkách a jdu vařit... jen musím teda odpovídat, takže když zařve "mami, výfuk!" tak musím odpovědět něco jinak se vším praští a jde mi to ukázat a už se mi nehne z kuchyně :grinning:
5. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
taky tam máte naladěnej fotbal nebo je romantika jen u nás?
5. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
teru, i u nás :rolling_eyes: :grinning:
5. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: ale tobě aspoň starý masíruje nohy, ne??? :grinning:
5. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
teď menší retro minulého týdne (jak dočítám) :sweat_smile: :

ad lyže - spešl pro comru - pan zuhavák totoc právě probíral minulý týden s paní lucijanou, bo její naty vypadá, že by byla schopna již nyní sjet ten Hannekan (nevim, jak se to píše..no ten hruzny sjezd v Kitzbühlu) :sweat_smile: ...takže jsem se dozvěděla, že kubouš dostane na vánoce asi první lyže :sweat_smile: , takové ty "medvídky". ve dvou letech prý mohou dítka už na lyžích ťapat, jakože aby si zvykli na ten pocit..ale určo ještě nezpouštět z kopce kvůli otřesům, to až ve 3 letech

ad míšiny fotky - jsem z nich unešená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak holka je prostě dobrááááá!!!!!! :wink: samozřejmě hodně udělaly modely (s obou rodinek jsem nadšená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )...opakuji dnes podruhé: lituji, že jsem se nemohla zúčastnit, bo bych kaffi samoživitelku u balatonu :grinning: donutila udělat fotos s naší půlkou familije...já bych se od míši totiž nechala klidně fotit i sama u kaluže :sweat_smile: fakt nádherný fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 22:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
:grinning: :grinning: a taky hrajete se slovákama jako my?
5. zář 2009 ve 22:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
no prej už jen patnáct minut...a to nevím, či už bude jako konec, nebo bude táááák hodný a přepne na jiný kanál :grinning:
5. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
petise: jj, máš pamatováka :wink: teď tu prohru tak prožívá až to nějak flinká
5. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
mně tam v osm pustil k večeři jakýsi vědátorský pořad na jedničce o chameleonech..asi se domníval, že ho budu po par minutach prosit, at to přepne na na fotbal :angry: :grinning:
5. zář 2009 ve 22:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
já jen slyším, jak se za dveřmi nadává..před chvili jsem se ptala, zda mluví se mnou..a on, že ne, že s Bosákem :confused: :grinning:
5. zář 2009 ve 22:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
zuhav: ne, my hrajeme se slovákama :grinning:
5. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
ještě ke včerejšku...včera byl asi fakt podivný den, i Robik byl v klubu vymýšlejících a kňourajících dětí...ale dnes byl zlatíčko :dizzy_face: a mám takový pocit, že nebude trvat dlouho a začne se u nás taky mluvit :dizzy_face: už vyslovuje plno nových slovíček, sice ještě nejsou dokonalé, ale rozumííím :dizzy_face:

Zuzi, co lucijanka s Naty? jak se mají??
5. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
a hned je masáž vehementnější
5. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
to já mám muže v garáži, opravuje si klakson na motorce...
5. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj, koukám že ve více domácnostech je super program na večer :wink:
5. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Zuzi :grinning:
Teru, no jo, když já ti ty masáže dycky závidím :slight_smile: :wink:
5. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
jo, tak u nás už běží Asterix, prý se na to nemůže dívat :grinning:
5. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
Robiška dnes strašně zajímal hokej v televizi....a Robinson mu říká, že jako v zimě půjdou bruslit :rolling_eyes: to joooo :grinning:
5. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
petise:aspoň z části mám k fotbalu pozitivní vztah :slight_smile:
5. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
hezkej večír :slight_smile:
tak u nás teda chlapisko dělá lečo :grinning: :grinning:
Jani :grinning: se máš....ale u nás to vypadá, že taky bude líp, šel se zklidnit na hajzlík...to je signál :grinning:
Petise, nevím jestli se mám, mně Asterix taky nic neříká. Ale přepíná tu kanály jak o život.
5. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.