• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
peti - holky se maj fajne...naty je strašně šikovná, je pohybově tak o půl roku napřed (ne - li o rok) před našími dětmi. resp. vzhledem k tomu, že kubouš je pohybovej méďa béďa, tak setkání těch dvou je setkání dvou extrémů...setkání s naty kubouš považuje za boj o přežití a vždy vyklízí v předstihu pole :grinning: (stačí říct : kubouši, ta motorka je natalky ..a dítě poslušně pokládá motorku a klidí se pryč :grinning: :grinning: ) ...
natalka je prostě skvělá, brzy o ní uslyšíme ve sportovních zprávách, věřím tomu!!!! :slight_smile:
5. zář 2009 ve 22:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
barru, tak to je sportovec tělem i duší :grinning: :wink:
5. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
teru-také jsem si na tebe vzpomněla, že budeš mít masáž..už ráno, jak hlásili, že bude fotbal! :slight_smile: :slight_smile:

Jé, zuzi, díky za odpověd. medvídky máme na půdě ještě po mně! :slight_smile:

a děkuji Fru, že se ozvala. Už jsem se trošku bála. A ani jsem nepředpokládala, že by jsi Barčo, trošku zpomalila! :slight_smile: :slight_smile:. Já teda na kole nejezdím, jsem posera..

a moc děkuji za diskuzi o pokojíčkách. jsme to tu dneska řešili s maželem! :slight_smile:
ad masiv. U nás hodně věcí z masivu. Já dřevo miluju. ale problém je, že když se dělá něco po částech, tak se nikdy nechytne barva, bo to dřív natřené je už trošku jiné, než natřené čerstvě!..
a taky čekací doba je trošku delší, než v Ikea.. Dycky slyším, že "ten strom ještě nedorostl!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Zuziš, tak holky pozdrav a řekni, ať sem aspoň hodí pár nových fotek Natky, jo???
5. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
no, tak u nás fotbal nejde. Tohle Míru nebere. Pouští Goyovy přízraky (nebo jdou někde na kanále? nevím). Já jdu žehlit. Zrovna jsem vytahala mimivěci, roztřídila a začne praní. Poplakala jsem si nad Týnčiným prvním růžovým bodýčkem. Tohle mě teda baví ... a musím se pochválit, díky rapidnímu poklesu teploty (no já byla venku jen v tričku bez rukávů a pár lidí si mě divně prohlíželo) mám po 3 měsících konečně spoustu energie, takže to tady jen lítá. :sunglasses: Jo a dneska začínám 32tt, takže pokud se vyplní prognoza doktorky, že malá půjde ven dřív, tak cca za 7 týdnů už budu mít Berušku v náručí. (škoda že tu není srdíčkovej smajlík) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
jo, k pokojíčku...Týnka s mimiškem maj krásný pokojíček :dizzy_face: a věřím, že i u sylvinky se zadaří a bude pokojíček povedený....
5. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
zuhav, jj něco podobného o Natálce vyprávěla Kaffi. Je to šikulka
5. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
to jo :grinning:
jídlo je základ :wink:
hlavně ví,že já jakmile slyšim ten pískot,tak jsem nevrlá :rolling_eyes: a nic se mnou neni :grinning:
a večer je před námi :wink: :wink:
i když,asi na mě taky něco leze :frowning2: necítím se moc fajn....byůi jsme celej den na výletě a byla docela kosa
5. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
" ti lidi se živěj 20 let fotbalem a neumí kopnout do balonu!!! :angry: :angry: " :grinning: :grinning: to jsem slysela, kdyz jsem ted nakoukla do obyvaku, s kym to uz tak dobre tri minuty MM telefonuje...on vede se sebou dialog!!!! (nebo s bosákem? :confused: :grinning: )
5. zář 2009 ve 22:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
barru, ani mi nemluv, já byla pro Robika venku, kdy mi ho mamka přivezla z procházky a chtěla s ním ještě chvilku venku pobýt, ale myslela jsem, že umrznu. Mrkli jsme s malým, jak děcka louskaj kaštany :fearful: no jo, podzim je tu...ale pozitivum je, že miluju podzimní večery při svíčkách :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Taky jsem dneska bulila dojetím a těhulka rozhodně nejsem. Stačilo že jsem viděla projíždět kolonu svatebních aut a zahlídla jsem i nevěstu. Připomnělo mi to ten pocit... Ale dojetí mě přešlo, když jsem si představila jak bude na hoře na Řípu zmrzlá v tom větru křičet ano, aby jí vůbec ženich slyšel.
5. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
u vás se to třeba aspon přepne, ale u nás se ještě dychtivě sleduje slovní souhrn :confused:
5. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
Teru, u nás se přepínalo v rozčílení. Souhrn si vyslechne taky celý :rolling_eyes:
5. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jani, takže vy bydlíte přímo v Roudnici?
už se u nás přeplo :sunglasses:
Teru, už ne, teď bydlíme přímo pod Řípem. V Rovném
5. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3242723&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

pro petisku - dítka áčkařek :sweat_smile: ..no rostou jako z vody....snad se mi podaří dát dohromady prázdninové album, pořád není čas :frowning2:
5. zář 2009 ve 22:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
tak kdybyste někdy jeli třeba do ústecké Zoo, tak dejte vědět :slight_smile: co ten váš zabezpečovací systém, ještě vám to zlobí?
5. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
zuhav, to je Naty a Andy Páťa?
5. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
u nás už se servíruje lečo :wink:
mám si dát?nemám si dát?je už dost pozdě :grinning: :grinning: :grinning:

Jani,to znám :pensive: vždycky když okolo nás projíždí kolona,mám husí kůžia vzpomínám.......
jak to rychle všechno utíká :pensive:

a dneska byl moc fajn den :dizzy_face: pocitově :dizzy_face:
úplně jsem cítila,jak se mooc milujem a hřálo to :slight_smile:
5. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
hm, tak já poznala akorát kudrnáče Kubulína :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
tak fočus skončil...tož můžu jít péct (při fočusu to fakt nešlo... :sweat_smile: )..tak přeji brou brou

a ještě nakonec zdravím martinku, které moc moc držím pěsti...obdivuji jí, jak má stále sílu řešit situace, které nejsou zrovna jednoduché...snad brzo příjde vytoužená radost :wink: :slight_smile:
5. zář 2009 ve 22:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jj, ejana vyhrává..uhádla :slight_smile:
5. zář 2009 ve 22:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
čus bus :slight_smile:
Ejani: jaja, ty dvě dítka jsou moje a Lucky :wink: mají spolu i regulérní líbací foto, ale to nevím jestli někdo publikoval
5. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
jééé andy hoj!!! jsem tu proflákla tvé dítě, neva? mám i líbačku, ale na to jsem neměla autorizaci :grinning:
5. zář 2009 ve 22:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Teru, my jezdíme do zoo dost často, takže až budeme mít cestu, ozvu se. Zabezpečovák mlčí, zatím žádný planý poplach. Jsem ráda, protože to jsou dost šoky takhle ve tři hodiny ráno :confounded:

Baru, lečo je skoro jen zelenina, dej si :wink:
5. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
jéé ty bobánci tak rostou a jsou čím dál krásnější :dizzy_face: :dizzy_face: a poznala jsem všechny :dizzy_face:
barru, tak my měli taky dnes takový den, kdy jsme se měli hoodně rádi :grinning: ale i pocitově :dizzy_face: jak si to hezky napsala...

a už jdu na film, páááá a bobrou noc :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
PS - dohoď fotky, ju?
5. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
hezký večer

U nás je sušák v obýváku... :grinning: ...v ložnici by dost překážel a v pokoji jsem si na něj už zvykla...a malá se pod ním honí :wink:

Jé, holky, to vás obdivuju...mě se ta ovečka nelíbí...ale viděla jsem to asi jenom 2x, tak třeba bych tomu přišla na chuť...u nás teď jede Krtek...a nejraději Krtek a autíčko :slight_smile:

Tak u nás na zabavení skvěle zabírají CDčka...vždycky vyháže všechny na zem...otevírá je a vyndá z obalů...některé krabičky rozláme nebo uláme pacičky...obaly s oblibou roztrhá...takže já pak jen shrnu zbytek na hromadu a naházím zpátky a rozbité krabičky a obaly naházím do koše...už nám to tu řídne, ale když ona si tím tak vyhraje :sweat_smile: ...a stejně už jsem to léta neposlouchala, tak alespoň slouží na hraní :wink:

Jo a dneska je tady zima jak na podzim...a pršelo půlku dne....byly tu mostecké slavnosti a ani jsme tam nešly :confounded:
5. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz
zdáááár :slight_smile: dej i líbačku, s klidem :wink:
5. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.