• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
hani: děkuju, už jsem to našla, ale nedošlo mi, že recept pro mrňata už tam nebude, budu muset přímo na Peťu
23. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
terezko:není zač :wink: Miško:sourozenecká láska kráááááááááááááááááááááása :dizzy_face: :dizzy_face: druhý odkaz se mi neche otevřít zkusím později,jdeme do krámu páááá :wink:
23. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Kačko, díky pomoci rodiny můžu říct, že si to většinou užívám :dizzy_face: Děti jsou sluníčka a od té doby co Denísek chodí je daleko víc soběstačný a víc se zabaví. :slight_smile:

Hani, aha, taky mi to teď nejde, tak to zkusíme takhle..Od této fotky dál...http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1.6.2009/#P1060146.JPG
23. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Tak nevím, ono to nějak nefakčí, tak třeba později...
23. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
ahoj!

Miško to jsou krásný fotky jak tam jsou oba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
a prosím vás co to je za počasí tohleto skoro v červenci?? jak to bude dlouho? :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu mám mamku a ani nikam nemůžeme :angry:

jinak ad vztekačky: u nás to teď jede furt, už se musím smát protože jen třeba řeknu že ho přebalím a on začne jakoby vrčet, červenat v obličeji a lehá si na zem.. to je ta lepší varianta, pak je ta rychlejší, kdy se prohýbá vší silou a o zem sebou seká... no jako docela dobrý představení... jen až mi to udělá třeba někde v krámě, tak mě smích asi přejde :sweat_smile:

Mishulle: já přetahuju, ale jen tak dvakrát za týden a opatrně... trnu hrůzou, že ho zraním, ani vlastně nevím jak to má vypadat až to přetáhnu, ona ta kůžička je taková jemná, já jsem v tom ztracená :confused: :sweat_smile: s rankou bohužel neporadím, my jsme jen jednou měli cosi na pytlíčku, asi se škrábnul a za pár dní to zmizelo... ale radši možná mudře zavolej, ať tam nemusíš, třeba Ti po telefonu řekne podle popisu, že je to ok
jo a jak píše Ejana ve vodě, tak to nehrozí, tam se mrská naprosto nejvíc, musím si ho vždycky odchytit, když je už hodně ospalej a něčím ho zabavit

Martinko Maovo: Paříž :dizzy_face: užijte si to!!

Sylvi: a prosím Tě s tou rýží, co dělat s dítětem, který ji jí? :sweat_smile: on třeba i na pískovišti si vezme lopatku a normálně se krmí pískem, tuhle dostal přes ruce, nepomohlo a museli jsme jít domů :rolling_eyes: :sweat_smile:
23. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Teru: já dělám pudink normálně ze Sunaru, bez cukru, prostě ve studeným Sunaru rozmíchám prášek a tak dvě minuty vařím a hotovo... někdy do toho ještě zavařím i třeba ovesný vločky nebo po uvaření vmíchám kukuřičný lupínky

jo a dneska mě totálně uzemnil Matýsek... ráno si vylezl do vysoké židličky (má ji teď danou až dole), v ruce dětsku vidličku a křičel "koáč plosím!!!"
a to nikdy koláč ani nic sladkýho neměl :sweat_smile: jsme všichni i s mojí mamkou koukali jak blázni asi :grinning:
23. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Tak nám řekl doktor přetahovat, ale když jsem byla v porodnici s Májou, tak tam pediatr dělal takovou přednášku a řekl, že nepřetahovat, protože už tam měli případ, kdy to nešlo vrátit zpět a pinďa byl odkrvenej.... Takže se bojím a jestli jesm od té doby přetahovala třikrát....
23. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Míšo, co mi to děláš?!?!?!? :sweat_smile: Máte nádherný děti!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Lu: děkuju :wink:
Mi: dětičky jsou úžasný :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Holky, díky :dizzy_face:
Zizí, když jsem to tam dávala, tak jsem na vás těhulky myslela - taky to bude u vás brzo tak krásný... :dizzy_face:
23. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Míšo: mě to dojímalo i předtím, ovšem teď mě to odrovnává :grinning: :dizzy_face: Je nádherný, když se Katy tulí k medvídkům nebo k nám...a až to udělá na sourozenečku, tak budu pořád v slzách :grinning:

Lu: Matýsek mě těma průpovídkama dostává :grinning: To je mluvka k pohledání :wink: Kdybych neviděla Tomíka od Maxy, jak nádherně artikuluje a říká spostu slov, snad i věty, skoro bych nevěřila, že je to možný :sweat_smile: Ale je to úžasný! :dizzy_face: Katy má svoje roztomilý poloslůvka...ale lepší se, už se mnohem víc snaží za poslední dny utvořit "slovo"...no je to sranda :grinning: V tomto je to opravdu krásný věk :wink:
23. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
ahoj holky,
simčo-u nás se taky maluje obyčejnou tužkou..stůl a zed jsou nejoblíbenější..:slight_smile:

přetahujeme- od roka (říkala dr) a docela to jde.

jani-ted si vzpomínám, že doktoři posílají do porodnice na kontroly kolem termínu porodu. Vy jste to s Jiříkem uspěchali! :slight_smile: :slight_smile: A 12 kilo je pěkné..:slight_smile:
a na kašel- nemůžeš třeba stodal? Já to dávám Tomovi a je to přírodní..

ted jsem si tak říkala, že zatím všechny druhé dítka jsou holčičky!! - Mariannka, Emča, Agátka,.. Jsem zvědavá, s čím přijde Zuzka! Jestli tu sérii přeruší nebo bude pokračovat! :grinning: :grinning:

Zuzi-a jakou postel jsi pro Katynku vybrala? Pošli inspiraci.. :wink:

a od kdy vlastně děti spí ve své velké posteli - ne postýlce?

dneska jsem trhala jahody v dešti a v holínkách..a myslela na Petrolejku.. a vidím, že Ejanka taky..přesně to jsem si říkala, že ta holka si to počasí fakty dokáže zařídit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já dělám pudink z normálního mlíka! :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Miško-to jsou nádherný fotky a nádherný děti! Já nemám slov!
23. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
No tak hlásím, že u nás dnes padlo jméno Agátka, já až te'd zjistila, že má svátek v půlce října, za dva týdny by měla narozky a za dalších pár týdnů Vánoce. To mi vadí. Už te'd s Týnkou se těším, že má v létě aspoň ten svátek, že to oslavíme, tak chci letní jméno, ale všechny mi připadaj hrozný. Jak se ta naše nebohá Mamutka bude jmenovat? :grinning:
23. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Romi, já už teď bych taky dělala z normoš mlíka, ale chce to kamarádka, co má 8 měs. chlapečka :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Peto-přesně tohle jsem si říkala, když jsme vybírali jméno pro Toma..A nakonec to dopadlo - vánoce, narozky(6.2.), svátek (7.3.)..prostě jsme nic jiného nevymysleli a týden po termínu už to něco chtělo..
ale ber to tak, že v létě bývají poutě - ted přemýšlím, že v Praze asi moc poutě nedržíte, že jo..
no, tak den dětí!:slight_smile: :slight_smile:
Vím, že některé děti ve škole byly hrozně zklamané, ža mají svátek nebo narozky o prázdninách - že nemohou donést bombony..:slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
ahoj, tak tohle počasí má na svěddomí petrolejka, jo? :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peťo, odvolej aspoň tu kosu..prosím.. :slight_smile:
doufám, že příští týden bude líp..to by nebylo do zoo zrovna ideální..

zkoukla jsem všechny fotečky a videa..úplně jsem se tu rozněžnila, jak jsou ty dětičky krásný a šikovný..

ad spaní, sylvi, u nás se dneska taky nespalo, brečelo se.. :unamused:

a zuuu, jestli jsou holky šikovnější, tak Veru je převlečenej kluk..ještě ani jedna prospaná noc, nejlíp spala před rokem, než začaly příkrmy..s jednou pauzou ve 4..mám spoustu známých, co říkají, že jim nespavý dítě začalo spát celou noc až kolem 3 let..takže už jen rok a půl.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:

peťo, Veru má svátek 7.2.říkali jsme si, že budem "slavit" den dětí a k svátku bude jen drobnost..
23. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Míšo, sourozenecká láska.. :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
jééé Zuu tak to mi jdeš do noty,teď tu nahlas přemýšlím o velké posteli pro Ondráška.chci asi zkusit cokoliv.Ta dětská ohrádka je vyloučená,je velký,mele s sebou,bouchá se o šprušle,budí se.U mě v posteli je to fajn,ale už se tam tak nějak skoro nevejdeme.Je tu někdo,komu spinká dítko už ve velké postýlce?

miší krásné fotečky, to je nádherný,jak Denísek dává Maje pusu!!! já bych je sežrala!!!! :slight_smile: :slight_smile:

Peti:no co to, toto? není možná,takové pěkné jméno!!!! a to to tak vadí,že má svátek blízko narozenin? já tě nechci nahlodávat,ale my třeba svátky v rodině moc neslavíme, hihi :wink:
23. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
tip na velkou postel taky uvítám..taky o ní přemýšlím..
my totiž od verči probuzení spíme ve velký posteli všichni tři..ještě že manža spí každou třetí noc v práci.. :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Dík za rady., ale mně to fkt vadí. Vždyť já se už dva měsíce těším na Týnčin svátk v červenci. A ty dny dětí a tak, mně to vůbec nebere, já ty ofiko svátky neslavím snad žádné, takže u nás to význam nemá. Prostě budu pátrat v rozmezí květen-srpen nebo jména, co nejsou v kalendáří.
23. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
peťo, a co 17.srpen? :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
mně se líbí Patricie - ale brácha má Patrika, tak je to pasé...:slight_smile: :grinning: :grinning:

a co slavit Agátku jindy? třeba slováci slaví 5.2.? :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
jejda, já jsem máčo, ani nevím, že jsme se zmínila o velký posteli :confused: Ale jo, za 14 dní by nám měla přijít... máme tu úplně vlevo nahoře...viděla jsem jí i naživo u kámošky a moc mě nadchla... stojí 3.500Kč bez matrace...dokoupila jsem šupl pod ní jako úložnej prostor, ty molitanový zábrany (jsou úžasný!) a matraci... a jsme v tom za desítku :sweat_smile: :grinning: ale těším se na ní! http://www.intena.cz/nabytek-z-masivu/nabytek-natur/postele-natur/postele-natur.php

Fru: vyjímky potvrzují pravidlo...a Veru je hodně vyjímečná :wink: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj,
Mi: sourozenecký fotečky jsou kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face:

Petrolejko: nevím jestli jsem to už nepsala, ale já jsem měla jména Agáta jako favorita od doby kdy jsem se rozhodla pro druhý dítko. Ale doma mi to vůbec neprošlo, ani u Terky. Tak jsem si pak vymyslela Anetu - má svátek 17. května - to by šlo. Doma se mnou tedy holčičí jména nikdo moc neprobíral, protože Terka i Karel měli jasno v tom, že to bude kluk :grinning:
23. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
jé zuuu: taky už jsem koukala a zaujalo mě toto, přijde mi to hnedle vedle http://www.domestav.cz/cs/katalog/domino-exklus-detske-pokoje/sestavy-posteli-domino
23. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
no jo no,co se dá dělat :slight_smile: :frowning2:

Zuu ta postel je moc pěkná.vážně.Já zavrhla ty prodloužitelné postýlky z Ikea, připadají mi takové křehké,že nic nevydrží (už vidím, jak na nich Ondra skáče) a taky jsou dost úzké na to,abych si tam v případě nouze s ním lehla.mě se líbí hrozně toto:slight_smile:

http://bydleni.marianne.cz/clanek/269/promena_detsky_svet_na_miru.html

- fotogalerie je pod článkem.Sympatické na tom je,že můžu uspávat dole na tlusté matraci (oni tam tlustou nemají) a pak se odplížit do ložnice a prcek mi nespadne z výšky.a přes den to může sloužit jako válecí prostor,nebo zašívárna,nebo když přijde ondrovi kamarád.a na té horní posteli může spát,až bude starší
23. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Gmol, mně se jako druhé jméno po Márince líbilo Anita :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
My máme obr letiště z Ikea - lůžko a půl a nahoře je ještě jedno lůžko. Deny tam zatím nespí - mám strach, že by ze spaní slítnul, pořád sebou šije. A koupit zábranu - to mám zase strach, že jí bude chtět záměrně přelézt a žuchne....Takže zatím spí na té matraci na zemi a jsme spokojení :slight_smile: Miminkovskou postýlku jsme už rozmontovali....
23. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.