• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
dobré ránko

tak Ikea story mě pobavila, já si taky říkám, že nejsem ikea žena a máme celý byt Ikea :grinning: .Na domečku to bude trošku jiné, tak půl na půl (kuchyně, jídelna a dětský pokoj budou ze tří čtvrtin neIkea :grinning: :grinning: ) zbytek to určitě Ikea bude :grinning:

prádlo suším v kuchyni na sušáku :wink:

musím využít toho, že mám Petra doma, tak jdu dělat znojemskou, žehlit a tákkk,se mi nechce..
6. zář 2009 v 07:35  • Odpověz
ahoj :sunglasses:

tak kde je ta líbačka? :grinning:

jinak Naty jsem poznala, ale jen proto, že mi bylo jasný, že tam bude na fotce :grinning:

u nás teda malej choudě má dost, dneska skoro nemohl mluvit jak má rýmu ("lýba" :sweat_smile: ) a do toho se ten průjem nelepší... je na dietě tři dny, tak nevím... no ještě dám tak dva dny a jestli se to nezlepší, tak prostě k tomu dr. budeme muset :angry: ještě že má zájem jíst i pít
spíš už mi dochází inspirace, banán a rohlík už skoro nechce, rozmixovanou mrkev ani nevím jestli mám zkoušet :rolling_eyes:
tak já nevím, k obědu teda asi bude mít suchý brambory nebo těstoviny :sweat_smile:
včera měl bramb. kaši s tím bezlaktozovým mlíkem (strašně hnusný!!), kupodivu to snědl
co se ještě dá dát při průjmu????
díky za radu!
6. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojky :wink:

příští týden má být ještě celkem pěkně a já se ptám holky Barčo,Terko-nechcete přijet??tímto zvu i všechny ostatní koníkovky,hlavně ty co to k nám mají blízko-Ejana,verunka a majenka,co vy na to,uděláme si rozlučku s létem :wink:
6. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
ahojky simčo, rádi přijedem, my můžeme ve středu nebo v pátek,rozlučka to jistí,asi poslední krásné slunečné dny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

lu:tak to má asi Matýsek pěknou střevní virozu,co? :frowning2: .Zkus zadat do googlu průjem u batolete, nebo na koňovi se podívej,taky bych už nevěděla co mu dát, snad ještě křupky,suchary,rýžový chlebíček, no nevim už
6. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
agi:bezva,mě to je jedno,jak řeknete,tak bude-nemáme nic v plánu :wink:

lu:rýže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Dobré ráno!
Vidím, že včera to tu ještě jelo.
My si pustili fotbalu posledních asi 15 minut nebo tak, poté co nějaký soused zařval GOOOOOOOL :grinning: :grinning: :grinning:
Tak Jindra nostalgicky vzpomínal, jak si z něj holky na srazu dělali srandu, že nezná žádného fotbalistu :grinning:

A pak jsme se rafli :rolling_eyes: Jdu se zeptat, zda jsem blbá já nebo kdo.
Naše večerní konvezarce - důležité je vědět, že naše dítě je dudlíkomil, usíná jen s ním a vždy se vzájemně kontrolujeme, zda jede dudlík s námi.
Ptám se: Dovezli jste dudlík? ---- Nevím ---- No, balil jsi ho??? -----Nevím ----- Tak snad víš, jestli ho dával do tašky ---- nevím ---- tak ti věci balila mamka nebo co ----- ne, prostě nevím, jestli jsem ho vzal ----- A spal s ním přes poledne? ..... nevím .......... tak jsem řekla hmmm a šla si odestlat postel. Na čež začal, co mi je, že příště si něco vymyslí, než aby tohle musel poslouchat.
.........tak už jsem neřekla nic

Ráno ael převlekl MAtýska, dal vařit vodu, ustlal!!! a šel bez říkání vyklízet sklep.

Jo, a my spali skoro do devíti :confused: :confused: :confused: Matýsek po páté houkal v postýlce, i tam stál, že chce ven, řekla jsem mu, ať si lehne, dala jsem mu ruku a on fakt usnul. Nechápu :astonished:
6. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj :rolling_eyes:
Sylvi, buď v klidu..my po včerejším pěkném dni jsme se tu ráno zhádali jak psi..nebudu psát proč, protože se jedná furt dokola o jednu věc a už na to nemám nerva!!!!! Tak jsem demonstrativně zůstala doma a nešla k jeho rodičům na oběd :pensive: a on nepůjde večer slavit mého taťky narozky....marné :fearful:

lu, rýžový odvar, a zkus tu mrkev s bramborem, jak za starých časů, piškoty....viz to, co je psané výše od agatky...

jdu poklidit
6. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Agi: právě nevím, nemá to silný, ale už asi týden a půl a neustupuje to, jeden i dva dny ok a pak zase....
dr. říkala, že to může bejt i jen podrážděný střevo takže má zakázaný i křupky nebo polystyreny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už mě právě napadá jen rýže jak píše Simirek... ale suchou mi ji jíst nebude... rýžovou kaši nechce, mixlou mrkev asi taky ne... ale má rád žlutou mrkev, je v takový směsi s brokolicí tak to asi koupím a to zkusím jestli by jedl...

Sylvi: dobrá konverzace :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zní jako u nás když něco řeší a na tyhle "ptákoviny" nemá čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera celej den vzteklej víc jak ženská v menopauze... nakonec mě to asi v 5 trklo a povídám "budeš něco upravovat na motorce?"... "nj, sakra nevím jak tam ten klakson dostanu" :grinning: :grinning:
a nemůže mi to říct ráno a musí tohle řešit celej den v hlavě tak, že s ním vůbec není řeč zatímco dítěti i mně je blbě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nic, jsou prostě z Marsu a my z Venuše akorát že když se člověk zamiluje tak mu tohle nějak vypadne :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Peti: a ten rýžový odvar, to je po lžičkách, co? to nevím, to mi asi pít nebude :sweat_smile: :sweat_smile:
eště že neumí říkat proč, dneska furt stál u lednice a "mami, šunka, sýla, jogult"... :unamused:
6. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
sylvi mám to samé v bleděmodrém, akorát že Petr říká místo nevím:netuším a na to slovo jsem už alergická :angry: .Blbá nejsi, to je prostě mužskej :unamused: .já bych taky vypěnila, jsem cholerik :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lu:a není to jen prostě řidší stolice? je to určitě průjem? je mi divný,že by to měl tak dlouho a nic k tomu

hihi mě pobavil petr,když jsme se onehdá chytli, že už prej na mě dlouho neviděl ten můj úsměv,že dřív jsem se furt chechtala,byla jsem prdlouš...no už jste viděl někdo mamču na mateřský,co je od rána do večera vysmátá jak lečo? :sweat_smile: asi začnu hulit, aby byl spokojenej :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Dobré dopoledne,
tak před chvilkou jsem Elí s Martinem vypravila na prochajdu a už jsem dala zimní fusak :zipper_mouth:

Simi, já nemůžu úterý nebo čtvrtek, to mi kámoška ještě upřesní, ale moc rádi dorazíme

Sylvi, tak podobný hovor mě dokáže vytočit do nepříčetna, obdivuju tvůj klid

jinak mám sranděru a je mi divně
6. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Agi: jednou je to jen řidší, pak průjem jak vyšitej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teĎ jsem do něj dostala kousek toho pití ORS od Hippu, tak aspoň to...
on by jinak jedl, ale něco lepšího :sweat_smile:
jsem nejdřív myslela, že to jsou zuby, ale vzteklej není a k zubům průjem nikdy neměl..
no nevím asi na ten výtěr budeme muset... ale pošlu muže, nechci tam těhule sedět hodinu mezi nemocnejma dětma

no já se teĎ taky moc neusmívám, kolikrát jsem ráda, že jsem ráda, takže už musím nahazovat fráze jako "to není nic proti Tobě, je mi prostě blbě"... včera jsem se už omlouvala, že nechci ani obejmout, když mi je fakt zle, tak jsem nejradši sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno mi bylo líp tak muž mě šel obejmout a jak je šikula, tak mě nechtěně praštil pěstí do žaludku.. :sweat_smile: takže jako na smích to zas nebylo :grinning:
a to ani nemůžu začít hulit ! :angry: :grinning:
6. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
lu:a co zkusit rýžovou kaši :wink:

peti:taky jsme se zhádali ve čtvrtek :unamused: asi nějaké skvrny na slunci,ale už je to OK

sylvi:chápu,určitě není chyba na tvé straně
6. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Simi: tu právě nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych musela jedině koupit tu instantní bez mlíka (teď jsem ji nemohla sehnat) a do toho dát to bezlaktozový a nebo to smíchat s banánem... ale ten už taky nechce :sweat_smile:
piškoty nikdy neměl, ale i bych mu je dala, kdyby je neměl zakázaný :rolling_eyes:
ale čtu na netu, že dieta už se až tak moc nedává... ale na něj nezabírá ani Smecta ani probiotika :sweat_smile:
tak jen doufám, že to nebude na atb, to by byl chuděra odrovnanej eště s tou rýmou

tak my se včera nepohádali jenom kvůli tomu, že já už na to házím bobek někdy :sweat_smile: no každopádně dobrej trénink na dvě malý děti :grinning:
6. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
eště mě napadá jestli on ten průjem nehraje, aby nemusel trénovat na nočník :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
teru,agi:tak ve středu?
6. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
lu:a co uvařit rýži a tu pak rozmixovat s tím mlékem bez laktozy,ať nemusíš nic nakupovat
6. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
no to mě teĎ taky napadlo :grinning:
on na to rozmixovaný teda kouká jak vrána, mám co dělat aby snědl půlku, už na to není zvyklej dlouho... ani přesnídávku nejí, takže já zpívám a zpívám :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
lu: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak po pěsti do žaludku bych taky nechtěla objímat !!! :grinning: :grinning: :grinning:
S tím průjmem bych už asi zašla k doktorovi, třeba má ve střevu nějakou bakterii

simčo já jsem pro :wink: , asi probudím ondru v pět ráno, aby u vás usnul a ne jako posledně :grinning:
6. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
a docela je s ondrou už prdel, včera jsme byli na takový akcičce u nás a bylo tam hasičský auto a on celý den i předtím, než usnul (a že usína dlouho) mrmlal hasiči, hasiči, hasiči....Nebo byl s Petrem za známým, co má pětiletého Adama a ondra furt říkal dva dny Adam Adam Adam, hihi :grinning: .Na otázku kdo je venku? Adam ! :grinning:
6. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Agi: já tam volala ve čt, řekla mi, že podle popisu to není akutní ať zpřísním dietu a když to nepomůže tak výtěr tenhle týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak máš doma baviče, co? :grinning: :grinning: :dizzy_face: není to super jak se rozkecávaj?

muž byl s malým na Černým mostě a on teď když se ho zeptáš kde byl tak už týden říká Čelný Most! :sweat_smile:
6. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
jinak zejtra to teda bude "prdel" ráno, musím na odběry a malýho budu muset vzít s sebou... měl ho hlídat muž, ale musí na úřad práce, volala jsem tam, že je malej nemocnej a já musím na krev, jestli by mohl přijít o den později... nemohl :rolling_eyes: :rolling_eyes: to jsou..... :angry: !
takže malýho tak v 6 vzbudit a táhnout přes půl Prahy, odběr nevím jak mi udělá, to jí tam zatím asi rozhází celou ordinaci :zipper_mouth:
úřad práce je horší než cizinecká policie teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem tam s ním měla jít, že budu překládat, protože si stěžovala baba, že se s mužem moc nedorozumí... no tak teď mi ještě může zkusit zavolat, že chce překládat :zipper_mouth:
6. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Díky!!! Jasně že šlo o hov...., ale toto teda ne.

Lu, nechci strašit, zašla bych na výtěr, zdá se mi to hodně podobné Matýskovu. On třeba jeden den kakal jen dvakrát (možná i jednou) a na druhý den, třeba šestkrát, z toho třeba ty tři poslední už byly jen voda s minimem tuhých částí.
Doktor říkal, že u tak malých dětí se ATB nedávají, jen ten Hylak a dieta.
6. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
jj, on už kecá fakt dost, hlavně všechno opakuje,jako že si dá na kokos, nebo že má v plínce houno (si musím dát bacha).a všechno je u nás bílý, nebo černý.jedeme venku v kočárku a on přímo řve bílý auto (přitom je červený) :grinning: :grinning: .a také si dodává koncovky,jako jsi psala tenkrát s Matýskem /došlo to k nám později :grinning: /: hačí je hačiči, ňami je ňaminy, máma je mamina atd...prča :grinning:

tak s tím výtěrem budeš mít aspoň klid, že jsi ho radši nechala zkontrolovat

Čelný Most :grinning:
6. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
lu, ten rýžový odvar jsem dělala tak, že jsem povařila rýži, zcedila, nalila tu vodu do kojenecké láhve a trošku té rýže rozmixovala a dala taky do té láhve...a trocha cukru jsem tam přidala...jako pěkný hnus...ale pil to..a kvůli tomu jsem jeden dudlík z láhve roztřihla, aby se mu dobře pila ta rýže...to měl jako na večeři...nebo chleba jsem dala s malilinkatou vrstvičkou másla a marmelády....a na oběd zkus tu rýži pěkně na cibulce a do toho nastrouhanou mrkvičku...

simi, u nás to bude taky v poho, ale u nás jsou zkrátka neděle někdy kritické...

agi, napsalas to srandovně :grinning: zahul si děvče, zahul :grinning: a hasiči jsou u nás taky in :slight_smile:
6. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
jé, tak to už Onďula hezky povídá :dizzy_face:

no musím vám napsat, že nevím proč, ale Robik teď každému říká mama - Robinovi, děckám na hřišti, babičce atd..přitom umí říct baba, taťka... :astonished:
6. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
peti to půjde dost těžko, já si smahla naposledny po gymplu, už by mě to asi rozčtvrtilo,navíc jsem astmatik, hihi :grinning: , budu si muset najít nějakou náhradu !

lu:tak to v pondělí zvládni, asi bude Matýsek živější, ale věřím,že to zmáknete, holt si tam s ním nějaká sestřička bude chvíli hrát
6. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
peti: :grinning:
6. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Simi, tak ju. Středa :slight_smile:
6. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky,
Zuzí, zuhav, tak u kaluže jo? :grinning: Však nalož holinky a dojeď :wink:
Včerejší fotbal - ani mi nemluvté. Můj chlap se svým tátou (už tu s námi týden bydlí) byli na jiné planetě... Mazec :grinning: Radši jsem šla s Dedánkem spát :wink:

Jdeme si dát slavnostní obídek na Mariančin svátek :dizzy_face: Trochu s předstihem, ale jak jsem už psala, chtěla jsem, aby u toho mohli být všichni, než se zase rozutečou do práce :wink:

Ovečka? JAká? To neznám :confused:
6. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.