• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
autor
simi, no mě hlavně s..., že jí pak kouká bříško.. :rolling_eyes:

ještě jsem si vzpomněla..Romčo, já jsem zpomalila, třeba v uklízení.. :grinning: a to kolo, to je pro mě nutnost, my než kamkoliv dojdeme, je to tak 1,5km, tuhle jsem byla pěšky s kočárem a když jsem šla domů(do kopce), měla jsem toho dost.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
fru:tak to mě s... taky a ještě to že nemůžu sehnat spoďáry,všechny dělají až od dvou let,jako mám šestery,ale jedny vyšly na pade,tak drahý kalhotky nemám snad ani já :grinning:
7. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
simi, tak já jsem nakoupila kalhotky u ťongů, troje za 30kč.. prvně jsem koupila troje za 90, pak jsem narazila na levnější..jsou v krabičče a koupila jsem nejmenší velikost 8,ale jsou celkem dobře..
7. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
fru:díky za tipa,to mě vůbec nenapadlo :wink:
7. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
no já už nevěděla kde bych je koupila, v Táboře, v ČB nic, no a tady u nás jsou víceméně jenom ťongové.. :grinning:
7. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
no nic, zrovna když tu vysedávám, tak se všechyn koukáte na house nebo co dávají..tak jdu spát..bobo, jak by řekla bebe (dobrou jak by řekla veve.. :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
SImi: já taky předčasem sháněla kalhotky, nakonec jich máme asi 15 kusů, skoro všechno z Tesca, velikost píšou 2-3 roky, a jsou akorát, kus asi za 25-30 Kč.pár jsem jich vzala v C&A, taky velikost 2-3 roky, akorát kvůli nějakýmu přiblblýmu obrázku (tuším "bárbí") byly zbytečně předražené, 70/ks.
7. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
simi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ad kombinézy:my budeme řešit zimu teplejma kalhotama a bundičkou,to m asi ještě bude z min.roku :wink: fru:Töngové se rozmnožují :grinning: :grinning: jaktože nemáš v pase tt?uniklo mi něco? :sweat_smile: holky já nevím co mi je ale já jsem tak za poslední měsíc unavená jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc ted mi je i zle,ale to bude asi že má přijít karkulína :unamused:
7. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
fru:já oukala maximálně na žehličku :grinning: ale i jsem žehlila :wink: ingridko:to je hustý,kvůli obrázku taková cena :unamused:
7. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
My máme kalhotky taky z tržnice...přesně ty za 30 Kč/3 ks :slight_smile: A u kalhot máme většinou opačný problém...když jsou na délku, tak jsou v pase malé (i když už nenosí pleny) :sweat_smile:

Koukala jsem na ty vyteplené soupravy...jsou krásné, ale těch peněz, co za to chtějí :confounded:. Novou určitě kupovat nebudu!!!
7. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
ingrid:na Tesco jsem taky spoléhala,já se kvůli parkování k ťamanům moc nedostanu,ale byli nějak špatně zasobený,měli jen ty drahý a ty by Nikče byly stejně moc velký
7. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
Dobré ránko

vše nejlepší Mariankám k svátku, hodně lásky,štěstíčka a zdraví a posíláme pusu!

Ondra opět chrní, jsem moc ráda,ale jestli ho zase neuspím po obědě,tak mě asi šlehne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Jedeme od desíti na plavání, tak se tam snad unaví

Koukáte někdo na ten retro seriál na ČT1? Je to pěkný? nestihla jsem první díl a ten včerejší jsem si nechala nahrát
8. zář 2009 v 07:00  • Odpověz
Ahojky,
večer dočtu později...prosím prosím o radu...bolí mě ucho jak sviňa, Robiš mi včera kápnul slivovici, ale nepomohlo to...co na to?????Díky
8. zář 2009 v 07:07  • Odpověz
peti a ušní nebo nosní kapky nemáš? záleží od čeho to je:máš rýmu, nebo tě chytl zub? asi bych jela k doktorovi, jestli to nepřejde, asi s tím nic neuděláš :frowning2:
8. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
Dobré ráno!
Petisko, moje mamka vždycky dávala šťávu z netřesku.Ale asi nemáš po ruce zahradu. Jinak jen stačí z té dužiny vytlačit tu šťávu a kápnout.
Jinak nevím, snad tě to nedožene k doktorovi :pensive:

kalhoty už jsem tu řešila - vše v 92 je mu na délku o něco větší, ale v pase by v tom mohl být dvakrát. Má 12 kilo přibližně, tak mi to nepřijde až tak málo. Takže to nechápu, pro koho to dělají :rolling_eyes:
8. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
ahoj

tady se večer kecalo! - a mně se udělalo blbě a musela jsem si jít lehnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechápu, to jsem měla k večeři jen salát z rajčete a okurky :sweat_smile:

k tomu zimnímu oblečku: asi uvidím jestli se mi vejde do tý soupravy z minula (kalhoty, ale bez šlí a bunda), pokud ne,tak se kloním spíš ke kalhotám se šlema a bundě, v Praze fakt moc sníh nebejvá, to spíš fučí a je taková ta čvachta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
což mi připomíná, že musím koupit ještě nějaký šusťákový kalhoty přes tepláky až se mu ta souprava zmaže, byl to dárek a je sice krásná, ale tak světle modrá, to mohl vymyslet jedině nějakej nepraktik :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Fru: nj, já právě rifle nechci, asi si koupím tepláky od Litexu, vypadají spíš jako sportovní elastický kalhoty, fakt pěkný a našla jsem je se slevou... no a včera jsem si koupila tady na MK bazaru jedno pěkný triko s dlouhým, tak ještě nějakou teplou bundu přes vrch a zatím stačí... ono já minule chodila hodně v normoš oblečení co to šlo, ale ono se pak zničí a já si na jaře koupila dost novejch věcí tak to nechci hned vyřídit... takže už nosím těhu oblečení a vypadám v tom trochu směšně :sweat_smile: :sweat_smile:
8. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
jinak k prádlu: my máme slipy z Tesca, velikost 2-3 roky a nejsou mu moc velký, v pohodě...

Petise: přesně jak píše Agi je to zub? nebo rýma? :confused: radši bych asi jela k dr., já měla jednou zánět stř. ucha a to byla bolest :zipper_mouth: takže určo jít radši dřív!
8. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
ahojky,
hlásím se po dovolené:slight_smile: přijeli jsme v neděli k ránu:slight_smile: bylo to super:slight_smile: Vašík tam byl hnedka jako doma :dizzy_face: cestu autem taky přestál bez potíží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zimní oblečení- ještě jsem to nevymyslela:grinning:
slipy- máme 92 z tesca, ty jsou mu kousek větší, ale byli v akci :grinning: 7ks za 80 :grinning: (normoš za 115, což taky není špatná cena) a pak z CaA 7ks za 298 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ty mu seděj perfektně :dizzy_face:
kalhoty- jsem zvyklá, že je mu vše v pase veliký :stuck_out_tongue_closed_eyes:

snad někdy dočtu:grinning: zatím mám skluz 20stran :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
holky my opět nespíme :frowning2: a zase to nevypadá.teď nevím,jestli ho radši nemám ráno budit v 5:30.A to jsme byli na plavání !
8. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
My máme dnes za sebou první plavčo v tomto pololetí a je to teda trénink hlavně pro mě, sotva jsem dolezla domů :grinning: vyhazování dětí do výšky a vůbec pohyb velryby po bazénku, bylo to náročné, ale Týnka si to užila, tak mám radost, že zas začínají kroužky. :sunglasses: Jdu se nadopovat zmrzlinou, chybí mi cukr po tom výkonu, to mám místo těhucvičení :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky,
Agi, děkujeme s Mári za přáníčko :dizzy_face: My posíláme gratulace směrem k Mariance Pramovic a Mariance Ingridovic :wink:
8. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
zdravím.
hlásím, že je mi malinko líp..asi je to tím, že už nejsou ty vedra..:slight_smile:. takže myslím na všechny ostatní a taky doufám, že se to zlepšilo, co Peto? :slight_smile:
Slípky jsme taky koupili u čongů. Jsou mu malinko větší, ale v pohodě. a koupila jsem mu dvoje s motorkama a tak dává bacha, aby si je nepokropil..:slight_smile: Jinak dostane obyčejný. Takže hlásím, že u nás je plínka hlavně na spaní. Když jdeme ven, tak mu jí taky dám, ale většinou je suchá. Velmi často si říká sám, občas, když uže je to delší doba od posledního čůrání, tak připomenu, a jdeme čůrat na travičku, ke slepičkám, na nočník..:slight_smile:
ale po noci je teda plínka úplně plná...

Peti, a ted tu čtu, že chodíš s Týnkou plavat! máš můj obdiv! fakty jo! já bych se tam prvně skácela a pak bych se utopila. takže já plavat nebudu.

Barčo, to ráda čtu, že jsi taky trochu zpomalila.. :grinning: :grinning: :grinning: . a už je lepší?

Holčiny, dlouho tu nebylo žádné přiznání!! tak mlžařky sem! :grinning:
8. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ajó, dnes je Mariánka. Tak vše nej těm našim holčičkám, ať si to užijí. :grinning:
8. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
jéé. ajo, na Mariannky a Marianky jsem zapomněla! takže vše neeej!
8. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Přidala jsem fotečky - kdo chce... (Navzdory radám fyzioterapeutů :sweat_smile: ) sedající si Márinka, slavnostní obídek na oslavu svátku Marianky a gratulace :slight_smile:
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1._8._2009/#DSC07159.JPG
8. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
Je tam i Denísek, jak gratuluje - pak celý dne chodil, chytal Márinku za ruku a říkal jí "Nejlepší" :grinning:
A víte co mi provedl dnes? Byli jsme v krámě a on chtěl ven z kočáru. Říkám mi: "Maminko, ven, ven!" Tak jsem mu vysvětlovala, že až budeme venku z obchodu... No, a on se mi fakt pomstil a řekl "Ven, do hospody"! :sweat_smile: Nechápu, jak na to přišel, ale prodavačka se na mně dívala fakt divně :grinning:
8. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Ty jo, u nás je nočník tabu :fearful: :frowning2: Asi moje chyba, ale nedokážu si to přestavit - jako jak to stihnout hlídat :frowning2:
8. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
ahoj,já mám na Mk nějakou divnou verzi ani se mi neobjevují smajlíci nevyznám se v tom,ani nedokážu dočíst co s tím??
8. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
Hani, zapnout-vypnout?
8. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
já mám taky divnou verzi, to je asi Koníkem, Hani...

jinak Mariankám a Marjánkám všechno nej k svátku !! :slight_smile::slight_smile: (smajlíci mi nejdou)
8. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.