• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Aha lu,čtu akorát poslední příspěvek,tak nejsem sama,tak zejtra vše néééj Marjánkám k svátečku
8. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
už to fachá huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :slight_smile:
8. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
Miško už to jde,dík :wink: fotečky dětiček božíííííííííííííííííí sedící Mariannka je šikulka :slight_smile: nejvíc se mi líbí s Denískem,s tebou vlastně všechny :dizzy_face: :dizzy_face: petisce at je líp :frowning2: a agátko držím palečky at se to se spaním zase zlepší :slight_smile: mějte krásné odpolko,večer i noc,mažu do práce papa
8. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
teda Miško, to s tou hospodou, to je teda bomba!!!

nám včera utekl do otevřených dveří hospody a křičel co to šlo "pivo, výbolný!"... a přitom my s ním v životě v hospodě nebyli !!
8. zář 2009 v 15:50  • Odpověz
a jinak dneska zas visel hlavou dolů z gauče, z tý opírací strany, chytla jsem ho na poslední chvíli, on chce skákat po hlavě, ale ještě k tomu opačně, tzn. zádama ke gauči... dostal na zadek, ale směje se tomu, mám hrůzu, že si zláme něco jestli takhle fakt jednou skočí :unamused: já nevím, že ty kluci musej fakt vyzkoušet všecko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
jo a a to mi ještě málem shodil notebook, občas ho dám na horní desku kredence, tam ještě nedosáhne, ale dneska mě zachránilo jen to, že tak kecá... položím notebook, jdu zamíchat polívku a slyším "počítač, hulá hulá, poádka".. a on si přistavil auto, vylezl po šuplíku a už tahal notebook dolů... jednou fakt dostanu infarkt :sweat_smile:
8. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
ahoj,

za Marianku děkujeme všem za přání
.My přejeme Mariankám od Mi a Ingrid,krásný sváteční den :dizzy_face: My jsme dali Márince festival Jičín město pohádky.Už si zaskákala na kousíčku skákacího hradu.Teď spí,takže nestíhačka průvod,ale až se vzbudí vyrážíme a něco té berušce koupíme.
Včera mne dostala,ldyž jsme byly na pískovišti.Je to uprostřed paneláku,a nějací chlapi tam měnili okna.
Když vykoukli,tak z nich byla tak nadšená a pořád volala papa pan a ukazovala na mne, to je mami to je mami ,Kluci zedničtí nechápali :grinning:
jinak začíná ukazovat na věci v knížkách které uměla pojmenovat a ptá se Co to je toto? nebo Kde je? pořád x krát dokola a já x krát odpovídám :sunglasses:
8. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Prami: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsou u toho k sežrání, co? :dizzy_face:
8. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
já takhle někdy musím jednu písničku zpívat asi dvacetkrát a pokaždý uslyším "eště jednou!!" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
Lu,počkej až přijde na řadu Proč? To pak bude test trpělivosti :grinning:
8. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahoj ještě jednou :frowning2:
čekám na Robiša a fičíme směr nemocnice, budou mi píchat ucho :confounded: :cry: měl to taky někdo?? Asi to bolí, co??
Dopoledne mě to nedalo a šla jsem k mudře a že zánět středního ucha...fuj tajbl..tímto jinak děkuji za účast agatce, lu, sylvince a hanči...

tak já už přála kterýsi jiný den Márinkám :sweat_smile: tak ještě jednou - všem našim koníkovým vše nej nej... :dizzy_face: :dizzy_face: A Márinka od mi roste jako z vody....a hláška do hospody super :grinning:

Matýsek povídálek taky prča :grinning: jak on si to tak krásně pospojuje - počítač-pohádka, hihi....a otázky Mariánky pramické musí být taky fajňácké, i když je slyšíš stokrát za den :grinning:

zdravím evču z dovči.....Vašík už je taky bez plen jo?? Šikula.. a taky fru po dlouhé době :dizzy_face:

Jo slipy byly v tescu hodně ve slevách...ale nic jsem nekoupila, páč u nás velké kulové na nočníku, on ani nehlásí, že čůrá atd.. :fearful:
8. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
Peti, jsi náš člověk - vlastně Robík... Plínám zdar :unamused: :wink:
Šmarjá, zánět středního ucha? To bolí, viď? Ale po tom píchnutí by se ti mělo ulevit. :pensive:
8. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Miško, zdar :slight_smile:
Ani nevíš, jak to bolí, normálně se tu asi poseru z toho, bečela jsem bolestí, jak malá holka...Robiš už má hodinu zpoždění....ještě spoléhám, že v nemocnici mě prohlédne pořádně a možná pichanec nebude, ale beru jakoukoliv úlevu, nemůžu otevřít čelist, oběd jsem jedla hodinu :fearful:
8. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
No to píchnutí ti určitě pomůže. Holka, nezávidím :frowning2: Tak ať je líp!
8. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahoj,
Mariánkám vše nej k svátku!!!!!!!!!!!!!!
8. zář 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz
Petise: :confounded: :confounded: ježíš holka, já to měla jako malý dítě, byla to síla... tak se drž a ať je Ti brzo líp!!!

Prami: no já vím, já když byla malá, tak prej jsem "proč"-ovala v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes: když jsem dostala rovnátka tak moje mamka říkala, že bylo aspoň chvíli ticho :sweat_smile: :sweat_smile:
(měla jsem ten typ jak se nosí 3 h denně a nesmí se u toho mluvit)
8. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
marjánka Miovic je báječná! Moc jí sluší háčkovaná čepička! a jak jí brácha dává pusiká! :slight_smile:

Pramiovic je boží jak se ptá! :grinning: :grinning:

Matýsek na pívo! :grinning:
8. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Marian(n) kám vše nejlepší k svátku!!!!!

Petisko, držím pěsti! pichanec prý děs, ale okamžitá úleva, tak se drž a dej vědět!!!!!

My máme koupenou zelenou a modrou barvu do pokojíku, tak snad to už vyjde!
Jo, a vypadá to, že vyjde i IKEA Besta :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: Ale to ještě nechci zakřknout .... no, ale kolik jsem toho musela slíbit :rolling_eyes: :grinning:
8. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
například, Sylvinko? :wink: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahojky :wink:

Všem Mariankám všechno nej nej nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

petisko:moc na tebe myslim,snad to píchání nebude tak zlé :wink:

veru,ejani,majenko,agi,teru:moc se na vás zítra s Nikolkou těšíme :wink:
8. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky,
Mariankám vše nej nej
my se vrátili v osm z hospody, děti lítaly po pískovišti, tím, že tam byly starší, tak se to Elišce děsně líbilo, táhla se za nima jak smrad a my maminy i nějakej ten drb probraly...byla zlitá od pití,zmazaná od trávy od písku, nakonec se i posrala, takže sociál hadr, ale šťastná....a maminka po dvou malých pivech taky

petis: já měla zánět středního ucha někdy v 15 letech a myslela jsem tehdy, že se bolestí zblázním, píchli mi to, což jsem přes umrtvení necítila, ale když to přicházelo k sobě...uááá.Držím pěsti
8. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
simi: my tóže :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky, děkujeme všem za přáníčka a jasné že přejeme všem našim jmenovkyním všechno nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Marianka si byla dnes vybírat dárek sama a v Bambuli jí nejvíc zaujalo auto na desetikoruiny (jak jinak) a potom nic. Takže nakonec jsme koupily dřevěnou postel pro panenky, ovečku Timmy velikou, pracovní název je Béé, Káču, svetřík a babička nás pozvala do jídelní zóny na dort. Nakonec na stole místo dortu skončily: dva chlebíčky, smetanové brambory, zelný salát Coleslaw, pikantní křídla z KFC, dva cheesburgry, dva ledové čaje broskvové,půllitrová cocacola a dvě točené zmrzliny. Tohle všechno jsme ztrestaly já, Mája, moje 13-tiletá neteř a moje mama. Dasistkatastrofa.
Mi: fotky jsou suprácký, mj. se mi hrozně líbí jak Mája spinká komusi na ruce :wink: :slight_smile:
Petis: to je hnus, já myslela, že tím trpí jen děti do 10ti let, jsi mě vyvedla z omylu. Ale držím moc palce, ať ti v nemoc. uleví
8. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
tak jsem zkoukla los fotos...parádní :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jů, tak to jste to Ingrid, řádně oslavily :wink: Starší děti si to už užijí víc. Ta naše kukačka z toho má prd :wink: Ale v pátek má svátek Denísek, tak se moc těším :dizzy_face:

Holky, vy máte srazík??? Tak fotit, fotit, fotit :wink:

Co Petiska? Snad už to má zdárně za sebou.... :frowning2:
8. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky holky

Simi: také se těšíme :dizzy_face: ! Jen předem upozorňuji, že Anička je poslední dobou nějaká hysterická a vztekací :stuck_out_tongue_closed_eyes:...že by po mamince :pensive: :fearful: :zipper_mouth:

Ingridsu: ta se spinkací Májou se mi také líbí nejvíce :slight_smile:

Petise: na záněty ucha jsem prý trpěla jako malá, ale nepamatuju si to...mamina říkala, že mi píchali ucho snad 15x :confused:
8. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj,
ještě spěchám s přáním Mariankám vše nej k svátku.

Petise, Ty si teda užíváš chuděro :frowning2: Snad se Ti po píchnutí uleví.

Simi, nějak dorazíme. Sice zatím nevím v kolik a jak, ale nějak dofrčíme :wink: Jo, a taky se na všechny těšíme :slight_smile:

Míšo, fotky jsou parádní :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
cítím občanskou povinnost sdělit :wink: , že mi ucho nepíchali, mám zánět zvukovodu, to není na propich..ufff..dostala jsem vodičku na vatu a teď jsem byla nucena vzít si i paralen, teplota se mi vyšplhala skoro ke 39..ležela jsem se zimnicí u Růžovky a až teď mi kapku otrnulo...díky holčinky za reakci a účast, ste hodné :dizzy_face: a musím pochválit tchýni, má Robiška i na noc a zítra celé dopo :dizzy_face: takové babičky klonovat, fakt bych vám ji všem přála :wink: :slight_smile:
a ještě takovou malou srandu...jak jsem byla dopo s Robunkem u mé mudry, tak tam přišla stará babička o berlích a Robik na celou čekárnu: auva auva a ukazoval na babi :slight_smile: :slight_smile: a co mě překvapilo, vůbec se nebál sestry i mudry...už jsou ti všiváci chytří, věděl, že se mu nic dělat nebude..jak mi brala krev, tak na to kukal a zase auva auva mama..
a mejenko, tolikrát propíchnout ucho, marááááás...

a řeknu vám holky, že ty děti, co maj s tím problém, tak to musí být hrůza, musí furt bečet bolestí.. :frowning2: a já tam pipina taky slzela, já jsem taková sračka :pensive: fakt ostuda...ale sestřička byla úžasná, vyhodila doporučení od mé mudry, že by byl mudr nasratý, že tam lezu až večer, když jsem byla u mudry ráno, usměvavá :dizzy_face:
no tolik o mém ušisku, snad se nezlobíte, že jsem to tu vypsala :wink:

ingridsu, Robika autíčka v obchodech taky baví, v bille pravidelně řídí :slight_smile: a tu žranici závidím, mňam

teru, a vyfotilas Elí po celém dni? :grinning:

Sylvinko, už se těším na pokojíček, až bude hotov a vyfotíš nám ho :slight_smile:
8. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
ále pet'ulátko co to čtu?????????????? :confused: :confused: :confused: chuděrko malá,at je ti líp :frowning2: :frowning2: :frowning2: já na to taky trpěla ale snad nepíchali nepamatuji se,jen si vzpomínám že mi zavazovali naši uši plínou a vatu na uši :sweat_smile: dobrou a pet'ulátko drž se at máš dobrou noc :wink: :pensive:
8. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj,
Petínku tak ať už je jen líp. Robíšek je super!! :dizzy_face:
9. zář 2009 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.