• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ránko

Petise: dočítám, doufám, že už se Ti trošku ulevilo!!!! že jsi brečela, to je normální, to bolí jak čert :zipper_mouth:
ještě že máš to hlídání, musí to být síla, vyspala jsi se trochu??

holky, mně je každej večer teď tak zle a i v noci :confounded: asi jak jsem trochu nachlazená a ten žaludek mě dost zlobí, tak dohromady s tím těhu, to je teda občas dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: no poslední dva večery jsem padla v 8 a spala jsem do rána do 7 a ani nejsem odpočatá :fearful:
ale miminku se snad daří, vyskočilo mi bříško už i ráno a to jsem nic nepřibrala, tak snad tam má svůj pelíšek, kde je všecko v pořádku :dizzy_face:
a dneska v noci jsem musela vstát a jít se najíst, měla jsem intenzivní pocit, že miminko má hlad :sweat_smile: :sweat_smile:
9. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
9. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
dobré ránko

lu:pěkný pelíšek :slight_smile:

Peti je mi tě moc líto, musí to bolet jako sviňa, chudinko malá :frowning2: :frowning2: :frowning2: , drž se! kdes to lapla????????

my jedeme dneska do Simirkova, tak se moc těším, je mi jasné, že budu celý den lítat jediná za ondráškem, páč ostatní dětičky tam budou pěkně spinkat,že? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .No ale bude to fajn :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
Bré raničko :slight_smile: pet'ulátko jak je?doufám že jsi se aspon trošku vyspala :frowning2: lu:bříško hezounký :dizzy_face: :dizzy_face: a at' je líp ty si teda taky pěkně užíváš vid?? :frowning2: u nás se dnes vstávalo v 8 :dizzy_face: :dizzy_face: už vidím to byl jen nějakej záchvěv :sweat_smile: i když včera po mlíčku taky usnul až do 9 :dizzy_face: :dizzy_face: agátko:užijte si to u Simči,a nebooooj Ondrášek taky bude spinkat :wink: krásný sluníčkový den :sunglasses:
9. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
ahojky,
Lu: takovýhle břiško jsem měla ,než jsem otěhotněla a to jsem byla hrdá, jak jsem hubená :grinning: :grinning: :grinning: ,
Cítíš se na odpoledne?
9. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno,
Péťo, jsem ráda že Tě včera píchat nemuseli. Doufám, že dneska už bude líp.

Lu, miminko má krásný pelíšek. Je to přímo ukázkové bříško ze začátku těhu :dizzy_face:

Agi, žádný strach nebudeš v tom sama. Já mám děti dvě, takže zaručeně oba spát nebudou. Vojta se tak těší, že vstával dřív než obvykle, vzbudil Štěpulku, který usne na pár minut v autě a pak už bude jen řádit. Snad nebude protiva, když nebude vyspinkaný. Když bude, tak tam čapnu jiný hodnější dítě. Pár jich tam na výběr bude :wink:

Teď jdeme jezdit na kole.
9. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj.
Petis: tak doufám, že ucho jsi přemluvila a umoudřilo se

Elí měla náročnou noc, tak mi před chvilkou vytuhla, asi se připravuje na den u Simči, nabírá sily :wink:

Lu: to je minipelíšek :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojky,

petise:slight_smile: jsem ráda, že je Ti líp:slight_smile: já si nepamatuju, že by mně píchání ucha bolelo, vždycky jsem cítila jen obr úlevu a tešila jsem se až mi to ucho píchnou(zánět středního ucha jsem měla naposled v 16 a do tý doby 2-3xročně :sweat_smile: ) díky za přivítání :dizzy_face: Vašík by byl bez plen úplně, kdyby neměl srabáckou matku :pensive:

lu, pelíšek nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
jo a včera mi vytekla pračka :angry: :angry: :angry: na plovoučku :angry: :angry: :angry: opravář nic nenašel :sweat_smile: , ale vyměnili jsme čerpadlo(pračce je 7let, takže by brzo odešlo :sweat_smile: ) a teď mám tichoučkou pračku :dizzy_face: jen jsem jí dopo používala jako zvukovou clonu :grinning: , abych nerušila spícího Vendu svým "kuchařským uměním" :grinning: no budu si muset najít jinej kravál :grinning: a nebo se naučit vařit víc potichu :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Ingrid: :grinning: :grinning: hele já minule taky měla takový bříško před těhu... ale teď mám o 4 kg míň než tehdá, tak je to prostě čistě miminko :sweat_smile: (teda před tím než se najím jako na tý fotce, pak už je to špekounek)

jj, odpo by mělo být v pohodě, už jsem 4x jedla :grinning:
9. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahojky holčinky :pensive:

noc hnusácká, od tří hodin jsem se pravidelně budila, od šesti jsem vylezla z pelecha, cosik poklidila, ať nemyslím na tu bolest a v devět jsem vzala paralen, který mi ulevil, a šla znovu spát, ale v 11h mě vzbudil přihlupý pošťák..tak vám tu jdu napsat a jdu to zkusit zalomit ještě raz...než se mi vrátí Robišek....a teď co mě sere víc, než ta bolest...začali jsme se snažílkovat a mám strach, aby to neublížilo malému, kdyby se náhodou zadařilo :confounded: co myslíte? Ráno jsem si raději zavolala sestřičce z gyndy, jestli můžu paralen, tak ten prý jo...fakt už to nešlo vydržet..a kde sem to lapla, nevím..
holky, vy když ste byly těhu, jedla z vás úplně na začátku nějaké prášky????

lu, pelíšek krásný, takový bych brala aj já normálně :slight_smile: :slight_smile:

ejani, na takovém hřišti budou kluci hodňučcí :wink:

teru, co? Roste zub?

evi, dobrá kulisa :grinning: a to píchnutí bolí?? A po tom vpichu už to pak vůbec nebolí? Jak mě to nepřestane bolet do čtyř dnů, mám přijít znovu...

hani, pěkná vstávačka :dizzy_face:

a užijte si holky srazík :dizzy_face:
9. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Petise: miminku by to ublížit nemělo... teda pokud nemáš moc vysokou horečku... Paralen můžeš, jak Ti řekli...

moje kámoška měla při snažilkování zánět vaječníků a brala atb a má krásnou holčičku :wink:

hlavně co nejvíc odpočívej, ať se sebereš trochu....

a držím palečky na těhulkování :dizzy_face:
9. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojky,

tak se hlásíme, že žijeme, ale už si připadám jako lemra a nevím jak to doklepu do 40tt :astonished: Jinak jsem se dens objednala na ten UTZ do porodnice a jdu tam příští středu, takjsem zvědavá, ale nic jak dobré zprávy nečekáým, tak doufám, že mě můj optimismus nepřejde. Jen je škoda, že tam nemůže manžel se mnou, už jde do práce, tak tam budu sama.

No a vidím, že Petise marodí s ušiskem, to je asi hnus, já jsem to nikdy neměla, ale musí to být pekelná nemoc. Ještěže máš tak hodnnou tchýni, protože já bych tady s tím našim šídlem asi zdechla, páč já takovou babi nemám :frowning2: Už teď řeším, jak to zvládnem na tom UTZ, holt budu muset nějak urvat tchýni, protože ona furt hlídá neteř :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a ad nočník, už jsem jednou psala, že u nás je to ozdoba na okně, takže u nás se pořád v klídku plínkuje, takže slipata mám koupený taky od čongů a nosil je ve vedrech na zahradě a vůbec, ale vůbec mu nevadilo, když se počural. Tak jsem dnes vyjeli do Hypernovy a koupili jsme mega pack pampersek :grinning:

no nic jdu uspávat, protože tu mám jednoho protivku, mějte se fajn, papá
9. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
lu, děkuji...teplotu jsem měla jen včera a to 38.4, a to jsem si vzala ten první paralen. Ještě mi bude volat kamarádka svému gyndařovi, mám totiž od své mudry předepsané antibiotické kapky do ucha, ale měla jsem strach si je dát, sice říkala, že je můžu, ale nemám k ní moc důvěru...kdybych je mohla, bylo by to super, bolest by byla určo brzo pryč
9. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Peti, no při zánětu zvukovodu Ti píchnutí nepomůže, ale zánět zvukovodu může přejít do zánětu středního ucha :wink:(při tom píchnutí se uvolní tlak a odteče hnis, takže největší bolest zmizí) držím palce, aby Tě ucho přestalo bolet :slight_smile:
Lu, to je fajn, že je líp i Tobě :dizzy_face:
dani, jestli dnes slavíš svátek, tak vše nej :wink:
9. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
peti,myslím, že atb do ucha bys mohhla i při těhu(působí místně:wink:)
9. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Petise: tak to by neměl být problém s tou teplotou, to nebylo zas tak vysoký a Paralen Ti zabral...

co se zeptat v lékárně na nějaký homeopatika?? :confused: na zánět, na bolest a tak... možná by něco měli..

já teď brala homeo na bolest v krku a krásně to zabralo
9. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj, Peti ATB při těhu můžeš, já je taky brala, ve 4. měsíci jsme měla zánět v krku. Tak se neboj. Obvo'dačka mi řekla, že rozhodně je lepší brát ta ATB než dovolit zánětu se rozlézt, to může být pro mimi mnohem nebezpečnější. Držím pěsti.
Sylvi, jsi akčňák, doufám, že to s bestou dotáhnete do finiše a koupíte ji. určitě budeš spokojená. :wink:
No a my jdeme zítra fotit, máme to domluvené už tři měsíce a co myslíte? Já mám na ruce už dva týdny modřinu z posledního odběru, hůř už spím, takže kruhy pod očima jak prase a Týnka krom megaboule z víkendu dnešní novou modřinu uprostřed čela. myslím, že chudák fotografka bude muset naše fotky hodně retušovat :grinning: No a trénovala jsem s Týnkou pusinkování bříška, to se mi na fotkách moc líbí a ani za boha. Ukazuje mi pupík, plácá mě ale pusinku nedá. leda bych se namazala marmeládou, bo jídlo jediná motivace. :grinning:
Nočníkování te'd ani nezkouším, bolívá mě bříško, hodně při kopání, berunka je nějaká razantní a taky při shýbání, když bříško zmáčknu. takže osazovat Týnku na nočník na zemi neuvládnu. Čili u nás to vidím až kolem dvou let věku, pokud nebude mít Míra čas a neujme se toho. Já to do porodu nezvládnu a všestinedělí budu mít asi jiný starosti než lítat za ní s nočníkem. Takže taky jedu koupit megabalení plínek. :grinning: Aspoň nemusím řešit to čurání v zimě, nás se to nejspíš letos ještě týkat nebude. :sweat_smile:
9. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Peti jeď, mají v hypře mega balení za 579Kč a 4 velikost 132ks, no tak to nekup :grinning: :grinning: Malej ví na co je nočník, říká co se tam dělá, ale jak ho posadím, tak tlačí a nic. Prostě ještě neumí ovládat svěrače, tak to nehrotím a taky se mi už hůř zvedá ze země, tak jsem i ráda.

Petisko, já byl při obou těhu na začátku trhat osmičky, takže do mě rvali injekce a snad v poho. No přeju ti ať to rychle odezní :wink:

Evi, nene já jsem jen Dana, já mám svátek až v prosinci, ale připoměla jsi mi, že mám popřát kámošce, díky :wink:
9. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Dani, tak to přání máš dopředu:grinning: v prosinci zapomenu :grinning: nemáš zač:slight_smile:
Petrolejka, pupík+marmeláda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Holky, ste zlaté, teď mi volala ještě jedna kámoška a zavolala ke svému gyndaři, že ty atb do ucha můžu, huráá..tak už je ztepluju(musí být v ledničce) a hned si je nakapám..očekávám velkou úlevu!!! Paralen už cpát nechci....prča bude, jak těhu nebudu a řeším tu co jo a co ne...ale fakt se to sešlo tak blbě... :angry:

Peti a jdete se fotit celá rodinka?
9. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahoj,
taky mne rozesmálo, když sjem si představila, jak bude mít Peta napatlaný bříško marmoškou! :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:

Peti- já měla tu hnusnou angínu, brala jsem dvoje ATB a pak jsem otěhotněla..taky jsem měla strach, jak asi to vajíčko mohlo vypadat, když jsem měla 5 dní 40 a rvala do sebe i paraleny a aspiriny. a gynekolog mi řekl, že v poho..

Moc ti přeju, aby se ti ouško zahojilo a nebolelo..

a těším e na fotečky z pidi srazíku :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Romi, i tobě díky za povzbuzení :dizzy_face: musíme doktorům věřit :slight_smile:

ucho už se zase ozývá, ten paralen na moc dlouho nezabere :rolling_eyes: ....jo a psala mi mamka, že Robiška doveze až večer...
9. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Peti, jdu se fotit s "dětma", Míra je totál nefotící tip, ale moc se na fotky těší. U téhle fotografky jsem byla s Týnkou před rokem, takže už jdu do jistého a Týnka tam dobře spolupracovala. Chci tím sfouknout v jednom jak Týnčino focení v tomto roce tak mou dokumentaci bachoru. :grinning: :wink:
9. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Peti, dobře vymyšlené :grinning: fotky budou krásné, ty minulé stály za to :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
a jak vůbec tvoje tchýňka, pomáhá ti s Týnkou?
9. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Tchyňka je celé léto na chatě, oni tam přes léto bydlej, Míra furt maká, takže jsem s Týnkou už 3 měsíce vlastně sama ... odpočinek nehrozí. Já si snad odpočinu až v porodnici. :grinning:
9. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
LU: když tak dej vědět-nabalím větší svačinu :grinning:
Petrolejka: bříško+marmeláda :grinning: :grinning: :sunglasses: :grinning:
nám snad vyjde focení s Mi, teď jde o to, abysme se trefili všichni do termínu :wink:
9. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Peti plán s marmeládou dobrej ale to pak budeš mít fotku jak Ti to bříško Týnka líže a ne líbá :grinning: :grinning: !

u nás pusinky taky nehrozí... ale naučil se z Teletubbies "big hugs" (velký objetí), takže stačí říct a pokud nemá zrovna vztekavou tak mě 5 minut drží :dizzy_face:

Peťo, no to teda tchýňka mohla letos zůstat doma...nebo si tam na pár dní Týnku vzít.. :sweat_smile:
já mám štěstí, že je teď muž doma, ale za dva týdny začne chodit denně na 4 hodiny intezivního kurzu češtiny... takže dohromady s interview bude pryč většinu dne... má z toho docela bobky jak to tam zvládne, ale já jsem moc ráda, zaplatí to pracák a on to potřebuje jak sůl. umí dost slov, ale potřebuje praxi denodenní
9. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
aha! tak kdybych nejdřív četla IP, tak bych věděla, že termín focení už máme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: . tak ještě abysme všichni zhubli, jinak se nevejdem do objektivu :sunglasses:
9. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.