• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ingrid prosím Tě, Ty děláš jak kdybys měla dva metráky :sweat_smile: :sweat_smile: dyť jste krásný holky! :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Lu, ona se nabízí, ale tchán je letos po operaci a má poustu omezení a ona není zdravotně taky úplně v cajku, tak jsem spíš ráda, že se zregenerujou. Před porodem mi pomůže i pak. Už se ptala jestli tu nemají zůstat, ale zas nutit je, aby seděli v Praze kvůli třeba dvěma hodinám hlídání denně .. tak zle na tom nejsem. :wink: A Týnku bych ještě jinde spát nenechala, myslím, že je malá a je na mě dost zvyklá. první zkouška bude porodnice, toho se děsím už te'd, jestli to neprobulí (no nakonec učitě ne a ještě si ode mě odfrkne)- :grinning:
9. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
LU: děkujemeeee, já snad to rizoto ani nedojím,aby mi šlo dobře zatahovat břichošpek :sunglasses:
9. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Peťo: tak to jo, je fakt, že nejvíc je potřeba pomoc na úplným začátku a pak na úplným konci těhu a po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
my jsme Matýska měli na hlídání přes noc taky jen jednou, ty 3 dny co jsme se urvali do toho Říma (ale hlídání bylo u nás, takže spal ve svý postýlce)...
občas se prý zeptal, ale jinak byl v pohodě... myslím, že jsme v pohodě byli všichni, až teda na jeden moment, kdy jsem viděla paní s dvěma malýma dětma a skoro mi tekly slzy na ulici :pensive:
ale byl to supr odfrk, o to víc se pak vzájemně užíváme...
spíš to bude asi trošku šok až přijdeš z porodky s miminkem :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
petisko at je už koečně líp a nemusíš na propíchnutí :frowning2: co ATB zabraly??a držím strááááááááááááááááááááááááášně moc palečky při snažilkování :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
omlouvám se, že tu zase seru s tím uchem, ale mě to bolí jak sviňa, chce se mi spát, ale nejde mi přes tu bolest usnout :cry: :cry: už jsem dala i ty atb kapky, ale úleva žádná a paralen už nechci :cry: :cry:
9. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
hani, děkuji :dizzy_face: ale snad to teď nevyšlo, mám strach :pensive:

a to máme v sobotu svatbu, se mi tam nechce jít :frowning2:
9. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj!

Petisko, ATB nezaberou takto rychle. Paralenu se neboj! Pokud miminko je, tak je ještě malinké a živí se samo, ne přes placentu. Já takto brala léky na migrénu, a to je svinstvo obrovské.
Drž se!
9. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
čtu jen halabala,tak se omlovám pokud už někdo Petisce radil.

Peti- já jsem to měla nedávno,ucho bolelo fakt jak kráva.Připadá mi,že nejvíce mi pomohla štáva z netřesku.Největší bolest jsem zahnala brufíkem a pak jsem ucho zahřívala a ten hnis pomalu odcházel.
9. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahojte holčiny,
Kubík chrní a Marťula si maluje :slight_smile: ,
Petisko paralen i ATB si klidně vem, je to jak říká sylvinka, já jsem se taky bála když jsme se snažili o Kubíka, ale gyndař mi vysvětlil, že takhle na začátku, v podstatě nevadí skoro nic. Ať to brzo přejde :frowning2:
9. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Sylvinko, a kolik myslíš, že paralenu za den můžu? A tys to brala v těhu?
9. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Miri, a jak si to prosím zahřívala???? a kde sehnat tu šťávu????
makulko, děkuji :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
petisko co tooooooooooooooooooooooooooooo??já myslela že to polevilo :frowning2: :frowning2: mně naši ucho zahřívali že mi natrhali kus vaty položili na ucho a převázali plínou jako šátkem,drž se chuděrko :frowning2: :frowning2:
9. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Peti, podívej se na krabičku. Ale myslím, že když vezmeš čtyři v rozestupu šesti hodin, tak je to ok.
Já brala léky na migrénu, když jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná. Pak ten paralen jsem měla dovolený.
potom někdy později, když jsem měla chřipku, tak mi dr. (tehdy zastupovala moji dr.) řekla, že je stokrát lepší si vzít paralen než tělo trápit horečkou, že ta je pro miminko horší. Až s odstupem času jsem zjistila, že byla taky těhotná - tak snad by mi nevykládala bludy.
ALE HLAVNĚ - takhle brzo se miminko vyživuje ze svých zásob - ze žloutkového vaku. a to je rozhodující.
a neomlouvej se :angry:
Peti, neroste netřesk třeba tvojí mamce nebo tchýňce na zahradě - mým synovcům taky zabíral skvěle? ta šťáva se vytlačí z té dužiny
9. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Peti- nejlepší je elektrická dečka dát pod hlavu a nejlépe usnout.Když jsem byla malá,tak mi to takhle jednou prasklo.Jako harant jsem na ušiska dost trpěla.
A naposledy u našich jsem naplnila termoform,přes to plínu a šla jsem chrupat.
Netřesk měla tchýně,už ho mám i já v květináči.Je prý dobrý i na angínu.
9. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
petisko je ti trošku líp??zabíraj ATB??mně se udělal na jazyku takovej aft z boku že skoro nemůžu mluvit :sweat_smile: to bude mít přítel radost že jsem tichá,aspon mu nebudu kecat do fotbalu :sweat_smile:
9. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
ahojky :dizzy_face:
švico, snad bude s uchem brzy líp... no já bych řvala jak mimino :sweat_smile: :rolling_eyes: to je taková ta hnusná bolest, určitě bych si Paralen vzala, zpočátku nemá cenu to řešit, já se ožrala jak doga a za týden jsem zjistila, že jsem těhotná...a podívej, jak máme hezkou Katynku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My byli včera plavat - poprvé po prázdninách :slight_smile: S Katy plaval HOnza, já bych to nedala ani omylem :sweat_smile: Proto tu vysekávám hlubokou poklonu Petrolejce, jak s Týnkou v pohodě plavčila :wink: :slight_smile: Já se koukala ze břehu a byla jsem vyřízená :grinning:
9. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Lu: bříško je krásný, maličký, takový uzoučký :grinning: :grinning: jen se mrkni, co Tě čeká...já už jsem velryba: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3258692&vReferer=
9. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
zuuuuzi tohle je velryba???? :confused: :confused: kráááááááásný bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a já fičím pa zejtra,hezkej večer :wink: petisko:myslím na tebe at' je líp :wink:
9. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
9. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
holky moje, je mi kapku líp!!!!!! Už to není taková ta vtíravá bolest!! O půl čtvrté jsem si dala Paralen a ten hned zabral, usnula jsem a teď jsem se vzbudila :dizzy_face: takže jsem relativně vyspaná a už jen čekám na Robunka :dizzy_face:

Moc vám všem děkuju za rady a tipy, fakt jste kamarádky a vaše podpora mi moc pomohla :dizzy_face: akorát jsem tak chtě nechtě prozradila snaženíčko :grinning: :wink:

hani, aft je taky pěkně bolestivý, fuj, na to pomáhal propolis, se mi zdá...

a ten netřesk si určo taky do květináče pořídím :dizzy_face:

ségra, Katynka se povedla, to jako bez řečí :slight_smile: :slight_smile: a Honza je super táta, Robiš by se někde do bazénu asi nehrnul :wink:
a petrolejku taky obdivuju, fakt je šikovná, co všechno zvládá s břichem....kloubouk dolů!! :slight_smile:
9. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
jůůů Katynka je opravdu dlouhatánská :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak jí tatínek drží :dizzy_face: nad vodou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a fotku velryby jsem nenašla :grinning: jen krásný domek pro Eju :dizzy_face:
přidávám se k obdivovatelkám petrolejky :dizzy_face:

Petise, to je fajný, že už je Ti líp :dizzy_face: já bych nezahřívala, spíš chladila, aby zánět vymizel:wink:
9. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Petisko, však ses neprozradila :grinning: vždyť jsi říkala, že v září :grinning: :grinning: :grinning: a paní Pyskáčková též :grinning:
9. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
evčo, když já chtěla mlžit :grinning: a pak přivalit jak comra skoro s dvacátým týdnem :grinning: :grinning: :wink: :wink:
a jak Vašík, přibírá? My se furt držíme něco málo víc jak deset kilo :sunglasses:
9. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
Dík za pochvaly. No není moc za co, bo po vylezení z bazénu jsem sežrala Zuzce tyčinku a Kafičce jabko pro Lucku, protože jen idiot by si mohl myslet, že zvládne odnosit a povyhazovat dítě na plavání, pak si s ním pohrát v herně a teprve si dojet domů na oběd. Příště budu mít už ve sprše připravený zásoby žrádla, abych se nadopovala, ideálně salko, čím koncentrovanější cukr, tím lepší. :grinning: Jinak se musím pochlubit svým sportovním výkonem, dnes jsem s kočárem s nákupem v tom horku dokonce sprintovala na autobus, nechtělo se mi čekat na další bezbariérák. Doběhla jsem, akorát při nástupu jsem si nebyla úplně jistá, že nepředvedu v odpolední špičce porod v přímém přenosu. :sunglasses: No, už to asi znovu neudělám ... přece jen držím dohromady silou vůle.
Peti, to je fajn, že se TI ulevuje, a paralen se v těhu může, no a jak píšou holky, kdyby mimísek byl, tak te'd ještě funguje nezávisle na Tobě, tak se nebooj. :wink:
No a bříška krásný, obzvlášť Lu, to je můj ideál, jak vypadat po odtučňovačce po porodu, takhle jsem nevypadala ani před početím. :grinning: Je to prostě mamka štíhlule, ale miminko se tam určitě schovává.
No a mlhy, už je tu dlouho klid, kdo zas vybalí tu tolik očekávanou novinu? Já tipuju nějaké překvapení, to se tady dost rozmohlo :sweat_smile:
9. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Petisko, já nemám váhu, takže nevím :pensive:
no vždyť ještě mlžit můžeš :grinning: :grinning: :grinning:
Peti, žádný sprinty :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
Nezaložíme funclub Petrolejky? :sweat_smile: :wink: Peťo, fakt, jsi dobrá! Já už pak sotva lezla a byla jsem moc ráda za pomoc od rodiny... A ty to zvládáš skoro sama :dizzy_face:
9. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
peti ty jsi těhule??? uááááááááááááááá, teda ty tajnůstkářko!!! moc moc gratuluju! :slight_smile:

jinak se omlouvám, na nic jiného nereaguju, nestíhám, ondra opět dneska nespal :frowning2: . Byli jsme u simči a bylo to moc fajn, akorát jsem fakt vyřízená
9. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.