• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
agatko, ještě negratuluj, na to je hooodně brzo, začali jsme o víkendu :grinning: :slight_smile: To je super, že ste se měli super, a Onďula už více dnů nespí?? To mě snad zabilo :grinning:
9. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
to by mě snad zabilo...

a těším se na fotky :dizzy_face:
9. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
ahojda, tak u nás už se spí, už od šesti..
dnešní den byl šílenej..Veru byla v postýlce na denní spaní, já vařila, vyvolala si mě, mezitím mi vyteklo asi půl hrnce kulajdy, vůbec jsem to neslyšela..no a zatímco jsem to uklízela, Veru si sundala plínu(na spaní jí radši dávám, někdy trvá dlouho než usne) no a počurala postýlku, mezitím nám ještě zdrhnul pes za hárající fenou přes celý město, musel i přes E55..no radši nemyslet co se mohlo stát..
zkusila jsem veru uspat ve velký posteli, ale akorát dělala kraviny a na to jsem neměla nervy, tak jsem jí vzala do obýváku a šla dělat pizzu, no a breberka prostě celej den nespala, v šest zhasla během 2 sekund bez večeře, bez koupání, doufám že se za chvíli nevzbudí a nebude mít odpoledne..
takže tolik magické datum 9.9.09 u nás.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

peŤo, máš i můj obdiv, plavání a sprint v 32tt.. :dizzy_face:

Mariankám ke včerejšímu svátku všechno nej... :slight_smile: i my možná budem mít Marianku, mám dvě holčičí favoritky a Viktorka mi u mého konzervativního manžela neprojde..i když by se mi líbila víc..Viktorie Nývltová zní moc hezky..

petise, chudinko, snad už ucho tolik nebolí, musí to být moc nepříjemný.. :unamused:

zuuu, já měla některý večery, když jsem byla nafouklá břicho mnohem větší..moc hezkej má Elly pelíšek.. :dizzy_face:
Katynka plavkyně boží.. :dizzy_face:

lu, to je pidimidi bříško.. :dizzy_face:

nezdá se vám, že mlží hanka? tuhle jsem při dočítání zaregistrovala něco, že už je jí měsíc blbě a neví z čeho.. Hani?? :grinning:
9. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Dobrý večer,
Baru nekecej, vždyť děti si celý den hrály za barákem, my opalovačka, leháro...jo a nejvíc odpočívala Simča :grinning: :grinning: :grinning:

fuj, švestky už to rozjely ve velkým, to je puch

jinak co se týče Petrolejky, tak jsme zrovna dnes říkaly s Barčou, že tohle bychom nedaly ani s 10kilovou Týnkou

prostě srazík se vyvedl, bylo to fajn(až na pár pádů a omlováme se Nikolce za kousanec, nějak se holky nedohodly, nebo co :sweat_smile: )
9. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
ahojky fru, tak tomu říkám den na prdel :grinning: a Viktorie se mi taky moc líbí a máte moc hezké příjmení :wink:

no já si taky myslím, že je tu mlha jak sviňa :grinning: Kdo to?
9. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
teru, o hryzancích mi ani nemluv, tohle je Robikova zbraň, když si chce vzít od někoho hračku, není to pořád, ale jak má den, tak kousá :rolling_eyes:
9. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
peti dyk taky jo :grinning: , tak držím palce ať to klapne! ondra nespal po obědě už třetí den,asi to nebude výjimka :unamused:

baru vítej v klubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

terez ty jsi vtipálek :grinning: , děkujeme moc za odvoz tam a musím teda říct,že simča je blázen,ukuchtila jídla snad pro zájezd němčourů :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
fotky! fotky! fotky! :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
já už se tak těším na Robiška, do půl hoďky tu budou....už jsem ho neměla přes třicet hodin :pensive:
9. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
mě kouše poslední dobou ondra do ruky,když mu chci něco zakázat.....fotky sem dá simča,asi až půjde nikolka spát,ještě někdo fotil,ale nevím kdo
9. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
taky se těším na fotky ze srazíku.. :slight_smile:

agi, doufám, že už to Veru nehodlá opakovat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
je, Fru, Viktorku jsem taky vždycky chtěla :dizzy_face: no jenže k vašemu přijmení si můžete parádně vybírat :wink: :slight_smile: A kluk bude jak?
tak Ondra už vážně nechce přes den spát? :confused:
9. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
baru neboj, u vás to byla výjimka :wink:

Zuzi to netuším, jsou to tři dny po sobě.Je to zřejmě kvůli tomu,že se začal budit až v 7, dřív jsme vstávali v 5:30-6.Docela i uvažuju o tom, jestli ho nemám prostě ráno brzo vzbudit,aby byl utahaný.mě to přijde prostě brzo,aby nespal po obědě.Pak je v šest večer protivný
9. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jo, srauík v Ústí se teda vyvedl? jak jste to navrhovaly, tak jsem koukala na spoje a chtěla jet, tu ho'dku vlakem bych zvládla, ale nakonec jsem dneska měla ještě pracovní schůzku, takže jsem nemohla z Prahy. Škoda, to už se do porodu fakt asi s nikým mimo Prahu neuvidím. Jdu si vybírat oblečko na zířejší focení, možná sem přijdu za hodinu plakat, že mi nic není ... tak si mě nevšímejte.
Fru, Viktorie je krásná, noo, tak my nebudeme mít Bereniku a vy Viktorku :grinning: chlapi jedni konzervativní. A den na infarkt - no já tu dnes teda nepředvedla zrovna chápající matku. Ale to se fakt nedalo, zas půl hodiny chodila 10 cm přede mnou a s kočárkem vždycky zastavila někde na Prahu, asi 3x jsem zabrzdila těsně před ní a málem hodila čuňu a ona se smála ... uf. fakt mi to legrační nepřipadá, když mám určitou rychlost s touhle vahou a blbě přes břicho vidím, ta se úplně děsím, že do ní vrazím a padnem obě a už pofrčíme do nemocnice, když bych ji zalehla při své momentální váze + padla na břicho. Takže když se to stalo po xy-lonté, tak jsem vzala ten posranej golfáček a hodila ho na druhou stranu pokoje, aby mi už k...a nepřekážel furt v cestě ... no koukala, já taky, to teda není vzorový jednání, ale docela se mi ulevilo. :grinning: Jinak dobrý.
Peti 30 hodin bez dítěte? Hmmm, k tomu se já propracuju tak v Týnčině pubertě, a to spíš sama kvůli sobě, nějak mám pocit, že se o ni nikdo tak nepostará jako já. No trapka závislá :sunglasses:
9. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
jůů Peti užij si focení! :slight_smile: , to jsi odvážná, že bys jela do Ústí, fakt! Takovýhle chování sem už taky předvedla, zas...golfáček :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak k tý závislosti, trošku mě odrazuje známá.Má tříletou holčičku, teď nastoupila do školky a dělá jí strašný,ale fakt strašný scény,brečí, hysterší,přetahujou se o ní s ředitelkou, ve školce nejí a nepije ze stresu a nechce tam být.Ta známá si i trochu myslí, že je to tím, že s ní byla stále, sto procent času, nikdy jí nenechala hlídat, ani nikým z rodiny,malá je šíleně fixovaná :frowning2:

jdu chrupat, pa a dobrou!
9. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
peťo, taky dobrá story.. :grinning:

zuuu, o klučičím jméně se radši nebavím, dopadlo by to stejně jako minule, jedině Marek po tatínkovi, nebo ještě Břetislav po Markovu dědovi..ale to odmítám.. :grinning:
9. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Baru nechoď, vždyť vstáváte až v sedm, to je habakuk času :wink:
jinak chápající matku taky někdy neuhraju, ono se to prostě někdy nedá, no :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Břeťa je dobrej, ne? :grinning:

terez jsem KO
9. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
tak to by bejvalo bylo milý překvápko, kdyby dorazila Týnka s Peťou...
9. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
prosím o radu, chci na vánoce Elí koupit nějakou stavebnici, máte nějakej typ ? :confused:
9. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
agi, to bys musela slyšet, co vždycky dodá, jak dědovi říkali chlapi..Břeťko.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj,
tak se mi podařilo uspat děti. Kluci byli ze společného hraní u Simči tak utahaní, že usnuli oba v autě hned v další vesnici. Dali si půl hodinku a pak tady řádili jak černá ruka. Jinak srázek byl super. Ráda jsem poznala simi a majenku i s holčičkama. Simča to pojala jako velkovýkrmnu, takže byla hromada jídla. Doufám, že se brzo zas uvidíme. A pokud by to bylo u nás, tak můžeme zajet do Roudnice, kam jede vlak, i pro Petrolejku :wink:

Fru, Viktorka se mi taky líbí, ale Břetislav je dost neobvyklé jméno :sweat_smile: Kamarádky manžel prosazoval Přemysla, takže nakonec podlehla a pojmenovala synka po taťkovi Toníčkovi.
9. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Fru: přesně! nebýt našeho konzervovanýho taťky, tak mám Viktorku :rolling_eyes: . Ale takhle jsme zas udělali radost čtyřem babičkám a na malou mi to jménu sedí.
My byly dnes s Lu na hřišti a musím nahlásit, že těhotenství jí moc moc sluší, úplně vykvetla a na bříšku teda není vůbec nic znát. Akorát Matýsek chce jasně holčičku....mi to pošeptal do ucha :grinning:
9. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
U nás je teda i Marianna dost neobvyklé :confused:
9. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Peti-tak doufám, že nejhorší s ouškem máš za sebou! at je líp!
Zuzi-tomu říkáš velký bříško! tak já mám mnohem větší a to jsem mnohem mín těhu než ty! :grinning:
lu-tak takové bříško bych chtěla mít!! i netěhu! :grinning:

fru, peti-dobrý story! fakty magický datum! :slight_smile:
agi-tak snad to spaní je jen vyjímka! Náš tom dnes spal taky jen 1/2 hodiny..

fotečky z plavča jsou super- poznávám tam Petu, Kafi, Kreksi..ještě někdo?

Tomouš začal soplit už včera..ted tam hrcá v postýlce. asi ty hleny! Bobíšek můj malej..se ochladilo a je to znát! :frowning2:

Břeťka! :grinning: :grinning: :grinning:. Ale Marek je krásný jméno. Moc se mi líbí! a Viktorka je taky moc hezká..a taky Sofie..ale u nás se neví...a asi zase dlouho vědět nebude!.. :frowning2:
9. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
jo, a podle Tomíška budeme mít asi zase chlapečka. Jsem se ho ptala, jeslti mimi bude brácha..a na to nic neříkal. tak jsem zeptala, jestli to bude ségra..a hned odpověděl: NE"...takže on má jasno! :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
teru, myslím, že už tady někdo tipy na stavebnice dával, já si pamatuju lego duplo, megabloks a žako..

co budete dětem kupovat? já teď koukala na mmb a přemýšlím že bych koupila takvej ten sedací pytel, ne fatboy ale levnější..

ad jména, já prostě řekla že holka bude buď Marianka nebo Viktorka, ať si vybere, no a samozřejmě hned přišla odpověď, že Viktorka byla u splavu, pozdějc ještě, že Viktorka je Žižkov, no a takhle je to s každým jménem..
kluk se mi líbí Kryštof, ale to byl přece Columbus.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

mi, je fakt, že známí taky koukali, co to je za složeninu, mají neteře Marušku a Aničku.. :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
jo, tak takhle se mám ptát, já se zeptala, jestli to bude holka nebo kluk a veru řekla ano.. :grinning:

Romčo, ještě bych řekla, že tam byla luciana..
9. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
Fru: já právě přemýšlím, co jí koupit...celkem už jí baví se s něčím montovat, tak mě napadla ta stvebnice, hračky odmítám, těch má tři pr....
9. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
teru, o stavebnici taky přemýšlím a dál právě nevím..koupíme velkou postel, stoleček a židličky, i když to dám možná dřív..ještě přemýšlím o tabuli, co mají v ikee..

romčo, koukala jsem, že máš stejnej termín jako já podle ms.. :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.