• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
a je možný, že už bych cítila pohyby? Nebo to jsou střeva! :grinning: :grinning: . Cítím malý kopaneček, pak třeba den, dva nic..a zase..:slight_smile:. To by musely bejt megakopy, aby prokoply ty moje špeky! :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Romí, pohyby? Myslím, že jo, já Márinku taky cítila v 17. tt, ne-li dřív :dizzy_face: Tys to na nás teda vybalila pěkně pozdě - já se ještě rovnám s tím, žej si těhulka a ty už cítíš pohyby :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Barčo, super! podle MS mám 25.2., ale spíš beru podle UTZ toho 2.3...Já mám dlouhej cyklus..:slight_smile:..a Barčo, kdy jdeš na UTZ? každým dnem, ne?
9. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tak u nás Vojtík v předpovědi, jestli holka nebo kluk, selhal. Čekal Karolínku. TAky když jsme se vrátili z porodnice, tak okouknul Čepulu a ptal se, kde je ta Kaolínka.

Sem s nápadama, co dětem k vánocům. O jednom dárečku představu mám, budeme kupovat golfky na panenky. Štěpánkovi se moc líbí. Jen nevím jestli je to ta správná věc po Petrolejčiném story. Ale těhotenství neplánujeme a jinak si zatím přes břicho vidím.
Baru, tak ty jsi už taky 16. tt? To snad není možný :slight_smile:
Fru: ViktorkaZ Žižkov :grinning: :grinning: :grinning: , na to bych nepřišla. se divím, že ho nenapadla ještě Marianna-perla z Labuánu a k ní Sandokan :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tabule taky není špatný nápad...dnes s Ondráškem chtěli křídama oživit Simírkům fasádu

Romi, možný to je,já je cítila v 17 tt a při druhém těhu to bývá dřív
9. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ingrid, my když jsem plánovali jména, tak nám říkali, ať dáme místo Robina Sandokan :angry: :wink:
9. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Teru, a tu magnetickou kreslící tabulku? Máte? Já jsem nedočítala všechno, tak přesně nevím - chtěla jsi dárek pro Elí, že...
9. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
ejani, hlavně, aby Štěpánka nenapadlo to, co dělá veru, moc ráda si do nich sedá místo panenky..

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11917562&tab=1 ten pytel, akorát přemýšlím, jestli na něm Veru nebude chtít skákat, skáče totiž úplně na všem..a to by asi nebylo dobrý..

Romčo, na utz až příští čtvrtek..
pohyby, super.. :slight_smile: já nic nepoznám, co mi totiž od začátku dělají střeva, v tom se ztratí i velký kopance.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
podle utz mám termín až 18., já měla super dlouhej cyklus.. :grinning:
9. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Miško, jj, přemýšlím, co ji koupit...tak mi přijde, že i ta tabule je celkem dobrej nápad, někdy teda chce ty křídy žrát, ale mohlo by jí to bavit. Nevím, jako mají v Ikea, ale chci nějakou větší
9. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Fru, pěknej...Elí by tam skákala 100%
9. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
holky, prosím, jak byla pohádka (ve zkratce) - Princezna na hrášku! jsme se bavili s manžou a nedali jsme ji dohromady! :grinning:

tabulu k vánocům! hmm. to není špatný,ale spíš na ven, ne? nebo bude doma borčus od křídy!..:slight_smile:
jinak my včera objednali auto na dálkové ovládání (hrozně ho to baví s nima jezdit) a pak jeden takovej klavírek malej..Ale určo to nebudu přehánět! pak ještě velká postel a možná ještě něco do pokojíka. ted má jenom takovej "holopokoj".. :slight_smile: :slight_smile:

baru, to to fakty byl super dlouhej cyklus! Rozdíl 2,5 týdne!..to jsi měla s Verčou taky tak?
9. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
fru, to by si sednul jen jednou, mám dojem, že tohle by už golfky nerozchodily :sweat_smile:

Magnetickou kreslící tabulku máme, ta zajímá i Štěpána, ale nejsem si jistá s tou křídovou tabulí. Je z ní děsnej bordel a ten náš všežravka by jedl i křídy.
9. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
čau holky :wink:

chtěly byste fotečky :wink:

bylo to dnes super,jak psala Terka,my opalovačka a děti si krásně hrály-vůbec nás nepotřebovaly a toho jídla zase tolik nebylo
9. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Romi, já nedám kloudně dohromady ani Karkulku, natož Princeznu na hrášku
9. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Simi, naval fotos :wink: a jídlo si po tom, co jsme odjeli musela ještě roznášet po Řehlovicích, kolik ho bylo
9. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
já už jsem fotečky viděla, od majenky.. :slight_smile: super.. :dizzy_face: byli tam i verunka s Vítkem ne?

ona ta ikeácká není jenom křídová, jak vypadá magnetická??

míšo, zítra začínám 14tt..

Romčo, s veru jsem měla jen jeden termín, ovulku jsem měla přesně 15dc..
9. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
9. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
ještě počkám na fotečky a mažu spát, mám zas teplotu 38,5, tak jsem si vzala za dnešek třetí paralen :fearful:

Romi, tak tu pohádku taky nedám, si pamatuju, že se mi jako děcku ani nelíbila :zipper_mouth: :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
9. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Princezna na hrášku.. heh, u nás spíš frčí Smolík pacholík, Karkůlka, Kůzlátka, Koblížek. Takže začátek nevím, snad si princ měl vybrat nevěstu a nějak se pořád nedařilo. Jednoho dne ale za hustého děště zaťukala na zámecká vrata urousaná dívka, která tvrdila že je princeznou. Princi se líbila, přesto že byla omoklá, ale královna jí nevěřila (co člověk může čekat od tchýně :wink: ). Tak jí dala do postele pod mraky polštářů a peřin hrášek. Princezny by se nevyspaly. Ráno se dívka probudila celá rozlámaná a byla svatba veliká... bla bla bla. Třeba to dá někdo dohromady líp.
9. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Marti, fotky moc pěkný
Petis: držím pěsti, ať se brzy uleví
Zdravím!
Dneska je tu docela plno :slight_smile: Absolutně nedám dohromady reakce, ale aspoň něco.

Peťo, :grinning: :grinning: výborná story. Já jsem taky čímsi hodila, ale že jsem si v nerv stavu skopla palec - Matýsek koukal. Ale co, i toto patří k životu, ne?
A ať vyjde focení!!! Jo, a jsi vážně super, žes šla ještě do kroužků :dizzy_face: :dizzy_face: :astonished: :astonished:

Romi,
Byl jednou jeden princ a ten se chtěl oženit. Za manželku si chtěl vzít jedině opravdovou princeznu. projel celičký svět, aby takovou našel, ale na každé mu něco vadilo. Princezen bylo dost, ale nemohl se dopátrat, aby to byly opravdové princezny. Vždycky se objevilo něco, co nebylo docela v pořádku. A tak se vrátil domů a byl velmi smutný, protože se chtěl už brzy oženit.

Jednou večer byl hrozný nečas. Blýskalo se a hřmělo, lilo jako z konve – bylo prostě příšerně. Tu někdo zaklepal na městskou bránu, a starý král šel tedy otevřít. Před bránou stála princezna. A můj ty bože! jak v tom dešti a nečase vypadala! Voda jí kapala z vlasů a ze šatů, tekla jí špičkou do bot a patou zase vytékala – ale říkala, že je opravdová princezna.

„Inu, to už se dovíme!“ pomyslila si stará královna, ale neříkala nic. Šla do ložnice, sebrala z postele všechny peřiny a slamníky a položila až na samé její dno hrášek. Pak vzala dvacet žíněnek, ustlala je na hrášek a na žíněnky ještě dvacet peřin s prachovým kajčím peřím. V té posteli měla princezna spát.

Ráno se jí ptali, jak se jí spalo.

„Hrozně špatně!“ naříkala. „Skoro jsem za celou noc oka nezavřela. Bůh ví, co to tam bylo? Ležela jsem na něčem tvrdém, že jsem po celém těle samá modřina. Je to prostě hrozné!“

Viděli z toho, že je to opravdová princezna, když ucítila dvaceti žíněnkami a dvaceti prachovými peřinami hrášek: tak jemnou pleť nemůže mít nikdo jiný než princezna!

Princ si ji vzal za ženu, protože nyní věděl, že dostane opravdovou princeznu. A hrášek se dostal do muzea, kde ho můžete ještě dnes uvidět, jestli jej nikdo nesebral.
Jinak také zdravím :slight_smile: ...minisraz byl super! Ančí si to hrozně užila....a já jsem moc ráda poznala holky, jsou všechny mooooccc fain :dizzy_face: . Potvrzuji, že Simirek je převlečená kuchařka, neboť jídlo už padalo ze stolu...díky! A malá Simírkovka (Nikča) je naprosto soběstačné dítko....Simča ani neví, co to je mateřská :grinning: :sweat_smile: . Ejanovic Vojtík je úžasný hlídač....byl by z něho skvělý chůvák :wink: .
9. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jani, fakt? Tak tuhle pohádku teda asi neznám, mám mezery ve vzdělání(co taky čekat od ženský na MD)
Fru, díky za odkaz
9. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
ejani, sylvinko, díky za převyprávění :grinning: jsem o chlup chytřejší :slight_smile:

a fotky, jako normálně čučím, jak ty děti jsou krásné, všechny...radost pohledět...tehdá ten květen 2007 byl fakt dobrý měsíc na početí :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
jj, sylvi tak přesně jsem to chtěla vyprávět :wink: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
no téda holky, z fotek čiší pohodička pohoda, děti vypadají spokojeně, maminky taky, u Simirků je to upravený jak v botanický zahradě kam vsunuli velké dětské hřiště, jen tiše závidím :o)))). Ten stůl se ale vážně jaksi prohejbá.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.