• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
a dál

Petisko, netajnůstkař!!!! :wink: :wink: :wink: A super, že trochu lépe :dizzy_face: :dizzy_face:

Fotky moc hezké! :dizzy_face:

stavebnice - já bych moc ráda duplo, uvidíme, ale strašně moc se mi líbí

A taky (pro to jsem rozhodnutá) - tip pro chlapečky autodráhu Wader - mají kluci Ejanky a teď jsem viděla v obchodě - Matýsek si se dvěma autíčky hraje pořád, tak k tomu něco dokoupíme
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12174133&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17707063&tab=7
autíčka jdou do sebe zapojovat a je prý téměř nerozbitné
9. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
ano, přidávám se k Martě....Simča má opravdovou mateřskou dovolenou, to dítě za ní všechno oddře, pak si sama vleze do kočárku, odpočině a zase hybaj do práce :wink:
díky majenko, simi za fotky a pádím spát..bobrou noc :slight_smile:
sylvinko, když jsem tě tu ještě zastihla....myslíš teda, že ty tři paraleny nevadí?? :sweat_smile: jsem fakt trapoška :frowning2:

a co ta Nikolka dělala? A děti si fakt hrály samy, jo? Nikdo nechodil pro mámu...??
9. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
mám jich ještě pár,ale nechám to na zítra,jde to moc pomalu,ale zítra fakt a holky pošlete mi mejlíky do IP já vám je pošlu :wink:

ingid:prý botanická,je vidět že jsi u nás nebyla :wink:
9. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Nikolka...no škoda slov :sweat_smile: ...sama od sebe se vyčůrá...vleze skoro na stůl a obslouží se v jídle i pití...jde sama na procházku a zase se vrátí...spát chodí na povel (Simča zavelí a Nikča spí)...sama si vleze do kočárku a odpočine si...co chce, si přinese...podle toho, jak montuje dětský domeček, tak i dře na stavbě :grinning: :sweat_smile: ...no kdo to neviděl, jeďte se podívat na exkurzi do Simírkova :grinning: :grinning: :grinning:

Petise, no hráli si dost samy, až jsem koukala...jen jsme dohlížely, aby si děcka moc neubližovala nebo nelezla, kam nemají...klubko dětí je fakt nejlepší chůva :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Peti, mysllím, že ne - vzala bych si ho i teď na noc, být tebou. Mě to při všech nemocem hodně pomohlo, vzít si lék na noc :slight_smile:
Neboj se, já teda nevím úplně jak se tam ty buňky dělí, ale když jste začali o víkendu, tak bych řekla, že dnes teprve doputovalo na své místo :slight_smile: A to kdoví. A bude ještě chvíli trvat než se úplně zabydlí.
9. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
tak jdu do pelechu(ty fotky mě zas dostaly, ta paní v tom oranžovém tričku by se měla fakt najíst :zipper_mouth: )

dobrou noc
9. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
tak to je Niki šikulínek :sweat_smile: :dizzy_face: s Robiškem maj společného maximálně to, že chodí spát, jak já řeknu :grinning:

a už valím, dokavaď se mi zavírají víka...
9. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
díky Sylvi, pááá :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
a přidávám se k Sylvě, chodila jsem na genetiku a trvá to celkem dlouho, než se mimčo napojí na oběh matky..takže v klidu bych si Paralen vzala
9. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
i tobě terusko :dizzy_face: můžu jít klidně spát :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
NIkolka je velká šikula. Dnes jsme si s Lu postěžovaly, jak je možný, že ty naše děti sice pochopily funkci nočníku, ale nejsou schopni tam tu potřebu udělat, hned jsem dala jako příklad Nikolku od Simi :dizzy_face: . Ale já vím, že i další dětičky už neplenkují, jen mě první napadla Nikča.
9. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
ono to není tak žhavé s tou naší ,,šikulínkou,,fakt,věřte mi

dobrou noc
9. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Teruse: jojo, ta paní v oranžovém by si měla dát alespoň 1/2 medovníku...což ale nelze u Simírka, tam by jí ho stejně někdo snědl :sweat_smile: :grinning:
9. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jdu taky spát ......ale nočník

Matýsek, když čurá nebo se pokaká,, tak mi to hlásí a ukazuje. Když hodně chválíme, tak si na nočník sedne oblečený, ale nahatý pláče a pláče :frowning2:
Už mám koupenou redukci na záchod, ale velkou šanci tomu nedávám :frowning2: na povel se vyčůral jen na travičku a to nám teď už bude houby platné.

Jo, ještě bych chtěla radu či názor - mám vyhlídnuté dvě bundy
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25573469&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25994241&tab=0

krom odlišných cen, jsem se chtěla zeptat, zda je lepší mít tenčí bundu a pod ní svetr nebo "buřtíkatou"
Mám strach, ať je v té naducané dost pohyblivý a v té druhé mu není zima.
9. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jo Teru, škoda, že ses nezmínila o stavebnici na srazíku-měly jsme kus té, co jsem kupovala Aničce k svátku, v batohu :wink:
http://www.vista.cz/stavebnice-blok
Když vezmu všechny hračky, co doma má, tak s touhle stavebnicí si hraje tak z 80%. To x-krát za den přitáhne krabici a chce si stavět. Minulý týden ji u nás viděla kamarádka a také ji budou k Vánocům pořizovat...
9. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Sylvi: já bych brala tu buřtíkatou...Ale Ančí je zmrzlina po mě. Ta zelenkavá se mi líbí :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Sylvinko: osobně si myslím, že je lepší mít tenčí bundičku trochu větší, než je aktuální velikost, než pohybu omezujícího buřta. V buřtíku je sice teplo, ale možná až moc veliké, s kterým v případě hicujícího dítěte nejde nic dělat, na rozdíl od lehčí bundy, pod kterou se skrývají vrsty, které můžeš sundat. NO jsem taky zvědavá, co na to ostatní.
9. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Sylvi, já bych vzala něco mezi. Ta první vypadá opravdu slaboučka a buřtíkatou měl v loni Vojta a i on měl problém se v ní kloudně pohybovat. Navíc si vzpomínám, že se do ní špatně oblékal.

Nočník, myslíte tu zelenou věc co máme na záchodě? Jj, tak o ní víme všichni, ale tím to končí :sweat_smile: Ale jednou se to naučí všichni, tak i Štěpán.

Taky běžím do postele. Dobrou a klidnou noc
9. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
No já hlavně vybírám bundu podle toho, co má v rukávech-musíme mít bundu s chlupem či kožíškem nebo pořádným vyteplením rukávů...takové ty, které jsou vyteplené na "těle" a rukávy mají vatelín a lesklou podšívku, ty mít nemůže...vloni jsem takhle prodávala bundu i kombinézu, protože v tom byla zmrzlá až k ramínkům-na těle horká-záda skoro spocená, jak měla svetr, ale celé ruce ji mrzly. Pak chodila jen v kabátku, který má kožešinku i v rukávech...
9. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
Také jdu do hajan...jsem zmožena...dobrou... :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
dočítám: a taky skládám poklonu Petrolejce! Peťo, fakt obdiv, pro mě bylo plavání vč. tý cesty tam záhuli před těhu :sweat_smile: a Ty chodíš bez sváčy??? tak to naprosto nechápu, já bez svačiny z domu ani krok, můj muž mě už zná a jak někde uvíznem a má fakt hlad tak se hned ptá co mám dneska s sebou :grinning:

a děkuju za pochvaly bříška... Peťo: no řekla bych, že vypadám teď štíhlejší než před pár měsíci, jestli ono to nebude tím, že do špeku se schovalo mimčo a tak už není vidět ta vytahaná kůže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako vážně, po druhým mimi už nemám výmluvu a budu muset cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak ještě plastika prsou a můžu zas obrážet diskotéky! :grinning:

Petise: paráda, že to nakonec už trochu povolilo... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak snad atb zítra víc zaberou a už to bude snesitelnější, držím palce

Zuuu: jé Ty máš krásný malý bříško :dizzy_face: jestli je tohle velryby tak jsem já čínskej papež!
no já měla s Matýskem ne moc velký bříško, ale určo větší než Ty... ale doufám, že velryba budu zase až od tak půlky 8. měsíce :grinning: tuhle jsem koukala na fotku měsíc před porodem, to už byl docela mazec

plavací fotky krásný!! a Katynka mi tam připadá asi tak dvakrát delší než Matýsek :sweat_smile: :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz
teda scénka "za.ranej golfáček", tak tu vidím živě před očima :grinning: :grinning: :grinning:

já měla zkrat včera, když mi bylo blbě večer, všude bordel, myčka neumyla dvě třetiny nádobí z nějakýho záhadnýho důvodu, já hlad na omdlení a do toho dítě se neskutečně začunilo při večeři a pak asi stokrát řeklo "číst" a "pastelky" a "zpívej" a pořvávalo to furt dokola a nemínilo přestat, ačkoli jsem vysvětlovala, že máma má hlad a až za chvíli... nakonec jsem v duchu napočítala do pěti a strčila jsem ho do ohrádky, protože už jsem fakt nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: choudě z toho byl nějakej vykulenej, tak mě to pak mrzelo :unamused: ale někdy člověk fakt už nemůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ingrid: díky za komplimenty :dizzy_face: ráda jsem Tě viděla :dizzy_face: Marjánka je fakt kus ženský! :wink: :slight_smile:

Přemysl, Břetislav a spol... tak můj muž naprosto vážně prosazuje Kryšpína :sweat_smile: :sweat_smile: ale to jedině s jinou maminkou teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 23:29  • Odpověz
tak konec monologu, vy už všecky poctivě spíte, tak já dojím tu pizzu :sweat_smile: a jdu tak spát :slight_smile:
9. zář 2009 ve 23:44  • Odpověz
Lu?????...nebo je tu ještě někdo z noční směny?? :sweat_smile: ..jo jo, kdepak ty těhu časy jsou, kdy půlnoc odbila, kaffi a kreksi se zjevila a už to jelooooooo :grinning: :grinning:

takže zdravím asi do prázdna :sweat_smile:

nejdříve opožděná gratulace márinkám našim krásným!!! hlavně zdravíčko :slight_smile:

následuje poslání velkého uzdravovacího objetí směr Frýdek - petisko, je to humusárna,sama jsem zažila, ale bude líííííp!!!at je to co nejdřív pryč!

a na závěr velké závistivé aaaaach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - a to směr Simírkov..tam je tak kráásně a pohodově! aspoň dle fotek - určitě jste si to užili :slight_smile:

přeji brou brou (resp. asi spíš dobré ráno :slight_smile: )

p.s. a zdravím všechny těhulíny...dnes jsem měla takový mini těhu trenažer, kdy se mi začaly objevovat návaly blivnostavů...fakt nezávidím..zvládat přitom dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: (to moje si myslelo, že matka leží na zemi proto, že si chce hrát na koníka a začalo mi skákat po břiše :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...u mě blivnostavy asi z ATB (kdybych měla poblíž golfáč, taky si s ním s radostí mrsknu v dál, jak blbě mi bylo :grinning: )
10. zář 2009 v 00:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
...jo a k evergrýnu nočníkování - kubův poslední nočníkový vypadal takto: uprostřed čtení knížky najednou vystřelil z matrace, serval se sebe plínu a hnal se k nočníku...mé srdce plesalo, bo očekávalo, že za pár minut budu moci žhavit mobil a zvěstovat onu očekávanou novinku babičkám, které se na první čůrek do nočníku těší snad už od porodu...dítko na nočníku sedělo cca 5 s, přičemž se tvářilo, že ví, co dělá...najednou vystartovalo, běželo směr balík plín, u kterého se zastavilo a důkladně jej celý pomočilo...pak jednu plínku vylovilo a s vítežným výrazem v tváři jej doneslo své matce (která zastrčila mobil zpět do kapsy..) :grinning: ale věřím, že to byl malý krůček pro lidstvo, zato velký pro kubouše a jsme zas o kus dál :grinning:
10. zář 2009 v 00:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
ahojda, tak vám takhle spím a najednou mě kolem tři čtvrtě na jednu vzbudá zvláštní povzdechnutí... po paměti pustím počítač, pak koně... a ono jo! - staré těhu časy a ponocování tu připomněla zuhav. tak aby bylo jasno! - KREKSI NIKDY NESPÍ :sunglasses: a nebo přinejmenším - KREKSI NIKDY NESPÍ ÚPLNĚ :grinning:. Dobrou noc a zítra prosím další pohádku. :slight_smile:
10. zář 2009 v 01:21  • Odpověz
Dobré ránko

fotky jsou super! vypadá to tam jak na Bahamách ! :grinning: :grinning: :grinning: , ne vážně měli jsme se parádně :slight_smile: .Simčo nenadával Petr? a našli jste všechny křídy? :grinning: :grinning: :grinning:

u nás se zase ještě chrní, takže se připravuju na celodenní šichtu

ad hračky: u nás začaly hrozně frčet všechny sanitky,vrtulníky a hasiči,tak přemýšlím, že mu od Wadera koupím nějaké velké (fakt velké) multifunkční auto,kde se dá spousta věcí dělat (například u kamarádky má popeláře,kde se dá nakládat,vykládat popelnice,jezdí v tom autě takový pohyblivý pás s odpadky, odklápí se celá střecha, apod.....).Prostě aby to nebylo jen auto samo o sobě,ale aby se s ním dalo vyvádět spousta věcí, ideálně ještě k němu vždy dokoupit nějaké doplňky
10. zář 2009 v 06:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.