• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Agat, ten pokojík je nádhernej :dizzy_face: Nemít ten náš, tak to obšlehnu :grinning:
23. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Fru, no to ani náhodou. :grinning: Jméno za trest. No uvidíme. Teď se mi to nějak nechce vymýšlet.
23. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
já myslím, že to obšlehnu určitě :grinning: :grinning: .akorát teda nevím,co teď v tom našem bytě, asi to do prosince prostě budem muset nějak doklepat takhle, protože nemá cenu utrácet za další vybavení, když se pak budem stěhovat
23. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
Teru: koukám, že jsou dražší :confused: o 2 tisíce...i když možná to je s matrací :wink:
Agi: no to je nádhernej pokojíček! U nás je problém prostor...pokojíček má 3x3,5 metru a musí se do něj vejít 2 špuntíci - sice je fakt, že je to hlavně na spaní, počítám, že až půjde Katy do školy a bude potřeba stolek na psaní, půjdeme do většího...až budu v práci. Zatím myslím, že společný pokojíček je pro děti jen dobře :wink: A pak si rozmyslíme to třetí mláďátko :dizzy_face: :dizzy_face:
JInak ta šprušlová postýlka už mi přijde pro Katy taková divná... :sweat_smile: Jsem ale zvědavá, jak se jí bude usínat v té veliké :wink:
23. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
My máme teda pokoj velikej - ale pro tři děti by byl, myslím, stejně malý.. Takže jestli bude třetí, budem muset zrušit "ateliér". A kdyby náhodou to focené šlo, tak bysme ho udělali nahoře na kolně, tam je nádherný prostor, jen by se to muselo trochu zvednout.... :slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Míšo, a jaký byl přechod Denyho do normální postýlky? zvykl si hned?
23. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Zuzko, on spí na té matraci na zemi. Sřív tam spíval po obídku, takže když jsme ho tam dali i na noc, bylo to ok... On sám nechtěl v té miminkovské být...
23. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jé Míšo, máš krásný děti :dizzy_face: A sourozenecký fotky mám nejradši :dizzy_face: Je pěkný jak se navzájem mají rádi viď. A jak rostou, tak je to lepší a lepší. Štěpán s Vojtou si dávají na přivítanou ve školce pusinku a než si na to přítomné maminky zvykly, tak jsem vždycky slyšela jen povzdech: jeee.

Kačko, musím Ti dát za pravdu s rozdělením dětí na noc. Kluci taky spinkají každý ve svém pokojíčku a i když ze začátku mi to bylo líto, že je nemám u sebe, tak teď v tom vidím jen výhody. Hlavně že se navzájem neruší a před usnutím neřádí.

Vojta byl přesunut do velké postele v roce a půl. Byli jsme tenkrát na dovolené a tam spal poprvé v dospělácké. Moc se mu to líbilo, takže pak jsme pořizovali postel i domů.

Agi, ta postel vypadá moc dobře. Jen u nás je by to bohužel nešlo. Kluci mají pokojíčky v podkroví a postel je právě pod tou šikminou. Škoda.
23. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Veru už je vzhůru..
já slyšela chválu na tenhle nábytek..
http://www.gazel.cz/index.asp?modul=galerie&sek=fotogalerie&kategorie=1&snimek=72
zuuu, asi je to stejná postel, ne?
23. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jani, Denísek má Máju fakt rád. Když jsme přijeli minulý týden z Hradce ze školy, tak Deny letěl hned za Májou a dávali jí pusinky - máma s tátou mu byli šumák :slight_smile: Je to super a jsem strašně ráda, že nám to takhle "vyšlo" :wink: a děti máme po sobě...
23. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
ahojda

tak kókám, že nejsem jediná, kdo si v tomhle hrozným póču vzpomněl na Péťu. Zrovna jsem venku Jájince říkala když jsem jí dávala pláštěnku na kočík, že je aspoň dobře tetě Petrolejce :wink:
Petí ale aspoň týden sluníčko by to chtělo jo, plíííís :wink: :grinning: Jinak teda jméno Agátka je tak hezký. Aspoň bude mít nějaký svátek. Jájinka bude muset vždy vysvětlovat že ona ho slaví na Matěje ( 24.února ). Mě se třeba líbí jméno Agnes.

Miško, jééé já tady slzím, bobíci jsou božínkoví a Mariannka rostě čí dál víc do krásy :dizzy_face: :zipper_mouth:

Jani : díky za odpověď, jojo šesťo znám, chodila jsem tam na praxi :wink: :slight_smile: Uplně přesně vím o čem mluvíš

Tak my máme také menší pokojík, no myslím že by se nám tam i dvě děti vešli, ale my stejně hodláme odejít zpátky do Prahy a koupit větší byt, takže to neřeším a pak také koupíme palandu. Ikea je má super
23. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Míšo, vyšlo vám to krásně. Budete mít doma parťáky. Věřím že jedno z prvních Mariánčiných slovíček bude Deny.
23. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Aco, já zas myslela dneska na Tebe. Právě mám v troubě dort. Ale peču úplně obyčejný. Neumím ten potahový tentononc na něj jako jsi měla Ty.

Teda já mám dneska ten ksichtík jak v pubertě. To je hrůza co se mi tam tvoří :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ejani : no vidíš, já zas včera pekla dva pekáše rychlo kokosových řezů. Martík zas nebude doma tak ať má co baštit. Jo a ta potahovací hmota je strašně jednoduchá - dva pytlíky bonbonů Marchmalow - takové ty pěnové, dáš do misky a necháš v mikrovlnce hřár, až začnou nabobtnávat vyndáš je, cca půl minutky. Pak jen tam nasypeš moučkový cukr, potře ruce olejem aby se Ti to moc na ně nelepilo a hněteš jako těsto. Přidáváš cukr dokud nemáš vláčnou hmotu. Pak už jen vyválíš a je to :wink: :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
tak dcera se mi zamilovala do Němce :sweat_smile: zpívá tady čej čej čečej
http://www.youtube.com/watch?v=DXYfAJOS3PY
23. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Hani, stejně jsi borka s těma dortama - já bych na to neměla nerva :sweat_smile: A to apk nějak dobarvuješ? Potravinářským barvivem?
Díky za děti... :dizzy_face: Máš pravdu, Márinka krásní.... :grinning: Ona byla takový drobek zmačkaný fialový :sweat_smile: - i když pro nás byla tejěn krásná, protože je naše :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
Co povídáš, byla hezounká už od narození, jen teď se vybarvila, je na ní čím dál víc vidět že je holčinka a zas se v oblíčejíčku změnila.

Hmota se dá dobarvovat gelovýma barvama, jsou přímo na obarvování potahovacích hmot
23. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
No pro mně jsou ty dorty záhada :slight_smile: , jsi prostě šikulka...
23. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Fru: to je přesně ona :wink:

trochu mě děsíte s těma oddělenýma pokojíčkama....no ale když nemáme jinou možnost, tak nad tím ani nebudu přemýšlet a bude :wink: :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak i Vojtík šel v roce a půl do velké postýlky :slight_smile: ...no já si tak říkám, že do 3 let by v ní Katy fakt nevydržela :grinning: :grinning:

Aco: Ty jsi cukrářka! :confused: :slight_smile:
23. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Zuzi, Miško : děkuji :slight_smile:

No já jen nevím jak budeme v budoucnu řešit pokoj, pokud druhé dítko bude kluk a hlavně budou mít od sebe větší věkový rozdíl, to bude zajímavý. Asi budeme mít obývací ložnici a děti budou mít pokoje zvlášť nebo nevím. Když jsou malé je lepší když jsou spolu ale potom kor u odlišného pohlaví
23. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
zuuu, s tím si vůbec nedělej hlavu. My jsme je rozdělili a u nás se to osvědčilo, ale jinde si můžou pochvalovat to, že děti společně usínají. Takových rodinek bude. Zas budeš číst pohádku oběma najednou :wink: A třeba když budou zvyklé společně usínat, tak se rušit nebudou. Však uvidíš, ono se to časem ukáže.

Aco, díky za návod. Takhle to zní jednoduše, určitě to někdy zkusím, ale teď raděj ne. Co kdyby se mi to nepovedlo, tak je taťka bez dortu :wink:
23. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Miško:už kooonečně,ty dětičky jsou tááák roztomilé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děvčátka od soboty do středy hlásej 26-29 stupnů :slight_smile: prosííííííííííííííííííím kéž by toto se nedá :frowning2: a když jsem byla venku tak jsem koukala že tu maj vizážisti salonek,nevíte koli stojí rada jak se ostříhat a stříhání samotné?? :sweat_smile: já chci změnu,mně už to se.. a kadeřnice poradit neumí,vždy to jen prostříhá a vyfouká a já jdu domů z helmou na hlavě vypadající na 60! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
HaniP : mě by se na tobě líbily tyto účesy :wink:

http://www.vlasy-in.cz/v/ucesy-celebrit/ucesy-scarlett-johansson/ucesy-scarlett-johansson-008.jpg.html

http://www.vlasy-in.cz/v/nonpublic/ucesy-sharon-stone-021.jpg.html

je jich tam hodně tak jukni, jen se musíš zaregistrovat aby se Ti zobrazovaly větší fotky
23. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
Hani bohužel mi nejde přihlásit :unamused:
23. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
japato? to je divné. Já jsem se zaregistovala a pak to šlo. Myslím, že by Ti měl přijít potvrzující email
23. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Aco, Ty jsi studnice nápadů, od dortů po účesy! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pročítám debatu o postelích... u nás teda nehrozí, Matýsek na všechno okamžitě šplhá a neumí usnout na žádné otevřené posteli bez toho aby ho někdo doslova mačkal... takže u nás bude asi postýlka ještě dlouho, počítám...

v pátek se už prý má počasí zlepšit, zítra má být o 2 stupně víc... díky bohu, tohle je jak v listopadu, já nemám ráda vedra, ale jsem poslední dva dny jak říká moje babička "jak krávě z huby" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
já nevím normálně jsem to odeslala a napsáno bylo že nelze najít můj e mail :confused:
23. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Hankapelech: když tě vidím :grinning: , gratuluju Páťovi k chůzi. A ještě k prášku na praní - taky mám pocit, že Persil pere líp než Ariel (používám ty tekutý)
23. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
hani ty jsi neskutečná!!!! na co šáhneš,tak ti jde, nechápu (dortíky,vaření,líčení,účesy,apod...).ta písnička mě pobavila, u nás letí toto:
http://www.youtube.com/watch?v=eKG08z85DtY

stojí před počítačem a křičí:"tuťák!" :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.