• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahoj,
zuhav, kreksi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,
ty jo, Elí spala až do 7.40, to má asi po těch švestkách, Simi, řekni tchýňce a pošli mi aspoň vagón, ju :wink:

Baru, auta jí taky berou, ale mám strach, že by všechny hejblátka urvala a zničila
10. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
jééé, staré dobré těhu časy!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak Zuzka s Ivčo připravili půdu další těhulce, aby tu už nebyla mlha..Tak kdo??? :grinning: :grinning: . Mám soukromé tipy, tak uvidíme!

díky moc za pohádku. Jsem si právě říkala, co ta princezna dělala v tom hnusným počasí sama večer někde v cizině! :slight_smile: To nám neštimovalo! :slight_smile:..Holt to bylo i dřív! Která si chlapa neuloví, tak si ho nezaslouží! :grinning: :grinning: :grinning:

Doufám, že ve Frýdku už je bezbolestno. Peti, taky bych se nebála těch Paralenů..

a popisy minisrazíku se mi moc líbily! zvláště samostatná Nikča! :slight_smile: Je to šikulka! to bude ozdoba každé domácnosti! :grinning: :grinning:
a jdu na fotečky..
10. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
fotečky nádherný! dobře, že počasí vyšlo! A všechny dětičky jsou tak krásný! a maminkám to taky moc sluší! I té nenajedené paní v oranžovém triku! :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
já včera z půdy donesla 2 panny ještě po mně. Umyla jsem je v Realu a vyprala šatičky. Včera je zkoumal a mazlil..dneska je vozil na traktoru..:slight_smile:.. Takže takto u nás probíhá příprava na mimi... :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
hm, tak tu Elí běhala asi půl hodiny s holou prdkou, neustále jí říkám, ať udělá čí na nočník a teď pro mě přilítla a táhne mě do pokoje, kde je na zemi louže jak kráva :zipper_mouth: tak jsem hubovala a při tom pohledu raněné laně, jsem měla co dělat abych se nezačala tlemit...no má mě na háku
10. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Romi :grinning:
10. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
já se holky, dneska ráno tak rozčílila.. Začali nám nosit noviny nějak moc brzo..a pes prostě na poštačku štěká..jenže on celej tenhle tejden štěká ještě hodinu potom!..Myslím, že i sousedi musí bejt naštvaný!
Já ted nějak blbě v noci spím..a zase lepší zabírám kolem 5, aspon na chvilku, než se vzbudí Tom. A Bart od 5-20 štěkal a štěkal a řval..tak jsem se naštvala a vlítla ven, nabouchala jsem mu tak, že mne to ještě ted mrzí! A pak se mi udělalo tak zle..takže jsem si lehla a bulela..a za chvilku se vzbudil Tomík..
10. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
luci-a jak to vypadá se stavbou?
10. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
noc opět na prdlačku, od jedné do tří jsem nespala a pak jsem se asi 20x vzbudila..překvapivě to ale dávám, spát půjdu s Robiškem přes poledne...teď si ho vzala na hodinku ven moje mamka, a já vařím oběd...ale jako by to Robik cítil, je dneska hodňučký, hraje si pěkně...ucho stále ku.evsky cítím a mám ho odstáté :confused: :confused: normálně blinkr jak cip :zipper_mouth: a mám tu čurbes, jaký jsem už hodně neměla...

zdravím zuhav a její příspěvky :grinning: :grinning:

Romi, to by mě pes taky pěkně naštval a jednala bych stejně...dáš mu mňamku a bude kámoš :wink:

agatko, a máš nějaký odkaz na ty popeláře??
10. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Simi plní sliby a dala další fotky :dizzy_face:
Romi, Ambra dělá to, že když je zavřená na chodbě, tak jednou za čas ňafne, no a zkracuje intervaly mezi štěkáním pokud už jí přijde, že je čas abychom jí pustili dovnitř...a z chodby se to nese nahoru do podkroví, kde při uspvání Elí mám sto chutí jí dát přes hubu(teda Ambře, ne Elišce) pokud jsem nablízku, tak jí někdy i lupnu...a jelikož máš hormony na pochody, tak se ti nedivím
10. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
pochodu
10. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
ahojky :wink:

tak tady je zbytek fotek,tímto se omlouvám Janě,ani jednou jsem nevyfotila Štěpánka,takže to musíme zase zopáknout :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3261410&vReferer=

a Nikča od rána řve děti děti a ukazuje ven :grinning: takže se jí to včera asi dost libílo

peti:to je hnus s tím uchem,fakt s tebou cítím :frowning2:
10. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
ahoj

tak nočníková pohádka pěkná :grinning: podtitul O napálené matce :grinning:

jsme byli u dr., protože včera po 4 dnech diety a Hylaku zas průjem večer (jsem myslela, že mě už klepne :rolling_eyes: )
takže udělali mu výtěr a to i z nosu a pusy, protože má rýmu... držet dál dietu a hylakovat... do deseti dnů by to mělo přejít, pokud ne, tak naklusat a bude to na atb (doufám, že ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
no aspoň že tam dneska kromě těch výtěrů nebrečel a naopak si s dr. povídal, ještě doma nám ukazoval jak "doktolka posouchá" :slight_smile:

zato já mám dost, mně ta rýma sedla na průdušky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vyrazil mi opar, takže můžu tak akorát lihovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Agi: u nás taky frčej vrtulníky, hasiči a taky nářadí.. takže Vánoce jsou jasný, žádný drobný dárky, ale pěkná sada kufříku s nářadím :slight_smile:

Comra: příprava dobrá :grinning: u nás se teď dávají bryndáky plyšákům, chodí a kolíbá je, ale hlavně je posazuje na nočník.. ("tak poď.. hačí... čulej... pašák" :sweat_smile: )
10. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Romi: my tohle měli se psem taky... asi dva týdny jsem prostě při zaštěkání (štěkal na kohokoli na chodbě, protože nebyl zvyklej, že nám někdo tak blízko chodí u dveří), tak jsem prostě okamžitě vystartovala a řekla důrazně Ne a pokud pokračoval, tak za krk na zem.... jako je to ostrý, ale když nás každou noc pětkrát třeba vzbudil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pak už ho to přešlo, jen občas tlumeně poštěkával když byl někdo hodně blízko..

Petise: Ty jsi dobrá, že ještě vaříš oběd! holka, odpočni si!!
10. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
ahojky,

fotky ze srzíku parádní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dítka už jsou tááák velká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Petisko, jen odpočívej a nevař!:slight_smile:
zuhav, kreksi:grinning::grinning::grinning:
fru, zrovna včera jsem někde na mmb zahlídla sedací vak s mašinkou Tomášem:grinning: uvažuju o něm, myslím, že poskakování taky proběhne:grinning: ale slibuju si id něj, že ho nebude přesouvat k oknum nebo lince, jako to dělá s židlema :sweat_smile:
10. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
10. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Romi, a co ten "štěkací" obojek? Kámoška ho dávala a výsledky téměř hned...teď ho fenka jen vidí a přestane štěkat

Evi, fotečky moc pěkný :wink:
10. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Evčo moc hezké fotky!! kde jste to byli??

Romčo stavba zatím nic..víš jak, projektant, finanční poradce atd.
10. zář 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
dík za pochvaly.-)
Luci byli jsme v Itálii- San Benedetto del Tronto( palmová riviera)
10. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Evčo aháá..moc hezky to tam vypadalo :wink:
10. zář 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
občas sem chodím šmírovat a všimla jsem si, že řešíte zimní oblečení. Dost mě zarazily ceny těch kompletů, na které jste házely, tak jsem vám sem přišla dát typ na prodejny KIK. My tam minulý týden koupili nepromokavý set kalhoty-bunda za 179/kus. Zimní bundy tam mají určitě a oteplovačky možná taky. Po těch jsem nekoukala. Lovu zdar :wink:
10. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
noo bylo tam nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chci tam zpět :grinning: :grinning: :grinning: celý týden jsme neslyšela mamííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
mobino, dík:slight_smile: zajdu tam juknout:slight_smile:
10. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
mobino, ojukla jsem fotky Ondráška a je top fešák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jsme zpět z focení, no kdo jste byl s dítětem v ateliéru, tak víte, že je to asi jako fotit roj včel, v tomhle věku. Společný fotky skoro nebudou, protože chtěla všechno zkoumat a nechat se nosit mámou, no to po ní nemůžete chtít. Moje fotky, vzhledem k tomu jak nerada se fotím, budou asi všechny na vyretušování ksichtu, ale Týnčiny některé budou super, sice jsme hodinu a půl makaly s fotografkou na 150%, motivovaly, mluvily, neustále vracely modelku na dobře nasvícné místo, kde se ihned otočila zády atd. ale pár sad se vyvedlo, hlavně bublifuk zabral. No řeknu vám, že nějaký plavání je proti tomu dovolená. Na cestě zpátky mi vyšly samý bariérový spoje a neochotný lidi, seru na ně, takže jsem furt tahala kočár do MHD a ven. Doufám, že Týnka usne, protože já jdu poo spát taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . No dnes už žádný výkone nepodám, doma jsem srabácky pustila krtka, aby seděla a nic nechtěla a přemýšlím, co sežrat. Salko bohužel došlo. :grinning: :sunglasses:
10. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
Peti, už se těším na fotky:slight_smile:salko mám, ale to Ti asi nepomůže, co?:grinning:
10. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
no mě stačilo to focení když jí nebyl ani rok a nechodila...tohle musel být očistec, na druhou stranu ty dětičky co už mají v tvářičce emocí a když to fotograf zachytí...je mi jasný, že fotky budou parádní
10. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Evi, fotky luxusnííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je vidět, že jste si to fakt užili :slight_smile:

jé, Mobi, myslíš tím Kika nebo to je něco jinýho? :confused: :confused:

já našla tu soupravu z loňska kdy mu byla ohromná a vypadá to, že by se do ní vejít mohl... ale nevím jestli až do konce zimy :confused:

Peťo: Salko došlo? :angry: :grinning:
jsi mi živě připomněla jak jsme byli na focení my, v roce... dva jsme na něj byli a byli jsem zpocený až někde a to ještě brečel, že se bojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kde jsi byla prosím Tě? já že jsme minule nebyli zas až tak urvaný z tý fotografky, tak až za pár měsíců půjdeme, že bych si nechala doporučit
nejradši bych Mišku, ale to je pro nás daleko, zvlášť bez auta
10. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
lu, Miška přijede fotit do Phy:wink: písni jí IP :wink:
10. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
fakt ??? to jí jdu hned napsat !
10. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.