• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
10. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
ahojda,
jé a kdy přijede Míša do Prahy?

evčo, moc hezký fotečky.. :dizzy_face:

lu, myslím, že mobina myslela tenhle kik..máme ho i u nás, loni jsem tam koupila zimní bundu za 149kč ve výprodeji(asi z 500kč), no ale veru jí bude mít až na příští rok, protože jsem vzala 98..
no a i trička na písek jsem pořídila asi za 29kč..
chudák Matýsek, skoro bych to tipovala na campylobacter.. :confounded:

peťo, asi to byla bojovka, ale fotečky určitě budou krásný.. :slight_smile:

fotky ze srazíku super, muselo to být fajn.. :slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Lu: včera jsme se o tom obchodě bavily, říkala jsem ti, že je u Kauflandu na Bohdalci, a že se ti tam podívám po šusťákách pro M.
Evčafrank: fotky jsou suprové, už jsem slyšela nějaké recenze na toto místo a vážně uva´žujeme, že tam příští rok pojedeme autem, tak snad v něm neumřu. A Vašík jaký má parádní ohoz do moře :slight_smile: :wink:
10. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
juj, to jsem asi něco prokecla :zipper_mouth: :sweat_smile:
lu, mobina myslela toto http://www.kik-textilien.com/cz/
fru, dík za pochvalu :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Fru: takže je to Kika, kde prodávají nábytek? já už jsem slyšela, že mají nějaké oblečko, ale že by měli i zimní soupravy, to bych nečekala...
tak abych se tam asi vydala, už to dlouho odkládám, protože od nás musím 3x minimálně přestupovat

jdu se podívat na ten campylobacter...

Fru, Ty mě vždycky zmateš, jak nemáš to těhu v tom pasu :sweat_smile: :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Lu: KIK, ne KIKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :wink:
10. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
jo tak přesně ten odkaz, co hodila evča jsem chtěla dát taky.. :sweat_smile:

lu, po příští ko si to asi změním, ještě to nikomu neříkáme, tak kdyby sem náhodou někdo kouknul..
10. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
ingrid, je to tam fakt super!!!hlavně pro děti!!! pozvolnej vstup do moře, vlnolamy, hřiště....
cesta autem teda úmorná- tam jsme jeli 19 hodin, pže jsme chytli spoustu zácp:frowning2: a hodně jsme stavěli kvůli Vendovi :slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
aháááááá ... mně to bylo divný, ale už mi to říkalo několik lidí a vždycky "byla jsem v Kice" :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
tož na to mrknu

Fru: ale Ty už jseš docela daleko, ne? budeš to oznamovat až po NT screeningových výsledcích? ale ty už asi máš, ne?
10. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky
:grinning: já jsem to focení nechtěla utajit :grinning: Já jsem jen nechtěla prudit v diskusi :grinning:
10. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jinak mne ještě napdalo.... Kdyby se zase našlo pár rodin, je možné v Praze pronajmout ateliér! Takže i ateliérovky by se daly udělat....
10. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Miško, ufff to se mi ulevilo :wink: :grinning: já jsem i pro ateliér :wink:
10. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoooj :slight_smile: chválím fotečky :slight_smile: Katynka na plavču,bezva ta je dlooouhááá :confused: fotečky Ústečand krááááááááááááááása,maminkám to sekne a krásn jste si to všichni užili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nakonec?evííííííííííííííííííííííííííííííííííísku:fotečky překrásný,se nedivím že chceš zpět :grinning: vypadá to tam fakt nádherně a z fotek jde vidět pohoda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pét'o:focení ale určitě za ten výsledek stál :dizzy_face: :dizzy_face: co petiska:jak je prdelinko??doufám že už jen a jen líp :wink: labellko:?????co tooo??kam ti zmizelo snž?????? :confused: :confused: :confused: pet'ulí:a kdy se konečně dozvíme výsledek těhulkování??půjdeš k Dr?nebo si budeš dělat test?a kdy??to víš jsem zvědavá jak opice :sweat_smile: a u nás se už 2 hodky spípo o jedeme konečně koupit papučky,došla mateřská tak máma má rej :grinning: už jsem utratila 900 ani nevím za co? :confused: krásnej zbytek dne :sunglasses:
10. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
lu, já na nt nejdu, můj dr dělá jen místo triplů papp test-krev v 10. a 14.tt a z obou dohromady výsledky..
příští čtvrtek budu 14+0, to mám kontrolu a tu druhou krev, pak to asi začnem říkat, už to na mě je fakt vidět, hlavně odpo a k večeru, když jsem nafouklá..
zrovna dneska mi psala kamarádku, že se jí ptala jedna známá, jestli nejsem těhu, že se jí zdálo v úterý na cvičení, že mám trochu bříško..no zahrála jsem to do autu, zatím.. :sweat_smile:

míšo, já pořád přemýšlím, že bysme dorazili za Tebou..někdy konec října, abych už měla znatelnější břicho..no to se Ti ještě včas ozvu..
10. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Evi, krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
Peťo, já teda jen valím oči, jsi fakt dobrá. Na to, že se necítíš nejlíp zvládáš suprově :dizzy_face: Těším se na fotečky - kdy budou?
10. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Hani, dííík:slight_smile: pohoda to byla:grinning: celý týden to bylo tátíííí, bábííí, dědůůůů :wink: :grinning: :grinning: :grinning:takže veget :grinning: :grinning: :grinning:
Mišííí, od Tebe mně pochvala speciálně těší :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
http://www.jhfoto.cz/ Lu, odkaz na foografku kde jsem byla. (Zas mi zmizel celej příšpěvek, to nenávidím). Miška dorazí, snad i víckrát, já počítám, že se v říjnu připojím k exteriérovkám, co si s ní holky domlouvají, chceme tam i nějakou společnou fotku. Tuto paní jsem měla domluvenou už několik měsíců, tak jsem to nechtěla rušit a taky jsem s ní byla minule moc spokojená. Fotila i 2x Zuu, tehuKaficku, maxu s Tomíkem a Andy s Páťou myslím. Má sama děti, takže je hooně trpělivá :grinning:. A Miška doufám bude na výjezdy jezdit častěji, že by se s ní dalo pravidelně domlouvat nějaké kumulované focení i v atelieru, do budoucna bych to určitě využila pro tu naši smečku čertů :grinning:
10. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Miško, večer pošle náhledy, z těch budu vybírat, tak sem možná něco prdnu, když to z toho půjde vystřihnout. Uvidím. Jinak chválila, že Týnka má velký oči a dělá dobrý ksichtíky. určo pár hezkejch fotek bude, mě jen mrzí, že já se nikdy neumím tvářit, no a Míra ten se nefotí vůbec, v reálu jen náhodou a do ateliéru by nešel ani zdrogovanej, takže jako rodinka mít tyhle hezký fotky nikdy asi nebudeme. No největší sranda byly ty fotky s bříškem, pusinku samozřejmě nedala, ale fotografka má nastříhaný takový malinký obrázky a to jsem si vždycky přidržela zadní rukou u pupíku (z profilu) a Týnka koukala, co to tam je a ukazovala. To se podařilo vyblejskout asi dvakrát, tak snad bude aspoň jedna. Pak jsme fotily bříško u bříška, ale to byla ochotná vydržet pikosekundu, tak uvidíme ... no a nejvíc mě pobavilo, když fotografka chtěla fotit bubliny nad ní v leže, ať prej si lehne. To jsem se už smála, zkusily jsme to, samozřejmě vstala v okamžiku, kdy jsem z ní sundala ruku. Mně došlo, že ona prostě nikdy v klidu neleží. Občas sedí, když kouká na krtka, ale moje dítě se neustále pohybuje, takže nějaký pózování :grinning: chachá. To já bych si tam klíďo lehla a válela se až dote'd, no ale mně pod bublinama nikdo asi vidět nechce. :sunglasses: jdu si udělat kafe.
10. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Peťo :grinning: Tak to byla akce... Mně se fotky od té paní hrozně moc líbí. Vlastně jsem je viděla u Andy a byl to první popud k tomu, abych o focení začala přemýšlet.. Jojo, takže za to vlastně může paní Hozová :grinning:
10. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Pét'o:se těším na fotečky :wink: evísku:tak zase a rok :grinning: do receptů jsem přidala kuřátko ,dělala jsem včéra a je mn'amka :slight_smile: dnes večer až příjde přítel domů tak mi v tlakáči uvaří králíka a budu dělat na omajdu s knedlíkem,mn'áááááááááááám :slight_smile: já se tlaáče bojím jak čert kříže a je to rychlovka tak holt musím vydržet noo :sweat_smile: a u nás se ještě spí :confused:
10. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
ahoj holky, jdu jen pozdravit a objevim se tu na chvíli večer, dočítat nestíhám
10. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
..zase otravuju, ale ucho mám nahluchlý a nesmím se ho dotknout...ale pozitivní zpráva je, že mě to tam nepíchá jak včera, to se fakt nedalo...za dnešek mám jen jeden paralen, tak jsem ráda..ale večer si dám asi půlku, ať usnu..

hani, na konci září mi má karkula dorazit :wink: sama jsem zvědavá :slight_smile: pokavaď test ukáže, že jako jo a nebudu mít žádné problémy, tak bych chtěla jít k mudře později..

evčo, pláž jsem poznala, bylo tam super...a Vašík je čím dál hezčí :dizzy_face: a ty máš novou barvu, ne?? A ještě mi řekni, kde byly ty dětská hřiště, si je tam nepamatuju :sweat_smile: a s tím přístupem do vody souhlasím, je to tam fakt pro mrňata :slight_smile: akorát kolikrát se muselo jít hodně dozadu, aby člověk pořádně zaplaval....souhlas? :grinning: :wink:

petrolejka tak dobře popisuje situaci, že se člověk i přes bolest fakt zachlame :grinning:

ahoj mishu, napiš, co u vás new?? :wink:
10. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
no u nás novýho, vypadá to, že mi schválí děkanskej termín, tak šrotim a šrotim, dítě stále nočníkuje jen ze 60% a jíst samo odmítá, ale moc hezky mluví a je šikovnej, dnes nám nejel výtah, tak jsem ho 2x s kočárem táhla do 4.patra. jinak jsem furt pozorovala jak má tu mezeru mezi zoubkama a všimla jsem si, že jak máš od patra ke rtu zevnitř tu blanku, tak Kuba jí má až mezi zuby, tak musim zjistit od mamky - logopedky, jestli to neva, jinak by musel asi na operaci
10. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
čusík holky, hádejte,jestli ondrášek dneska spal? NESPAL! UUUUUUUUUUUUUUUUUUFFFFFFFFFF! to jako už to bude pořád,jo? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

musím pochválit fotečky evcifranků,dovča super! krása! jela bych taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

hani já jsem kuchař antitalent,ale tlakáče se nebojím,je to velký kámoš :slight_smile: :slight_smile: , bez něho už ani ránu
10. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
Peti, díky moc za odkaz !!! :slight_smile: :slight_smile:

jsem byla u čínský dr. a přinesla léky pro Matýska, bylinný kapsle, silný, léčí to bakterie i viry, dezinfikuje a podporuje trávení, čistí střeva atd...
máme ovšem jeden problém, kapsle neumí spolknout a tak se mu to musí zamíchat do jídla... chutná to tak hnusně že nemám slov :zipper_mouth: (a to já jsem na něco zvyklá).... jsme se tady skoro postavili na hlavu, aby snědl půlku kaše s banánem... bylo mi ho fakt líto :unamused: fungovala na něj až zapálená svíčka a naše duo
ale lepší tohle než atb a pak z toho bude ještě dva týdny mimo...
tak snad to do něj zejtra zas dostaneme, držte palce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Dobrý večer,
tak jsme byli u kamarádky, prvních 10 minut jsem jen čuměla s otevřenou hubou, zahrada a barák jako kráva(a že máme chalupu jako kráva, tak vím o čem mluvím) a jelikož je sama, tak jsem jen mrkala, nádherná velká zahrada, barák od spoda až po střechu parádní, ne vybavením, ale tím jak do toho vtiskla to svý a hlavně si třeba podlahu dělala sama...no styděla jsem se, že na baráku jsme dvě rodiny a jde nám to jak psovi pastva
10. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
petisko:fajn že aspon bolest ustoupila,ale i tak je to děs vid?at paralen opět zabere a trošku se vyspíš :slight_smile: a co toooo??jááááááááááááááááááák do září?????kdo to má vydržet??? :grinning: držím palečky at to výjde :slight_smile: agátko:týýý jo,smekám s tlakáčem,jsi borka :confused: a jakto že Ondrášek už nespí?tak ale to chodí brzy večer nééé?? :confused: si teda u nás nedokážu předstvit :stuck_out_tongue_closed_eyes: lu:chudinka Matýsek,na zjtra držím palečky :wink: teru:jaká psovi pastva blázínku???? :confused: :confused: dyt' na baráku je určo pořád co dělat,navíc ty makáš jak fredka tak dooost jooo?? :angry: :wink:
10. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
joooooooo a kde jsou fotky od Péti??? :wink:
10. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
hani: dnes jsem si ověřila, že vážně dělám kulo :wink:
petis: co to tvoje ušisko, už mu domluv
10. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
teru:taky máš právo na odpočinek néé??i když jakejpak odpočinek když máme stíhací období že? :wink: holky já mám takovou vodičku na afty která po krátkém zaschnutí zanechá takovej bílej film,myslíte že se t vodičky můžou dát i na aft na jazyku?udělal se mi jakoby ze strany a bolí to jak čert a když to nechám bejt tak se toho zbavím nevím kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už si ji tam teda dala to by vadit nemělo ne? :confused: je to přeci na afty :confused:
10. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.