• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
hani, já si myslím, že neva, taky bych si to dala i na jazyčisko...

Pomalu to tu balím, bobrou noc :slight_smile:
10. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
petisko:díky :wink: dobrou a bezbolestnou :wink: :pensive:
10. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj holky...jen v rychlosti nakukuju...

Fotky od Simirka parádní :slight_smile:

Malé rostou asi zuby (špičáky)...v noci jsme skoro nespaly...furt pobrekávala, budila se a chtěla kojo (na uklidnění)...cca po 20-40 minutách :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dokonce jsme šly v noci koukat na Jim Jam, ale hned chtěla jít zase pryč...tak jsme skákaly na míči...furt ukazovala, že bolí zoubek...dávala jsem ji asi 2x kapky, tak to na chvíli zabralo...ráno jsem byla KO! Po obědě jsem si s ní šla lehnout, ale spaly jsme jen 30 minut...a večer už měla ucpaný nos, spouští se rýma, má teplotu a rostou ty zuby (teplota bude k zubům)....tak jsem ji dala Paralen a snad se dnes vyspíme, že jí to pomůže od bolesti....

Tak pááá a dobrou noc.... :slight_smile:
10. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
ahoj při večeru,
byla jsem cvičit pilates-nemáte někdo zkušenost,bylo to fajn i když celkem makačka

i já musím pochválit skvělou pohostinnost Simči,ještě jednou díky za pozvání,celé odpo bylo moc fajn,fotky suprové - jen jsem pak byla trochu mimo z paní v oranžovém tričku,protože bych dala ruku do ohně za to,že Terka měla tričko černé,alespoň v době našeho příjezdu :grinning:

taky já jsem se byla fotit u paní Hozové,těhu i s Vítkem,těhu fotky pak vyzvedával můj táta když jsem byla v porodnici a když se pak sám objevil v ateliéru na focení s jinou paní s bříškem - byla paní velmi zmatená z poměrů v naší "rodině",ona je ale opravdu moc milá a trpělivá a navíc šikovná

všem klidnou a bezbolestnou noc
10. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
Dobré ráno,
tak Elí od noci horečkuje, moc jsem toho nenaspala, čípek na chvilku pomohl ale ráno zas 39.7, asi zajdu k Mudře, ať si o mě říká co chce, ale z teplotky bez ničeho jiného jsem prostě vyplesklá
11. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
dobré ránko

teru co to? upaluj k mudře a nestyď se,ať si myslí co chce! držím palce! taktéž i Majence!

My opravdu nespíme po obědě, večer teda vytuhne v půl osmé během pár sekund sám,takže to je jako hodně příjemný,ale zas nestíhám za celý den nic udělat,nemluvě o tom,že ta stoprocentní péče od rána do večera bez odpočinku je fakt náročná.No ale zvykejme si, že? :grinning:
11. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
ahoj

teda to byla noc, malej brečel, že ho bolí bříško, nakonec usnul, ráno nálož jak blázen, další dávku léku jsme mu vcelku úspěšně propašovala do mlíka, tak to vypil, ale musela jsem ho krmit jako miminko v leže a zpívat :slight_smile:
no a mně bylo zle, nakonec průjem, byla jsem vzhůru do 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teď zkouším jeden lék co jsem dostala od čínský dr., snad to zabere aspoň trochu, sice jsou supr směsi na žaludek, ale v těhu by to mohlo bejt nebezpečný (nějak to rozproudí krev v žaludku a ohřeje ho to, takže by to mělo vliv i na mimi), takže ty nemůžu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bych s radostí i přešla na nějakou dietu, kdyby bylo aspoň něco co bych mohla normálně sníst a strávit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teru: nj, některý lidi mají úžasnej talent, já to taky obdivuju :slight_smile: ale Ty máš určo jiný talenty :wink: !!
11. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
teda koukám, že supr noc byla hned na několik místech :astonished:

Teru: pak písni jak jste dopadly u dr., choudě Elí :unamused:

Maji: tak ať jsou zoubky brzo venku!

Agi: no teda, to bych nedala... vysvětli mu, že máš nárok na přestávku podle zákona! :angry: :grinning:
11. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
jdu se podívat za chlapama, muž pouští Matýskovi nějakou pohádku o tom jak se nějaká kočka Joshua naučila chodit na nočník :grinning: a rodiče měli velkou radost :grinning: prostě vymejvačka mozku :grinning:
11. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ranko :wink: teru:at' je Elišce líp,chuděrka :frowning2: pak dej vědět :wink: maji:at se zoubky rychle vyklubou :frowning2: a u nás taky nespící,sice knučel jen 2 krát ale pořád se převaloval a měl otevřený oči ani nevím kolik jsme toho naspaly,ale mááááááááálo :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byla nějaá divná noc :sweat_smile: a koukám i u lu :confused: fajn že se to nakonec s lékama podařilo :slight_smile: pohádka dost dobrá :grinning: agátko:tě fakt obdivuju,já teda fakt nevím jak bych to dělala pže po dobu co malej spí toho hodně udělám jak píšeš,a hlavně v klidu :wink:jinak bych tak max uvařila,i když Pát'a je fakt hodnej a dlouho si vydrží hrát sám,on je prostě zvyklej :wink: mějte krásný den :slight_smile: musím od PC mládě mně kouše do nohy :sweat_smile:
11. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes musí být fajn den. Denulka má svátek a my s taťkou 5 let od svatby :dizzy_face: Až přijde z práce mám být prý nachystaná, pojedme do Jihlavny. Zařídil hlídání dětiček a něco má za lubem :dizzy_face:
11. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
Miško: všechno nej k výročí !!!! :dizzy_face: pěkně si to užijte :wink:

a Denýskovi k svátku posíláme pusu :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Lu, děkujeme :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
sakra co je s tím koněm?? :angry: :angry: :angry: Miší:Vše nééééééééj Denískovi k svátečku :wink: a krásně si užijte výročí :dizzy_face: :dizzy_face: my slavíme v neděli 12 let co jsme spolu :dizzy_face:
11. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojky :wink:

mi:Denískovi všechno nej nej nej k svátku :dizzy_face:a užijte si výročí

teru:to je mi líto s Elí,tak ať to nic není,dej pak vědět :wink:

agi:bych chcípla bez poledního spánku,je to fajn relax,máš můj obdiv

maji:tak ať se zubáky brzy vyklubou a máte s Aničkou klid :wink:

hani:já bez papináku-ani ránu :grinning: :wink:
11. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
tak jsme zpět, má jen zarudlý krček, jinak na ní nic neviděla, jestli budou teplotky ještě v neděli, máme v Po odevzdat moč....Elí byla skvělá, ani nepípla, ani když jí tím klackem koukala do krku, to bylo chvály

jinak Aničce posíláme pofoukání na zoubky
a Mišce posíláme gratulace k výročí a Denískovi hubana
11. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky, po delší době se zase hlásíme :wink: včera Tomík absolvoval očko proti žloutence, tak budu trochu klidnější až zase bude strkat špinavý packy do pusy :slight_smile:
odminule je tady přes 30 nových stránek, takže dočítání vzdávám, doufám že jste všichni v pohodě :sunglasses:

holky mám dotaz, nevíte jestli je někde v zákoníku že u zaměstnance ( v pracovním poměru na dobu neurčitou) zaměstnavatel musí držet místo do třetího roku věku dítěte? nebo je to vždycky ve vnitřních dohodách zaměstnavatele?
11. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Maxa: myslím, že do roka to samé místo, které opouštěl, do tří let adekvátní místo k tomu předešlému
11. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj,
vše nej Denískovi k svátku a krásné výročí. Hezky si ten dnešní slavnostní den užijte.

Chudák Elí, snad jí bude brzo líp. Ale jinak je to holka statečná, že u dr. nebulila. Nějak už nám to tu zas začíná marodit :frowning2: Sakra.

Maji, zuby jsou potvory. Jsou s nimi jen problémy, tak snad se Aničce brzo proklubou.

Lu, a Matýsek už nemá rýmu?
11. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Maxo, bylo to tak, že do tří let musí držet to samé místo a do 4 Tě můžou umístit na jakoukoliv jinou pozici ve firmě. A v případě, že se rozhodneš rodit víc dětí, tak se ty tři roky sčítají. Ale musíš porodit vždy do tří let. Takže když budeš mít tři děti s max. tříletým rozdílem, tak na Tebe bude čekat ta samá židle 9 let. Ale takhle to bylo kdysi, snad se to nezměnilo... To by věděla majenka.
11. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
simi:ty taky??tééda taky máš můj obdiv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Ejana: má, ale skoro mu neteče, spíš párkrát za den zakašle, ale fakt minimálně, tak dávám Mucosolvan a na pití čaj na průdušky... a jsme doma pár dní, snad to pomůže...

teď jsem do něj dostala další dávku těch bylin, plnou dávku v jedný lžičce banánu, ještě že byl připoutanej v židličce, jinak by mi asi vyskočil... mám pocit, že přestává chápat, proč mu matka nedá normální jídlo a furt do něj láduje nějaký kapky
už jsem z toho na hlavu, přemejšlím co můžu jíst já, něco jinýho může Matýsek a něco jinýho muž...

Hani: 12 let? :fearful: týjo, na to mě napadá jen to americký Wow! :sweat_smile:

my budeme mít 5 let výročí v říjnu :slight_smile:

Maxa: tak to je super, že máte taky očko na žloutenku.... my bysme eště potřebovali asi rukavice na ven i v létě... tenhle průjem má asi taky z něčeho venku, prej nejspíš nějaký psí výkaly... jenže když oni čuraj na kamínky, který on chce furt sbírat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Lu: vy si taky užíváte, co :confounded:
11. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
nj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za tejden snad už bude líp, aspoň doufám, i když to jsem si říkala před dvěma tejdnama taky

holky, tak babyboom máme asi jen taky na únorovkách... jen teda nechápu že v Praze se pomalu nejde dostat do porodky?? :confused:
http://www.novinky.cz/domaci/178740-cesky-babyboom-konci-husakovy-deti-uz-odrodily.html
11. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
tak už je vzhůru a je jak kamínka
11. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Teru to je hrozný když jim je blbě, viď? :unamused: já jsem z toho vždycky špatná a furt o tom jen přemejšlím jak mu pomoct a tak :pensive:
11. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Tak bojuju na aukru Kubíkovi o dekorace do pokojíku, večer to končí, zatim vedu, tak snad už mě nebude nikdo přehazovat a už musim s tim utrácenim končit, ale tohle bylo fakt maximálně výhodný, chcem mu do vánoc dodělat pokojíček, dát mu tam velkou postel, ať už to má jak velkej kluk pokoj a ne jako kumbálek :wink:
11. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
teru to je mi moc líto elinky,co jí to kurňa trápí.možnás e jí to v tom krčku ještě rozjede.asi se nastydla :frowning2: :frowning2:

já si jdu asi nalít panáka, podařilo se mi po čtyřech dnech uspat ondráška,byl hrozně protivnej a vztekal se,tak jsem to zkusila.hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile:

hani,simčo taky fakt nic neudělám,včera jsem vařila až večer,když přišel domů petr a o nějakém úklidu nemůže být řeč.ale hlavně si člověk psychicky odpočine,když spinkaj,že jo?

lu:a pomáhaj aspon matýskovi ty byliny? je šikulka,že to spolkne! jak je tobě?
11. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
teru:chudina malá,at' je brzy líp berunce :frowning2: agátko:supééééééééééééééééééééééééééééééééééér a na zdraví,t'uk :wink: :wink: :wink:
11. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.