• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
jemine, tady to bude samej průjem :confounded:

Miško: mlíko určitě vysadit a po odeznění průjmu zavádět mléčné výrobky jako poslední

já to řeším tak že jsem koupila bezlaktozový mlíko od Nestle (AL 110) a tím pádem má mlíko jako normálně, protože ono už 3. týden na dietě, už někdy nevím co vymyslet, takže dělám br. kaši, rýž. kaši apod..
a hlavně díky mlíku do něj dostanu víc pití, protože on pije málo
ale jak čtu tak Denýsek mlíko moc nemusí takže Ty ho asi nepotřebuješ...

fotečka prstýnku by nebyla? :dizzy_face:
12. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
teplotka už je zase k 39, tak jsem dala sirup.
Jinak den jak popisuje Miška bych si nechala taky líbit :slight_smile:
12. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Lu, vyfotím :wink: Je úplně jednoduchej, hladkej.. Ještě jse dostala krásnou kyti :slight_smile: Ten taťka si mne nějaký hýčká :sweat_smile:
No o to mlíko většinou nedopije, ale křičí si o něj hned jak se probudí... Na druhou stranu je fakt, že když měl minule průjem, tak jsem mu vysvětlila, že mlíčko nemůže, protože má stonavé bříško. A když pak Mája pila mlíčko, tak Deny chodil a říkal "nemůžeš mlíčko" :wink:
(on pořád mluví ve druhé osobě :slight_smile: - Lu, jak Matýsek?)
12. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojky holky,
nedočítám, mám jen dotaz pro kamarádku, prosím vás, jak se jmenovaly ty homeopatika, co rozjížděly tu tvorbu mlíčka, myslím, že to měla koupené petrolejka....díky moc za odpověď...
Odpo dočtu a pisnu..
12. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Peti, Ricinus Communis 5ch
12. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Miško: mluví tak jak mu to přijde, opakuje co říkám já... jednou řekne "pije" (jako když někoho vidí např. v knížce pít), jindy řekne "vypitý" nebo "piješ"...
podle mě tu správnou osobu budou chytat nejdřív okolo 2 let... u nás asi později, kvůli dvěma jazykům

ale je fakt, že už vysvětlení někdy rozumí... včera jsem mu normálně řekla, že šunku nemůže, protože má dietu nebo že to co je na lžičce je pro bříško a vypadal, že to chápe... nebo mě teda lakuje :grinning:
12. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
teď tu běhal, ukazoval si na bříško a křičel "miminko!"... asi z toho má trošinku guláš :grinning:
12. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Lu, uričtě chápe, tomu věř :dizzy_face:
12. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
no ale s tím miminkem asi ne, teď si nejspíš myslí, že každej má v bříšku miminko :sweat_smile: :sweat_smile:
12. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Miši, děkujinky :slight_smile:
a po pěti letech taková krásná romantika :dizzy_face:

lu, Matýsek je éro :grinning:

teru, tak zas teplota?? :fearful: :fearful:

Robiš už je na svatbě, já nejela kvůli tomu uchu...ale dnešní den, i když je pošmourno, se mi líbí, už se těším na večer, jak si zapálím svíčky a budu si číst...mám rest v časácích, povystřihuju si recepty pro juniora a něco počtu..

A nasrala jsem se...byla jsem v Rossmanu a nakoupila plno přesnídávek, jogurtových dresinků atd..a byla tam sleva na bio tvaroh s ovocem za 19Kč, jinak stojí 40Kč...a já si až doma všimla, že mi započítala těch 40Kč...to bych jinak nekoupila :angry: a ty kakaové dresinky, co stojí 62Kč, tam měli za 25kč, použitelnost do půlky října..tak ty mi naštěstí započítala s tou slevou..
12. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
chudák Elí, snad jí ty teploty brzy přejdou :frowning2: to skoro vypadá na šestou nemoc...nejhorší je, že jim člověk nemůže pořádně pomoct... :confounded:
Petrolejkovic holky jsou kočky! :dizzy_face: no snad to zase někoho inspiruje... :wink: :grinning:

Katy se řežou spodní špičáky... no bývá to dost horoŕ poslední dny hodinu před spaním v poledne i večer, je tak unavená, že s ní není řeč... tyhle řevy mě fakt bolí :unamused: Snad se brzy proříznou a bude pokoj :wink: :slight_smile: Pak už chybí jen ty zadní stoličky :slight_smile:

a k chápání....Katy myslím chápe Ellinku, má jí ráda...ale rozhodně netuší, co jí tak v tom prosinci v reálu čeká :grinning: já vlastně taky netuším...a taky se jako ona těším :dizzy_face: :grinning:
12. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
miško teda to byl krásný den!:slight_smile:))))) a Ty si ho zasloužíš! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

peti to by mě taky naštvalo :angry:
12. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
tak u nás nálada pod psa, kňučí, nic nechce jíst, aspoň, že pije, teplotka stále, ale už o něco nižší, před spaním jsme se dokonce dostali na 37,5 :slight_smile: ....tím, že nemůže mlíko jsem pěkně v háji, jediný co by jedla je jogurt nebo mlíčko, nemáte nějaký nápad, co bych jí mohla dát? Banán nechce, sušenky, rohlík, chleba, slaný tyčinky, mrkev s rýži od oběda, brambor, prostě nic. Taky mě napadly ty špičkáky, má vylezlý dva, tak možná se klubou ty ostatní
12. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
hoj holky,
nasýsám po delším čase, páč tady byla konečně rodinná dovolenka- v ČR ,ja? :sunglasses: :sunglasses:
dočteno cirka mám ,jukla jsem na fotky Petrolelejek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

teru:myslíme na vás a veřte ,že bude líp'!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

dotazník jen co si pamatuju:
papučky ne,nechce.....
pastu...V...ademecum, už to mám ,kartíček nevím ,nějaký pro děti do dvou let :sunglasses:
vepře,zatím né...ale abych řekla pravdu ,tak nedám ruku do ohně, že ho někde neměla :wink:
a jinak mlíko v kurzu nejvíc, ráno ,pak ho má ještě dvakrát denně v kaši :wink:
ad pití,tak čaj jede a voda -Rajec páč to je panentováno přírodou ja? :wink: :slight_smile: :grinning:

a až budů nějaký zmenšený fotosy tož dodám z dovčí :wink: adijooos ,jdu prát ,žehlit a....odpočívat :sunglasses:
12. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Holky, já udělala tak krásný dort!!!! :grinning: :sunglasses:
12. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
Míšo ,tož krásný fotky to věřím ,ale dort :wink: :slight_smile: hoď foto ja? :wink: :grinning: dala bych si!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
12. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
čuuuus, teta těhuMoci :slight_smile:
Miško, vy jste ten svátek teda parádně oslavili!!! :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: takových darů :confused: :grinning: a dort moc hezkej :dizzy_face: :dizzy_face:

Teru: co to bezlaktózový mlíko?
12. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Míško, jé, teda dort parádní :wink:
Zuuu: no vidíš, to bych mohla zkusit, průjmuje teda pěkně ale teplotka naštěstí nižší
12. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Díky :slight_smile: To jsou dary od nás, prarodičů a praprarodičů. Ono se to nasčítá :wink:
Zuzi, a to mléko se dá koupit normálně v lékárně?
12. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
tédá Mišooooo, to je krááásáá ,fakt dort naprosto profi!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
oslava vypadá fakt úžasně a dětičky jsou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zdravím těhu zuuuu :dizzy_face: tož ják tetá???dobř,e ja? :wink:
12. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
Mííííšoo a receptík? :wink: jako jen tak pro sichrrr ja? fakt vypadá to kráásně a hlavně pro děti naprosto dokonaléééé :slight_smile:
12. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Moci
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=8873
Uvnitř byl naprosto mňamozní :wink:
12. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Deny dostal vlaskovou dráhu z IKEA a nemůže se od ní od té doby odtrhnout - doporučuji :wink:
12. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

Miško dort byl moc moc krásnej! vidíš jak jsi šikulka, holt máš talent! :slight_smile: :slight_smile: .
Holky včera jsme byli u našich a odpoledne už byla taková zima,fakt hnus :frowning2: , nojo blíží se podzim.Nám jede Petr opět pracovat na barák, tak budem slaměnky, ale už jsem si pozvala kamarádku na kafíčko :slight_smile:

Terezko co Elinka? Už jste bez teplot?

Miší ta vláčkodráha je dobrá a levná a ještě prý k ní pasují díly z Tesca :wink: (další, navazující )
13. zář 2009 v 07:19  • Odpověz
ahoj

jé, dráha z Ikea? tak to by mohlo bejt levný, jdu na to mrknout :slight_smile:

my jsme včera shodou okolností viděli naše dvoje přátele, tak jsme jim řekli o miminku, moc nám gratulovali, bylo to krásný :dizzy_face: okolo se batolily ty jejich děti plus náš Matýsek, tak to bylo takový dojemný :dizzy_face:
akorát v kavárně nám zmizel najednou a najednou slyším jak někdo volá "čí je ten mluvnej chlapeček?"... vlezl jim až do kuchyně a tam si s nima povídal :grinning:
bylo to krásný odpoledne :dizzy_face: kamarádka má holčičku narozenou začátkem dubna, tak jsme jim to oznámili tak, že za rok touhle dobou bude naše miminko taky takhle veliký :slight_smile: ta jejich holčička je k sežrání, velikánský buclatý tváře, děsnej pohodář :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky, byli jsme včera u dalšího doktora na konzultaci, tak jen podávám další zprávy od nás :slight_smile:
Byl to nejlepší a nejpříjemnější doktor, se kterým jsme kdy mluvili, po dlouhé době jsem od nějakého doktora odjížděla s dobrou náladou. Z těch základních věcí, jako příčin, jsme se nic nového nedozvěděli, ale s tím jsme počítali, že už asi není co. Každopádně z povídání, z papírů, co jsme mu přinesli se nejvíc přiklání k nedostatečnosti děložního hrdla. Říkal nám i o stehu, který navrhuje můj doktor, jestli ho udělat před nebo až v těhotenství je složité, když k tomu nejsou žádné podklady, takže to je spíš na nás, ale my už jsme rozhodnutý. Kromě toho by podával od začátku těhotenství acylpirin, říkal, že se to zdá sice divné, ale že je někdy zázračný, tak ten musím nejdřív předem vyzkoušet, protože když jsem byla malá, tekla mi po něm z nosu krev. Pak pro jistotu i Prednison a ten Utrogestan. A kolem toho 20tt případně antibiotika, ale to jsme potom nějak zamluvili, tak netuším jaká a proč. Určitě se k němu ještě vrátíme, až budu těhotná. Na ty antropozoonosy (infekce) o kterých nám říkal ten jiný doktor minule, tak se moc netvářil, že prý to snad ani není možné, aby k takovému potratu došlo třikrát po sobě ze stejné infekce. Kromě toho mi poradil další věci na ty vracející se mykózy, říkal, že je to jasné, že chodím na tolik vyšetření, tolik revizí, že prostě to prostředí už je hodně narušené a proto není lehké se toho zbavit. Ale rozhodně ze mě nedělal nějakou "šlapku", jako kdysi jeden doktor, když jsem tam byla s tím, že se mi mykóza vrátila. Tak to je asi všechno, víc mě teď nenapadá. Jen, že říkal, že by dal půl roku až rok určitě pauzu a našel by klidně i nějakou jinou pomoc pro srovnání psychiky. Dal nám i nějaké kontakty.
13. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Martinko, super. Dík, že podáváš info. Acyplyrin, jo? To je zajímavý, co se člověk dozví za zázračné léky :grinning: .
13. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Martinko, tak to je dobře, že jste se setkali s někým kdo je příjemný a komunikativní...
ta pauza je určitě dobrá věc, musí to být hodně náročný psychicky i fyzicky :unamused:

já jsem se ptala minulý týden u té čínské doktorky na ty infekce, děložní hrdlo atd. co jsme spolu všechno probíraly přes IP... říkala, že infekce to asi nebude, ale nedostatečně vyživovaná děloha, tzn. neproudí tam dostatek krve a energie, takže v určitém okamžiku těhotenství prostě už nezvládne se o miminko postarat a ani mechanicky (stehem) se těhotenství neudrží...

ptala jsem se jestli s tím někoho léčila s podobnou historií a říkala že několik lidí... tak jsem se odvážila i zeptat jak to dopadlo a prý všechny případy dobře :dizzy_face:
akorát je to o tom co Ti už říkala do telefonu, že musí být vysoké dávky a to už nějakou dobru Před otěhotněním, aby se na to ta děloha dobře připravila a pak ji furt podporovat...

moc Tě zdravím :slight_smile:
13. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
petrolejko, acylpyrin se mi zdá taky zajímavý, ale na druhou stranu, když to doporučuje, tak uškodit to asi nemůže, tak proč to příště taky nezkusit :slight_smile:

lu, moc děkuju, jsi moc hodná. Já o tom hodně přemýšlím, jen máme ten jeden problém a to finanční :frowning2: Štve mě to, ale tím, že je to měsíčně tolik, tak vůbec nevím, jak to zvládnout, když nebudu moc v těhotenství chodit do práce :frowning2: Musíme to všechno ještě nějak zvážit. Ale moc moc děkuju.
13. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.