• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahoj, koukám, že jen vzdáleně tuším, jak se můžou ženy toužící po dítěti trápit. :pensive: No u nás šupvrz, nechápu to, ale poslední dva týdny hůř spím a často se kolem čtvrté budím a tak hodinu nemůžu usnout ... dneska mě u toho bolela hlava a bříško, i snad mi tvrdlo, to z prvního těhu neznám, tam jsem byla furt nad věcí, páč vše šlo jak po másle. No a te'd tam ležím a modlím se, ještě tři týdny, ať je malá skoro dopečená a má dobrý sací reflex ... a pak jsem myslela na Martinku, člověk si myslí, že se může vcítit, ale nemůže ... mně jen ta hodinu strachu tak vyčerpala, že ještě te'd tady sotva lezu a chce se mi brečet a do toho vím, že někdo tohle prožívá celé těhu a bojuje o každou hodinu. A tohle několikrát za sebou? Já jsem sračka, ani nevím, jestli bych to unesla, aniž by mi hráblo. takže se skláním před všema bojovnicema, je strašně nespravedlivý, že to někdo dostane zadarmo (viz já) a někdo celý roky bojuje ... Moje sestřenice je čerstvě těhotná, na tu myslím každý den, snaží se už celé roky a před dvěma týdny byla na umělým a konečně se povedlo. Ale víte ... je to teprve začátek cesty.
Na TBC se nemusí, ono se to prý stejně bude časem rušit, to mi řekli už při prvním, my měli reakci v pohodě a nikam už nejdu. Odžiganec míň
14. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
lu:a mohu se zeptat?Matýska máte teda přes uměl.opl??nějak nerozumím :sweat_smile:v těhu jsem problémy neměla krom zvracení a pálení žáhy což je normál,ale bylo to hodně o psychice,prostě jsem se bála že o miminko zase příjdeme :frowning2: a dík za pochvalu :slight_smile: dyt' Matýsek je taky nádhernej :slight_smile: téda holka já tě obdivuju toto kdyby mi řek přítel asi bych reagovala stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ad očko:malej neměl žádnou reakci víš tak proto by měl jít :confused: tak Matýsek to měl asi v poho ne? :slight_smile:stejně ted Pát'u očkovat nemůžou je to zdlouhavá léčba,než to zase dobere.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukám jak si Pát'a večer ve vaně šmrdolí zoubky kartáčkem a moc mu to nede,tak jsem mu to zkusila sama a krásně drží takže vyčistím vše perfektně,akort pak nevyplivne pastu,tak to zapije :sweat_smile:a jak mu splachuju vlásky ve vaně tak to dělám hrníčkem a včera z něj normálně pil a jak mu to jde,sice cintá ale jde mu to :slight_smile: no a z hrníčku z pítka tomu moc nedá dycky zkousne dudlík a něco vyplivne a něco vypije asi spíš koupím toho jupíka jak jste psali :slight_smile: byl to ten dětskej jupíček cappy junior? :sweat_smile:
14. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Pét'o at je líp :wink: jo,jo život je nespravedlivej čím,vším si člověk někdy musí projít :pensive: díky za reakce na očko,tak na to taky prdím :wink: a gratulace sestřenici k těhulkování :dizzy_face: jdeme ven a leje jak z konve bléééééééé :unamused: hnusnej podzim :sweat_smile:
14. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Dobré dopoledne,
u nás teplotka už není, jen je protivka, asi zoubky
člověk přehodnocuje žebříček hodnot podle toho, co se mu stane. Nebo aspoň já jo. Někdy tady nervuju a šílím z Elí, přitom si večer uvědomím, že bejt mámou je to, pro co tady jsem, asi jako Lu, prostě je to smysl mýho bytí a měla bych si to sakra užívat, pak mi uteče za kámoškama a já ještě budu vzpomínat, když to byla jen "moje" holčička. Ale to, co člověk momentálně má, tak nikdy tak neocení, jako ti, co po tom touží.

Peti, to raní probouzení je naprd, to má pak člověk spoustu času na přemýšlení a v tu dobu jsem věci, který mi přes den přišly v pohodě, viděla černě...takže ať je líp a prďolka se krásně dopéká :wink:
14. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
hani:reakci na TBC měla Nikča v pohodě,ani jsme nikde nebyly a nikam se nechystáme :wink: Nikča pije z lahvičky Cappy junior a jde jí to bezvadně :wink:
14. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Radce všechno nej k svátku :dizzy_face:
14. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
simi:děkuju,vyzkoušíme :slight_smile: tak koukám že asi spousta dětiček reakce měli co? :confused: tééda venku je hnus :unamused: nevím co vymyslíme odpo ven už nejdu když prší :unamused:
14. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Hani: ne Matýska máme "domácího" :dizzy_face: :wink: právě díky tomu, že jsme neposlechli doktory a "vyhodili jsme peníze" za operaci "která stejně k ničemu nebude a bude to jen velice bolestivý" (nebylo skoro vůbec)..... "byliny jsou krásný, ale víte, to je spíš placebo" (spermio se manželovi za dva měsíce tak změnilo, že si mysleli, že laboratoř udělala chybu!)
"a pokud se to povede, což asi ne, tak tak za několik let".... (do měsíce jsem byla těhule)...
to cituju vedoucí CARu a primáře na urologii :sweat_smile: :sweat_smile:

Hani to je super, že si malej nechá takhle vyčistit zoubky, Matýsek zhruba taky, ale musím furt zpívat a na přední mě skoro nepustí :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale děláme rychločištění i ráno, tak snad to zatím jakžakž stačí, cukr ještě v ničem neměl, tak snad je to ok

Peťo: to takhle nemůžeš brát, mně to taky někdy připadá hrozný, ale víš co, já si pak říkala, že je za tím asi nějakej důvod... je fakt, že jsem dítě moc chtěla, ale mám pocit, že ten boj jsem "potřebovala" abych to dítě uměla plně docenit... mám pocit, že někdo to umí přirozeně, ale já jsem k tomu ten boj potřebovala, neumím vysvětlit proč :sweat_smile: každopádně nás to nakonec s mužem stmelilo, ale až po :sweat_smile:

hlavně Verunka je určo v pohodě a jak píše Teru, tak ty ranní hodiny jsou fakt na budku... a na konci těhu je člověk už takovej vysátej a trošku i blbne, to je podle mě normální... drž se !!

Hani: my taky nemáme plán, že bysme se srazily??? :wink: kde bydlíš?
14. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
lu:týýýý jo tak to čumím co všechno dokážou bylinky a jak jsou kolikrát doktoři hotoví z odpovědí :angry: tak to je paráda že se nakonec zadařilo :slight_smile: ad zoubky:myslím že mu to možná dělá i dobře jak se mu tlačej ty zoubky tak ho to asi i trocha masíruje :slight_smile: on by měl kartáček v puse nejradš celej den :grinning: zoubky čistíme taky 2 krát denně :slight_smile: lu:já jsem od tebe myslím dooost daleko :frowning2: já bydlím v Řepích :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
jj, byliny dokážou hodně, já sama taky čuměla už při těch zdr. potížích několik let před tím... furt jsem nevěřila ale pak jsem jednou měla zánět ledvin a musela jsem nutně do práce aspoň na den, dostala jsem vysokou dávku bylin a nekecám, že jsem to dopila a za chvíli taková úleva, že atb proti tomu hadr... do pár dní jsem byla fit a ani jsem nemusela na neschopenku....
ona mě tam dotáhla moje ségra, měla ekzém na ruce a byla v Londýně a tam je tradiční čín. medicína dost v kurzu a tak tam šla když nic nepomáhalo a říkala, že si to měla vyfotit, jak to bledlo a pak zůstal jen obrys, během pár dnů... takže na tohle mě tam tehdy dotáhla :grinning:

sakra, ŘEpy, to je dost daleko... kdyby nepršelo tak bysme se mohly srazit někde na půl cesty, ale takhle mě nic nenapadá... jestli Tebe jo, tak napiš :grinning:
14. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahoj holky.
Já myslím, že Kaffi je Radmila. ale nechci kecat! :slight_smile:

Peto, nádherný fotečky od fotografky a i domečku! :slight_smile:. jsi krásná maminka a máš nádhernou dcerku!

Doufám, že všem marůdkům bude líp, nebo už je? :slight_smile:

u nás zima veliká, dokonce jsem dala Tomovi punčocháče, když bylo 11°C..ale nevím, jeslti ho "nerozmazluju"..co budeme dělat v zimě?? :slight_smile:

mao- přístup tohoto doktora mne nadchnul! a ještě vám dal další kontakty! Je vidět, že jste pro něj byli důležití a nejenom nějací "zkoušeči". Mám z něj dobrý pocit!
Moc vám držím palečky a obdivuju vaši vnitřní sílu!
14. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
a tady je dneska zima a my chceme grilovat. Slavíme moje narozky..tak asi ogrilujeme a sedneme ke krbu dovnitř, abychom neumrzli! :slight_smile:..
a o víkendu jsme byli na zábavě..a kuldovali jsme s manželem a ostatními do půl páté! :slight_smile: Týjo, kde se ve mne vzalo tolik energie! :slight_smile:.. Nebýt těhu, tak se asi dooost opiju! :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
a ještě fotky pavlíkovic family! super! Mariannka jak spinká, tak je kouzelná! a deny vypadá jak veliký kluk! Je to prostě velký brácha!

Peti, ještě neříká se, že když se v těhu budíš v noci určitou hodinu,tak v tu hodinu budete kojit a mimi se budit? Tak kdyby Berunka spala celou noc a vzbudila se ve 4 a pak ještě spala, tak to byl bylo dobrý, ne? :wink: . peti, a za tři týdny začneš denně mazílkovat a možná necháš skákat Týnku na bříšku a mimi bude venku hned, že jo? :grinning: :grinning: . a je hlavinkou dolů? nebo kdy jdeš na UTZ?
14. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Romííííííííííííííí vše nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak 11 st je hodně málo taky bych dala punčocháčky :wink: tééda zbavka do rána a abstinovat???? :grinning: :grinning: lu:třeba by mi ty bylinky pomohli i na tu hlavu vid?mně taky sejří do sebe furt rvát nějaký svinstvo a navíc to nezabírá a nikdo neřekne pádnej důvod :unamused: i když je fakt ted už mám tejden klid,ale myslím že jakmile to dopíšu bude po klidu to je vždycky tak :zipper_mouth: lu:já bych klidně přijela třééééééééba na Mírák tam mi jede tram :grinning: jenže když prší blé,blé,blé :frowning2:
14. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Comra: ahoj, tak u vás bylo 11 C? no já taky dneska přemejšela co mu dát ráno, punčocháčky nemáme, tak dostal nejtlustší kalhoty... nevím jak to řešit, protože punčochy měl minulou zimu a nedělaly mu dobře na kůži nějak, jak je v nich umělina... tak jedině asi koupit nějaký v biobavlně bez těch umělin :confused: ?

a teda zírám kolik máš energie!! to je super, že se cítíš tak dobře :slight_smile:

já dneska poprvé vyluxovala co jsem těhu (doteď to dělal manžel) a jsem nějaká převálcovaná, ono se to nezdá, ale celej byt je docela makačka a já včera ještě umyla dvě okna a tak jsem to asi trošku přepískla, to musím zase zpomalit nebo padu na čuňu

s tím buzením: mě Matýsek nebudil v těhu vůbec... a pak vstával vždycky před půlnocí a ve 4 ráno :grinning:
14. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
jé já jsem trubka, Romi, já zapomněla popřát k těm narozkám!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Hani: no týjo, kdybys přijela to by bylo super... já bych Tě i vyzvedla na tom Míráku :wink:
hele třeba pršet přestane!
mohli bysme k nám, malej miluje návštěvy a Páťu ještě ani nikdy neviděl a já Tebe taky ne! :angry:
14. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
ale tady už nepršíííí !!! :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Romčo, vše nejnejnej!! No s tím buzením by to bylo supr, u Týnky to fungovala, čutala v 1 a ve 4 a i tak jsem kojila. No radši si nebudu dělat plané naděje. :grinning: Mazlíkování nehrozí, já už se sotva hýbu a když si lehnu, tak usnu, Míra je furt utahanej a posledně říkal, že jsem dole nějaká celá jiná, že už se tam neorientuje, taková obrovská houba. :sunglasses: No ani u Týnky jsme takhle nevyvolávali, to zas říkal, že nebude svou dceru šťouchat do hlavy. :grinning: UTZ mám ve čtvrtek, poslední dva UTZ už byla berunka hlavou dolů a teď se sice hodně přemisťuje, ale myslím, že většinou má nohy nahoře. Na přivolávání porodu plánuju generální úklid, minule to zabralo, porodila jsem ještě než jsem ho stihla udělat, asi ta hrůza, že bych měla vypíglovat celej byt mi spustila plodovku. tak to zkusím zas, někdy kolem 24. října, chci štírku. :wink:
14. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
lu:já tě navnadila vid???????? :grinning: :grinning: já bych stejně dnes nejela,ráno jsem to dostala a ten první den mně je dycky na chcípnutí :unamused: mně taky sejří že jsme se ještě neviděli,ale znáš mně se mnou je to fááááááááááákt těžký :sweat_smile: a mimochodem tady momentálně taky neprší :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
no helé tohle mi nedělej, já se natěšila :angry: :grinning: :grinning:

tak někdy jindy, kdy můžeš?? písni mi do IP kdyžtak
14. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky,
Martinko, pořád na tebe od včera myslím (a ráno jsem četla, co jsi psala). Jsi strašně silná a úžasná! Vím, že se rozhodneš správně!

Romíískuuuu, všechno nejlepší :dizzy_face: Jak se mimísko? :wink:
14. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky, Denulka už dvakrát spal ve velké posteli :dizzy_face: Je šikovný... Vymyslela jsem tam takovou pojistku z textilu, aby nemohl spadnout dolu, tak snad se mu tam bude chrupat "ukázkově". jak říká :sweat_smile:

V sobotu jsem měla fotit svatbu, zase to nedopadlo. Ale dnes jsem nějak nad věcí. Prdím na ně - mám lepší program - školu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jen fakt nevím, jestli bude kdy co fotit, až budou všechny tety koníkovky vyfocené :frowning2:
14. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Peťo: no tos měla super, že jsi nedouklidila... já vypíglovala všecko dvakrát a pak už jsem jen čekala, všecko hotový :sweat_smile: a pak co má člověk dělat, že jo? teď je aspoň dobrý, že mě zaměstná Matýsek :grinning:

jsem vám ještě neřekla, jak tu měsíc diskutujem o tom jestli mu pořídit tu motorku odstrkovací a pak jsme to zavrhli, že nemáme prachy... a včera šel muž s plastovým odpadem a vedle kontejneru motorka... tak ji přinesl domů, já ji vydrhla rejžákem a skoro vařící vodou a Matýsek má motorku :grinning: :grinning: no nekup to!
Lu-energii jsem měla jenom na tý zábavě! jinak jsem chcíplá! teda už je to lepší.. :wink:

peti-jsem zvědavá na váhový odhad! A přeji ti tak 4x rychlejší porod! před týdnem rodila kamarádka..první porod dost hrůza, poporodní depka,..a druhej! prej 3x zatlačila a Ela byla na světě! a se vším všudy! žádná depka, prostě ukázkový! :slight_smile: ..tak se uklidnuju, že to u mne bude taky tak !...a tobě to přeji taky! si to zasloužíš!
a piješ maliník? lněné semínko a mažeš hráz? i když to se vše dělalo až od 36 tt, myslím, že jo? Týjo, já už si to nepamatuju!

Jo, a musím pochválit Tomíska. Za týden(7 dní) spotřeboval 10 plínek - hlavně na noc! Mám z něj radost! :grinning: . a taky skvěle zvládl víkend u tchánovců, kde byla pout a přijelo milion lidí! byl v pohodě, i když moc nespal..:slight_smile:
holky, moc děkuji za gratulace! Jsem zvědavá, co vymyslí manžel..i když..jsem při zemi a snad dostanu aspon kytku...ze zahrádky! :slight_smile: :slight_smile:

lu-než mít porod jako Peta, tak to bych raději měla 4x vygruntováno!

Míško, až budou tety vyfocené, tak začne další fotící kolo! Dyk je další kolo porodů a těhulek! :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
Comra: já kdybych šla spát v půl pátý, tak nejsem schopná se ani nalodit na Koníka :sweat_smile: :sweat_smile: jseš dobrá!

jinak Tomík je teda fakt šikula :dizzy_face:

u nás dneska proběhl svátek, co máme teď tak jednou za týden, tzn. řekne že chce na nočník - a tam dokonce něco vyrobí :grinning: (jinak buď hlásí po a nebo potřebuje, ale nečůrá a nebo se na nočník vehementně cpe a pak kde nic tu nic a diví se, že nejdem splachovat :sweat_smile: )

muž mu dneska vysvětloval, že plína stojí zhruba 5 Kč a jeho pivo taky (objevil nějaký supr levný co se dá pít), takže jedna plína = jedno pivko pro tatínka :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
lu: :grinning: :grinning: já věděla že mně ukamenuješ :grinning: :grinning: :grinning: jo,jo dám vědět zatím to vypadá na pátek áááále nevím :sweat_smile: Miší:nezoufej,já věřím tomu že budou další a další nabídky :dizzy_face: :dizzy_face: lu:no vidííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííš,někdo to musí koupit,někdo to má holt zadarmo :grinning: :grinning: :grinning: my odstrkovadlo máme prej u ségry po synovci,ještě jsem ho neviděla pže Pát'ovi to tenkrát nešlo,ale ted už by ho to třeba bavilo :slight_smile: ale do Prahy ho stejně brát nebudu on nejradš po svejch :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Comra: nj, to je jasný! já bych to taky asi měla delší, ale já jsem chodila do 5. patra pěšky poslední měsíc a drhla každou spáru už pár týdnů před porodem... a pak dvakrát Hamilton
já právě doufám, že to zase začne kontrakcema, abych nemusela do porodky až na poslední chvíli :fearful:
tak snad pak nebudu ve zprávách že jsem porodila doma ve vaně s Matýskovou pomocí :sweat_smile:
jako tuhle jedna paní jak jí pomáhal asi 4-letej syn :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
lu-dyk jsem taky na koníkovi včera nebyla! :grinning: :grinning: . Tomíska měli tchánovci, takže my do půl desáté vyspávali!" :slight_smile:
pivo-plínka je dobrý!:slight_smile: ale zřejmně to pro matýska není motivace! ale myslím, že manžel by do plínek kvůli pivu teda neděl a raději by chodil na nočník, že jo? :slight_smile: :grinning: :grinning:

odrážedlo-s kočárem ven nechodíme, jenom na "mokorke". hrozně ho to baví.. nemůžu mu vysvětlit, že v autě musí sedět v sedačce a ne na motorce. :slight_smile: tkaže jí bereme i na návštěvy a tak.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Hani, ale já Tě nekamenuju :grinning: jen že jsi mě tu rozvášnila... úplně mi to nahodilo energii :grinning:
14. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.