• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
já jsem taky nějaká rozvášněná...lákám manžela domů, že jako dítě spí... :grinning: :grinning: :grinning: A on, že má moc práce, ale že snad ve 4! :grinning: :grinning: ..To už bude po spaní a tedy i po vášni.. :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
vláček jak koupila Miška-jsem zapomněla napsat. U nás je už dlouho(z hračkáčství ale asi to bude to samo). taky ho baví, ale nejvíc ty vláčci a jezdí s nima všude. po té dráze už mín..Jo, ted jsou od rána v pračce! :slight_smile: :grinning: :grinning:
a brácha zase říkal, že to taky mají a že si s tím hraje synovec (4r - mají už to taky dlouho) úplně nejmín ze všech hraček..
tak si vyber..
14. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Romčo, ještě nic neužívám, maliník a tak. Nakoupíno mám, ale dřív jak v 35tt nezačnu, občas mám pocit, že se Berunce chce ven, ale je to asi jen taková blbá panika, jak je tohle těhu jiné než S Týnkou. Takže zatím žádná tahle podpora, pak budu masírovat a pít jak divá :grinning:
14. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
Já nevím - lněné semínko a maliník jsem užívala při prvním těhu a porod byl horor. Teď jsem si nebrala nic a šlo to jak po másle :slight_smile: - nebýt té pitomé šňůry kolem krku Marianky, tak je to parádička :wink:
14. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
No já užívala vše a nepomohlo mi to vůbec, ale budu to brát zase, třeba tentokrát ... :grinning: Ale prý se díky masáže hráze dobře i hojí nástřih a to můžu potvrdit, srostlo to krásně a rychle, horší bylo to vnitřní šití, na to je ovšem masáž krátká, když někdo rodí děti s velkou nezploštělou hlavou, žeeee
14. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
lu:já tě nechtěla rozvášnit :grinning: :grinning: :grinning: a Pét'a nemůže mít druhej porod jak jinak než ukázkovej a to samí přeji všem těhulkám :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Peťo: :grinning: velká nezploštělá hlava :sweat_smile:
nebo když si tam dítko strčí ručičky z obou stran že :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky potvrzuju, že díky masáži hráze se to zhojilo zvenku fakt rychle.. ale uvnitř :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: normálně jsem se cejtila až asi po 9 měsících, jakože fakt stejně jako před, takže to není šestinedělí ale šestiměsíčí minimálně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky tak jsem byla v dětský obuvi ve Francouzský.... chci prostě vyšší botky, celokožený, hladký aby se dali otřít hadýrkem a tmavý (na tu pražskou čvachtu)... no a takový měli v klukovským jen dvoje, ale nějak jsem nebyla schopná se rozhoupat, protože jemu je 22 asi se určo třičtvrtěcentimetrovou rezervou, což by stačilo, ale vzhledem k tomu, že tam pak bude mít i tlustší ponožku, tak si myslím, že to je málo...

no a 23, tak ta je mu velká fakt dost... tak teď babo raď :sweat_smile: :sweat_smile: (jako fakt poraďte, co byste vzaly vy??)

a ještě se mnou šel muž a když viděl ty ceny tak ho málem ranilo, marně jsem vysvětlovala, že tohle jsou normální ceny za dětskou celokoženou obuv... takže jsem z něj byla nervozní, příště jdu sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže se asi podívám do Fare... kde je ještě prodejna v Praze?
a nebo má něco v takových velikostech i Deichmann nebo Baťa? ale zase nevím nakolik je taková bota kvalitní, přece jen chodí malej na rehabilitaci, takže bych radši nějakou záruku.....
co to Essi nebo jak se to jmenuje, to má Žirafku nebo něco? :confused: :confused:
14. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
Lu u Deichmanna prodávaj i elephanty třeba. A radši bych koupila větší. Prcek by měl klidně až 120mm rezerv proti své velikosti u normálních bot, tak to raděj při měření, a když připočteš tlustou fusekli. Určo větší nebo budeš v prosinci kupovat další. Nás to čeká taky, chci tento týden do Fénixu, je tam prý nová prodejna obuvi, dětského by měli mít výběr a navážejí zboží. Jedny na sucháče kotníčkový koupím na teď a v listopadu vyšší sněhulovej typ vevnitř s kožešinkou - do sněhu a na mrazivý dny. Týnka roste pomalu, tak tiše doufám, že s obojím vystačím až do jara Jinak drahý jsou všechny ty kvalitní, to se nedá tak brát, jako na oblečení šetřím, 95% věcí máme ze sekáče, ale boty jen nový, bojím se, abych jí nezničila nožky. Zatím jsem byla moc spokojená se značnou Superfit, od těch jsme měli snadálky na sucháč a Týnka je miluje, jsou hezký, dobře seděj, prostě spokojenost.
14. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
lu:Pát'a má na podzim taky 22 a jsou mu větší ale na zimu má 23 ky,jak píše petrolejka,22 ky bych se bála :slight_smile:
14. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
ahojky

romčo přeju krásné narozeniny, parádně to oslavte!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Peti tyjo za chvilku budeš mít druhé miminko, to tak šíleně letí, že to ani není možný.Snad Tě to bříško jenom zkouší a malinká tam vydrží až do konce, ať je krásně dopečená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Dochází Ti to už? :wink:

My jsme byli dneska sondovat nějaké kroužky a zkusíme jeden kde se tancuje a hraje na dětské nástroje,je to formou hry a kamarádka tam byla a prý vynikající, i to dítko co běžně nespolupracuje (to je moje obava), tak se bavilo a hrálo společně.Jinak teda kosa u nás dneska děsná,punčocháčky jsem ještě nedala,ale když mi seděl v kočárku,tak mu koukaly z nohavic holé nohy :confused: a museli jsme odpo brzo domů, protože jsem byla zmrzlá jak hovno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Peťo, Hani, že radši větší? já je chtěla vzít, ale paní na mě koukala jak na ufouna :sweat_smile: že mi v tom bude padat... no radši rezerva 1.5 cm než necelej cenťák... zrovna teď když nejsou prachy, tak kdybych přišla v prosinci, že zas potřebuje boty, to by mě asi manžel zatloukl do země :zipper_mouth: :grinning:
já právě taky dost šetřím na oblečku, ale boty teda nový a zatím měl jen se žirafkou

Peti a kde je ten Superfit? nebo Fénix? :confused:

na ty Elephanty v Deichmannovi mrknu, díky!!
14. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
agi:ty zmrzlá jak hovno a já se potila :sweat_smile: přítel se ptal jestli jsem zdravá,jestli se cítím dobře :grinning: lu:jo,jo já bych brala větší,Pát'a to má taky jak lyže,ale věřím té ponožce :sweat_smile: lu:u Daichmana jsem byla pro papučky a teda i botky mooc pěkný jen jsem tak trochu koukla :slight_smile: my máme po synečkovi taky jen botky se žirafkou,ségra si na tom hodně zakládala,navíc botky jak nový,nesešlapaný,takže taky šetříme nevíš kdy budeš ty penízky potřebovat žéé?teda já vím.... :zipper_mouth:
14. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
jo a u nás uspávání obzvlášt' vypečený,malej koukal na Superstar a ne a ne se od toho odtrhnout a pořád se řehnil :grinning: pak jsem to někam přepla a najednou to šlo,ale usnul až kolem 21 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu se rychle sprchnout kdyby se nááhodou ještě vzbudil :slight_smile:
14. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Hani: jak lyže :grinning: :grinning: :sweat_smile:

no u nás uspávání dobrý, akorát nás má fakt na háku, zpívá Spi děťátko spi a prokládá to anglickejma slovama, občas se už nechytám co to jako má bejt...
nebo zpívá písničku a jako refrén si přidá v tý melodii Pingůůů, Pingůůů :sweat_smile:

jinak dneska prča s manželem na Uřadě práce, šli jsme za pánem co má na starosti ten jeho rekvalif. kurz češtiny a na konci říká pán Takže přijdete v úterý? .... a Matýsek: Ano! :grinning:
načež pán tisknul z počítače smlouvu v nějakým programu jejich a Matýsek: "Tubbies, plosím" :grinning:
14. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
lu: :grinning: :grinning: :grinning: no v enším provdení :grinning: Matýsek co slovo to perla :grinning: u nás se mluví skoro nic :frowning2: jede si svoji hatmatilku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a furt chodí po krámě a sahá lidem na nohy a tahá je za nohavice :sweat_smile: taky pořád sundává cedulky akce a hází je do regálu :sweat_smile: je to honička bejt jednička :grinning: řádí jak divej to jooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už jdu ale zase přííííííjdu :wink:
14. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
debil jsem zase píšu jak Bulhar ale vy už mně znáte :grinning:
14. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Superfit je značka, prodávaj je v různej obchodech nebo na netu. Fénix je galerie Fínix na vysočanské (přímo na metru)
14. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
to mi povídej, v krámě to je čím dál tím větší maso, už ani v kočáře to kolikrát na chvíli nejde, on je jak chobotnice, z jedný ruky mu vyrvu ceduli s akční cenou, v druhý už má pětilitrovej kýbl s křupkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dám ho metr od regálu a málem ho sejme paní s horkým plechem čerstvě upečených baget ... jako někdy fakt nevím jak to mám udělat :sweat_smile:
a to mě začly teď hrozně bolet prsa, to je nářez, já ho nemůžu skoro chovat, aniž bych neměla skoro zatnutý zuby... minule jsem to měla taky, ale na začátku hned, takže jsem si naivně myslela, že mě to už minulo :sweat_smile:

nevíte kde by se pro něj dal koupit takovej ten běhací kolotoč jak na tom běhaj křečci? :grinning: :grinning: :grinning:
má nějak moc energie, už i manžel to včera prohlásil a ten vydrží dost... včera vejdu do obýváku, muž únavou usnul na gauči a Matýsek mu před obličej nosil jednu knížku za druhou a ukazoval a vyprávěl - a muž spal :sweat_smile: :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Lu, prsa mám citlivý a můžu Ti říct, že na plavání to bylo těžký, protože Týnka si je několikrát vybrala jako záchytnej bod a chňapla mě za bradavky. jsem měla co dělat, aby si plavčice nevyslechla doost hustý výrazy.
14. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
nj, tohle mi dělá taky, často ale nechtěně, že mám nějaký zajímavý tričko, tak kouká na výšivku nebo na flitr a u too mě chňapne, já i před těhu jsem dost citlivka na bradavky, ale teď mě bolej celý ty strany hlavně, podprdu jsem dneska nemohla vůbec mít na sobě, to se nedalo svítit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a když na mě začal skákat v tramvaji, tak to byl teda nářez... jsem si stoupla a dala ho manželovi ať ho zpacifikuje, on je teď nějakej divokej kluk jeden, jdou na něj nějaký roupy...
no aspoň je vidět, že ten už třítýdenní průjem ho nějak teda nevysiluje :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
jo díky Peti za ty info o botách... :wink:
14. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
lu:at' bolest pomine :frowning2: kolotoč na křečky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já mám taky v krámě co dělat a to nejsem těhu :sweat_smile: mně dnes dones do košíku láhev vína,mně málem šlehlo,kdyby ji bejval upustil no týý woe :confused: jo a ještě další potřebnou věc gel persil,ví asi co maminka potřebuje :grinning: ae ne ted' :grinning: ale on nsí fakt všecko podává a říká na :sweat_smile: nejhorší na tom je že vytahuje věci i ostatním a dává mi je,asi at jim o zaplatím :grinning:
14. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
a sakra! :sweat_smile: :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
lu:co tooooooooooo?????? :confused: :confused:
14. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
no jakože jak Ti nandává to zboží od cizích ať ho zaplatíš :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
ale buuuuuuuuuuuuud v klidu já se nedám :grinning: :grinning: :grinning: takže kdo chcete ušetřit jezděte nakupovat do Řep :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska bylo venku fakt už ošklivý podzimní počasí. A Štěpán měl zrovna "svůj den", tak jsme si ho pěkně užili :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale přesně vím, za co to mám, během víkendu jsem ho chválila, jak se teď zmírnil, že je pohodovější a že se i míň vzteká. Tak mě musel dneska ujistit, že zlobit pořád nezapomněl :wink:

Jsem ráda, že už marodům otrnulo a je líp.

Romčo, Tobě přeji vše nej k narozeninám. Hlavně zdravíčko, lásku a šťastnou a pohodovou rodinku.

Péťo, profi fotky jsou skvělý. Moc vám to tam sluší. Mně se nejvíc líbí Týnka v těch šatičkách. Je tam vážně rozkošná :dizzy_face:

Lu, botičky kupujeme Fare, Essinky a Santé. I Vojta zatím žádné jiné neměl. Velikost bych asi taky vzala větší. Nechala bych ho v nich proběhnout a pokud by mu chůze v nich nedělala žádný problém, tak bych je vzala.

A o nakupování s dětmi se příliš nebudu rozepisovat. Dneska jsem se byla jen zeptat na největší velikost fotky a Štěpán tam zatím prozkoumával vitrínky, tahal mě od prodavače za nohu, aby mi ukázal "píííska" na fotce a Vojta strašně nutně potřeboval hned jít koupit rohlík :rolling_eyes: Vždycky z krámu vypadnu zpocená až na zadku.
14. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ejana: nj, jak o tom mluvíš, tak já asi taky moc tuhle chválila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

a Jani kde se dají koupit ty Santé... my měli doteď jen DPK a Fare, tak já jsem fakt obuvnická panna :grinning:
díky za rady holky :slight_smile:
14. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
lu:obuvnická panna :grinning: :grinning: :grinning: já jsem vodnář,ale obuvnice vyučená :grinning: na dnešní dobu fakt príma řemeslo :sweat_smile: ejani:nebooooj nejste v tom sami :wink: já zase chválila se spánkem a už zase v noci kn'učí :frowning2: sice už ne tak často ale občas joo :unamused:
14. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Byl jste někdo na cirkusu v Řepích,Luboš si myslí že je na to Pát'a ještě malej :unamused: to je jedno,půjdeme až bude větší :slight_smile: mně by zajímalo přemejšlím furt kam půjdeme v prosinci nahánět Mikuláše? :confused: tady po Řepích nějak nejsou vidět,asi vyrazíme na Anděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: jéééééééé já se zase těším na vánoční Prahu,ta atmosféra to je protě supéééééééééér,navíc dětičky jou větší to bude paráda :slight_smile:
14. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.