• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Lu, my je kupujeme u nás v obchodě se zdravotními botkami. Mají tam tyhle značky, ale mrkla jsem na net a tady mají prodejní místa v Praze. Nevím jakou máš nejblíž nebo při cestě
http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/prodejny/1-2-69/praha/
14. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Hani, nevím jaký cirkus je v Řepích, ale s Vojtou chodím do cirkusu dost často. Naposledy v pátek :wink: On je tam nadšený, přesto se najde nějaká část, která ho ještě moc nezajímá (artisti na laně apod.) A Štěpán by tam určitě nevydržel, to jsem si jistá.
14. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
ejanko:je tu Humberto :slight_smile: já myslím že by to nedal,ještě počkám,ono vyhodit skoro 500 a aby se mu to třeba nelíbilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já jdu chrnět,dala jse si vínko tak budu spát jak miminko,možná...dobrou :pensive:
14. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Dobré ranko,dnes první???? :confused: :confused: :confused: kde máme těch 20-24 st??tady mrholí a je mlha :confused:
15. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
jo a jako miminko jsem nespala,to zas byla noc Pát'a se milionkrát vzbudil :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem totál chcíplá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj

Ejana: nj, vlastně, já tu značku taky viděla tady někde ve zdr. obuvi! díky :slight_smile:

Hani: cirkus by podle mě malýho zaujal, ale otázka je na jak dlouho... a fakt to tolik stojí ??? :astonished:

tady taky mrholí :fearful: ale není taková kosa jako včera ráno myslím
15. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
15. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
ahojky,

botky essi jsem včera koupila ve slevě v Renu v Hostivaři(ze 740 na 495 :wink: )
hani, já cirkus nerada, takže Venda bude o toto ochuzen :sweat_smile: :pensive:
petisko, co ucho? jinak souhlasím se vším, cos o Benedettu napsala:grinning: já neplavu, takže jsem nikam daleko nemusela:grinning: navíc jsem prcek, takže jsem přestávala stačit dooost brzo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hřiště jsme měli přímo u hotelu, a pak byly asi 3 na promenádě :wink: nevím, kdys tam byla, ale dooost to tam změnili...k lepšímu :wink:

mi, fotky nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
lu(nebo některá jiná pražando:grinning:) zítra budu asi v centru :grinning: nedáme srazík?
15. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: Evco, zítra můžeme
kde by ses srazila? a v kolik?

díky za tip na Reno, jdu na to mrknout

jsem se teď naštvala na ty velikosti, ze 3 triček na MMB jsem musela 2 odmítnout, protože to je sice vel. 92 ale je to krátký :angry: tak jsem vybrala ve vel. 98 a co myslíte? dvě jsou tak ohromný, že by se v tom ztratil
safra to ty lidi nemůžou ty velikosti psát všichni rovnou do toho popisu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ránko - po nějaké době nahlížím a dočítám :slight_smile:

Holky, z některých věcí jsem úplně paf. Například to spaní prcků ve velké posteli...u nás by to vypadalo takto: uložila bych dítě, přečetla pohádku a odešla. A dítě by okamžitě slezlo, rejdilo po pokoji a blbnulo.

Co se týče botek - já jsem moc spokojená se Superfity, Essi, Santé a Fare. Většinou si předvyberu tady : www.detskeboty.cz a pak si pro botky jedeme až do Zlína, kde mají šikovnou specializovanou prodejnu. Ale zkoušení mi činí problém. Stejně nepoznám, jakou má prcek v botce rezervu. Jaktože to víte vy :grinning: ???
No a šetřím taky na oblečení, botky kupuju nové...tedy i když: teď jsem koupila dvoje zimní z MMB (paní psala, že je měli jen v kočárku - tak snad nekecala), ale děti je budou mít jen jako náhradní...kdyby se ty jejich boty zmáčely...

A pak mě ještě zaujala debata o alternativní medicíně ... velice totiž uvažuji, že bych s dětmi zašla ke kinezioložce. Přeci jen jejich start do života nebyl ukázkový (předčasný porod, dlouhé odloučení od matky po porodu..). Navíc jsou děti jako dvojčata nuceny "dělit" se o pozornost. Nemáte prosím některá zkušenost s kineziologií???

Jinak přeju těhulinkám v posledním tažení moc síly...úplně si umím představit, jak je to oproti prvnímu náročné. Peti, tobě hrozně chválím profi fotky. Týnečka je tedy úplná modelína !!!

Tak a jdu něco dělat...tyhle podzimní dny jsou krásné, ale na druhou stranu sedíme dopoledne doma, což není pro žádného z nás.
15. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
lu:dospělej 160 a dítě 120,docela ranec :unamused: evísku:tak s Vašíkem pošleš babičku nebo tatínka :slight_smile: já musím s tím spánkem něco udělat,zkusíme aby usínal v ložnici s náma v posteli,nebo třeba jen s jedním s nás,stejně nás táta ráno budí,když je malej byt a Pát'a nemůže mít svojí velkou postel se zábranou tak je to na ho...to furt člověk vymejšlí :unamused: Kačí:sáhnu na špičku botky a podle toho soudím o kolik to poznáš teda aspon zhruba :wink:
15. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Kači, mám zkušenosti s kineziologií, ale dospělých. Já sama chodila a pár mých známých. Já chválím, mě to vždycky pomohlo. U dětí vím, že chodila moje švagrová a malému to taky pomohlo. Ale nevím, od jakého věku jsou schopní při tom vyšetření aspoň trošku vydržet v klidu, přece jen je to o s oustředění a uvolnění, chce se to asi zeptat. :wink: Jdem plavat, tak se loučím, jsem dnes hrozně ospalá, snad se neutopíme :grinning:
15. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
teď jsem přijela z kontroly ORL, zánět je na ústupu, už vlastně od soboty se cítím fajn, trošku je nahluchlé, ale nebolí!! :slight_smile: :slight_smile:

lu, minulý týden jsem taky po dlouhé době objednala třička z mmb a jeden balíček stál totál za prd...trička krátké a široké, no hnus..nafoceno kurňa, že by se za to ani Saudek nemusel stydět, ale realita :confused: :grinning: :grinning: zas mě to na chvilu vyléčilo si tam něco objednat, hihi...naštěstí druhý balíček od jiné paní byl fajn..

u nás pokrok v kadění :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak se vysmolí to plíny, řekne aa :grinning: :grinning: jsme na dobré cestě :grinning: :grinning: :grinning:

jdu vařit polévku, zatím páá
15. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
kde ste všici??? Je pravda, že venku je náhodou počasí na pěknou procházku, i když je mlhavo, odpo se chystám s Robišičkem k řece nakrmit kachny....co vy?

hani, s tím Páťovým spánekm to je na prd :unamused: jako i my máme noci, že se já třebas i 4x za noc probudím, bo Robik ze spaní pobékává, ale raz za čas se to dá a většinou je to k zubům...tak neroste mu třebas nějaký?? A pokavaď se lépe vyspí u vás v lůžku, tak se vyser na postýlku a ať spí s vámi...taky se potřebuješ vyspat :wink:
15. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
sama si tu psát nebudu, tak vypínám PC a jedu pro bobiša, ahooooj
15. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Petise: nj, já když něco pěknýho vidím a nemá to míry, jen velikost, tak prostě objednám ale zeptám se ještě než zaplatím na dýlku a dýlku rukávů, protože kolikrát je to teda maso...
já bych mu to kupila tady v bazaru, ale v jeho velikosti a hlavně na kluka, to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: všecko šedá, tmavě modrá a dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem včera koupila tyrkysový triko, jedno bordo a jedno proužkatý zeleno červeno modrý :slight_smile:
stačí že má ty kalhoty všecky na jedno brdo, na ty kluky je to fakt někdy ubohost... pokud člověk nechce kupovat všecko nový a jedno triko za 250 Kč, že

Petise: tak supr, že hlásí :grinning: u nás jsou to takový pidi pokroky, za poslední dva týdny občas zahlásí při nebo po akci... a nevadí mu sedět na nočníku, vyloženě se mi tam teď cpe... ale něco udělá tak max. jednou denně... no ale nebudu se rozčilovat, Vánoce to jistí
15. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojky.
Pavlíková se zbláznila, chce se nechat ostříhat na krátko :sweat_smile: Musím se sebou něco udělat, čím dál častěji se ponořuji do deprese ohledně svého vzhledu. Bulím, když si zkouším oblečení, zjišťuju, že mi nic není nebo v tom vypadám na poblinkání.... Vlasy hrůza. Pleť ujde. Jediný, co je na mně hezký, jsou děti, když je chovám :frowning2:

Pražandy, neznáte některá v Praze Studio Wello? Jakýsi vlasový stylista Petr Novák je bratránek kamaráda. Dal mi na něj číslo....
15. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky,
miško, já jsem na tom úplně stejně..dneska se mi dokonce zdálo že jsme byla u kadeřnice a nechala se ostříhat jak Pink v tý reklamě, moc se mi ten účes líbí, no třeba na to přijde.. :grinning: včera vzal manža strojkem Jiříka, má tam samej zub, hrůzav :angry: :sweat_smile:
depky mám furt, ale já spíš z toho mýho ksichtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ve čtvrtek jdeme na očko s Jiříkem, tak už budou i náušničky Emilce, vezmem to při jedný návštěvě.
jo a dneska Emilka spala od 11 do pul6h...budik už si nedávám, vydržela max. 5h :slight_smile:
zato Jiřík se budí každou chvilku s brekem, tak si ho musíme brát do postele aby nevzbudil Emilku...
15. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Jani, tak ten účes Pink se mi právě taky strašně líbí :dizzy_face:
Ten stylista právě jezdí i do Jihlavy. odpolko mu zavolám...
15. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
jo je vážně moc pěknej:slight_smile: tak to jsem moc zvědavá jak ti to bude slušet:slight_smile: my tu máme novýho kluka co stříhá, je prý dražší ale moc dobrej, tak možná taky zkusím změnu :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojda,

tak se hlásíme po dlouhé době, jsme ostudy... :frowning2: ale občas vás dočtu, abych byla trocha v obraze !!! :wink:

zkoukla jsem fotečky ze srazíku jak velkého, tak malého u Simírka a teda paráda !! JE vidět, že jst si to všici užili !! a zahrada u Simírků teda parádní !!! :wink: :wink:

jsem moc ráda, že je Petisce už lépe !!

Moc obdivu Martince s Pavlem, jak se nevzdávají a mají spoutu síly a energie hledat řešení !! V svém okolí neznám moc osůbek, jako jsi ty !! Moc vám nadále držím pěstíčka !!!

Miško, co blázníš?? Na fotečkách ti to moc sluší a dětičky se vám teda moc povedly! Marrinka jak spinká v kočárku je sladká a Denýsek na pouti už veliký chlapák...:slight_smile: A chválím dortík, moc se ti povedl...já přemýšlím co spáchám za dortík MM, má 30-tiny a objednávat se mi nechce.......no teda chce,ale penízky nejsou...:frowning2:

a co se týče účesu: acornika mi dodala odvahu a i já jsem šla na krátko...... :grinning: :grinning: a vůbec toho nelituji !! :slight_smile:

jo a ještě mě zaujala Lu a čínská medicína, koukala jsem hned na webovky a na ruzné přípravky od nich...tu a tam mě tráppí akné, a našla jsem tam nějaké kapsle na to...přemýšlím zda je koupit nebo ne..

no nevím co už dál......

U nás vše ok., Emm pořád hodná, i když teda když něco chce nebo jí něco nejde, tak se pěkně vzteká, i zadupe potvůrka !! a hodně si rozšířila slovné zásobu, je s ní sranda !! :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Miší ty budeš kočka :slight_smile: :slight_smile: dobrej vkus :slight_smile: já bych to brala hned akorát tátu ty trefil šlak :sweat_smile: pet'ulátko:to je fááááááááááááááááááájn že už je ti líp :dizzy_face: :dizzy_face: ad spánek a zoubky:zoubky se tlačej hrooozně dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: v postýlce prcínek nespí spíme ve velké spolu v obejváku ale jak říkám máme tam i kuch.kout a táto nás ráno budí asi..do ložnice se mi právě moc dávat nechce mám strach že ho pořádně nezabarikáduju nebo že se tam 3 nevyspíme,ale já potřebuju spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nevím nějak to musím vymyslet :slight_smile: jo já zapoměla napsat že v obejváku se tolik nebojím že spadne pže tam je rozkládací sedačka která je u zdi a má všude dokola opěry,jenže jak to udělat na manželské posteli že?? :unamused: jéé já vám tak závidím tu změnu já bych tak chtěla krat'ounké vlasy,ale nemůžu :frowning2:
15. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
jo máš recht Gabi,Miška je stejně kočka :slight_smile: a hod prosím fotečku s vláskama,si tě nějak neumím představit :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Hani nejsem uplně na ježka...:slight_smile: Mám takvé to mikádo, jak jsou vepředu vlasy delší a vzadu krátké...no nevím jak to popsat......:slight_smile:

jo a musím ještě pochválit Emm, už tak měsíc spinká sama v pokojíku a spí se celou noc...:slight_smile:

až mi Emmi usne, tak se pokusím zaktualizovat album tak hodím snad i vlásky...:slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj Gabi, ztacená ovečko :grinning:
Prosíííííím, i já se připojuji k prosbě o fotečku vlásků :wink:
No holky, co vám budu povídat. Prostě se cítím bídně. Lidi mi říkají, že mám dvě krásný děti a že to za to stálo, ale mne to jaxsi nestačí.. Ano, za děti jsem vděčná, ale tenhle afrument mne fakt neuspokojuje :confounded:
Holky, jdu mu zkusit zavoat...
15. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ach jo, má hlasovou schránku :frowning2:
15. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky, jo Pink v reklamě je super! Mi, určitě volej, je vidět, že opravdu potřebuješ "jakýkoli zákrok" :wink: .já už to vzdala, už nějak doklepu :sunglasses: .ale kdyby se mi tvůj nový look moc líbil, tak si hocha vyhledám i tady v Praze.
Petis: super, že je ti líp, sis asi užila svoje
Halkac: nevím, přesně, kdo to tu už dááávno zmi%noval, asi Zuuu, jak zjistíš v botě rezervu: změříš doma délku nožičky (musí u toho stát), podle toho ustříhneš brčko a v obchodě narveš brčko do špičky boty a u patičky uvidíš, kolik zbývá. Brčko je super v tom, že když se ohne, tak se nezlomí jako špejle a nějaké mačkání bot u špičky mi u dětí přijde o ničem. už vidím, jak dítě zařve, že mu už mačkáš palec.Jinak jsem si na vás vzpoměla, jak jse vychytali krásné počasí na kola, my jsme ted týden na chalupě, jakože budeme jezdit a zatím jsme nebyli kvůli zimě či dešti, ale teĎ se zdá, že vykukuje sluníčko....jinak se budu muset zeptat Gabčos, kam se dá jít v Budějkách na dobrý hřiště, nebo herny. Zatím jsme byli v Zoo v Hluboký a byla jsem okouzlena!!!! cérka taky, muž se tvářil pozitivně. :slight_smile:
nesnáším notebooky!!!!!!!!! se fakt nedá psát na tom
15. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ingridsu: vy jste v jizních čechách?? :slight_smile: :slight_smile:

no na Hluboké je ještě veliké hřiště venku, super,ale to je dobré v dobrém počasí !!!

Jinak tu máme na Máji hřiště bez bot,já tam nebyla,ale moc si ho chválí...pak materská centra,ale to asi nechceš, vid??

pouštím si tu na stream Jak se staví sen a paní tam koukám taky pěkně změnili..:slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Gabi, taky jsem na to jukla, ale na můj vkus je to moc divoký :grinning: Ani ne tak barvy jako střih..
15. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.