• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Kačko, dík :sweat_smile:
17. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Holky, mám takový dotaz mimo mísu :sweat_smile: Nekupujete některá javorový sirup? Chtěla bych ho někde sehnat a u nás ve velkoměstě v Bille není....
17. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj. Dík za pochvalu bříčka, ale to se vám jen zdá, že je malé. Mám ho stejné jako s Týnkou, i podobně přibírám. No a celulitida je už zas můj kamaráda. Kači, ještě někde jsem výrazně přibrala, k radosti Míry, je ze mě zas Pamela. :grinning: Kubík moc šikovnej. U nás zatím nočník nic, ví, že se do něj "kaká" i hlásí, že dělá potřebu do plínky. v kalhotách si na nočník sedá, ale jak ji chci dát nahou, tak se hned zvedá a brání, takže zatím odsouvám, hlavně co nás zkosily ty choroby, počkám aspoň dva týdny a začneme znovu. Však je času dost. Občas, když vidím konzistenci těch jejích hovínek, tak jsem ráda, že to nemusím preparovat z nočníku, ale prostě vyhodím plínku ... to bude ještě veselo. :astonished:
Jinak mn je už lehce líp, Týnka teda občas chrble děnsě, ale náladu má dobrou a energie dost, tak to asi nebude taková trága. Jen mě mrzí ten zákaz vycházek. Mm už doma dost, ale aspoň se dnes vrací babi, tak budu Týnku tak na dvě hoďky odpolko dávat k babi na obveselení a trošku si tady zarelaxuju na gauči. :wink:
17. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Já jsem chtěla podle původního plánu začít tak nějak v roce a půl, ale když jsem mu tak před měsícem sundala plenku a dala jen tepláčky, než si dojdu pro novou, tak začal příšerně vivádět, že nená plenku a že ji chce, že jsem si řekla, že už moc dobře ví, na co je plena, že jsem se to rozhodla vyskoušet o dva měsíce dřív, než jsem chtěla :grinning: . A pak jsem po tejdnu koukala jak mu to jde a že už nečůrá do pleny ani když jsme venku a říká si že chce kaka a přez odpol spaní měl plenu taky pak už suchou, tak jsem pak už ven ani na spaní plenu dávat přestala :slight_smile: .
17. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno,
tak úvody asi přeskočím...a k Maxe snad ani nemám sílu něco dodat :pensive: :pensive:

petru: bříško moc pěkný a STB je dobrý :wink: chvilku jsem přemýšlela, co to je za novinku

co se týče nočníku, tak asi 3x jsme byly úspěšný do nočníku, jinak se jí zeptám jestli bude dělat čí do nočníku, kejvne, tak jí tam posadím, sedí 2 sekundy a už vstává, takhle to zopakuju párkrát, nakonec se mi stějně počůra na koberec, případně uteče do postele...po kom to dítě je :sweat_smile:

Mi: javorový sirup nekupuju, takže nevím
17. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
mi při tvém kolotoči s dvěma dětma, škole, focení atd, bych pleny teda vůbec neřešila, jsi super žena :slight_smile: no a halkac při dvojčatech se taky vůbec nedivím :grinning:
A děti na to maj ještě spoustu času, já jsem se jen potřebovala někde pochlubit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Mi, javorový sirup kupuju jedině ve zdravé výživě, jinde ho u nás nejde sehnat ...

Peti, mně tedy vůbec nepřijde, že máš malé bříško. Naopak na půlku těhotenství dost dobré. Ale jinde jsi štíhloulinká...tedy i ta prsa se dmou, to je pravda pravdoucí :grinning:

Makulko, přesně tak - já taky myslím, že máma vytuší, kdy nastal čas na nočníkování...u nás tedy ještě zdaleka nee :grinning: Nejprev se děti musí naučit mluvit (třeba slovo kaká :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
halkac, přesně tak každá máma pozná kdy je dítko připraveno, každé je dítě jiné, a dřív nebo později to zvládnou všechny a ve 3 letech už bude jedno kdy kdo začal :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
ahoj holky,
dočtu později. Jenom dotázek
Tomí má břinkačku. Včera řidší ale kaše, večer 38. dneska zatím bez teplot(v 6 jsem mu dávala sirupek bez měření, ael přišel mi teplejší), ale zato stolička řidká, tekutá. Normálně si hraje, jí taky(malinko mín). Mám mazat k mudře? Dávám Kulíška na rehydrataci a Smectu..
díky
17. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Holky, taky u vás letí krtek????
http://www.bomba.cz/video/krtek-a-hovno/
:grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
Romí, co třeba zkusit vysadit mlíčné výrobky? a zoubky nerostou?
17. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
si myslím, že možná zubiska..ale Tomí ještě průjem u -zubů neměl, ítak nevím. Pucnul si do plínky a bylo to takový do zelena. v nočníku to tak nevypadá-...
17. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
No Deny teď taky nemá zrovna šíšu, ale připisuju to zoubkům.... Prožezávají se všechny 4 špičáky.
17. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Romi, a jak často kaká?
17. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky, vidím, že jsem vám nějak zahltila diskuzi, tak se nezlobte a jsem ráda, že už máte novou a veselejší.
Všem přeji jen to nej, ať děti krásně rostou a sourozenců je víc a víc, krásné těhulkování a ještě krásnější užívání si miminek.
17. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
včera měl tak o 3 kadění víc než normál. Pak jsem přebalovala v noci(normálně se nepokadí) a ted, když ho dám na nočník, tak si tak pucne (taková troška) a troška vždy v plíně..
17. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
No tak to bych, Romčo, možná došla k doktorce....
17. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Romi, u nás se teď kajdí o sto šest, taky myslím, že zoubky. Jestli se ti to nezdá, tak tam zavolej nebo zajdi
17. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Martinko, hlavně tobě přeju hodně sil a až bude ten srávný čas, tak krásné zdravé miminko! Snad nikdo si ho nezaslouží tak, jak ty! Myslíme na vás...
17. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Zdravím v nové diskuzi!
Hlavně zdraví, všechno ostatní se stejně vždycky ukáže jako blbost!

Peťo, bříško povyrostlo je malinko a je krásné! :dizzy_face: A dobře, že už je Ti líp!!!!

Mi, sirup jsem viděla v Albertu.

Romi, jestli je to zatím jen krátce, tak uvař mrkev, dej banán a uvidíš. Můžeš i vysadit mléčné výrobky - já osobně bych s tím ještě den počkala. U nás se to často rychle spraví.

Nočník - v oblečení klidně, nahatý strašně moc nešťastně pláče :pensive: , takže zatím určitě NE! V létě zkusíme čůrat na broučky :sweat_smile:

Mluvení - vítám všechny, co nemluví :pensive: U nás jen mama mama, tatatata, tam, tady(je), haf (af - af) a ham. A tohle si držíme už fat dlouho. Někdy mám pocit, že říká auto, klíče, cotoje ... ale pak zas ne.

A máme novinku - snažíme se Matýska "odpostelit" - Jindra je teď doma, tak jsme na to dva. Včerejší noc byla strašná, půlku proplakal - strašně jsem trpěla, brečela s ním :pensive: Dnešní noc spal v podstatě výborně (ale byl unavený z předchozí). Bereme ho k nám až kolen čtvrté, páté.
Je mi to na jednu stranu hrozně líto, vidím, všechny ty moudra, jak ho obírám o důvěru k rodičům, atp. , ale bylo to nevyhnutelné. Zvlášť teď po příhodě s Jindrovým krkem, můj je pochroumaný dlouhodobě :pensive:
Dali jsme si limit do neděle, pak uvidíme, jakých (ne)úspěchů jsme dosáhli.
17. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Marti, vyražte někam na dovču, pořádně si odpočněte, budte spolu s Pavlem...Moc na vás myslím..
17. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
teru-a jakou má ELi stoličku? tekutou?
17. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Marti, nikdo se nezlobí. Předchozí téma patřilo především Matýskovi a nám přišlo nevhodné v něm tlachat o běžných věcech, proto je tohla nová diskuze. Přeji vám oběma hodně moc sil a posílám objetí :pensive: Budeme se těšit, že zas mezi nás budeš chodit, protože pořád jsi naše :dizzy_face:
17. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
předně jedno velké pohlazení Martince...

pupek...no u nás zatím nic, jen když se fakt přežeru :grinning: ale cítím ho, že nedopnu kalhoty a všechno mě na bříško tlačí...to už od začátku...jinak nemám nahoře ani gram...a jím jen samé prasárny, na nic zdravýho chuť prostě není :zipper_mouth: ale...mám už zase po roce "jedničky" :grinning: tak to si užívám :wink: v pátek máme kontrolu, bude snad fotka a taky se přežeru a nafotím bejváček :wink:
Katy právě mazlí medvídka, přinesla mu plínku a oblečení a sedla si k němu...ukázala na prdelku a dělá prrrrrrrrrrrrrrr, jakože prdí a kaká....a snaží se ho oblíknout, se z ní tady počůrám :grinning:
jinak nějaký náznaky, že by se už mohlo začít nočníkování tady jsou (když udělá bobek, ukazuje na plínu a říká ččččččččččččč - má to trochu poletený :grinning: ), jinak mi taky nevydržela sedět nahá na nočníku...a já jsem líná, takže jí to zatím neučím...stejně jako samostatné jezení lžičkou...netrpělivá matka :sweat_smile:
17. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Romi, jj né úplně vodovou, to bych už znervozněla, ale hodně řídkou a častou...jinak je ok, teplotka není nebo jen minimální a živá je jak sto čertů
17. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Silvi-a měl maty taky tekutou stoličku? Vím, že jste to docela dlouho mělii, že jo? A i teplotu u toho měl? Rýži vařím, mrkev mám připravenou, banán snědl...

Jo, a zkoukla jsem domeček malého Petrolejátka! Krásný! Přijde mi klučičí..ale ted přemejšlím, jeslti mi i tvoje bříško u Týnky nepřišlo na chlapečka! :slight_smile:

adinka Mocindovic je krasavička! moc jí sluší kloboučky a čepičky!:slight_smile:
17. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Makulko, Kubík je vážně šikulka. Krásně zvládl nočníček. U nás to zatím nehrozí. Nočník ho strašně zajímá, oblečený si na něj sedá, ale bez plínky sedí asi 2 vteřiny, drží mě kolem krku a vstává. Ale zatím to nijak zvlášť neřeším.

Sylvi, žádný strach, Matýsek odpostelení zvládne. Uvidíš že každá další noc bude lepší a lepší. A jak je Jindrovi?
17. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Zuzi-jedničky :grinning: :grinning: Prasárny k jídlu :grinning: :grinning:
Jéé, a Katy je takováhle šikulka! Snaží se oblíknout mimi! :slight_smile:
Náš Tomouš dostal panenku..a tuhle jsem se dívala, co vozí na korbě auta a ono nohu! Hlavu jsem našla pod gaučem a ruce byly v kostce, co se tam mají strkat různý tvary! :grinning: :grinning: . Nic to neznamená, že ne? :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Romí, a mně jsi taky tipovala chlapečka, takže to bude Agátka :grinning:
17. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Romčo :grinning: Tomík je fakt "pečovatel" :grinning:
Zuzí, už jsi vybrala fotečky? Ukážeš nám je pak všechny? :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.