• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
agi : ještě šití na stroji :wink: :grinning: Nééé to byl pokus o vtip, zas tak báječná nejsem. A tuťák super :dizzy_face:

Moc děkuji za chválu, ta vždy potěší. Jen ráda zkouším nové věci které by mi mohli být ku prospěchu :wink: :slight_smile:
23. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
Baru, tak jsem jí to pustila a hned u toho začala skákat a vejskat :slight_smile:
23. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
hihi :grinning: :grinning: :grinning:

šít uměla moje prababička i mamka,ta i pletla a háčkovala,já jsem na to antitalent.zkoušela jsem plést a z původních 20 ok jsem jich pak měla 40 !!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
23. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
agi no vidíš to já teda plést a háčkovat neumím, vyšívat jo, že bych se to ještě naučila
23. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

mně by stačilo,kdybych uměla dobře vařit (aniž bych pořád musela zírat do kuchařky,na net,nebo do svýho rodinnýho sešitku) a péct :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Šít ani plést se už nevyplatí .

Dneska jsem poprvé byla na lymfomasáži,pak mě paní donutila vypít nějaký čaj a pak na solárku.Ve čtvrtek jdu zase.Tak uvidíme,jestli to bude mít nějaký úspěch.Ideální by bylo vypít cca 3 litry vody,ale to bude u mě problém,pít tak nějak nestíhám :unamused:
23. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
23. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahoj,
já su tááák nasratáá!! Dnes přišli podmínky letu a změnili nám odlet. Místo 9.30 na 20.15. Celej den v prdeli!!
23. čer 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
Luci, no to snad ne :angry: to můžou? to máš fakt den v háji
23. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
No to nevím jestli můžou..Míša tam zítra bude volat..no ale nenaděláme nic že? jako kdyby to řekli rovnou, tak s tím počítám a ještě řekli že se to může lišit v řádu hodin..no ale teda 12 je poněkud moc! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz
Luci, tak tohle bohužel cestovky můžou. Tuším že všechny to mají v podmínkách, že můžou změnit hodinu odletu, jen se musí dodržet den. V extrémní situaci by se teda mohlo stát, že vám let posunou z druhé hodiny ranní i na 23:50 :confounded:
23. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
díky za tipy na postýlku. asi si něco namaluju, at děda s manžou vyrobí! Dali jste sem inspirace dost! :slight_smile: :wink:

hani-receptík na modelovací hmotu zní jednoduše..vyzkouším to. ale hezké jako ty to určo mít nebudu.. Jsi šikulka! :slight_smile:

Luci-taky nesnáším, když dají odlet takhle blbě! Celej den v tahu, cestování v noci, druhej den je člověk jako po opici..:slight_smile:
My teda milovali zabukovat letenku - většinou u Skyeurope (ted má problémy) :slight_smile: - zabukovat hotel kterej chceme a vyrazit si sami..:slight_smile:. To bylo žůžo..kdoví, jestli vůbec ještě někdy takhle vyrazíme..:slight_smile:

agat-lymfomasáže super. hlavně, že sis to užila! :wink:

a spí vám děti celou noc? Teda kromě Sylvinky a Fru :frowning2:. Tom spával, ale ted se zase tak 2-3x za noc vzbudí a dost plače aplače..nechávám ho, někdy usne sám, ale častěji k němu vstávám, jdu k němu do pokoje, nasadím cumla, položím a spí dál..ale já mám přetrhanou noc! :unamused: . Dofuám, že to je zubama a že to brzo přejde..

apropo, s jakou se budí vaše děti? Když spal s námi v ložnici, tak se probudil, stoupl si, rozdělal si žaluzie a koukal z okna na auta. (postýlku měl rohem u okna) Takže jsem mohla ještě ležet a pozorovat ho :slight_smile:. Ted v pokojíčku nespí u okna a budí se s řívotem. Kníká a fňuká a křičí..dokud někdo nedojde..Takže zádné polehávání :frowning2: :frowning2:
23. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Romčo: to muselo být fajn..já bych si to takhle lajzla jen u např. poznávačky, jako byla Paříž

Jinak Amelse teď asi rostou nějaké zoubky, takže taky hodně pláče, ale jinak spinká hezky..
A budí se tak že si stoupne v postýlce a začne vyřvávat mamí mamí..ale chrupká teda u nás v ložnici..když mě nevidí..jako třeba odpolko když se vzbudí, tak pláče a to i když umí slézt z postele a může přijít..
23. čer 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
Romi, Elí se vzbudí mezi 4-6 a jde k nám do postele, tam hned vytuhne tak do těch 7 max., někdy, když je ve svý postýlce do těch 6, tak už se ve velké posteli jen tak převaluje a pak jsi jde pro hračky, prostě vydržíme ležet asi tak hodinku a buď ještě polehává nebo musím zpívat :grinning: nebo si tam natahá ty hračky a nechá mě trochu se vzpamatovat
23. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
spí s náma a po probuzení si hned v postýlce stoupá a upozorňuje na sebe takovým kňučením, někdy lomcuje s postýlkou, to když pro ní dlouho nejdem :grinning:
23. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Labell :angry: :angry: :angry: no tak to bych byla vytočená neskutečně, to jsou ale haj.líci... ale obávám se, že tohle můžou :unamused:

Comra: spí celou noc ve svým pokojíku... ani při zubech se kupodivu moc nebudil, ačkoli přes den to byl masakr hroznej... asi se ztahá jak neposedí jinak si to nedovedu vysvětlit :fearful:
u vás to fakt zní jako zubiska :fearful:

no a budí se jak kdy, tak na střídačku, asi jako my
já teda v postýlce nechám dudlík, takže on si pokouká na obrázky v pokojíku, dá si dudel a většinou v pohodě
ale jak nás vidí tak polehávání nehrozí, pytel žížal hadr, to hned povídá a chce toto a tamto a utíká :sweat_smile:
prostě jak Bob: vstávat a cvičit!

Agi: pak napiš jak se budeš po těch lymfodrenážích cítit... já asi taky málo piju, sice popíjím vodu, ale jen tak cucám... ale fakt je, že mám potíž si odběhnout na záchod :grinning:
23. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Romčo: Lukáš spí většinou dobře, ale taky měl období, trvalo asi 14 dní, kdy se budil taky 7x za noc. Myslím, že to bylo zubama (tedy asi se derou, ale nový jsem nenašla) a taky měl do toho rýmu. Teď o víkendu třeba zase strašně vyváděl večer, když jsem ho ukládala (to nikdy nedělal). Plakal tak strašně lítostivě :cry:. Tak jsem ho hladila, byl v pohodě a když jsem odcházela zase spustil a říkal "mámou". Ptala jsem se jestli se chce ještě pomazlit, vzala jsem ho na chvilku válet k nám do ložnice a pak šel spát v pohodě. Trvalo to 2 večery a teď je zase usínání i spaní v noci OK.

A taky jsem přemýšlala o spaní ve velký posteli. Má v pokoji nábytek po ségře, takže koupím jenom novou matraci. Nejdřív zkusím asi spaní během dne a pak i na noc :wink: . Třeba to bude úplně v pohodě jako přesun z ložnice do vlastního pokoje :slight_smile: .
23. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ahojky, jenom letmo nakukuju,přeju hodně síly a pohody těhulkám :wink:

Adino, držím palce aby odběry dopadly dobře :dizzy_face:

Tomík nespí zas tak špatně, ale aby spal celou noc to se stalo jen párkrát. Vetšinou se vzbudí a ještě než otevře oči už křičí "míko" takže chca nechca musím mu dát naředěný mlíčko a pak většinou vydrží až do rána, což je tak 6.30. Poslední dny má nějakou separačku nebo co, pořád mě musí vidět, když je se mnou volá tátu a když je s ním tak zase chce mě. No ale to je prkotina, hlavně že jsme zdraví :grinning:

Taky jsem si chtěla nechat zapsat Tomíka do pasu a oni mi ten pas sebrali, protože je prý už 3 měsíce po svatbě neplatnej, no já si myslela že když mám platnost do 2014 tak to nebudu řešit :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
dobré ránko :wink:

ondra se ráno vzbudí a buď ještě cestuje po posteli,kde si vždycky chvilku lehne,nebo si lehne na mě a nebo mě píchá do očí a říká máma :grinning: .Buď si ještě na chvilku lehne ke mě na bok a přitočí se ke mně prdelkou,nebo si stoupne na té posteli a začne tam blbnout,skákat a lézt dolů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lu:lymfomasáž byla dobrá,trošku cítím nohy dneska,ale jinak ok.uvidíme ve čtvrtek po druhé kůře.trošku mám pevnější špek na břiše :grinning:

Ondra se nějak rozkecal,začíná trochu opakovat:včera po mně zopakoval koš,koukej.Dneska čokoláda (kokoláda),kukr (cukr).četli jsme si ráno knížku :grinning:
24. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
s nočníkováním to je teda děsná prča,má to jako super zábavu.sedne si oblečený na nočník a křičí :"ee" a když se ho zeptám,jestli chce kakat,tak křičí,že ne a zdrhá.nebo seděl dneska ráno asi deset minut po probuzení,prděl na něm,tak si říkám,že se to povede a nic.Utekl mi,tak jsem mu oblékla pyžámko a za chvilku měl v nohavičkách 3 bobky !!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 07:08  • Odpověz
Dobré ránko.
Je fakt prča, jak jsou ty děti jiné. Já to sleduju zvlášť výrazně. Třeba s tím probouzením. Ráno Magdalénka vstane - připomínám, že je sama v pokojíčku, a sama si tam v postýlce hraje s dvěma hračkama (které má jen a jen na usínání a probouzení), cosik jim vypráví, po 30 minutách začne hlasitě kníkat . Ne že by volala na mě, spíš se jí líbí ten zvuk. To ale většinou už pro ni jdu.
Jonda se probere - spí u nás v ložnici, má zavřené očí, postaví se v postýlce a začne vřískat a brečet. Jakmile na něj promluvím, očišťata otevře, usměje se, vezme do ruky polštář a natáhne ruce, jakože jdeme do velké postele dělat blbinky.

A nočníkaření? No dnes mají děti rok a půl, to byla moje hranice, že začneme :slight_smile: Mezitím jsme natrénovali pojem "aa", tak třeba budu mít štěstí a půjde to...a když ne, tak se zatím trápit nebudeme :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Kačko, vše nej dvojčátkům k mininarozkám!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
halkáčkům vše nej k 1,5 ročku !!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Vše nej dvojčátkům. :grinning:
tady je ale tma a zima a déš't :wink: už se těším ven na vzdoušek. myslím, že léto bylo v dubnu a te'd takhle bude až do mýho porodu. :grinning:
24. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Jonáškovi a Madlence vše nej k mininarozeninkám!!
24. čer 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
hoj! :slight_smile:
Jonáškovi a Madlence vše nej nej nej k pidinarozkám...ale oni už valstně mají to nej...super rodiče :wink: :dizzy_face:
A taky všem Honzíkům všechno nejlepší, i když my tu žádnýho malýho nemáme, že? NO možná za půl roku budeme... :wink:
ty vado, za půl roku jsou Vánoce...podle mě já je letos nebudu moc vnímat, ale stejně...budou krásný s dvouletýma špuntíkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
všechno nej Madlence a Jonáškovi k roku a půl!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

jsem dneska zas zkoušela nočník... no Matýsek to okecal hezky, všecko pěkně popsal, plínku měl 3 hodiny suchou, ale čurání nikde.. je to holt teoretik :grinning:

Zuuu: tak miminko na termín a pak šup domů! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
kuk :wink: u nás se spalo do 11.15. :sweat_smile: si říkám kolem 9 že vylezu a kouknu Pát'a si vlez ke mně do postele a chrupal :sweat_smile: vše nééééééééééééééééééééj dvojčátkům :dizzy_face: :dizzy_face: agi:pigllo výbornej,Pát'a tancoval a pořád si chtěl na ně sáhnout :grinning: Gábi:ahoooj :wink: díky za gratulace :wink: já ted taky zkusím ten tekutej persil ale budu brát i prášek :wink: ségra bude mít od kámošky 68 za l,což vychází supově,tak vyzkouším prej pere dobře a krásně voní :slight_smile: ááá petrolejka už nám od soboty objednala parádní počásko :slight_smile: labellko:to s tím odletem na....tak jsem se dnes měla sejít s kámoškou a zrušili jsme to bo tu od rána prší :unamused: měli jsme jít na Petřín,chjo :frowning2: zrovna když mám zase jednou za čas volno :frowning2: včera když jsem jela z práce tak na Motole stáli policajti a snitka,a ležel tam chlap pod plachtou a vedle sebe lahváče,asi ho srazila tram :pensive: lu: :grinning: :grinning: krásný den :wink:
24. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
jo agísku co je lymfomasáž a k čemu je dobrá?holky nevíte co na celulitidu?mně to od porodu ne a ne zmizet :unamused:
24. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Aco: kdy odjíždíte????????
24. čer 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.