• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
na mě Miško už taky.....:slight_smile:

a moje vlásky jsou už v album...:slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
ahoj holky,
gabčo, tak ses konečně odhodlala..vlasy super, moc Ti to sluší.. :wink: Emmi je smíšek krásnej..

míšo, Deny na pouti skvělej, Marianka je už kočička veliká.. :dizzy_face:
Ty vypadáš moc dobře..ale jestli se tak necítíš, určitě je čas na změnu.. :slight_smile:
já se teď taky cítím hrozně, vlasy hrůza, pleť hrůza, břicho jak s veru o 10 týdnů víc.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

peťo, nádherný profi fotečky, Týnka strašně vyrostla a Tobě to moc sluší.. :dizzy_face:

ad boty, zatím kupujem jen fare, akorát bačkůrky jsem koupila beďa, protože měly mnohem pevnější opatek..no a zrovna dneska jdeme kupovat podzimní, spočítala jsem to a už jsou to osmý boty, který kupuju.. :astonished:
15. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jee, ahojda Baru...:slight_smile:

děkuju..:slight_smile: no tys mě v tom rozhoupávání taky trocha nakopla...:slight_smile:

neplánujete cestu do ČB?? :slight_smile: že bychom spáchaly mini srazík?? :slight_smile:

Baru, myslím ze kecáš, taková hubeňounká kočka jako ty ani blbě vypadat nemůže !!!

:wink:
15. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
gabi:týýýýýýýýýýýýý brd'o tobě to sekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Emminka je šibalka rozkošná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
gabčo, uvažuju o čtvrtku, máte čas? když tak napíšu ip..
15. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Gabi, nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takhle nějak to mám střižené teď, ale ještě trochu kratší... Jen jsem jak zmohlá slepice, protože mi z poruchy štítky padají vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ahoj Baru, jak je těhulko?
15. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
teda holky, díky moc...:slight_smile:

Miško, taky mám problém se štítkou a vlasy mám totál k.o. a padají mě, proto šly dolů...:frowning2:

Čtvrtek nic nemám myslím...... :wink: :wink: jen až navečer....takže můžu kldině i dopolko i po obědě..:slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Gabi, jj, to mne taky pomohlo v tom rozhodnutí jít na krátko...- že padjí, potvory jedny! A co máš ty za potíž? Já mám nadměrnou fci a asi mi tam proběhl nějaký zánět....
15. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Miško, já mám hypo - sníženou funkci štítné žlázy....
15. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
ahoj holky

gabčo vlásky ti slušej, jsi kočanda :slight_smile:

Miško já Tě strašně chápu, ale asi se vidíš daleko hůř, než Tě vnímají druzí, mě přijdeš moc moc sympatická a taky zajímavá a kreativní.to jsou asi nějaké podzimní depky,ne? :wink:

My jsme byli dopoledne plavčit, Ondra tam měl zase tu svoji instruktorku, tak spolupracoval a usmíval se, kéž by mu to vydrželo.A až se vychrupe, tak půjdem s ústečandama do zahradní restaurace, teplo teda žádné není, ale ještě to jde
15. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Tak máme za sebou druhé plavčo a bylo to super. děti si to moc užily, Týnka se celou hodinu smála a já se cítím líp než minule, asi jsem si vylepšila kondičku tím záhulem poslední týden :sunglasses: A bříško je super, protože ve vodě si na něj obkročmo posadím Týnku a jen lehce nadhazuju rukama a ona na něm slabě péruje a hrozně se jí to líbí, taky jako odkladač talířku u televize je bezvadný. :grinning:
Jo a jak se ptala Romča, že bude mimi brzo mi dochází a naprosto převládá těšení, vím, že to bude záhul, ale prostě si furt představuju to naše štěstí ještě znásobený a v hlavě si už zkouším sesumírovat nějaký režim a řešení praktických věcí se dvěma dětmi ... ono to půjde. A na Vánoce se těším nejvíc ve svém životě, už ty minulý byly nádherný, a teď ... ve čtyřech. No co se týká této roviny mého života, tak jsem totálně happy a jsem moc ráda, že nám to "ujelo" tak brzy a holky si budou blízko :dizzy_face:Vzhled, na toto téma zde pláču furt, čili dnes nebudu ... nic se nemění, akorát zvětšuje :astonished: . Tak papa, jdu zkusit Týnku uložit k spánku, jaktože ji to plavání neutahalo??? :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
ahoj holky,
jsu zpět z kontroly.Mimi je OK. a hlavně, všechny výsledky krve jsou bájo! jenom mi dr říkal, že jsem prodělala toxoplazmozu. tak jsem se hned lekla, ale že prej je to v pohodě..a já na to, že se koček strašně bojím, že na ně ani nešahnu..a on - no, někdy jste asi šahla.. :grinning: :grinning:

a jsem moc šikovná. Když jsem vyjížděla z parkoviště - vycouvávala jsem, tak jsem normálně přehlídla auto, co stálo kolmo k mému a nacouvala jsem do něj! Tam normálně auta neparkují (je tam zákaz), ale mělo tam cedulu "Lékařská služba", tak ti asi můžou..No, koukám doleva, doprava a dycky i dozadu..a já nevím, co jsem dneska dělala..prostě trubka jako prase.. Takže jsem čekala na majitele..a přijdu o bonusy.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
ALe, hlavně, že jsme zdraví..a paní to brala docela v pohodě..
15. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Gabcos:jsme obědvali, proto píšu až teď. Ano, jsme u Třeboně v Dunajovicích, máme tady po dědovi a babi chalupu. Díky moc za tipy, jsme tady do neděle, určitě ještě min. dvakrát sjedeme do Budějic.MC jsem právě nechtěla, zajímaly mě hřiště venku a v obchoďácích, na netu jsem našla, že máte v Globusu a Mercury TimeOut,tam jsme už zaregistrované :wink: . POtřebujeme totiž pravidelně mezi děti, abysme rozvíjely sociální cítění :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale táta šteluje kola, asi dnes vyjedeme aspoň ke koníkům (10km tam, abysme se neuštvali napoprvé).Ještě jednou díky a taky čekám na fotky..
15. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Aha,to je tak, když nedám F5..... :angry: Gabcos, vlasy super, moc ti sluší, vypadáš jak patnáctka!
15. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahoj, já mám vlasy taky děsný, tak uvidim co s tim udělám, přišli jsme z plavča, malej spí a já jsem taky mrtvá, tak uvařim až bude malej vzhůru a učení přesunu na večer
15. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Romí, super zprávičky z kontroly. Ať tak suprově šlape i dál :dizzy_face:
15. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Holky, já vám ty těhotenství tak přeju a taky trochu závidim
15. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Romi gratulace ke kontrole,super že vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Miší:už jsi se dovolala?
15. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
jo jsem ti chtěla říct tady v Řepích je taky stylistka a vypadá že je dobrá,tedy hodnotím podle proměn :wink:
15. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
..tak jsem si zdřímla s bobánkem 2,5hod a on si vesele pokračuje :grinning: takže večerka o půl desáté, jak včera, to jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera totiž pořád zpíval :grinning: (čučeli sme na superstar) tak se rozdivočil :slight_smile:

Miši, mě se tvoje vlásky líbí, pasuje to k tobě, spíš bych řekla, že depka začala postavou, ne? Máš ještě brzo po porodu, někdo nemá, že zhubne hned! Zkus si najít ve svém nabitém programu čas na nějaké cvičení a kila budou hnedka dole.....a stejnak si myslím, že se svým vzhledem tu není spokojená ani jedna :wink: ale chlapům, teda aspon svojim :grinning: se líbíme :dizzy_face: :slight_smile: :wink: a našim prďolátkům taky :slight_smile:

Gabčos, ahoooooj, barák postavený...to už musíš mít ruce v klíně položené a na koňa se pěkně prdílkuje :grinning: :wink: Emmi je slaďoučká :dizzy_face:

Romčo, špatný den, ale kontrola dopadla super, takže kecám, den je dobrý :grinning: :wink:

ingrid, jo, užila jsem si svoje a doufám, že mám na dlouhou dobu klid :slight_smile:

Peti, ty si ještě na to břicho nakonec zvykneš :grinning: ba ne...vánoce s dvěma dětmi je mnohem příjemnější představa :dizzy_face:

no nic, jdu budit toho všiváčka mojiho
15. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
já mám o svym novym účesu představu jasnou, jen nějak nemám čas se dostat ke kadeřnici
15. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
jo a štítku mám taky, nevim kterou, ale každopádně pos.anou, teď du za týden k dr, tak uvidim, co mi řekne
15. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
petisko:ahooj :slight_smile: tééda spánek zááávidím :slight_smile: :slight_smile: a všivák už je vzhůru?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už je ti konečně dobřééééééééééé vid???? :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
lu, pojedu na karlák, nějak po obědě...počítám, že kolem půl3 bych mohla být třeba na Míráku:slight_smile:
Romi, jsem ráda, že ko dopadla ok:slight_smile: toxo není jen od koček:wink:
Miško, nevím z čeho máš depku:slight_smile: dle fotek ti to moc sluší :dizzy_face: počkej já Ti depku z hlavy vytluču až se za pár dní uvidíme v reále:wink: :grinning:
gabi, moc Ti to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a emminka je kočanda :dizzy_face:
15. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
hoj kočky :slight_smile:
ty depky... takže se jako budu cítit ještě hůř? :grinning: NO né, mně se rozjely boky, těhu-kalhoty, co jsem s nima jela rodit Katy, už mi njesou 2 měsíce... včera jsem si koupila kalhoty vel 44 :sweat_smile: , celulitýda nemluvě, ty hrboly jsou vidět i přes kalhoty :sweat_smile: ... nahoře už je 10 kilo :wink: NO doufám, že to pak půjde dolu...řešit to teď nechci, prostě nemám sílu :slight_smile: a chci si trochu užívat :wink: :grinning: ovšem velrybka jsem slušná... Vlasy imrvére mastný v culíku, holení jen před kontrolou :grinning: CHce tu ještě někdo depkařit? :grinning: :grinning: A to prosím pěkně nemluvím o tom bordelu tady doma... jako energie je nárazově, spíš jsem jak leklá ryba...a spoustu věcí už neriskuju dělat,... :sweat_smile:

Romí, gratuluju ke kontrole :slight_smile:

Gabi, účes moc hezkej!

A Miško, když má někdo hezkej obličej a sympatickej kukuč jako Ty, trápení musí být poloviční :wink: :slight_smile:

a botičky bych, Lu, taky celokožený koupila s rezervou přes 1cm :wink:

Plavání dnes bylo úžasný...já jsem jak dement, z lavičky, na který se tam vyvaluju na břehu, jsem se celou dobu culila jako blázen, chvilkama i řehtala... a hlavou i celým tělem jsem pomáhala všem dětem skákat a potápět se...no mě někdo cíleně sledovat, tak se musí počůrat :grinning: :grinning: Matka blázen!
15. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
Evca: napíšu Ti IP :wink:

Miško: depku nechápu taky!! ale na druhou stranuu vím, že totéž mi říkalo plno lidí minulej rok taky... změnu účesu doporučuju, cvičení už jedeš, to mně asi pomohlo tak nejvíc... jseš máma na plnej zápřah a do toho škola, focení, holt někdy docházej baterky a to je normální :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

botky jsme konečně pořídili, uuuufff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já fakt nesnáším nakupování :rolling_eyes:
Matýsek byl totálně zdivočelej (už asi tři dny je takovej), dva jsme ho měli co zvládat... nakonec došlo i na plesknutí přes zadek, vyloženě se s náma pral, ačkoli měli v prodejně i puštěnýho Krtka..
byli jsme v Hostivaři v tom Renu, ale v těch malých velikostech toho tak moc neměli, teda na kluky, na holčičky samo jo... takže jsme skončili v Baťovi a koupila jsem přesně boty co jsem chtěla, tzn. kotníkový na suchej zip a zvrchu bez textilních částů, prostě hladký, za 499 Kč, takže spokojenost.. nejdřív jsem si říkala, že nemaj žirafku, tu značku neznám, ale pak jsem musela prakticky uzavřít, že prostě prachy nejsou, botky vypadaj velice pohodlně , vykrojený jsou a já sama bych si je koupila, takže jsme do nich šli... vel. 23, je mu to dost velký, ale nepadá v tom...

tak jsem moc ráda... teď už jen šusťákovky nebo nepromokavý kalhoty a punčocháče a čepici a rukavice a šálo.. no když to tak vypisuju, tak dobře, že jsem koupila ty levnější, ono je to nekonečný :sweat_smile:
15. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
jo Gabcos nový vlasy Ti moc seknou :wink: :slight_smile:

Comra: gratulka ke kontrole :dizzy_face:

jinak ještě k tomu vzhledu: já když něco negativně vypíchnu před mým mužem tak většinou se musím smát, protože na to reaguje tak, že co mi připadá velký tak je pěkný a akorát, co mi připadá zplihlý tak je jemný na dotyk, co mi připadá směšný, tak z toho je hotovej... jediný na čem se shodneme, že plastika prsou by se šikla :sweat_smile:
jinak nevím jestli mě fakt tak vidí nebo prostě se musí tak ovládat celý leta, rozhodně v tomhle směru by teda mohl dávat kurzy :slight_smile:
takže já furt ty problematický věci vidím, ale nežere mě to už tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ovšem uvidíme co budu říkat v květnu že :fearful: :sweat_smile:

Zuu. hoď fotku... jestli jsi přibrala 10 kg, tak teď konečně vážíš jako většina z nás :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Romčo, gratulace ke kontrole. :slight_smile: Jo a Zuu jsem na plavču chvílema pozorovala a byla zapojená na 200%, kdyby se někdo začal topit, tak bude taky lapat po dechu :grinning: . Já ty kurzy pro děti miluju, jsou tam ve svým živlu a je vidět jak je baví nejen hodina, ale i ostatní děti. Příští týden už je hudebka, na tu se třestu, vynechám akorát dva týdny, co budu v porodnici a čerstvě doma, doufám teda, protože to je relax i pro mě a Týnka si to hrozně užívá. :dizzy_face: Dnes byla celkem hodná, po plavču jsem obě dvě hodiny spaly, tak jsem supr odpočatá, vrzla ji do postýlky a odvážila se udělat generální luxování všech nedostupnejch koutů a pořádný vytírání, to te'd dost odbávým, co máme ten samovysavač, ten totiž každej večer vyšudlí to, co je vidět na oko, tak jsem v klidu, ale v těch rozích to holt zůstává :sunglasses:
15. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
peti to máte toho kulatýho šikulu, cca za 10 tisíc? je dobrý,jsi s ním spokojená? jak dlouho vydrží nabitý? já bych ho chtěla do domečku :slight_smile:

čekám na lidi,co si přijedou pro sporťák, bude se mi po něm stýskat :frowning2:
15. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
jé na ten vysavač jsme dneska koukali v obchoďáku, měli ho tam na předváděčce...
a ona ho Týnka nehoní? :sweat_smile: nesnaží se na něj vozit?
15. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.