• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Lu, nehoní, já ho většinou pouštím do zavřených mísností, kde si sám luxuje, obývák dělám až večer. Týnka si totži lehá a čeká až k ní dojede a přejede ji těma chlupama ... no nebezpečný to asi nebude, ale nic moc nápad. :grinning: A díky tomu vysavači máme doma furt čisto, jinak bych to te'd vůbec nesíhala. Týnka je totál prasátko, furt drobí a bordelí, Míra vlastně taky :grinning:, takže každý večer zem jak po bitvě. :sweat_smile: Po pračce je to nejoblíbenější přístroj v naší domácnosti, ušetří mi hrozně času, to bych snad radši oželela myčku. :pensive: :pensive: :wink: Prostě jak říká Míra "Roomba je Tvá nejlepší kamarádka, že?"
15. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Agi, stálo to nějak přes deset, dělaj různý typy různě drahý. Kolem desítky úplně stačí. Na jedno nabití mi vysaje celý byt a to nabití trvá kratší dobu než samotný vysávání, takže bych řekla, že i žere míň než klasickej vysavač. Ono to totiž nesaje, čili ani tak nerámusí, zametá to tychlou rotací několika kartáčů. Takže nedostupné kouty a koberce stejně jednou týdně vysát musít klasicky, ale na běžnou údržbu podlah je supr. Pozná, kde jsou schody (já ho nadrzo nechám vysávat i drobky na sedačce a zatím mi nikdy nespadl), vjede pod gauč, skříň (je dost nízkej). No rozhodně jeden z nejlepších dárků, co jsem kdy dostala. Díky němu můžu víc serfovat po netu :grinning: :sunglasses:
15. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
peti mě se ten nápad hrozně líbí, viděla jsem to v časopise a nadchlo mě to.sice to je dražší,ale zas za ten pocit uklizeného bytu to stojí,ne? ondra je taky megačunče
pro mě by to byl teda fakt kámoš! :grinning:

a jak hodně je hlučnej, k čemu bys to přirovnala? když malej spí, můžu ho pustit?
15. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Hlučnej, já nevím k čemu přirovnat. když Týnka spí v pokojíku, tak ho nechávám vysávat vedlejší místnost a neprobudí se, i když jezdí za dveřma.
15. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
stejně, není to jak mimozemšťan? :grinning:

no u nás se tak nenasviní, já dítě s jídlem z židličky nepustím zásadně, takže vysáváme 1-2x týdně a dá se to... ale nevím jak to bude až už nebude v židličce... no bude si muset zvyknout, že se sedí u stolu.. nás máma taky nepouštěla, ono se 4 dětma, to by si to mohla hodit, že :sweat_smile: prostě chceš jíst tak si sedni, nechceš, tak nech bejt, ale pak si nestěžuj... si to mohla dovolit, my byli všichni takoví akorát nebo baculatý, takže do jídla nás nemusel nikdo lámat :grinning:
15. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
super, to mi stačí :wink: .Takovýhle výrobky se mi líběj, ještě by mohly vymyslet něco, co by za mě vařilo a žehlilo a utíralo prach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
můj sen je samočistící byt :grinning: :grinning:
u vchodových dveří čudly a tam věci jako "luxovat", "setřít podlahu", "vydrhnout koupelnu" atd..
než bych šla ven tak bych nastavila co je potřeba a za dvě hoďky až bych přišla domů, tak by to bylo hotový :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Lu, můj bratranec když žil sám, tak vymyslel, že nejlepší by bylo mít byt ve vypuštěným bazéně a nábytek z plastu. Že by to vždycky jenom vypláchnul hadicí s vodou a bylo by uklizeno :grinning: No samočistící byty jednou budou, ale to my už tu nebudem. :wink: Já bych te'd chtěla robota, kterej by mi podával věci ležící pod úrovní mého pasu, blbě se mi shýbá, takže občas to prostě jen odkopávám bokem :astonished:
15. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
15. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
PeŤo: bratránek je mazanej! :grinning:

mně by stačil momentálně robot co by dítě držel pevně za zápěstí a prostě by ho nepustil a šel by tam kam já (udržoval by si konstantní vzdálenost, abych se tím nemusela zabejvat)... a když by se dítě vztekalo tak by mu začal zpívat nebo něco vyprávět a nebo přehrávat něco na svým displeji a nebo by ho nesl v náručí... prostě cokoli, jen aby to dítě bylo u mě a ne během 10 sekund na druhým konci obchodu snažící se zakousnout do štangle toh nejlevnějšího salámu v plastu :stuck_out_tongue_closed_eyes: (jako dneska)
15. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky...teď jsem pár dní nestíhala, ale mám dočteno....jen si nepamatuju, na co jsem chtěla reagovat :grinning: ...takže asi nic... :sweat_smile:

Lu: na jaký rehabilitace s nožičkama chodí malej???

Gabcos: super účes...něco podobného mám také "vymyšlené", jen teď čekám, až si kamarádka dodělá kadeřnictví. Od 1.10. snad otevře, tak pak se na to chystám :wink:

Punčocháčky malá teď nosila 2 dny+teplé tepláčky+nánožník v kočáře, když byl velký vítr...a bylo to tak akorát. Dnes odpoledne už se tady ale oteplilo...

Simírek: díky za fotky!!! Jestli chcete Ústečandy poslat foto ze srazíku v Simírkově, písněte mi email...

Jo, Anička měla teplotu jen ten jeden den, co jsem psala-rostou špičáky, takže brzy bude 16 raťafáčků...Ale má rýmu a odsávačka je docela boj! Sama si odsávat nechce a smrkání jí nějak nemůžu vysvětlit (párkrát frkne, ale na pořádné vysmrkání to teda nemá)

Hmmm, Reno jsem prošvihla, měli tam 20% slevy o víkendu :confounded:
15. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jo, obdivuju vás, že chodíte s "chodícími" dítky do krámu!!! To si vůbec neumím představit...Malá teda chodí všude se mnou, jak jinak, ale do krámu buď sedí v kočárku nebo, když ho nemáme, tak jdeme jen tam, kde sedí v nákupním vozíku...a když jsme párkrát musely zaběhnout do krámku, kde vozíky nejsou, tak jsem ji měla na ruce...ta by tam začala rozhazovat všechno z regálů na zem...minulý týden už cinkaly v Tescu láhve whisky-jen tak tak jsem strhla vozíček :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
ahojda, ty jo, první.. :slight_smile:

včera už jsem se musela odpojit..

gabčo, zítřek asi neklapne..včera mě odpo začalo škrábat v krku a přes noc se to nezlepšilo..hned večer jsem nasadila oscilo, mullerovy pastilky a čaj s citronem, tak doufám, že se to nerozjede..
Veru měla od neděle rýmu, ale dneska už je skoro ok,tak doufám, že to nechytne ještě ode mě..

včera jsme byli pro ty botky, v hradci má fare fakt super krámek, malej, paní je moc ochotná, vždycky přeměří Veru nohu a přeměří i botku, kolik tam přesně má..v těch 20, co měla, bylo už jen 5mm, což je minimum, co by měla mít, takže jsem koupila 21, tam má 11mm, tak by měly do zimy vydržet, větší už jsem kupovat nechtěla, protože 18mm už se mi zdálo moc..
koupila jsem tyhle..http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-celorocni/detska-obuv-1821291.html cena v obchodě 840kč.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

romčo, gratuluju ke kontrole, to s autem je blbý, ale hlavně že se nikomu nic nestalo..

míšo, je mi už líp, pořád jsem taková nadmutá a mám občas trochu zácpu, ale už je to mnohem lepší..dík za optání.. :slight_smile:

včera jsme sbíraly s Veru kaštany a když jsem šla večer cvičit, tak s Markem dělali zvířátka.. :slight_smile:
16. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
dobré ránko

v Ústí je krásně ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Dneska strávíme odpoledne se synovečkem, už se na něj moc těším, neviděla jsem ho 14 dní.Chudínkovi te´d trhali dva zoubky u zubaře :frowning2: .

Baru ať je ti líp a vykurýruješ to rychle :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
kuk :slight_smile: tak v noci zase trochu rej,ten náš drobek se mnou prostě asi nechce spát :confused: a zdravím Barču pže i mně bolí v krku,samo jsem to chytla včera od kolegyně z práci hlavně že tam dřepí na prdeli celej večer tak jsem slušně poděkovala a doufám že jsem lapla angínu :angry: Baru at' je líp :slight_smile: jinak:tééda roboty a samočistící byt mně pobavil :grinning: já jsem za poslední měsíc tak hrozně unavená že by se mi to šiklo :sweat_smile: všem krásný den :wink: agátko:at' je synovečkovi líp :wink:
16. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
ahojky,

hani, a nemlžíš náhodou? :grinning: :grinning: :grinning: je Ti špatně, jsi unavená..... :grinning: :grinning: :grinning:
samočistící byt bych opravdu chtěla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

na nákupu Vendu taky narvu do košíku, ale i tak mám děs, že něco rozbije :sweat_smile: on se totiž odrazí (ode mně, regálu,...) a jede sám po prodejně :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Lído, vše nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
evísku:ne,ne,ne :confused: to je nějakej virus,snad.. :sweat_smile: jako bych viděla jezdícího Vašíka po prodejně :grinning: a slaví Lidka??tak vše nej,nej Pát'a posílá pusinu :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Venda pusinu předá odpo osobně:grinning:
když říkáš virus, tak ti budu věřit:grinning:
16. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
ahoj

Majenka: malej chodí se zádama na rhb, kvůli predilekci od narození... už to má hodně zmírněný.. tak pevně doufám, že než se narodí mimi, tak už nebudeme muset cvičit... každá minuta ušetřená bude dobrá v tý době :sweat_smile:

jinak já dneska byla s chodícím dítkem v lékárně a v drogerii a dobrý... on když jde jen se mnou, tak mám pocit, že je klidnější, s mužem si hraje divočejc a někdy i vidím, že je rozdivočelej jen muž vejde do dveří....
se mnou ví, že já řeknu "jdeme spolu za ruku" a basta... sice mi každých 5 minut říká že chce zvednout, ale já mu dycky odpovím že máma taky 'tape a je to... musíme to chození za ruku holt trénovat...
je vidět dost pokrok, že už chápe že jdeme nějakým směrem, takže nechodí už jak ožralej :grinning:

a lékárnu miluje, maj tam skříňky prosklený s různýma kašema a dudlíkama dole :grinning:

Evca: díky

Maji: s tím odsáváním u nás pomohlo ukázat Nunu v Teletubbies... řeknu "Nunu vyčistí Matýskovi nos" ... trochu se pere ale je to lepší... a jak je hotovej tak řekneme oba "Nunu je hodnej" a jdeme ho pohladit.. je to prča, ale fakt to zabírá
16. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
tou lékárnou jsi mně připomněla:grinning: tuhle jsme vyšli ze sámošky a já V. říkám, že jdem ještě do lékárny...nabral správný směr, což asi byla náhoda, pže chodíme do jiný lékárny ...vešel do správných dveří(byly tam troje otevřený), sednul si tam na židličku a když jsem zaplatila, řekl ahoooj a odešel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Fru: botky krásný :slight_smile:
tak to je levnější než DPK, tak pod 900 nebyly na malýho ani jedny :stuck_out_tongue_closed_eyes: proto jsem si řekla, že snad i jiný boty než se žirafou musej bejt kvalitní a prostě jsem koupila v Baťovi, vykrojený jsou, ohebný taky, pevnou patu mají hodně...

jo, Evi, mně se taky už odráží v košíku od regálů :sweat_smile:
já když jdu sama tak taky s kočárem, ale i v tom se mi staví (připoutanej) a je jak chobotnice, jako kdybych tohle neviděla, tak nevěřím :sweat_smile:
základ je prostě nechat ho co nejvíc vylítat a hodně zklidňovat (zpívat, číst, zaměstnávat ruce)... ale když je člověku blbě, tak je to horší a on pak asi z toho takhle divočí

jo, včera mi ruply nervy a manžela jsem zaúkolovala, že musí dát dětský zámky i do předsíně, já už na to nemám, nemůžu se otočit ani pro boty aniž by on už nestál např. na manželově voltmetru nebo nemával kladivem :zipper_mouth:
je každej den rychlejší, takže jsem řekla, že až za pár měsíců budu mít co dělat se obout, tak s tímhle teda fakt nebudu zvládat bojovat.... tak muž dneska přidělal už zámky a malej to otestoval, solidně si u toho stěžoval a my byli sviňáci oba blažený :grinning: :grinning: zas o jednu starost míň! :dizzy_face: Nobelovku tomu co to vymyslel to říkám furt
16. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
lu, já myslím, že Vašík a Matýsek jsou si ve vymejšlení skopičin rovni:grinning::grinning::grinning:
16. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Evi: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
to je bomba když to takhle sedne do tý situace, co?

no malej v lékárně vždycky pobaví všecky ty ženský, oni jak ho viděj tak pomalu přestávaj pracovat :grinning:

včera jsme poprvé co jsem těhu šli na večeři (kde maj děts. koutek, jinam si fakt teď netroufnem) a přišla tam rodinka s holčičkou, byly jí asi 3.5 roku a Matýska se bála :sweat_smile: ten se zas nebál vůbec, vlítnul jim až na židli ke stolu a holčičce řekl Ahoj... pak rodičům Dobý den a pak se představil "Matýsku", no jsme se zasmáli
16. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
jééé už se na Matýska odpo těším:slight_smile:
16. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
koukám Matyášek a Vašíček maj hodně společnýho,a to já myslela že máme doma divočáka :grinning: na co já si stěžuju? :grinning:
16. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
uff, teda ten mi dal dneska...hodinu brečel, že nepůjde spát, nechápu co mu přelítlo přes nos, jindy o spaní prosí... tohle už jsme neměli tak půl roku... nakonec jsem ho udolala lahvej mlíka, tak doufám, že mu to s tím obědem zas nenadělá paseku v bříšku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi jsem mu neměla říkat, že po o jdeme na hřiště... i když to teda dělám vždycky že mu říkám dopředu a spí... :confused:
16. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
teda mně bolí v tom krku čím dál víc,snad to nebude vážně angína,jako nevím jak bych se vyhnula malému aby to nechyt :frowning2: snad se to srovná a odezní to :unamused: lu:se asi Matýsek už nemohl dočkat Vašíka :slight_smile: po spinkání mu snad bylo líp ne :wink: mějte se bájko,večer možná juknu až příjdu z práce :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
krásný večer..
tak dneska se u nás spalo přes den jenom 5 minut - v autě..vstával v 6-10 a šel spát v 19-40..a moc se mu nechtělo..snad to bude jenom dneska..fakty potřebuju odpočinek! :grinning:

a myslela jsem na Halkac. dneska jsme sbírali hrušky do sudu :grinning: a malej pomáhal jak divej..! Asi se těší na produkt! :grinning: :grinning:

Hani-snad to angína nebude..nějak klempíruješ poslední dobou, co? potřebovala bys odpočinek..:slight_smile:
16. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Ja prolítávám, nějak jsem se nachladila a od rána ležím. No asi jak jsem byla unavená ze včerejšího plavání, v noci spím při otevřeném okně a ráno bolest v krku. Míra říká, že máme v ložnici hroznou kosu ... jenže ty hormony poblbaný, mně je tam vedro i tak, já vůbec třeba nepoznám, kolik je venku stupňů. Tak papa, jdu ležet. :wink:
16. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.