• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Hezký večer :slight_smile: ...co to, zde téměř nikdo :confused:

Lu: díky, aha...já myslela, jestli třeba malej také nevtáčí nožičky dovnitř, když jsi psala o rehabilitaci. Doktorka mi sice říká, že to zatím nemám řešit, ale abych něco nezanedbala...

U nás dneska docela hezky :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Dobrý večer,
moc nedočítám, ale chci popřát Fru brzké uzdravení a Romče gratuluju ke kontrole :slight_smile:
Mě krávě málem vlítla Elí do silnice, na poslední chvilku jsem jí čapla, vysypala mi vozíček s věcma co jsme táhli s sebou a do toho mi spadl batoh, ale to je jen taková výmluva pro mě, kdyby se něco stalo, tak si to stejně sama sobě neobhájim a můžu si to jít hodit...uf

chtěla jsem koupit Elí k vánocům tříkolku ale asi rovnou koupím dětský kolo s přídavnýma kolečkama, je to od 2 do 5 let, jen ty testy jsou katastrofální, vyhovují jen asi 2 kola
16. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
a myslím, že i Háňapelíšků je marod, tak brzké uzdravení
16. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
a Petrolejkám taky...a už jdu do peří
16. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Teruse: jojo...také mám pocit, že jsme tříkolky prošvihly...měly jsme je koupit už na toto léto... :confounded:
16. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahojec

dnes první :fearful: ?
Tak hlásím, že jsem včera byla na UTZ v porodnici a na toho downa to prý nevypadá, ale 100% jistota to samo není, ale budu věřit, že o bude OK. Jinak jdu ještě příští středu ke svému dr na Utz, tak budu mít dva názory

Marodi, rychle se uzdravte. I manža včera říkal, že ho pobolívá v krku, tak jsem vařila čajíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad chodící dítě a obchody. tak u nás to fakt nejde. V úterý jsem malýmu sháněla nějaké trička s dlouhým rukávem a byl to horor. Já u regálu a dítě během tří vteřin jinde :angry:
17. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
a chození za ruku nebo u kočáru, tak malýmu se líbí chodit samotnému, ale jak chci po něm, aby mi dal ruku a on zrovna nechce, tak je to boj. Pravidelně mi utíká od kočáru a strašně se směje, že matka za ním utíká. no nevím, jak to budu dělat s větším břichem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a včera jsem mu zkoušela zimní kombinézu, kterou měl vloni, tak ji ještě letos vynosí, což je super :wink: , nějaké čapice máme po neteři, šály taky, rukavice palčáky taky, tak mu přikoupím jen prsťáky a nějaké rukavice nepromokavé a nějaké boty

Jo a ještě k tomu UTZ, tak je to vážně chlapeček, stál mu jak stožár, že jsem to poznala i já sama :grinning: :grinning: No tak jsem se té holčičky nedočkali, chjo, ale hlavně ať je v pořádku :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
ahoj

jsem včera usnula v 8 :sweat_smile:
s Evcou jsme dost pokorzovaly po parku, takže jsem se poprvé od začátku těhu řádně proběhla tak asi proto... no ale v noci jsem musela vstát a jít se najíst, někdo měl hlad :grinning:

chlapi jsou venku tak vás jdu dočíst
17. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
koukám, že Hani a Peťa jsou marod... holky tak ať je brzo líp, jak je změna počasí tak to člověk hned cejtí, co?
jinak Peťo mně je taky kolikrát horko, ale okno už si netroufnu nechat otevřený

Hani: Matýska asi bolelo bříško, když se probudil tak si na něj stěžoval... ale už je 3 dny bez průjmu, tak jsem mu dneska dala místo rohlíku polystyrén k snídani, ten byl chuděra nadšenej :sweat_smile: !
k obědu mu přidám nějakou vařenou zeleninu a uvidíme jak to zvládne

Majenka: jestli vytáčí nožičky, tak bych si vydupala kontrolu na neurologii... nás taky dr. neposlala dlouho, pak už jsem řekla, že si to zaplatím a pak to najednou šlo... a na rhb na nás koukali, že jsme tam měli být před rokem!

ad tříkolky: tak náš malej teda nemá zájem, vůbec nechápe na co jsou šlapky... jeho nebaví ani odstrkovadlo, on radši běhá
17. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Dani: gratuluju k dobrým výsledkům utz!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
určo je to v pořádku :wink:
a že není holčička, to věřím, že Tě mrzí, ale jak já říkám reklamace u tatínka :sweat_smile: já jsem zvědavá jak dopadnu... ale je fakt, že čím dýl jsem těhotná, tím víc myslím na to, aby bylo miminko hlavně zdravý, tak snad z toho pak nebudu případně nějak mimo... teĎ si jen přeju ať je v pořádku a ať muž sežene nějakou práci :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
jinak o rychlosti mi něco povídej Dani, včera jsme dvě stály u Vašíka na hřišti a během fakt tří sekund byl fuč a asi 5 minut jsme ho nemohly najít :zipper_mouth: :zipper_mouth: ještě že neutekl na silnici, ale je to teda s nima teď už maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
čím dál tím častěji si říkám jestli mám vůbec kupovat hlubokej pro mimi, že snad budu mimčo jen nosit a Matýska přikurtovanýho v kočárku
17. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky,
Dani, však chlapečci jsou taky kouzelní :dizzy_face: Jsem ráda, že UZ dopadl dobře...
Petí, ty si to teda "vyžíráš" :frowning2: Tak odpočívej... Já si taky pamatuju, že jsem pořád chodila s rozepnutou bundou, bylo mi vedro a všichni mi říkali, že nastydnu....

Co se ještě týče toho mého trápení. Stylistovi jsem se dovolala, ale už nepřibírá nové klienty. Nezabralo ani to, že mám číslo od jeho bratránka :grinning:
Tak jsem si vybrala na netu účes, myslím, že by to mohlo být fajn, a objednala jsem se ke své kadeřnici. 29. září si uděláme s mamkou "krášlící den" :sweat_smile: Nechám se ostříhat, nabarvit (mamka taky), namalovat a pak zajedem do Pelhřomova nebo do Jihlavy a pořídíme nějaké oblečky :dizzy_face: Střašně se tíším. Den poté jdeme na vítání občánků, tak se snad nebudu aspoň cítit jak nějaká čarodejnice :unamused:
17. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

v úterý jsem s dětičkama navštívala paní zubařku. Od rána jsem s Lukášem trénovala jak bude na doktorku pusu otvírat a ono to dokonce klaplo :wink: , takže dostal pochvalu. Paní doktorka mi poradila, že mu mám pořídit 2 zubní kartáčky - jeden s kterým si čistí zuby sám (no spíš do něj kouše, takže je kartáček brzo na odpis :confounded: ) a druhý, kterým budu čistit já.

A k rychlosti našich dětí - od zubaře jsme se šli podívat na Smíchov a než si Terka objednala párek v rohlíku, tak Lukáš stačil pánovi na tom pojízdným vozíku demontovat světlo :confounded: . Já nechápu jak to stačil takhle rychle udělat, ale hnala jsem tam otdud jak splašená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Marodům brzké uzdravní :dizzy_face:
17. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Díky za gratulace :slight_smile:

No a k té holčičce, já jsem se těšila jak ji budu činčat. protože jak jsem psala, že jsem sháněla nějaká trička, tak na kluky nic není.Na holčičky všude plno, ale kluci jako tradičně nic :angry: No ale te´d mi psala kámoška co dělá v tecku, že slevňovali dětské, tak mi nějaké trička a vestu oddělala, tak si v sobotu pojedu vybrat, tak snad se tam vyřádím. Jsem ji psala, a´t mě nešetří, že když to nevynosí jeden, tak to budemít druhý, tak v tomhle já vidím výhodu :grinning:

Malej od soboty kadí, nasadila jsem probiotika, tak uvidíme. Dnes i včera už toho bylo míň, tak snad se toho brzo zbavíme. Prý zase řádí virozy
17. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Miško: dobrej nápad s tím krášlicím dnem... už se těším na fotky :wink:

Gmol: dobrej nápad s těma kartáčkama... právě jsem to dneska řešila, že vypadá jak po výbuchu bomby :sweat_smile:

Dani: na kluky je, ale většinou je na netu... mrkni na MMB, já tam teď našla (po 2 hodinách :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tři dost pěkný tríča... ono věci jsou, ale bohužel většinou dražší a výběr je poloviční ne-li třetinovej než u holek... už mě ty jejich armádní barvy, šedá a lebky taky lezou krkem :rolling_eyes: :sweat_smile:
17. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Dani, cože? V Tescu budou slevy??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Na to já slyším :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
no my tam byli a měli houbeles.... do roka super, pak je to bída a děs, teda na kluky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen nějakou zimní bundu a kalhoty možná, ale jinak fakt ošklivý a nudný věci... což mě štve, už jsem i uvažovala že jim napíšu, že ty klučičí věci jsou fakt bídný a je jich málo... a je to škoda, protože mají dobrý ceny, já bych tam ráda nakupovala!
17. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
ahojky:slight_smile:

marodům brzké uzdravení :slight_smile:
dani, gratulace ke kontrole:slight_smile: takže jsi prolomila vlnu holčiček :slight_smile: :wink:
Miško, to je super nápad:slight_smile: jste mně tady naočkovaly se změnama vlasů, že asi taky nějakou projdu :grinning:
gmol, Lukáška montéra si dokážu živě představit:grinning: kdyby u toho byl Venda, tak mu pomůže :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

lu, dík za super odpo:slight_smile: večer jsem taky padla za vlast :grinning: :grinning: :grinning: a dík za pomoc při hledání(a hlavně nalezení :wink:) toho mýho raubíře. Fakt jsem myslela, že zdrhnul těma vrátkama a nebo ho někdo unes :zipper_mouth: , pže zmizel tak neskutečně rychle :sweat_smile:
17. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Míšo něco ve slevě v Tescu bylo už v úterý :wink:

Já sice holčičku mám, ale tenkrát :grinning: (v r. 96) se stejně moc pěkných oblečků vybrat nedalo. Pak když byla Terka větší, tak oblečky bojkotovala (myslím, že už jsem vám to psala, že jsem jí do divadla připravila šatičky a ona mi řekla, že by si tam raději vzala čistý tepláky :grinning: ). No a teď když jsem na mateřský, tak to by nakupovala pořád :confounded: . Jo a přes prázdniny vyrostla snad o 15 cm :astonished: :confounded: . Kam tohle dítě poroste :confounded:
mi asi jo :grinning: , já nevím, tade jestli všude, ael říkala, že v pondělí šlo dolů dámské a včera dětské, tak mrkni :grinning: :grinning:

lu já na tyhle stránky nechodím, protože mě malý nenechá sedět u PC a nebaví mě něco hledat a pak koupit zajíce v pytli, já těmhle obchodům nevěřím :sweat_smile: Teď jsem poptávala okna na barák a to byl maras něco sesmolit s děckem, které furt řve, že tady nemám sedět, že on chce pustit fotky a tak. Tak když jde spát, tak nevím co dřív, jestli uklízet nebo netovat, je to strašný a dnes je ukňouraný jak ........
Dani: já na MMB nekoupila nic až do doby než byl Matýskovi asi rok... pak jsem toho litovala, je tam fakt hafo věcí a i plno nových a ve slevě!! ... teď jsem si tam koupila pěkný těhu legíny od Litexu a dvě trička a dost jsem ušetřila...

na net koukám když spí přes oběd... uklízím s ním co se dá (drobný věci, nádobí a tak), větší věci dělám když si ho muž vezme ven...
a teď koukám na net i večer, není výplň, furt mi bylo blbě, takže jsem neměla chuť ani konverzovat, ani koukat na film :stuck_out_tongue_closed_eyes: až poslední tejden trošku zlepšení, muž už se třese, už nemůžu okolo projít ani v županu, takže brzo mi asi volný večery taky skončej :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
17. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Danuš, gratuluju ke kontrole a k potvrzenému chlapečkovi (a na nákupy je to stejné pohlaví fakt super, můžeš se rozšoupnout, když víš, že to unosej dvě děti, já si tak ospravedlňuju všechno). :grinning:
A MMB je moje oblíbená stránka, mám odtud 95% věcí pro holky a musím říct, že až na pár výjimeček perfektní věci za bezva ceny. Jo, to boty, to bude jiná, jsem dnes byla ve Fénixu a asi tam zítra definitivně zajdu a 1200 vyfičí z peněženky, protože tam maj výber značky superfit a pro Týnku krásný modely. No na botách šetřit nehodlám, na oblečcích občas na mimiaukcích udělám neuvětřitelný nákupy, tak si to ušetřený dovolím narvat do kvalitní obuvi.
Za chvilku jedu na kontrolu, no, to budu večer vypadat. Skoro dvě hodiny na cestách v MHD, mám lehce zvýšenou teplotu a jsem nachlazená, pšíkám furt a krk trošku zlobí, tak cucám homeo. Nic vážnýho to nebude, ale jsem díky tomu ještě víc unavená, takže včerejšek jsem totál proležela a dnešní odpoledne nebude asi o nic lepší. ještěže Týnka celkem spolupracuje :grinning:
17. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Peti, držím palce u dr.-)
já mám na MMb jen jednu špatnou zkušenost, jinak tam taky nakupuju dost :slight_smile:
gabi, o 15cm? :astonished: kolik už má? čistý tepláky do divadla :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Lu, tak to my v Tescu nakoupíme na Deníska i teď - je fakt, že je výběr menší, ale jak už pomaleji roste, nepotřebuje toho najednou tolik. Vždycky jednu, dvě parádní věcičky vyberu :slight_smile:
Peťo, zvládni ve zdraví tu cestu!

Mně obě děti chrupou a já se kopu do zadnice :grinning: Uklizeno mám, vařit dnes nemusím.....
17. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Miško: tak to máte asi líp zásobený Tesco :unamused: já byla v Praze v Edenu, na Národní a špatný...
třeba někdo z Prahy poradí kde bývají líp zásobený??

Peťo držím palec na kontrolu... zase lepší nachlazení teď než za měsíc :wink:
17. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahojky,
čekám, než se mi udělají brambory a jdu to zalomit k bobišovi...dopo jsme byli poprvé, od července kdy bylo zavřeno, ve školičce, tak skok ve výběru hraček než naposled v červnu :slight_smile:

Hani, Peti, brzké uzdravení :wink:

Danuš, neva, že bude klučík, i tak se těšíš a to je hlavní :slight_smile:

zatím páá
17. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak teď jsem hledala nějakou pěknou mikinu na MMB - HMkovu nebo z CA a mají tam velké prd!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
nikde nikdo, tak si tu kávu vařit nebudu, bobrou noc :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Lu, nejlepší Tesco je v Nitre na Slovensku :grinning: A my jezdíme do Jihlavy..
17. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Peti, já zase hledám nějakou kombinézu... Mají tam jednu pěknou, ale je na objednávku, tak mi jí nemůžou přeměřit - to mi je k prdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odhaduju, že by Denískovi mohla být ještě 86, ale ruku do ohně za to nedám!
17. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.