• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Lu:vážně jsi byla na Národní???? si myslím, že otvírají až příští týden. Tam jsem vždy nakoupila nejlíp a potom právě v Edenu, no ale na holčičku, že :confounded: :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
hlásím, že v tescu na novodvorské taky pro kluky nic moc :sweat_smile:
taky sháním kombinézu:grinning: a nikde nic moc :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
A nebyla jste některá v tom KIKu, jak sem dávala doporučení Mobina? se tam dostanu až příští týden
17. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ingrid, Kik je hrabárna.... Ale pár věcí odtud máme - samozřejmně jen na Máju, klučičí je bída :wink:
17. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
já jsem byla u nás, ale bylo to nějaký probraný :sweat_smile: chystám se do Kiku, co je na bohdalci(či jak se to tam jmenuje:grinning: prostě u kauflandu:grinning:)
17. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Miško: no tos mi moc nepomohla :grinning: :grinning:

Ingrid: no ne jako teď, ale xkrát před tím, už tam snad ani nepůjdu, fakt promrhanej čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já nemusím mít nic extra, ale zas v šedivým snad chodit taky nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky se chystám do Kik, myslím ve Vršovicích... dneska jsem chtěla, ale nestíhám za chvíli jdeme na kurz

my teď tak nějak máme už všecko, jen ještě nějakej svetřík delší, ale ten se sežene vcelku i v bazaru...
a pak šálo a rukavice a čepici... díky bohu, že se vejde do zimní soupravy, teď jsem ráda, že tak neroste :grinning:
17. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
jsem se právě dodívala na Ano, šéfe! ten Pohlreich je fakt řízek, nevím kam na ty kecy chodí :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahojky,

jen nakukuju, furt někde lítáme.

Peti přeju brzké uzdravení, Miško užij si krášlící den.Ingrid v Kiku jsem nakupovala jen ty pogumovaný gatě,tak nevím,co tam maj,ale určo tam něco pokoupíš.

My byli dopoledne v MC na malování, kreslili jsme obličej, oči, uši nos a pak jsme přilepovali lepidlem nastříhaný proužky jako vlásky.Samozřejmě že Ondra spíš koukal,ale líbilo se mu to a seděl celou dobu u stolečku na židličce, pak celý obrázek počmáral :grinning: .A máme ho vystavený na ledničce a budu si jeho výtvory schovávat.Pak jsme si tam hráli, ale bylo tam děsně dětí, takže jsem už měla dost, některé starší vyloženě ubližovali mladším a maminy seděly jak slepice na gauči a neobtěžovaly se na ně houknout :angry: :angry:

teď jsem dokuchtila a odpoledne frčím do města, sháním molitan na kapsář za postel.

pááá
17. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
ahojda, tak já byla ráno na kontrole, vše ok, mimi má bez nožiček 8,5cm, týdny odpovídají..příští týden mě čeká glykemie, další ko za 3 týdny.. :slight_smile:

u nás se dneska nespalo.. :rolling_eyes:

dík za tip na tesco, v Táboře taky mívají celkem výběr..

ad kik, byla jsem tam tuhle a bundiček tam měli docela hodně a nkterý celkem hezký.. mají tam i ty pogumovaný věci, my už máme bundu i kalhoty dýl..no a veu jsem tam koupila jednobarevný tričko s dl.rukávem za 60kč..

gratulace daně k utz..

peťo, ať si rychle fit..
já už jsem celkem ok, v krku škrábe pořád, ale nehorší se to..cvičit teda dneska radši nejdu.. :sunglasses:
17. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahoj, gratulace Fru ke kontrole. :dizzy_face:
U nás vše OK, nerodím, glukoza dopadla dobře, malá je hlavičkou dolů (už delší dobu) a daří se jí ... až moc. Doktorka říká, že pokud nezabrzdí v přibírání, tak bude u porodu větší než Týnka, tak si dál tiše přeju porodit o ty dva vysněné týdny dřív. :grinning: Aktuální odhad váhy 2100g. Mou váhu psát nebudu, hnus hroch blébléblé. :sunglasses: jdu si lehnout, jsem kaput.
17. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
ahojky ... a těhulinky, super zprávy z kontrol :dizzy_face: :dizzy_face:
My byly dne s Elly na 4D ... no jak jinak...je přenádherná, jsem z ní vedle už teď :sweat_smile: :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3292082#navigator
17. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
Zuzí, ta je krásná. Úplně mi vhrkly slzy do očí :dizzy_face:

I ostatní těhulky - super zprávy z kontroly, to je moc fajn :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoj,
Zuzi Elly je nádherná!!!! :dizzy_face:

Michal měl dnes zase havárku, auto zase na odpis, ale jemu se nic nestalo, tak aspoň že tak
17. zář 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz
Luci, sakra, to mne mrzí :frowning2:
17. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
hojá maminy i dablmaminy :wink:
jen nasýsám jako obvykle....
kongratuluju všem UTZ ,glukozám a kontrolám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u nás kontrola v pondělí ,tak pak písnu novinky!!Jinak mě snad definitivně opustily blinkací stavy(kleeep,klééééép) a už mám jen stavy únavy ,únavy a únavy :grinning: prostě je to fakt lepšííí :wink: :grinning:

zuuuuu: :dizzy_face: :dizzy_face: nádhernýýýý
a musím víc dočíst páč jako nevím vo co gou ...ted koupání ,pak jídlo a chrupkins :sunglasses:
17. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
labell: :confounded: :confused: zase??? chudák!!! :fearful: :sweat_smile: aspon ,že se mu nic nestalo!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Miško stačí mrknout na poslední foto v albu a su ráda že je.. :wink:
17. zář 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz
Luci, mazec :confused:
17. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
frů: glykémie? a v kolikátým jsi? nejdeš na to nějak brzý??? :wink: :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Luci ,tak MIchalovi bud koupit tank nebo vzít řidičák ja? :wink: :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
Jarčo taky bych to tak viděla :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
luci : hlavně at to Míša nezkoučí do třetice, ja?Aby se mu to nevymstilo :wink: :sunglasses:
17. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
ahoj

bi ba tu cukrovku se teď přej chodí nějak dřív... u nás na diskusi pár holek taky za chvíli jde, taky jsem na to koukala jak vrána :sweat_smile: no kdyby zrušili tu sladkou vodu tak bych se nezlobila :sweat_smile:

Zuuu: fotky z 4D naprosto úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky tak po několika dnech divočení byl dneska Matýsek supr, na kurzu byl ze všech dětí nejhodnější... a úplně mě dorazil když si vzal takový ty jejich Montessori válce, měl je asi potřetí, nikdy mu to nešlo, dneska mu to vysypu a on to asi do dvou minut všecko zandal, je jich asi dvanáct, takže jsem docela čuměla..
a pak hned přišel i na to jak na další aktivitu... asi se mu spínaj spoje v mozku či co :sweat_smile: :sweat_smile:
17. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
jejda labellko, hlavně že je Michal v pořádku,to auto vypadá strašně :frowning2:

Zuu:Ella je nádherná! Ty 3D ultrazvuky jsou stejně ale věc! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
hehe teĎ to po sobě čtu a to "bi ba" na začátku to jsem asi na klávesnici položila ruce vedle, tak to ignorujte prosím :grinning:

Labell: pane jo :fearful: to bych mu asi řidičák osobně vyhodila :zipper_mouth:

Fru, Peťo: gratulka ke kontrolám...

Moci: já jdu taky v pondělí... a v pátek na ten NT screening.. už aby to bylo, abych byla klidnější..
17. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Lído on najezdí denně 100 km nejmíň..takže ještě že to dopadlo tak
17. zář 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz
no to jo.... a zavinil to on nebo ten druhej?
17. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
On ale prostě to tam klouzalo..dneska celej den pršelo :wink:
17. zář 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
no jo :unamused: a pokryje to pojišťovna?
17. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
tak jsem zvědavá na dnešní noc, Kuba dnes usnul za celý den až v pět, spí furt, ale nefandim si, že by to vydržel do rána
17. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.